Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bágl 29.06.2011 Ahoj lidi, potřebuju píchnout s výběrem báglu. Vybírám mezi Osprey Variant 37, Osprey Mutant 38 a klasikou Deuter Guide 35+ . Bágl budu používat na hory a výlety po celý rok. Předem díky za pomoc. Kódl
  Re: Bágl 29.06.2011 A co ACT Lite?? Nebude to lepší? NEbo Osprey Kestler. Ty maj boční kapsy......
    Re: Bágl 29.06.2011 Pokud si nepotrpíš na sračičky na báglu, ale chceš funkční bágl, tak já mám Mutanta 38 a jsem spokoj
  Re: Bágl 29.06.2011 no ja a asi dalsich 5 kamosu sme spokojeni majitele deutera guida, ale ted, co sem si koupil velky b
eiger magic mushroom 29.06.2011 ahoj.nevie niekto ci bolo natocene nejake dlhsie video z prelezu?..nasiel som iba trailer no ak nahodou niekto niekde videl nieco :)
Plyn do vařiče 29.06.2011 Ahoj,
nedá se někde koupit plyn do vařiče za nějakou rozumnou cenu, řekněme 30kč - 40kč za 200g plechovku. (2kg láhev měním za 90kč, Plyn 200g = 9kč!!!, plechovka 1kč?)
Nechci podporovat zloděje. Momentálně to řeším plněním, ale nemám z toh
  Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Plním a průset bych v tom neviděl, pokud máš přepoušťák řádně utěsněný, dáš tam toho kolik má bejt a
  Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 No prepoustel jsem driv, ale nakonec jsem zvolil variantu 2kg+VAR pokud jedu autem (coz je ted uz st
    Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Souhlasím s ,,upmanem,,. Do auta 2 kg + dvouplotýnku a na soló akce nebo lety, benzíňák.
2kg
      Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Říká se třikrát a dost.
    Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Souhlasím s ,,upmanem,,. Do auta 2 kg + dvouplotýnku a na soló akce nebo lety, benzíňák.
2kg
  Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Pozor. 200g náplň stojí pod 100,- Kč. Plnil jsem, ale už neplním. Při té ceně je to blbost. 100,- Kč
    Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Má,ale já plním třeba 10x za rok a když mě to vyjde fakt na minimum proti tomu, tak to stojí za to ř
      Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 "dáš tam toho kolik má bejt a ne víc"
Miro, tak tohle je dost zásadní omyl. Pokud
        Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Jasny, to je pravda...
Vazim proto, abych se nedostal na hodnotu o dost vyssi nez bych mohl c
          Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Orig. jsou většinou do 50°s rezervou, plněné míň, je dobrý nejít nad 30° (auto na slunci = kartuše k
        Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 "Plyn z velký bomby má víc propanu a tím při stejné teplotě větší tlak než originál."
          Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 propan má nižší molární hmotnost, je proto těkavější(nižší bod varu) a má vyšší tlak nasycených par
  Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 mozna ty dvoukilovky jsou levnejsi prave proto, ze se jen doplnuji kartuse.. kupovana mala bombicka
    Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Nezalezi na gramazi? Kdyz to beru velmi zjednodusene ze stavove rovnice I.P. tak to tam snad primo b
      Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 no bereš to hodne zjednodušeně, neni náhodou v bombě propan zkapalněnej? Ideální plyn se nedá zkapal
    Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Prepustel jsem,prepoustim,a prepoustet budu. Mam cca 6 kartrige a ty jsem uz plnil kazdou minimalne
      Re: Plyn do vařiče 29.06.2011 Teda trojplotýnka už je pěkná zhýralost;-)
      Re: Plyn do vařiče 30.06.2011 Taky přepouštím plyn, občas koupím i kartuši, takže je mám stále v celkem dobrém stavu, ventilek kon
horokrám v Juře 28.06.2011 Ahoj,poraďte mi prosim,kde je ve Frankenjuře horolezecký krám... rád bych si prohlédnul průvodce a porovnal je... Podařilo se mi najít i webové stránky,ale nějak se mi to teď,když to potřebuji nedaři :-D Moc díky!
  Re: horokrám v Juře 29.06.2011 Jura Sport přímo na náměstí v Pottensteinu nebo o trochu níže v Betzensteinu - Rockstore24.de
    Re: horokrám v Juře 29.06.2011 Moc děkuju za radu... Měj se fajn!
    Re: horokrám v Juře 29.06.2011 No tak v Pottensteinu to úplná jistota neni, občas je má vyprodaný. Tuhle jsem tam kupoval poslední
okoli Brna - boulder 28.06.2011 Zdravím lezci:),
chci se zeptat, jak se leze na stránský, všiml jsem si, že tam není vůbec žádný jištění a na madračku tam taky moc místa není, to se to vždy prostě riskne? Páč mi nepřijde ani, že by nahoře bylo něco na slanění nebo jištění z vrch
  Re: okoli Brna - boulder 28.06.2011 Na Stránské, co se lezlo s lanem má jištění, mnohdy původní, zbytek se lezl bez lana a bouldermatek,
    Re: okoli Brna - boulder 28.06.2011 díky moc :)
Skalni oblasti 28.06.2011 Ahoj, rozumite nekdo jak vznikaji barvicky na skalnich oblastech? Treba aktualne ted Prachov? Na mapce a a lkp je oranzova. Detaily jsou vsude zelene. Udaje o srazkach nula mm. CHMI stanice Jicin nehlasi zadne srazky. Co je rozhodujici? Tezko se to bere v
  Re: Skalni oblasti 28.06.2011 Tahle část (Ráj) je opravovaná na základě Hruboskalsko.cz, co já vím. A Ti to dělají nikoliv počítač
    Re: Skalni oblasti 28.06.2011 Takze vsechny ty podestove limity, korigovane limity, mm srazek tim padem cela ta mapka je na nic? O
  Re: Skalni oblasti 28.06.2011 V Nedeli rano byl napriklad v Ostrove podle horosvazu zlutej puntik (0,6mm), pritom lilo celou noc a
    Re: Skalni oblasti 28.06.2011 no prave, podobne pondeli na prachove...
    Re: Skalni oblasti 29.06.2011 pokud chcalo někdy ráno, tak chvíli trvá než se zpracujou radarový data z chmu.cz, proto bych tipova
      Re: Skalni oblasti 29.06.2011 Nevim co tu řešíte, tohle jsou stejně jen orientační informace, dojeďte šáhněte na skálu a nebo se z
        Re: Skalni oblasti 29.06.2011 ses asi mistni.. clovek mrkne na net, jede daleko a pak je to mokre, to je dost na prd, proto se pta
Kladivo a nýtovačka 28.06.2011 Ahoj, nenašel někdo na začátku dubna na Rozštípce u Žďáru n. S. kladivo a nýtovačku od Petzla? Prosím písněte na mail nebo na tel. 721326015. Díky!
Lezba - slapy 27.06.2011 Zdravím, neví někdo o nějakém lezení v oblasti v okolí nádrže Slapy? Ať už se jedná o bouldering či o lano. Budu tam trávit část prázdnin a jsem z valašska, takže o tamních možnostech nemám moc přehled. Díky moc
  Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 Záleží co lezeš, koukni do Mapy na Lezci. Bílá Skála, Mařenka + širé okolí. Nebo asi spíš typuji nej
    Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 do okolí počítat petrohrad, no dejme tomu když je tazatel z valašska (to je někde kousek od jeseníků
      Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 1 a 2 souhlas, přesně tak. Pokud bude na dovolený a bude chtít kvalitně zabouldrovat, tak mu asi moc
        Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 ..a kdyz auto nema..?
          Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 Podiva se do mapy a najde jiny zpusob dopravy jako vzdy?
            Re: Lezba - Slapy 28.06.2011 od Slap na petrac jinak nez autem.. no, urcite vic nez hodina. Bez ohledu na to jak rychle umi hleda
              Re: Lezba - Slapy 29.06.2011 Bez auta, bez auta :) Asi to nechám na Rovišti, čili se vydám na jih. Bouldrů budu mít přes prázdnin
                Re: Lezba - Slapy 30.06.2011 Pokud je řeč o Slapech, tak určitě na jedno odpoledne stojí za to Županovice, a Hříměždice budou něc
                  Re: Lezba - Slapy 30.06.2011 Jen k těm Županovicím - nedávno jsme tam s kamarádkou zamířily ale nějak jsem nezvládly přístup. Cht
Frankenjura EXTREME 27.06.2011 Zdarec, nemate nekdo pruvodce Frankenjura EXTREME?? Je to dobrý průvodce, nebo je lepší koupit zvlast dily sever a jih??
Diky