já používám taky PETZL Tikka 2 XP a max. spokojenost - malá, skladná,v dešti, při sněžení a zatím funguje bez závad. no a v autě pro občasné použití mám něco takového jako 19 LED čelovka na
Nedavno tady probehlo info, ze ma Der Johan na Dachsteinu nejakou novou variantu. Nedari se mi nikde najit nejake info odkud a kam to nove vede a jak se na to pripojit. Pomuzete, prosim? Dik.
Nemate nekdo info o U.Steckovi? Vyrazil (Sishe a Cho Oyu) na vrchol Everestu pred 4 dny a zatim neni zadne info u uspechu ci neuspechu...ani na jeho strankach. Hm? Diky :)
Ahoj, hledáme nějaký pěkný hřeben v rakouských Alpách, jedno kde přesně. Naposledy jsme šli Studelgrat na GG, ale nepříjemně nás překvapilo množství jistících tyčí a lidí.. Takže teď se poohlížíme po něčem podobném - dlouhý hřeben v pevné skále tak za 3-4
Ahoj rada bych se zeptala, jestli nahodou nevite, zda se plati za lezeni v Belgii nejake poplatky. Studuji ted v Holandsku a tak Belgie je pomerne nadosah. Vim, ze holandane platit musi, protoze nemaji zadne hory. Jak je to, ale z Cechama?
Nemate nekdo info o U.Steckovi? Vyrazil (Sishe a Cho Oyu) na vrchol Everestu pred 4 dny a zatim neni zadne info u uspechu ci neuspechu...ani na jeho strankach. Hm? Diky :)
dnešní SMS z Ueliho webu: Wir sind um ca 23.30 in Lager 2 gestartet. Es war windig und kalt. Don musste bereits auf 8000 Meter wegen der kälte umdrehen. Ich war nach ca 6 h von 7700 am 3 Step. Eine weitere Stunde zum Gipfel. Aus liebe zu meinen Zehen habe ich auf 8700 umgedreht.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.