Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Mnoho kritiky o jeho fotkach,jeden ma rad knedlo,
vepro,zeli,(aj ja)druhy zasa zive cerviky a mravence.Preco porovnavanie s Heckelom? Ten bol
fotograf expedicii a fotil realitu-velmi dobre.
Alexove miesane fotky su zlozene z 3-4roch r
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Celkem s tebou souhlasím ve všem. Jeho fotky se mi taky líbí. Akorát nechápu souvislosti? Zemřel? Os
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Vypadá to, že Janko si o Alexovi něco vyhledával a narazil na občasné komentáře k jeho fotkám ve zde
    Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 Janko nemusel o Alexovi nic hladat,lebo ma 75 rokov a vyriastol v tatranskych stenach ako Alex.
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 jednoznacne mas pravdu, kdo z nas muze rozhodovat o tom co je a neni umeni?
ale
- ano,
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Musel som to trosku prehnat,vyjadrit sa drasticky,aby bolo jasne, ze jeden je za to iste
osla
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Len tolko ku veci,kluku, Alex spravil v Tatrach
400!!! vystupov s najznamejsimi lezcami,z toh
      Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 ..aku kluku..?
      Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 při vší úctě, lezecké a lidské kvality fotografa nemají s kvalitou, hodnotou a uměleckostí fotografi
Hradec Kralove 22.06.2011 Ahoj nechce si jit zitra nekdo zalizt v Hradci Kralove - jsem tam v ramci divadelniho festivalu a zitra mam cely den volno. Spise na mob 775336530
  Re: Hradec Kralove 22.06.2011 prosím tohle piš příště do inzerce, díky
Partak 22.06.2011 Ahoj , hledám partáka na lezení a VHT.
jsem jěště docela nezkušené štěně.
  Re: Partak 22.06.2011 Ahoj, dej vedet odkud jsi.
  Re: Partak 22.06.2011 Napiš (naštěkej) to do inzerce a přidej lokalizaci (adresu kotce), jinak se ti stane že tě tady buď
gorges du tarn 22.06.2011 ahoj nevite nekdo jak to je s pruvodcem na tarn? kde se da poridit popripade nema jej nekdo v .pdf formatu? to co je tady na lezci neni nic moc. diky Ondra
  Re: gorges du tarn 22.06.2011 Kupis v pohode v Rozier (turisticky obchodik na namesti, spriedoca na la jonte stal 22e, tarn bude a
    Re: gorges du tarn 22.06.2011 Vycuc z fr. diskusii - najviac dotknute sektory su:
Oasif
Planete Causse
Calme
Lienzské Dolomity 22.06.2011 Ahoj lezci, obracím se na Vás s prosbou o radu či doporučení. Chystám se s partou do Lienzských Dolomit a na plánu je i lezení. Pokud někdo z Vás má zkušenost nebo by mohl doporučit nějakou oblast či cestu moc mi to pomůže. Popřípadě doporučit nějakého pr
  Re: Lienzské Dolomity 22.06.2011 něco málo na bergsteigen.at , hledej "lienzer dolomiten"
Adr 19.6 22.06.2011 Ahoj, sháním pardy, co lezli 19.6. nad Stránskejma na Hroche, Vztyčenou a Páže. Máte u mě dárek. Ozvěte se na tel. 731.552.732 máte u mě dárek :-)) Berny
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 ja mam v previsech rozkose dost i bez pomoci, takze toho emajla jsem nezkousel..)))
j
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 "inteligentni" ??
        Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 .. ze by svatej? nebo jen hnidopich?
          Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 masakr :)
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 To je nakej inzerat nekde? Kde?
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 Inzerát zmizel :o((((
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 teda admini..
Camp Finale 21.06.2011 Neví někdo, jak je to v kempu ve Finale s vodou? Jestli nejsou nějaké problémy? Dík.
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Jasně, že je voda pitná... akorát tam maj všichni slintavku ;-)
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Loni jsem s tím neměla problémy:-) Je pitná.
VIA FERRATA SET 20.06.2011 Čau bando. Poradil by mi někdo do jakeho via ferrata setu jít? Jaký je lepší a jake jsou rozdily mezi nimi..celekem na to spěchám, diky všem za info, protože v prodejně vám prodají vždy to co chcou prodat hoře zdar
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Jakýkoliv trhací s dlaňovými karabinami na pružném popruhu.
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Já myslím že je to celkem jedno, jaká značka atd... Hlavně aby ti do ruky padly karabiny, když ji bu
    Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Ja taky doporucuji s brzdou. Videl jsem kluka, co 3x za sebou spadnul na jednom previslem miste. S t
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Souhlas - a ještě lepší je vykašlat se na ferraty. Zábava fakticky nebezpečnější než lezení a mnohem
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 E? V čem jsou ferraty nebezpečnější než lezení??
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Můj názor: jo, je to tak.
1) Ty pády na ferratách jsou děsivý. Dvoumetrová tlama do pár desít
          Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Hele, tak pod tohle se musim podepsat, sdilim stejny nazor.
Naposledy jsem vybihal j
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 kazdy ferratovy set je na jeden pad. i s brzdou/destickou je na jeden. kdyz to provleces (a po nejak
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Jaké? (Vzhledem k použitým horolezeckým lanům je to pěkná blbost, co píšeš, promiň.)
  Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ahoj,
taky záleží kolik vážíš. Provlíkací set bzdí na 6kN. Takže jestli máš 60kg tak je přetí
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 S protahovaci brzdou rozhodne ne. Myslym zen uz ani nemaj certifikát UIAA. Dle testu DAVu pokud je t
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 To jsou desny kecy. Asi bude dobre sem hodit statistiku urazu pri lezeni a na ferratach. Zkusim to s
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ano to sou kecy. Porovnavat provoz na silnici a ferraty je trochu něco jineho. SUV nehyzdi slinice j
  Re: VIA FERRATA SET 22.06.2011 Děkuji všem za vyživné info, ale jde mi z toho hlava kolem. Dal by někdo odkaz teda do jakeho setu j
1
...
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
744
745
746
747
748
749
750
...
2263
Hradec Kralove Ahoj nechce si jit zitra nekdo zalizt v Hradci Kralove - jsem tam v ramci divadelniho festivalu a zitra mam cely den volno. Spise na mob 775336530 luki 12:05:45 22.06.2011odpovědět
  Re: Hradec Kralove prosím tohle piš příště do inzerce, díky 12:16:36 22.06.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: