Myslel jsem, že tato stránka slouží pro lidi se zájmem o přírodu, skály a přátelsví mezi lidma a ne pro vytahovače se o lepší názor a kritiku, které sami nejsou schopni ani napsat natož pak kritizovat.
Ahoj, chci se zeptat na pár věcí ohledně lezení na Bořni. V jaký části hory je nejvíce cest zajištěnejch po vlastním jištění a naopak v jaký části je nejvíc cest po fixním? Na fotkách jsem koukal, že někdo leze s helmou někdo bez ní, je potřeba? Předem dí
Zdravím, dívám se často do průvodčíku, uvedeného zde na lezci, a jelikož přibylo v posledních letech značné množství nových cest, nejsou zakresleny v mapkách, myslím zrovna Mor.kras. Je fajn, že je možné k nim napsat nějaký ten komentář, ale kde se alespo
Nevíte, zda se nachází někde cestou na Glockner a Venediger pod nebo nad chatama (prostě už v nějaké rozumné výšce)nějaká dobrá místa pro stan a případně, zda je tam i dost tekoucí vody. Předpokládáme totiž, že chajdy budou začátkem prázdnin narvané a nep
Ahoj, chtel bych pozadat nekoho o radu, jakou velikost softshellky Penguin Element mam vybrat. Merim asi 188 cm a jsem spis stihlejsi, obvod hrudniku asi 100. Nasel jsem nejaky prevodni tabulky na HUSKY bundy, ale chtel jsem se zeptat primo tady nekoho, k
Ahoj, znáte někdo lezení v Gosaukamm? Zajímá mě kde se dá sehnat průvodce, kde se tam dá chrápat(nejlépe na nejbližším parkovišti), přístupové cesty, odjištění cest, možnost pitné vody ?
Ahoj, znáte někdo lezení v Gosaukamm? Zajímá mě kde se dá sehnat průvodce, kde se tam dá chrápat(nejlépe na nejbližším parkovišti), přístupové cesty, odjištění cest, možnost pitné vody ?
Cosi se dá najít v Alpách jedničce od Nováka, tedy přístupy, popisy cest i nákresy, ovšem místní průvodci jsou trochu někde jinde. Byli sme jenom na Daumlingu a štika cesty, lehký, těžký, přejištěný nebo jenom tak akorát. Spali sme pod stěnou, ale byl duben a sníh, takže rovný místo na stan i voda nebyly problém, v létě nevím. Pekáč sme měli na parkovišti pod nákladní lanovkou. Z toho je to k chatě Hofpürgthütte půl hoďky, pod stěnu další hodinu a půl.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.