LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
4.Širůčková 11797
Bouldry:
2.Pochman 11075
3.Novák 11075
4.Volf 11031
Hory:
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878
14.Chomová 3836

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230991 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 plnění kartuší09.07.2011
Ahoj nenašel by se nějaký hodný člověk který by mi za drobný finanční obnos půjčil přepouštěcí ventil nebo naplnil dvě kartuše typu coleman/VAR
 Re: plnění kartuší09.07.2011
Odkud jsi?
  Re: plnění kartuší10.07.2011
z brna
   Re: plnění kartuší10.07.2011
máš mejl . . .

 Lezečky08.07.2011
Zdravím a prosím o sdělení zda existují lezečky na vápenec a pokud  ano, tak kde je pořídit.
Díky
 Re: Lezečky08.07.2011
Tuším, že by to měl být model shaolin, ale teď nevím od koho. K dostání v každém dobrém outdoráckém
  Re: Lezečky08.07.2011
Kdepak Shaolin, ptej se po modelu Kaolin - ty jsou na vápenec jak dělané. Když je nebudou mít v Hudy
   Re: Lezečky08.07.2011
(-:

 Norsko trajekt07.07.2011
Ahoj,mohl byste mi někdo poradit.Pokud cestujeme autem do Norska,je potreba si rezervovat trajekt z Dánska dopredu nebo to jde i na blint?A nevíte,když se to nezamluví a nezaplatí dopředu,jestli je to o dost dražší na místě?Díky
 Re: Norsko trajekt08.07.2011
Ja tam nikdy nebyl a moc ti neporadim. Jen se musim vyjadrit hnidopissky k jazyku ceskemu. Nevim, pr
  Re: Norsko trajekt08.07.2011
rejpale co ti vádí?
  Re: Norsko trajekt08.07.2011
To se divím,že se necháš vytočit takovou pitomostí.Vím,že máš na mysli slovo "blint".Já s
  Re: Norsko trajekt08.07.2011
To se divím,že se necháš vytočit takovou pitomostí.Vím,že máš na mysli slovo "blint".Já s
   Re: Norsko trajekt - FLAME, hurá!08.07.2011
Lars: nechápu, jak ti může vadit anglicismus v českých větách, když sám ani nepíšeš s diakritikou!
    Re: Norsko trajekt - FLAME, hurá!08.07.2011
panove a damy,
"na blint" neni anglicismus, ale germanismus..

jinak
    Re: Norsko trajekt - FLAME, hurá!08.07.2011
Protoze ziji ve Francii a diakritiku tady nemam. To mas pravdu a vim to. Ja nechci zavadet zadny deb
     Re: Norsko trajekt - FLAME, hurá!08.07.2011
No néééé, co lezec to lingvista. :)))
 Re: Norsko trajekt08.07.2011
Doporučuji rezervovat, zvlášť pokud pojedete v sezoně(léto). Já to zkoušel asi 3 měsíce předem a už
 Re: Norsko trajekt08.07.2011
My jsme dělali rezervaci asi týden předem, ale je to pak fakt dražší. Bez ní bych to asi neriskovala
 Re: Norsko trajekt10.07.2011
Caute, cenove lepsi je urcite rezervovat predem, ovsem my jsme jeli bez rezervace a na pohodu. Akora
  Re: Norsko trajekt10.07.2011
Kolik chcou za most?
   Re: Norsko trajekt11.07.2011
Auto 40 Euro, Dodavka/karavan 80 Euro
 Re: Norsko trajekt10.07.2011
Doporučuji jet z Rostocku nebo Sassnitsu. Cenově to není o tolik dražší než trajekty/most přes dánsk

 Pruvodce na PAG07.07.2011
Ahoj, muzete nekdo poradit, kde/jak sehnat pruvodce na ostrov Pag v Chorvatsku? Slysel jsem, ze se tam hojne leze v tzv. kanonu.
Dik, Honza

 Horo průvodce Losenheim07.07.2011
Ahoj, o prázdninách se chystám vyrazit do Rak. a vyhlídl jsem si oblast Losenheim, ale nikde nemůžu najít průvodce. Tak kdyby někdo věděl nebo měl tak ať se prosím ozve.

 Delší lano na písek - 70 vs 8007.07.2011
Ahoj, zvažuju nákup delšího lana na písek a nevim jestli stačí 70m nebo radši jít do 80m. Předpokládám že občas polezu v ádru, labáku a sasku. Dík všem znalým za odpovědi.
 Re: Delší lano na písek - 70 vs 8007.07.2011
80 m
 Re: Delší lano na písek - 70 vs 8007.07.2011
Na sportovněji laděné cesty určitě tu 80, nebál bych se ani 100. Do klasických hrůz stačí 60.
  Re: Delší lano na písek - 70 vs 8007.07.2011
No tak na 100 bych se vys...!!
Jestli to je dotaz od spíše začínajícího lezce, soudě dle otá
   Re: Delší lano na písek - 70 vs 8007.07.2011
Náhodou je docela příjemný, smahnout 50 metrovou linku a nechat se spustit. Jasně, není jich tolik,
    Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Byl jsem v Tarnu několikrát a se 70 úplně v pohodě, dalo by se říci, že jsem ani jednou nepotřeboval
     Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Vybavuju si v Tarnu sektory a cesty, kde mi 80m na spuštění zdaleka nestačilo. Pro mě to byly ty nej
      Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
No jo, to je fakt. Úplně jsem na Tenesí a Křídla zapomněl.Ale tam je to tiptop, delší 80/ protahujíc
       Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Neblázni, jsou tam i cesty přes 50 m dlouhý. Tipťop by mohla být ta stovka.
    Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Ty vole, nechat se spustit na písku. To prosím nedělej, ta skála tu je jen jedna a nenaroste!
     Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Divil by ses, ale jsou cesty, kde se dá nechat po 40, 50, ba i 70 metrech lezení nechat spustit, ani
      Re: Delší lano na písek - 70 vs 8009.07.2011
A po takovejch jako si ty je pak jen ve slaňáku (pokud lano mine skálu) vydřenej žlábek někdy i do p
       Re: Delší lano na písek - 70 vs 8009.07.2011
prý tam maj na vrcholu mailonky a lano nedře skálu, tak neplaš. Jinak bys ale měl samo pravdu...
       Re: Delší lano na písek - 70 vs 8009.07.2011
Třeba když dáváš pokusy či ladíš, tak v tom slaňáku (mailoně) máš dvě presa na to spouštění nebo tom
   Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Časem něco odřežeš takže 100ka ideál
    Re: Delší lano na písek - 70 vs 8008.07.2011
Koupil bych si osmdesat a ani v Tarnu bych chudak urcite nebyl:)
 Re: Delší lano na písek - 70 vs 8009.07.2011
asi je dobrý mít více lan, dle zkušeností 60m a 100m je dobrá kombinace

 Labák - dotaz07.07.2011
1) Ahoj chtěl bych se zeptat na Labák pravý břeh.  Kde najdu skálu Golem? Došel jsem k růžové vyhlídce, pak dále podél skal ale nenašel. Za vyhlídkou bylo hodně skal ale neměly kruhy, tak nevím.
2) další dotaz, od toho Golema k dalším skalám
 Re: Labák - dotaz07.07.2011
Malá Bašta, něco i vedle na Velké Baště. Sarajevská stěna. Ledová stěna - Hektor...
A nebo si
  Re: Labák - dotaz07.07.2011
Díky za tipy. Já průvodce mám, a podle něj jsem šel ale ten Golem se mi nějak ztratil... No ted na t

 Zermatt07.07.2011
Hoj, nejaky pekny napad na nejaky peknou alpituru v okoli Zermattu obtiznosti F-PD (do 35 stupnu, 3c,4a). Dival jsem se na Breithorn, ale v teto sezone bude oveseny turistama jak vanocni stromecek. Liskamn? Pollux? DIKY

 nejlehčí lezení v Ádru07.07.2011
Prosím nevíte jestli Je v Ádru nějaká cvičná skála nebo něco vhodného pro úplného začátečníka? Díky i za popis kde to najdu.  Jirka
 Re: nejlehčí lezení v Ádru07.07.2011
Za kempem u Stránskejch je stěnka po madlech s několika cestama (Je to u věže Komunista) a jinak to
  Re: nejlehčí lezení v Ádru07.07.2011
Běž na Křížák..

 Bacha 06.07.2011
Zdarec ..davejte si bacha na hornim parkovišti na Suškách ..nechal jsem na aute gumovy medvidky no a za chvily byly pryč :-o !!!
 Re: Bacha 07.07.2011
Jsem je potkal v dolezu Majora...
  Re: Bacha 07.07.2011
Fakt takový prásky bouchali, jo? o:) Koupim si jich celej pytlík!..
   Re: Bacha 07.07.2011
Lezli Kobru a Majorem s chechotem slejzali dolů, nikdo k nim nepřibalil lano
    Re: Bacha 07.07.2011
xD xD xD To je vúúúúúl xD

1   ...   722   723   724   725   726   727   728   729   730   731   732   733   734   735   736   737   738   739   740   741   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192369)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Svart magi 6b Fosnavåg
Ruter kong 6b Fosnavåg
Oksen 6b Fosnavåg
1001 Bratt 6b Fosnavåg
Sju slu kyr 6c+ Fosnavåg
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (37)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1153 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1269 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi