Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Spacák 08.06.2011 Ahojte, ještě mě tak napadlo se zeptat. Který spacák byste volili spíš. Volím mezi značkou Coleman a Mckinley. Coleman asi Cayman 450 a Mckinley Traveler Light. váha zhruba stejná.
  Re: Spacák 08.06.2011 U této kategorie spacáků je to asi jedno. Kdybych chtěl takový spacák, asi bych volil Tesco za polov
    Re: Spacák 09.06.2011 přesně, včera jsem se na ně díval, spacák půl kila, ve sbaleném stavy malý, komfort 8°C za 450kč...
Domecek pristup 08.06.2011 Ahoj, jaky je nejlepsi, nejrychlejsi a nejbezpecnejsi pristup do domecku na srbarne. Diky
  Re: Domecek pristup 09.06.2011 nejrychlejsi pres pravy amfiteatr, nejbezpecnejsi zezadu kolem matterhornu
    Re: Domecek pristup 09.06.2011 zezadu kolem Matterhornu se to nelibi ochranarum, viz priloha k povoleni lezeni
    Re: Domecek pristup 09.06.2011 myslis tuhle kubo?
      Re: Domecek pristup 09.06.2011 sorry, ale musím se řezat smíchy: voni dou do domečku lýzt kroky o kterých se běžnému softmoverovi a
        Re: Domecek pristup 09.06.2011 :) toz ja se na tebe prijdu podivat, jak to vyvzlinas s baglem na brichu a 2 bouldricema na zadech :
Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Ahoj, chtěl bych poradit. Plánuju koupit batoh na hory a vybírám ze dvou.. Deuter Guide 35+ nebo Mammut Creon Pro 38
Ten Guide by měl být dobrý, jak je to s tím Mammutem nevím. Asi je to novinka.
Maj odlišné zádové systémy. Guide klasika, k
  Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Zdar, tak na sitku na zadech se vykasli. To je dobre kdyz to mas na kolo nebo na brusle treba. Pokud
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Díky, díky. Tak pokud už nikdo nenapíše něco jinčího, tak vyberu toho Guida. Ještě se zeptám, kolik
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Díky, díky. Tak pokud už nikdo nenapíše něco jinčího, tak vyberu toho Guida. Ještě se zeptám, kolik
      Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Sem si taky po dlouhém vybírání a přebírání pořídil toho samého GUIDE 35+. ještě jsem ho neotestoval
      Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Cawo.Body tiež pre deutra.Mám 35ku aj 45ku/dvojkomorák/a véééélká spokojnosť,v zime aj v lete.
  Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Deuter Guide 35+ mám už asi 6 let a je to držák. Dobrá kvalita materiálu o proti třeba Doldy. Použív
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 Zdar, no ja ho dostal, ale vim ze stal cca 2400. Byly nejake slevy.. Rekl bych ze kolem tech 2600 by
      Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 vite ale mamut ma hezci logo. a ja ti porad rikam ze lezeni je o pocitech :D
        Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 a já myslela že zrovna ty seš na peztla:-DD
        Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 Ja vim ze Ty jsi ten pocitovy typ :)
Ale Deuter je starsi firma a i kdyz ma hnusnejsi logo ta
          Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 pwtzl, mamut, lasportiva <3
jinak ten deuter je v tomhle pripade lepsi :)
  Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 08.06.2011 jinak co znamena na hory? lezt na skalach? dotahnout matros pod skaly? nebo slapat po kopcich?
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 v mém případě spíš chodit po kopcích. Láska k lezení mě zatím nepotkala, ale člověk nikdy neví. :-)<
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 v mém případě spíš chodit po kopcích. Láska k lezení mě zatím nepotkala, ale člověk nikdy neví. :-)<
    Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 v mém případě spíš chodit po kopcích. Láska k lezení mě zatím nepotkala, ale člověk nikdy neví. :-)<
      Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 Běž si ty baťohy vyzkoušet do krámu, popros je, ať ti do nich nacpou dvě lana, a hned budeš vědět, k
      Re: Deuter Guide 35+ vs Mammut Creon Pro 38 09.06.2011 Deuter 35+ mám už několik let a nemůžu si ho vynachválit:pevný odolný materiál, dobře sedí -ani při
Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 Ahoj, nevíte jak to dnes vypadá s lezením na Prachově (odpoledne) - pokud to znovu nezmokne?
SO znám, ale často to tak zasadně nesedí, že se raději ptám. Díky
    Re: Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 dík, ale bohužel je to jen kopie z SO
    Re: Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 díky, škoda
      Re: Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 Já vždycky koukám sem
        Re: Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 Myslíš to dobře, ale údaj kolik napršelo ti nepoví moc o tom, jak to od té doby proschlo. To závisí
          Re: Lezecké podmínky - Prachov 08.06.2011 jde hlavně o to, jestli tam vůbec prší, ty So sou často dost zmatený, viz třeba poslední víkend kdy
Super ferrata Hoher Dachstein 08.06.2011 Ahoj, o víkendu jedu na super-ferratu, která začíná Anna Klettersteigem, pokračuje Johannem končí na Hoher Dachstein. Nebyl jste tam někdo v krátké době? Zajímá mě, jestli od Seethalerhütte je třeba cepín a mačky nebo se to dá zvládnout bez nich, je tam s
  Re: Super ferrata Hoher Dachstein 08.06.2011 já tam byl minulej rok. nic sem nepotřeboval, ale nekzušenýmu by se mohl hodit cepín...
Kosmonautická cesta 07.06.2011 Zdravím, nevíte náhodou někdo kudy přesně vede tato cesta na Orla? Respektive, kde je její první kruh? Popisek v průvodci na Prachov je dosti skoupý a navíc je jiný než ten zadaný k cestě tady na lezci.
Nastupuje se do komína z východní, nebo západ
  Re: Kosmonautická cesta 08.06.2011 Nepřišlo mi to nijak orientačně náročné. Nástup od západu, na oba kruhy je vidět, jsou vpravo od kom
    Re: Kosmonautická cesta 08.06.2011 kruhy jsou vlevo od komína samozřejmě
      Re: Kosmonautická cesta 10.06.2011 Děkuju. Snad už to trefím.
Kyrgyzstán 07.06.2011 Ahoj
Nevíte někdo jestli můžeme jezdit do Kyrgyzstánu stále Bez víza ? Honza
    Re: Kyrgyzstán 07.06.2011 Mohu potvrdit informace v odkazu, víza jsou nutná, ale lze získat v Biškeku po příletu na letiště. V
      Re: Kyrgyzstán 08.06.2011 Dík za odpověď.Honza
film 07.06.2011 Ahoj, nevíte někdo, kde by se dal stáhnout film Tough Enough o lezení na Madagaskaru? Dík
Spaní v Zillertalu 06.06.2011 Ahoj, nevite někdo jak to je se spaním v Zillertalu a okolí? jedině Kemp nebo jde s obytakou i někde stát? díky
  Re: Spaní v Zillertalu 06.06.2011 Pouzitelny kemp je v Mayerhofenu. A nezridka se vidi i lezci spici v autech na parkovisiti u Ewige (
    Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 To "oficialni" taboriste uz je bohuzel zruseny a majitel to dost hlidal, kdyz jme tam byli
      Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 takže v autě to jde ale nějaký stan nebo něco to je asi v loji?
        Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 v aute je to pomerne ok. treba u ewige bylo pres noc dost aut, i jeden malej stan. ale prislo mi, ze
          Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 hm takže všechno špatně.
            Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 To zas ne :)
lezeni je tam super! jednodylky, vicedylky, bouldry. Sportovni i tradicni. taky
              Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 nebyly by prosím nějaký informace, nějaký link nebo popis na pár řádek? jen tak pro jistotu když bud
                Re: Spaní v Zillertalu 07.06.2011 Ne, nebylo..
                  Re: Spaní v Zillertalu 08.06.2011 No div se, ale Němci, Rakušané, Švýcaři berou zákazové značky skutečně vážně. A pokud je jejich poru
                    Re: Spaní v Zillertalu 08.06.2011 Clovece, je to az s podivem, ale CZ auta tam byly pouze 4, zbytek vsechno Nemci, Swiss, Rakusaci a I
                  Re: Spaní v Zillertalu 08.06.2011 kdyby byl průvodce tak to by bylo super nebo nějaky bližší informace. dal jsem sem svůj mail kdyžtak
                    Re: Spaní v Zillertalu 08.06.2011 :))) No tak nějak!
                      Re: Spaní v Zillertalu 09.06.2011 no sice moc info tu není ale aspoň něco.
1
...
737
738
739
740
741
742
743
744
745
746
747
748
749
750
751
752
753
754
755
756
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: