Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230969 cest
Nové přelezy:
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+

Stěny
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kaiserbrunn12.07.2011
Chtěl bych se zeptat někde jsem slyšel že se o prazdninách platí v kaiserbrunu v kempu nevíte co je na tom pravdy? když jsem tam byl minulej měsíc nikdo po nás nic nechtěl dík
 Re: Kaiserbrunn13.07.2011
neni to pravda, byly jsme tam tento weekend a bylo to tam jak v uteceneckym tabore.
  Re: Kaiserbrunn13.07.2011
A koho tam bylo více feraťaků, vodáku nebo lezců? my když jsem tam byli začátkem června tak byl plne

 Poradte lekára prosím :/12.07.2011
Zdravím,
rok už behám po doktoroch s bolavím zápästím. Bol som všade...Ortopedia, chirurgia, rehabilitácie, sono, "rengeny"...Podľa nich som zdravý...Avšak akonáhle sa zavesím na skalu, do rána mám bolavé zápästia zo stratou pohyblivosti.
 Re: Poradte lekára prosím :/12.07.2011
Filip Hebelka z Příbramské ortopedie,
  Re: Poradte lekára prosím :/12.07.2011
S doporučením souhlasím a dodávám, že Filip Hebelka alias Filous, ortopéd a lezec, má t.č. ordinaci
   Re: Poradte lekára prosím :/13.07.2011
Ďakujem páni...
    Re: Poradte lekára prosím :/14.07.2011
Rádo se stalo a hlavně ať ti to zase leze! :)
 Re: Poradte lekára prosím :/13.07.2011
Mám to z doslechu, byl tam kamarád, tak nevím přesně jaké je to město, ale je to nad Jizerou, možná
  Re: Poradte lekára prosím :/14.07.2011
myslis vehlasnou chirurgii ruky ve Vysokem nad Jizerou? ... Jizera se nezda, ale je to docela dlouha
   Re: Poradte lekára prosím :/14.07.2011
Zcela jistě je to Vysoké nad Jizerou a po odborné (lékařské) stránce je to stejná "škola",
 Re: Poradte lekára prosím :/13.07.2011
Třeba ti to nepomůže, třeba tě to zachrání, stejně jako mně po dvou letech:

  Re: Poradte lekára prosím :/13.07.2011
ďakujem...

 Hodinky12.07.2011
Zdravím...Poraďte mi někdo, s jakými outdoor hodinkami máte dobré zkušenosti a zároveň jsou za rozumnou cenu? S klasickými funkcemi-výška,tlak,teplota...Díky moc :)

 Průvodce Wilder Kaiser11.07.2011
Zdarec, mohl by mi někdo doporučit jakého průvodce koupit na Wilder Kaiser, konkrétně jedem na Stripsenjochhaus, tj. okolí Fleischbanku, Predigtstuhlu nebo Totenkirchlu. Díky, Pól
 Re: Průvodce Wilder Kaiser11.07.2011
Průvodce je asi nejlepší tento:
  Re: Průvodce Wilder Kaiser11.07.2011
Co se tyce virtualnich pruvodcu, tak rozumne mnozstvi cest v Kaiseru je zaznamenano (vcetne top) i n
 Re: Průvodce Wilder Kaiser11.07.2011
Jo, ten je asi nejlepší, stejně jako ty další od Panico nakladatelství. Stojí kolem 25 vran a určitě
  Re: Průvodce Wilder Kaiser11.07.2011
Póle, on ho objednal Geo jako oddílový a už ho má doma, tak se s ním spoj :-)
 Re: Průvodce Wilder Kaiser12.07.2011
Ok, díky moc za tipy a info, ted uz se s tím nejak popasuju.

 tlumič pádu11.07.2011
Ahoj, měl bych dotaz.. Nemáte někdoi navíc provlíkací tlumič pádu? Koupím.. nebo odkaz na nějaké místo, kde by se dlal tato věc koupit. Prý už se to nesmí prodávat, ale já to hrozně chci :-) Díky za odpovědi! Petr
 Re: tlumič pádu11.07.2011
Zkus Vertical...
 Re: tlumič pádu13.07.2011
Hele, na tom neušetříš. Při použití s obyč. karabinami je to hrozný oser nebo nebezpečná věc. Nic ne
  Re: tlumič pádu13.07.2011
S hodne lidmi jsem uz diskutoval pro/proti paraciho vs. provlekaciho tlumice. Nejak se mi nedari pri
 Re: tlumič pádu13.07.2011
V Arcu je měli po cca 7 Euro.

 Hamaka11.07.2011
Zdravím,
chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s Hamakou (houpací síť), resp. jestli by někdo neporadil jakou koupit, na co dávat pozor, co přikoupit atd. Nebaví mně chrápat na zemi pod plachtou nebo ve stanu a údajně je to docela dobré i v z
 Re: Hamaka11.07.2011
Na jednorázový přespání venku v pohodě, myslim že o tom tu byl i nějakej článek, zkus hledat tak dva
  Re: Hamaka11.07.2011
Ona tzv. houpací síť a jihoamerická hamaka jsou dvě NAPROSTO odlišné věci. Ta indiánská je obdélník
   Re: Hamaka11.07.2011
Potvrzuju. Hamaka a její české pojetí alias houpací síť jsou dvě rozdílné věci. Hamaky pocházejí ze

 Lezci a nelezci?10.07.2011
Hola vespolek, mám další obecný dotaz. Jak se vám, pokud jste zblblí do lezení, daří udržovat vztahy s lidmi, kteří nelezou?

Můj případ: Já jsem třeba dřív čas od času (jsem přece jen trochu asociál) zašel do hospody se třemi, čtyřmi kamar
 Re: Lezci a nelezci?10.07.2011
Magoři, navíc úplně vylízaní. Místo mozku kostka mádža, tak co bys chtěl...
  Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
"Místo mozku kostka mádža ..."
Anebo kinderkopf ;))
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Nejsi sám:)
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Celkem trefnej odstavec. Opravdu nejsi sám, mám t taky dost podobné.
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Hmm, vítej mezi lezecké závisláky, lezení je nebezpečná droga, chceš jen víc a víc a už se toho nezb
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Co je na tom divnýho? Když budeš každej den např. venčit pejska, tak si taky budeš rozumět s pejskař
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Tohle je podobné i v jiných (nejen) sportech, nic výjimečného...
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
A proto zacinam lizt,abych si i nadale ,udrzel vztah se svymi kamarady..
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Mám přítelkyni horolezkyni.Rok s ní jsem nebyl ještě lezec , když o tom povídala častěji a častěji ,
  Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
K původnímu dotazu: Jsi magor:)) (just my opinion:)
 Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
Ty vole, Álo (??), neděláš ty teď pro nějakou agenturu sociologický průzkumy?
  Re: Lezci a nelezci?11.07.2011
A výsledky budou zanedlouho na Zlobě...;-)
  Re: Lezci a nelezci?12.07.2011
Já teda nevim, proč by mělo bejt jediný A. na světě... kromě toho Ála Rozsypal tu vystupuje pod jino
   Re: Lezci a nelezci?12.07.2011
Rozdvojená osobnost! A. a Zloba. To je snad ještě horší než se mohlo zdát. Jinak na lezce, jakékoliv
    Re: Lezci a nelezci?12.07.2011
Otázka je, kdo na koho vlastně pohlíží se shovívavým úsměvem, když A. sám v úvodním dotazu píše, že
     Re: Lezci a nelezci?12.07.2011
Nepodsouvej A. to, co nenapsal. Žádné "kdo je víc" tam není. Já tomu rozumím tak, že někte
      Re: Lezci a nelezci?12.07.2011
...jsem se nepodepsal. To nebylo schválně.
      Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
To samé platí při každé cestě autem...
      Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
      Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
      Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
       Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
Ale sakra, faux pas, omlouvám se.
 Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
Asi je to ozaj otazka na sociologicky prieskum. Samozrejme kazdy ma okruh svojich zaujmov a k tomu p
 Re: Lezci a nelezci?13.07.2011
A. to je bezvadny, ze sem jako vnasis ty jakoze lezecky existencialisticky a filologicky temata, ted

 Cesty na Kašparáku10.07.2011
Ahoj všichni, neporadil byste někdo nějaký hezký cesty obtížnosti 4 až 6a na Kašparáku? Jestli bude sucho rád bych tam brzy zajel a podíval se na ty nejhezčí kousky:)

Díky moc! Hore zdar!

Honza
 Re: Cesty na Kašparáku11.07.2011
že by nikdo neznal tak parádní novou oblast jako je Kašparák? Poraďte někdo! Taky se tam chystám a z
  Re: Cesty na Kašparáku11.07.2011
Ahoj,
tak začni na Nanoveži: kočičí hlavy, praktikum.
Pak pstruh:santa lynia, oddenek
   Re: Cesty na Kašparáku11.07.2011
Diky moc Jaro! Urcite to tam hned zejtra poradne vyzkousime, pocasi se rozjasnuje a zejtra prset nem

 lezení 09.07.2011
Ahoj, můžete někdo poradíte oblast na jih od prahy na lezení s malými dětmi? okolo 6-8let. Díky P.
 Re: lezení 10.07.2011
Roviste. Ale radsi s helmou, nektere sektory jsou lamavejsi.
 Re: lezení 11.07.2011
Srbsko, Kotýz

Ale spíš bys měl napsat - chtějí si hrát, nebo už lezou? Co lezou za ob
  Re: lezení 11.07.2011
Kotýz s dětma!? Lezení nádherný, na sluníčku, dlouhý, neolezený, ale přilby s sebou.
Můžeš zk
 Re: lezení 11.07.2011
Frankenjura...

 plnění kartuší09.07.2011
Ahoj nenašel by se nějaký hodný člověk který by mi za drobný finanční obnos půjčil přepouštěcí ventil nebo naplnil dvě kartuše typu coleman/VAR
 Re: plnění kartuší09.07.2011
Odkud jsi?
  Re: plnění kartuší10.07.2011
z brna
   Re: plnění kartuší10.07.2011
máš mejl . . .

1   ...   721   722   723   724   725   726   727   728   729   730   731   732   733   734   735   736   737   738   739   740   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezci a nelezci?
Hola vespolek, mám další obecný dotaz. Jak se vám, pokud jste zblblí do lezení, daří udržovat vztahy s lidmi, kteří nelezou?

Můj případ: Já jsem třeba dřív čas od času (jsem přece jen trochu asociál) zašel do hospody se třemi, čtyřmi kamarády a kamarádkami. Jak jsem ale lezl víc a víc, zvlášť, když jsem začal lézt po písku a hlavně po horách, což mi s hlavou začalo dělat úplně nové věci, poznenáhlu mi začala ta mezera mezi mnou a nelezoucími kamarády připadat nepřekonatelná.

Prostě jsem najednou nevěděl, o čem mluvit, když to, co nás bavilo dřív, mi teďka připadalo podružný oproti strachu vysoko nad jištěním, kterému zase nechtěli porozumět oni.

Takže do hospody už chodím jen s lezci, ne že bych se dovedl bavit jen o lezení, ale přece jen potřebuju mít s okolím aspoň trochu kompatibilní hodnotový žebříčky.

Jsem magor, nebo jsme magoři my všichni?
A.21:56:45 10.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Magoři, navíc úplně vylízaní. Místo mozku kostka mádža, tak co bys chtěl...
Willhem22:01:45 10.07.2011
odpovědět 
  Re: Lezci a nelezci?
"Místo mozku kostka mádža ..."
Anebo kinderkopf ;))
12:50:18 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Nejsi sám:)
ON07:54:03 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Celkem trefnej odstavec. Opravdu nejsi sám, mám t taky dost podobné.
Martin09:03:53 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Hmm, vítej mezi lezecké závisláky, lezení je nebezpečná droga, chceš jen víc a víc a už se toho nezbavíš :)
I.09:38:35 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Co je na tom divnýho? Když budeš každej den např. venčit pejska, tak si taky budeš rozumět s pejskařama.
black09:40:09 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Tohle je podobné i v jiných (nejen) sportech, nic výjimečného...
K.09:49:54 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
A proto zacinam lizt,abych si i nadale ,udrzel vztah se svymi kamarady..
10:45:05 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Mám přítelkyni horolezkyni.Rok s ní jsem nebyl ještě lezec , když o tom povídala častěji a častěji , začalo mě to chytat čím dál tim víc a víc a ja to chtěl také zkusit. V tu dobu kdy já začínal to mezi náma nebylo nejrůžovější a tak jsem se do toho tak zažral ,že ani nevim jak, zanedlouho jsme si k sobě byli zase čím dál tim blíž a dokázali si povidat hodiny a hodiny nejen o lezení.Do teď jsme spolu. Takto jsme si i za pomocí mé partnerky dokázali i v té nejhorší krizi udržet vztah jen tím ,že z nelezce se stal ještě více zažranější lezec než partnerka.U kamarádů to samozřejmě bylo jinak, ve skalách jsem našel nové kamarády se kterými si rozumim vic a mam si s nima co rici.Do hospudky chodim uz jen s nima.
Ondra11:26:08 11.07.2011
odpovědět 
  Re: Lezci a nelezci?
K původnímu dotazu: Jsi magor:)) (just my opinion:)
Hurvajz17:22:34 11.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Ty vole, Álo (??), neděláš ty teď pro nějakou agenturu sociologický průzkumy?
P.22:34:11 11.07.2011
odpovědět 
  Re: Lezci a nelezci?
A výsledky budou zanedlouho na Zlobě...;-)
Willhem22:40:10 11.07.2011
odpovědět 
  Re: Lezci a nelezci?
Já teda nevim, proč by mělo bejt jediný A. na světě... kromě toho Ála Rozsypal tu vystupuje pod jinou, mnohem rafinovanější přezdívkou.

Navíc bych řekl, že ten má tyhle otázky dávno zodpovězený.
A.09:18:22 12.07.2011
odpovědět 
   Re: Lezci a nelezci?
Rozdvojená osobnost! A. a Zloba. To je snad ještě horší než se mohlo zdát. Jinak na lezce, jakékoliv kromě šlapačů sněhu v kopci, lid nelezecký pohlíží se shovívavým úsměvem. Prostě jsme pro ně paka na provázku. Šlapači jsou navíc ještě šílenci a hazardéři,ale někdy hodni obdivu (Mesner,Rakoncaj,Jaroš ,Holeček už brzo taky).Naše výkony jsou pro ně legrační,nedají se snadno měřit (jako třeba góly), teda kromě Hrozových shybů na rychlost,nebo Karešových na počet. Fodbal, nebo Hockey, nebo Téenis, tam bych viděl šanci v propagaci lezení. Představte si fotbalovou repre v dresech s logem ČHS přes celá záda. Jen tak nás asi začnou běžní lidé vnímat jako něco, co se nechce jen přizabít, nebo rovnou zabít. Život lezce a nelezce pohromadě? nepravděpodobné, né-li nemožné.
Hyde14:44:40 12.07.2011
odpovědět 
    Re: Lezci a nelezci?
Otázka je, kdo na koho vlastně pohlíží se shovívavým úsměvem, když A. sám v úvodním dotazu píše, že se mu zábava kamarádů zdá proti jeho veleodvážným krokům nad kruhem "podružná". To zní trochu jako "já jsem lezec, kdo je víc".
Osobně nemám moc ráda lidi, kteří ze svého koníčku udělají středobod vesmíru a nejsou schopni mluvit o ničem jiném, ať už jde o lezce, atlety nebo pejskaře a ano, považuju je za omezené magory. Ale pokud jsou takhle šťastnější, jejich věc...
Jana15:08:09 12.07.2011
odpovědět 
     Re: Lezci a nelezci?
Nepodsouvej A. to, co nenapsal. Žádné "kdo je víc" tam není. Já tomu rozumím tak, že některý věci se mu jeví podružný - v tom kontextu, že ví, když udělá blbost a/nebo nebude srovnanej sám se sebou, tak se může bez problému zabít. S čímž bych souhlasil. (To pejskaři nemaj :) ) A jestli máš pocit, že ty kroky nad kruhem nejsou nijak veleodvážný (trochu tam cítím ironii, ale třeba se pletu) ... tak nevim ... třeba jsi mentálně fakt jinde - nebo sis ještě nepřelezla pár vykřičníkovejch cest.
19:38:22 12.07.2011
odpovědět 
      Re: Lezci a nelezci?
...jsem se nepodepsal. To nebylo schválně.
Robert19:39:55 12.07.2011
odpovědět 
      Re: Lezci a nelezci?
To samé platí při každé cestě autem...
K.07:45:16 13.07.2011
odpovědět 
      Re: Lezci a nelezci?
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější zábavy za nic nestály, když v nich o nic nešlo, ani o kotníky...

A možná se to stává i pejskařům nebo sportovcům, ale lezení se přece jen liší tím neustálým "braním života do vlastních rukou" (teda řekl bych, že spousta sportů je daleko nebezpečnějších, jen v lezení je ta možnost průseru taková víc viditelná a míň zamlžovaná třeba adrenalinem v krvi).
A.11:12:01 13.07.2011
odpovědět 
      Re: Lezci a nelezci?
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější zábavy za nic nestály, když v nich o nic nešlo, ani o kotníky...

A možná se to stává i pejskařům nebo sportovcům, ale lezení se přece jen liší tím neustálým "braním života do vlastních rukou" (teda řekl bych, že spousta sportů je daleko nebezpečnějších, jen v lezení je ta možnost průseru taková víc viditelná a míň zamlžovaná třeba adrenalinem v krvi).
A.11:14:58 13.07.2011
odpovědět 
      Re: Lezci a nelezci?
Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější zábavy za nic nestály, když v nich o nic nešlo, ani o kotníky...

A možná se to stává i pejskařům nebo sportovcům, ale lezení se přece jen liší tím neustálým "braním života do vlastních rukou" (teda řekl bych, že spousta sportů je daleko nebezpečnějších, jen v lezení je ta možnost průseru taková víc viditelná a míň zamlžovaná třeba adrenalinem v krvi).
A.11:15:32 13.07.2011
odpovědět 
       Re: Lezci a nelezci?
Ale sakra, faux pas, omlouvám se.
A.11:16:55 13.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
Asi je to ozaj otazka na sociologicky prieskum. Samozrejme kazdy ma okruh svojich zaujmov a k tomu patriacich priatelov s podobnymi nazormi, hoci urcite rad posedim s kamaratmi (lezcami0 a bavime sa o lezeni ale mozno este viac aj o inych temach ako len skaly. No a ak idem s kamaratmi co nemaju zaujem o lezenie alebo dokonca sport vobec tak urcite nepotrebujem rozoberat aky je on magor ze nelezie alebo ja ze leziem. Je kazdeho vec ake ma priority a ci sa uzko zameria len na lezenie alebo ma aj ine zaumy.
08:24:23 13.07.2011
odpovědět 
 Re: Lezci a nelezci?
A. to je bezvadny, ze sem jako vnasis ty jakoze lezecky existencialisticky a filologicky temata, tedy to jo, to je vaznej problem, kterej popisujes. Hele ja treba to mam takhle, ti to vylicim, tak doufam, ze Ti to treba pomuze ze Tvejch troubelů (myšleno problemů). Vono je to A. dost podobny jako s tou holkou, jak si to tady rozviril minule, si to pamatujes ne, jak ses ptal na tu seznamku a ja se Ti snazil poradit, no nakonec se toho chytil nejakej anonym a lano jsem jeste furt od Martana nevidel. No nic. Nechci do toho stourat, ale slovo je slovo ... ito mi to neni, ale nic ...
No takze, vylicim Ti jak to mam ja a myslim, ze to podobne ma i spousta jinejch lezcu, ktery znam a ktery zna i moje spolulezkyne (si pamatujes ne, no ta predsedkyne klubu bezvadnejch holek).
Ja bych ti doporucil proste, kdyz jako nemas s kamosema schopnost najit spolecnou rec, tak je hele dobry se zkusit proste vratit, jak se rika, k zakladum, takovejm jako korenum existence a tak, na kterejch se da treba i stavet ta komunikace spolecna. Proste si s nima najdi neco spolecnyho, aktivitu co delate vsichni, neco s cim mate proste zkusenosti vsichni, mate to radi, uvolnuje vas to, prinasi radost i smutek, neco u ceho jste se vsichni nasmali nebo i poplakali, a tak, proste neco spojenyho taky hodne s emocema.
Nebudu chodit dlouho kolem horky kase, treba sou takovy aktivity, ktery musi delat kazdej, treba rano, po kafi, jsou radostny a smutny zaroven, clovek muze bejt skleslej ale taky nadsenej, takovy korejsky jing-jang kolecko, stejne jako pri lezeni, je to dost podobny ... Nechci bejt vulgarni, takze jenom napovim, ehm, ehm, prd prd. Chapes ne?
Ja jsem treba takhle zachranil nejedno pratelstvi, vis jako takova debata o ehm, ehm, h..ne, reknu ti neni nad to! Jako perlicku, znas ty knizky, ne vod Maye, jako Karla Maye, prdlajs pokrevni pratelstvi, Incucuma, Nsoci, Vinetu, Klekipetra a vostatni lidicky, mel tam Karel May popsanej ritual vopravdovskyho indiansko belosskyho pratelstvi, kazdopadne cenzura to nepustila a nahradila nejakym trapnym rezanim zil.
Ja mam treba kamose, bezvadnej, ale posledni dobou moc neleze, smutnej ze skoly, vsechny PC hry uz dohral, nárust vahy, vyrysovany telo davna minulost, misto toho cejcha, otekly nohy, prsicka ... Co bys myslel ze ho potesi? jasne presne tohle. Takze sem ti snad pomoh. Kdyby zase nejakej troubel dej vedet tady v diskuzi.
J20:10:52 13.07.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1454 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi