Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230940 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Šutr - Liberec 17

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Jihlava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spacák do zimy25.06.2011
V čem spíte, když je v Maltatalu -20 a parťák ve stanu moc nehřeje? Mámin péřák už pelichá, sestra se o něj moc nestarala, byl dobrej, ale neznám jeho parametry. Bude mi stačit péřák těchto parametrů: -5/-11/-30 (Tcomf/Tlim/Extrem) nebo v něm budu plakat
 Re: Spacák do zimy26.06.2011
Pokud je to solidní firma, tak nelže a bude to podle Tvé otužilosti jen tak-tak. Jestli je to ale no
 Re: Spacák do zimy26.06.2011
Na spacáku do zimy sa nešetrí - páperie to istí!
  Re: Spacák do zimy26.06.2011
No tenhle je cca za 4200 po slevě, teplejší se pak pohybují až okolo 8 - 12 tisíc, to se mi zdá dost
  Re: Spacák do zimy26.06.2011
Ani na páperke do mesta;-)
   Re: Spacák do zimy26.06.2011
...za 3 litre, no nekúp to!
 Re: Spacák do zimy26.06.2011
Každej snáší zimu jinak.Já mám zmíněnou arktidu od RE a spal jsem v Maltě když bylo -25C a šlo to.Ob
  Re: Spacák do zimy26.06.2011
Jo, já bych šla zaručeně do péřáku, klidně sira josepha, ale dobře si rozmysli to teplotní určení...
 Re: Spacák do zimy26.06.2011
Alka Fitz Roy od pí. Červenkové z Liberce - výtečný poměr cena/výkon = zhruba poloviční proti Sir Jo
  Re: Spacák do zimy13.08.2011
souhlas! Mam od ni spacak na miru uz asi deset let, posledni roky jsem klesajici vyhrevnost resila v
 Re: Spacák do zimy27.06.2011
jestli budeš ležet hned vedle auta, tak nejlepší spacák jsou dva spacáky.
 Re: Spacák do zimy30.06.2011
Dík za odpovědi, oni mi ho stejně vyprodali před nosem, tak zas budu klepat kosu :-).

 partak25.06.2011
ahojte,
najde sa nejaka parta/clovek, ktory by zaucal, pripadne pomohol s vystrojom, uplnemu zaciatocnikovi? studujem v bratislave, som tu zatial i na jul, cez august to bude liptovsky hradok, a od septembra znova BA. pekny den :)

 partak25.06.2011
ahojte,
najde sa nejaka parta/clovek, ktory by zaucal, pripadne pomohol s vystrojom, uplnemu zaciatocnikovi? studujem v bratislave, som tu zatial i na jul, cez august to bude liptovsky hradok, a od septembra znova BA. pekny den :)

 partak25.06.2011
ahojte,
najde sa nejaka parta/clovek, ktory by zaucal, pripadne pomohol s vystrojom, uplnemu zaciatocnikovi? studujem v bratislave, som tu zatial i na jul, cez august to bude liptovsky hradok, a od septembra znova BA. pekny den :)

 krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Mám takovej blbej dotaz na místní inzerenty, kteří tu neustále poptávají spolulezkyně (teď se jich zase vyrojilo) - jaké slavíte úspěchy? A zároveň by mě zajímaly i zkušenosti spolulezkyň, co si tu našly fajnový spolulezce... funguje to? Mě přijde (i když
 Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
ano, my asocialove to nemame lehky, proto zkousime integraci se zbytkem druhu jak se da.
Ze
  Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Naprostý souhlas!
 Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Zdejsi "lezecka" seznamka mi prijde jako vyraz toho nejhlubsiho zoufalstvi. Neodsuzuji to,
 Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Tvůj dotaz bych klidně rozšířil. Znáte někdo někoho, kdo prožil/prožívá funkční vztah, který zrealiz
  Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
No s tím rozšiřováním pozor, protože mi nedělá problém se dostat k: "Znáte někoho, kdo prožívá
  Re: krásná a hodná spolulezkyně25.06.2011
Jo znam, a uz jsou spolu 10 let. Ale neni to teda z mistni seznamky.
  Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
No kamarád se na základě seznamky seznámil se svou ženou a klape jim to. A dokonce ani jeden z nich
 Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Hele A. ja s tim mam ty nejlepsi zkusenosti, dal jsem si inzerat, a predstav si, do pul hodiny 5 mai
  Re: krásná a hodná spolulezkyně27.06.2011
jo ... a pak ses probudil :-D
 Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Hele A. ja s tim mam ty nejlepsi zkusenosti, dal jsem si inzerat, a predstav si, do pul hodiny 5 mai
  Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
.. a ten inzerat jsi dal kam.?)))
   Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
no kam asi? to je jasny ne, to vyplyva jednoznacne z kontextu. Jako taky muzes chvili googlovat a na
    Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
mas pravdu, ten Klub jde vygooglit ..poslal jsem tam inzerat primo a mam fakt 5 odpovedi, i s fotkam
     Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
No tak vidis, ze to prej nejde, jak pisou nejaky skarohlidi nahore, ted si ty maily dobre procti a p
      Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
mozna radej zvolim ten utek na preklizku...
       Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
jako jasne, s rozvahou, to pisu, ale zas to neprotahuj zbytecne. Vis co. Ted sem to tu proflaknul, j
        Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Lano! Dejte mu nekdo lano! Ja mit nejaky lano, tak mu ho dam. Tohle je nejlepsi prispevek na Lezci m
         Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
klidne vemu i lano trochu ojety..
         Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
Jako Martane, tak tedka nevim, jako jestli se pletu nebo jak. Nevim co je vtipnyho na tom, sem psat
          Re: krásná a hodná spolulezkyně24.06.2011
krasa dialogu muze byt taky v tom ze jeden sprada kvetnata souveti a druhej kontruje holejma vetama.
           Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
Samozřejmě že jsem myslel ten příspěvek před tím. Opravdu jsem se bavil. Trošku uklidím a možná i ně
            Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
No hele jako Martane, to me fakt tesi, ze si myslel me, ale uprimne me na tom mym prispevku neprijde
             Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
Hele J., ta tvá legendární bájná lhavost už je otravná, oba víme, že nikdy nebyla předsedkyní (a dot
             Re: krásná a hodná spolulezkyně27.06.2011
Prisel sem do skal a jen sem rek, "cau koc, nevodjistila by si me?" a stesti uz prislo sam
             Re: krásná a hodná spolulezkyně28.06.2011
J, mám tady přečtený skoro všechno, pobavilo to nejen mně, ať je to nebo není pravda a to jsem nebyl
 Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
Mno pro vztah to urcite neni ideal a rozhodne "Ahoj jsem karel kdo mne chce" "ja"
  Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
Tyjo, to kamarádství a uspěchaná doba, to je jak opsaný vod Nedvědů. Budu se muset zamyslet, jestli
   Re: krásná a hodná spolulezkyně27.06.2011
to jsem nejak nepochopil :)
 Re: krásná a hodná spolulezkyně26.06.2011
Ahoj Alo, sbiras material na dalsi clanek za zlobastreamu? ;) Jinac ano - dal jsem jedne pokus a vys

 Searching :p24.06.2011
Ahoj Lezci/Lezkyně,
hledám někoho, kdo je z Brna a trošku aktivně leze. Je mi vcelku jedno co, ale aby uměl jistit:)
Já lezu na umělce (na prvního 6- až 7+), na normále si zatím zvykám, ostatně i na umělce. Bouldroval sem cca 3.5 roku (na
 Re: Searching :p24.06.2011
napis email..
  Re: Searching :p26.06.2011
redis.r@seznam.cz
:) pripadne jsem uz postnul novej post :)

 Jelenec u BB24.06.2011
Ahoj Lezci,

shanim nejake (aktualni)info o teto lokalite, japato tam letos vypada???
diky moc
 Re: Jelenec u BB24.06.2011
 Re: Jelenec u BB24.06.2011
tah-sha-tunga.blogspot.com :}
 Re: Jelenec u BB24.06.2011
btw - "lezenie je zakázané v sektore vpravo od ohniska do 30. 6. 2011"
  Re: Jelenec u BB25.06.2011
Pripadne ak by si chcel navstivit lezecku oblast Kalamarka vzdialenu cca 60 km od Jelenca tu je info

 Anglická stupnica24.06.2011
Ahojte. Žiadam o radu.Celkom dobre nerozumiem Anglickej stupnici hodnotenia. Napríklad cesta má označnie E8 6c ako mám tomu chápať? čo znamená prvé číslo a čo druhé. Vopred ďakujem. veľa zdaru na skale...
 Re: Anglická stupnica24.06.2011
Stačí takhle?

  Re: Anglická stupnica24.06.2011
jasne dík pomohlo. ale aj tak mi nejde pár vecí do hlavy. celkom dobre som nepochopil technickú brit
   Re: Anglická stupnica24.06.2011
asi nepomohlo, tak stručný překlad:

Čísla (6c) udávají technickou obtížnost nejtěžšíc
    Re: Anglická stupnica24.06.2011
Jeste upresnim Anglicke 6c neni to stejny jako 6c francouzke stupnice.
Rada na konec. Nevybir
     Re: Anglická stupnica25.06.2011
ok tak to už stačilo. ďakujem pekne pomohla veľmi. veľa šťastia prajem

 Kaitersberg - pristup24.06.2011
Caute, chci se zeptat, par let dozadu jsme si paradne zalezli na Kaitersbergu a tak jsem si rikal, ze by to stalo za repete.

Pamatuji si celkem dlouhy nastup, ale nejak si neuvedomuji, zda to byla pekna cesta, nebo cesticka v lese. Muzete
 Re: Kaitersberg - pristup24.06.2011
Kočárek dostanete cca 200m od skal po ceste, pak je jenom pěšinka, kde to budete na pár místech muse
  Re: Kaitersberg - pristup24.06.2011
Diky moc - ja si to prave uz moc nepamatoval, prenaset kocarek to uz nase 2. zamestnani :)

 inzerce23.06.2011
Ahoj admini, nemyslíte, že inzerát s titulkem stop podvodům tak nějak nepatří sem na lezce? Minimálně bych neřek že to je nekomerční inzerát.
 Re: inzerce24.06.2011
beda ale kdyby sis dovolil utrousit sproste sluvko v diskuzi! To by Te smazalirazdva...

1   ...   729   730   731   732   733   734   735   736   737   738   739   740   741   742   743   744   745   746   747   748   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Jelenec u BB
Ahoj Lezci,

shanim nejake (aktualni)info o teto lokalite, japato tam letos vypada???
diky moc
strec12:57:09 24.06.2011
odpovědět 
 Re: Jelenec u BB
http://cccbbb.sk/sprievodca/jelenec.html pripadne info : james.sk
jozok13:42:04 24.06.2011
odpovědět 
 Re: Jelenec u BB
tah-sha-tunga.blogspot.com :}
tah-sha-tunga13:58:21 24.06.2011
odpovědět 
 Re: Jelenec u BB
btw - "lezenie je zakázané v sektore vpravo od ohniska do 30. 6. 2011"
tah-sha-tunga13:59:38 24.06.2011
odpovědět 
  Re: Jelenec u BB
Pripadne ak by si chcel navstivit lezecku oblast Kalamarka vzdialenu cca 60 km od Jelenca tu je info - www.kalamarka.lezec.sk
jozoK18:47:47 25.06.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi