Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Mnoho kritiky o jeho fotkach,jeden ma rad knedlo,
vepro,zeli,(aj ja)druhy zasa zive cerviky a mravence.Preco porovnavanie s Heckelom? Ten bol
fotograf expedicii a fotil realitu-velmi dobre.
Alexove miesane fotky su zlozene z 3-4roch r
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Celkem s tebou souhlasím ve všem. Jeho fotky se mi taky líbí. Akorát nechápu souvislosti? Zemřel? Os
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Vypadá to, že Janko si o Alexovi něco vyhledával a narazil na občasné komentáře k jeho fotkám ve zde
    Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 Janko nemusel o Alexovi nic hladat,lebo ma 75 rokov a vyriastol v tatranskych stenach ako Alex.
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 jednoznacne mas pravdu, kdo z nas muze rozhodovat o tom co je a neni umeni?
ale
- ano,
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Musel som to trosku prehnat,vyjadrit sa drasticky,aby bolo jasne, ze jeden je za to iste
osla
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Len tolko ku veci,kluku, Alex spravil v Tatrach
400!!! vystupov s najznamejsimi lezcami,z toh
      Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 ..aku kluku..?
      Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 při vší úctě, lezecké a lidské kvality fotografa nemají s kvalitou, hodnotou a uměleckostí fotografi
Hradec Kralove 22.06.2011 Ahoj nechce si jit zitra nekdo zalizt v Hradci Kralove - jsem tam v ramci divadelniho festivalu a zitra mam cely den volno. Spise na mob 775336530
  Re: Hradec Kralove 22.06.2011 prosím tohle piš příště do inzerce, díky
Partak 22.06.2011 Ahoj , hledám partáka na lezení a VHT.
jsem jěště docela nezkušené štěně.
  Re: Partak 22.06.2011 Ahoj, dej vedet odkud jsi.
  Re: Partak 22.06.2011 Napiš (naštěkej) to do inzerce a přidej lokalizaci (adresu kotce), jinak se ti stane že tě tady buď
gorges du tarn 22.06.2011 ahoj nevite nekdo jak to je s pruvodcem na tarn? kde se da poridit popripade nema jej nekdo v .pdf formatu? to co je tady na lezci neni nic moc. diky Ondra
  Re: gorges du tarn 22.06.2011 Kupis v pohode v Rozier (turisticky obchodik na namesti, spriedoca na la jonte stal 22e, tarn bude a
    Re: gorges du tarn 22.06.2011 Vycuc z fr. diskusii - najviac dotknute sektory su:
Oasif
Planete Causse
Calme
Lienzské Dolomity 22.06.2011 Ahoj lezci, obracím se na Vás s prosbou o radu či doporučení. Chystám se s partou do Lienzských Dolomit a na plánu je i lezení. Pokud někdo z Vás má zkušenost nebo by mohl doporučit nějakou oblast či cestu moc mi to pomůže. Popřípadě doporučit nějakého pr
  Re: Lienzské Dolomity 22.06.2011 něco málo na bergsteigen.at , hledej "lienzer dolomiten"
Adr 19.6 22.06.2011 Ahoj, sháním pardy, co lezli 19.6. nad Stránskejma na Hroche, Vztyčenou a Páže. Máte u mě dárek. Ozvěte se na tel. 731.552.732 máte u mě dárek :-)) Berny
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 ja mam v previsech rozkose dost i bez pomoci, takze toho emajla jsem nezkousel..)))
j
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 "inteligentni" ??
        Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 .. ze by svatej? nebo jen hnidopich?
          Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 masakr :)
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 To je nakej inzerat nekde? Kde?
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 Inzerát zmizel :o((((
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 teda admini..
Camp Finale 21.06.2011 Neví někdo, jak je to v kempu ve Finale s vodou? Jestli nejsou nějaké problémy? Dík.
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Jasně, že je voda pitná... akorát tam maj všichni slintavku ;-)
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Loni jsem s tím neměla problémy:-) Je pitná.
VIA FERRATA SET 20.06.2011 Čau bando. Poradil by mi někdo do jakeho via ferrata setu jít? Jaký je lepší a jake jsou rozdily mezi nimi..celekem na to spěchám, diky všem za info, protože v prodejně vám prodají vždy to co chcou prodat hoře zdar
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Jakýkoliv trhací s dlaňovými karabinami na pružném popruhu.
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Já myslím že je to celkem jedno, jaká značka atd... Hlavně aby ti do ruky padly karabiny, když ji bu
    Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Ja taky doporucuji s brzdou. Videl jsem kluka, co 3x za sebou spadnul na jednom previslem miste. S t
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Souhlas - a ještě lepší je vykašlat se na ferraty. Zábava fakticky nebezpečnější než lezení a mnohem
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 E? V čem jsou ferraty nebezpečnější než lezení??
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Můj názor: jo, je to tak.
1) Ty pády na ferratách jsou děsivý. Dvoumetrová tlama do pár desít
          Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Hele, tak pod tohle se musim podepsat, sdilim stejny nazor.
Naposledy jsem vybihal j
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 kazdy ferratovy set je na jeden pad. i s brzdou/destickou je na jeden. kdyz to provleces (a po nejak
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Jaké? (Vzhledem k použitým horolezeckým lanům je to pěkná blbost, co píšeš, promiň.)
  Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ahoj,
taky záleží kolik vážíš. Provlíkací set bzdí na 6kN. Takže jestli máš 60kg tak je přetí
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 S protahovaci brzdou rozhodne ne. Myslym zen uz ani nemaj certifikát UIAA. Dle testu DAVu pokud je t
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 To jsou desny kecy. Asi bude dobre sem hodit statistiku urazu pri lezeni a na ferratach. Zkusim to s
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ano to sou kecy. Porovnavat provoz na silnici a ferraty je trochu něco jineho. SUV nehyzdi slinice j
  Re: VIA FERRATA SET 22.06.2011 Děkuji všem za vyživné info, ale jde mi z toho hlava kolem. Dal by někdo odkaz teda do jakeho setu j
1
...
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
744
745
746
747
748
749
750
...
2263
Partak Ahoj , hledám partáka na lezení a VHT.
jsem jěště docela nezkušené štěně. Klarissa 11:06:42 22.06.2011odpovědět
  Re: Partak Ahoj, dej vedet odkud jsi. luki 12:29:26 22.06.2011odpovědět
  Re: Partak Napiš (naštěkej) to do inzerce a přidej lokalizaci (adresu kotce), jinak se ti stane že tě tady buď roztrhají vlci, nebo pojdeš na lezeckou samotu. Haf! zkušený pes 12:31:15 22.06.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: