Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English bouldr adr/ostas 05.07.2011 ahoj, poradite extra family friendly misto na lehky bouldrovani v adru nebo okoli? vidim sutry na zeleny louce :) jo, a stejne tak bydleni, dobry kemp, max chatky.. diky!
  Re: bouldr adr/ostas 05.07.2011 ostaš
Jak na to 04.07.2011 Prosim Vas, chtel bych se zeptat ci existuje tenhle zpusob lezeni na strom. Nohy mam spojene lanem a ruce taky.Z jedne strany stromu se zapřu nohama z druhe sem zapreny lanem ktere mam na rukach a tak se pomaly splham vzhuru. Sem jeste zacatecnik. Dekuju
  Re: Jak na to 04.07.2011 No zkousel sem to, ale je to dost makacka. Nech si poradit od zkusenejsich. Snad ti napisou co a jak
  Re: Jak na to 07.07.2011 No myslím, že jestli přeceníš svý síly, nebo ti ujedou nohy, tak skončíš na zemi. Doporučuju spíš kl
Bouldry "za Borem", Polsko 04.07.2011 Sháním veškeré možné informace o existujících a potenciálních bouldrech na polské straně hranice "za Borem." V zalesněném svahu pod Blednými skalami (směr silnice Kudowa - Karlow) jsou stovky kamenů stejné nebo i vyšší kvality jako na Boru, někt
  Re: Bouldry "za Borem", Polsko 04.07.2011 Takže tam je to "stará známá" oblast, hrozicí pokuta je prej někde kolem 10 000Kč v těch j
    Re:Bouldry "za Borem", Polsko 05.07.2011 Hergot, to je skoda. S tim by Polaci rozhodne meli neco delat. Takovej potencial a na prvni pohled z
Jana 04.07.2011 Pravděpodobně včera na Smíchově nebo ve středu na Ruzyni se mi podařilo omylem někomu odcizit osmu s karabinou. Velice se omlouvám, vrátím za popis na tel: 604261443 nebo na mail.
  osma sebraná na stěně v Praze 04.07.2011 jsem navíc blbka, co nerozlišuje titulek od autora :)
ztracené presky 03.07.2011 Včera jsem našel na Kozelce 2 presky ve slaňáku cesty ukradená (doubravická stěna), tak se ozvěte a napište sem mejl, za popis vrátim
Hornopožárský les - průvodce 03.07.2011 Zdravím, zajímalo by mne, zda-li je možné sehnat někde tištěnou formu průvodce pro bouldering v Hornopožárském lese?
    Re: Hornopožárský les - průvodce 05.07.2011 Předem bych upozornil, že je to totální shit.
Adam Ondra Film 03.07.2011 Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jak se to s filmem kdy tu bude premiéra atd... kdo má nějaký info napiště díky
  Re: Adam Ondra Film 07.07.2011 Prolistuj člány tady a lezci. Pár dní zpátky tu o tom bylo info.
    Re: Adam Ondra Film 07.07.2011 četl jsem že je hotov ale už je to zase 14 dní tak jestli někdo něco neví
      Re: Adam Ondra Film 17.11.2011 Co je s tym filmom o AO ????.. uz pred rokom mal byt hotovy a od vtedy niesu ziadne info.. Ani ziad
      Re: Adam Ondra Film 17.11.2011 Co je s tym filmom o AO ????.. uz pred rokom mal byt hotovy a od vtedy niesu ziadne info.. Ani ziad
        Re: Adam Ondra Film 17.11.2011 a nejake promitani uz se nekde konalo? cetl nekdo nejake ohlasy? neni to cele jenom mystifikace na z
          Re: Adam Ondra Film 18.11.2011 Ty vole..riadne oneskorenie kedze prve info od P.P. boli, ze film mal byt minuly rok pre vianocami..
            Re: Adam Ondra Film 18.11.2011 "pravdepodobne to cele riadi montura (financne). Poskytla prachy a teraz riadi kedy a kde bude
          Re: Adam Ondra Film 18.11.2011 nebude mit nekdo kino rip, pls :)
Ratikon 03.07.2011 Ahojte,chtela sem se zeptat,jestli nekdo vite kde sehnat pruvodce na ratikon a jak je to tam treba se spanim(nejlepe na divoko))a vodou.diky
foto dne 03.07.2011 dost dobra fotka dne..
třetí den a pořád se drží :D
kobra 02.07.2011 ahojte jaky mate nazor na lasportivy kobry na pisek ? na vapno skoro nejezdim a na stenu nechodim vubec.. shanim neco jen na pisek.. tyto me byly doporuceny.. o kolik myslite cisel ze bych si je mel vzit mensi ?
    Re: kobra 03.07.2011 A proc teda jit do pythonu kdyz jsou kobry nejlepsi na pisek kdyz pises ? a o kolik cisel mensi lezk
      Re: kobra 03.07.2011 O hodně menší. Kobry jsou moc dobré lezky, ale strašně se roztáhnou. Nohu mám 42, Pearly mám 41 a js
        Re: kobra 03.07.2011 Zdravím. Musíš to vyzkoušet. Záleží na značce. La sportiva (tedy Cobra, Python) vyrábí lezky s čísly
      Re: kobra 03.07.2011 Kobry jsou výborné pohodlné botky, určitě s nimi chybu neuděláš, pokud ti budou přiměřeně sedět. Ale
      Re: kobra 03.07.2011 protoze pythony jsou novy kobry.. mas to v tom linku do detailu..
  Re: kobra 03.07.2011 U lezeček, jakožto bot které se kupují těsně na nohu, je naprosto zásadní tvar kopyta versus tvar tv
  Re: kobra 03.07.2011 Boty dobrý, zvlášť do rajbáků a oblin (na malý ostrý stoupky jsou lepší miury).
Vem si na noh
    Re: kobra 03.07.2011 "Vem s sebou zkušeného pískaře a on ti rád vyradí.";-)
1
...
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
...
2263
ztracené presky Včera jsem našel na Kozelce 2 presky ve slaňáku cesty ukradená (doubravická stěna), tak se ozvěte a napište sem mejl, za popis vrátim kotik 23:15:30 03.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: