Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Chorvatsko - DWS 12.07.2011 Má někdo tip na DWS ( lezení na útesech, pády do moře ) v Chorvatsku? Jedu s rodinou a nemám jističe ( to bych to směřoval na Paklenici ), Hvar nepřipadá v úvahu ( moc daleko ), spíš Istrie, severní dalmácie... . Díky za pomoc!!!
  Re: Chorvatsko - DWS 12.07.2011 Taky odjíždím do Chorvatska a kdyby někdo věděl o DWS okolo Šibeniku tak dejte tip.Díky
    Re: Chorvatsko - DWS 13.07.2011 zadej marulianus.hr a nahoře v nabídce penjališta je rozdělení na sportska, boulderi a dws. nebo zku
      Re: Chorvatsko - DWS 14.07.2011 Sakryš, všechno je to okolo Splitu nebo na ostrově... :-(. Potřeboval bych něco blíž a nemusí to být
        Re: Chorvatsko - DWS 15.07.2011 split je nejblíže... v chorvacku se dycky ňáký šutr na klimbačku najde, ale dws nejblíž ve splitu. s
          Re: Chorvatsko - DWS 16.07.2011 :-). Vypadá to, že skončíme někde u Biogradu n/M tak se nechám překvapit. Škoda, že nemám parťáka (
            Re: Chorvatsko - DWS 16.07.2011 On útes ve Splitu je na vyblbnutí asi dostačující, jen bacha na volné bloky, které by Ti zřejmě &quo
Kaiserbrunn 12.07.2011 Chtěl bych se zeptat někde jsem slyšel že se o prazdninách platí v kaiserbrunu v kempu nevíte co je na tom pravdy? když jsem tam byl minulej měsíc nikdo po nás nic nechtěl dík
  Re: Kaiserbrunn 13.07.2011 neni to pravda, byly jsme tam tento weekend a bylo to tam jak v uteceneckym tabore.
    Re: Kaiserbrunn 13.07.2011 A koho tam bylo více feraťaků, vodáku nebo lezců? my když jsem tam byli začátkem června tak byl plne
Poradte lekára prosím :/ 12.07.2011 Zdravím,
rok už behám po doktoroch s bolavím zápästím. Bol som všade...Ortopedia, chirurgia, rehabilitácie, sono, "rengeny"...Podľa nich som zdravý...Avšak akonáhle sa zavesím na skalu, do rána mám bolavé zápästia zo stratou pohyblivosti.
  Re: Poradte lekára prosím :/ 12.07.2011 Filip Hebelka z Příbramské ortopedie,
    Re: Poradte lekára prosím :/ 12.07.2011 S doporučením souhlasím a dodávám, že Filip Hebelka alias Filous, ortopéd a lezec, má t.č. ordinaci
      Re: Poradte lekára prosím :/ 13.07.2011 Ďakujem páni...
        Re: Poradte lekára prosím :/ 14.07.2011 Rádo se stalo a hlavně ať ti to zase leze! :)
  Re: Poradte lekára prosím :/ 13.07.2011 Mám to z doslechu, byl tam kamarád, tak nevím přesně jaké je to město, ale je to nad Jizerou, možná
    Re: Poradte lekára prosím :/ 14.07.2011 myslis vehlasnou chirurgii ruky ve Vysokem nad Jizerou? ... Jizera se nezda, ale je to docela dlouha
      Re: Poradte lekára prosím :/ 14.07.2011 Zcela jistě je to Vysoké nad Jizerou a po odborné (lékařské) stránce je to stejná "škola",
Hodinky 12.07.2011 Zdravím...Poraďte mi někdo, s jakými outdoor hodinkami máte dobré zkušenosti a zároveň jsou za rozumnou cenu? S klasickými funkcemi-výška,tlak,teplota...Díky moc :)
Průvodce Wilder Kaiser 11.07.2011 Zdarec, mohl by mi někdo doporučit jakého průvodce koupit na Wilder Kaiser, konkrétně jedem na Stripsenjochhaus, tj. okolí Fleischbanku, Predigtstuhlu nebo Totenkirchlu. Díky, Pól
  Re: Průvodce Wilder Kaiser 11.07.2011 Jo, ten je asi nejlepší, stejně jako ty další od Panico nakladatelství. Stojí kolem 25 vran a určitě
    Re: Průvodce Wilder Kaiser 11.07.2011 Póle, on ho objednal Geo jako oddílový a už ho má doma, tak se s ním spoj :-)
  Re: Průvodce Wilder Kaiser 12.07.2011 Ok, díky moc za tipy a info, ted uz se s tím nejak popasuju.
tlumič pádu 11.07.2011 Ahoj, měl bych dotaz.. Nemáte někdoi navíc provlíkací tlumič pádu? Koupím.. nebo odkaz na nějaké místo, kde by se dlal tato věc koupit. Prý už se to nesmí prodávat, ale já to hrozně chci :-) Díky za odpovědi! Petr
  Re: tlumič pádu 11.07.2011 Zkus Vertical...
  Re: tlumič pádu 13.07.2011 Hele, na tom neušetříš. Při použití s obyč. karabinami je to hrozný oser nebo nebezpečná věc. Nic ne
    Re: tlumič pádu 13.07.2011 S hodne lidmi jsem uz diskutoval pro/proti paraciho vs. provlekaciho tlumice. Nejak se mi nedari pri
  Re: tlumič pádu 13.07.2011 V Arcu je měli po cca 7 Euro.
Hamaka 11.07.2011 Zdravím,
chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s Hamakou (houpací síť), resp. jestli by někdo neporadil jakou koupit, na co dávat pozor, co přikoupit atd. Nebaví mně chrápat na zemi pod plachtou nebo ve stanu a údajně je to docela dobré i v z
  Re: Hamaka 11.07.2011 Na jednorázový přespání venku v pohodě, myslim že o tom tu byl i nějakej článek, zkus hledat tak dva
    Re: Hamaka 11.07.2011 Ona tzv. houpací síť a jihoamerická hamaka jsou dvě NAPROSTO odlišné věci. Ta indiánská je obdélník
      Re: Hamaka 11.07.2011 Potvrzuju. Hamaka a její české pojetí alias houpací síť jsou dvě rozdílné věci. Hamaky pocházejí ze
Lezci a nelezci? 10.07.2011 Hola vespolek, mám další obecný dotaz. Jak se vám, pokud jste zblblí do lezení, daří udržovat vztahy s lidmi, kteří nelezou?
Můj případ: Já jsem třeba dřív čas od času (jsem přece jen trochu asociál) zašel do hospody se třemi, čtyřmi kamar
  Re: Lezci a nelezci? 10.07.2011 Magoři, navíc úplně vylízaní. Místo mozku kostka mádža, tak co bys chtěl...
    Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 "Místo mozku kostka mádža ..."
Anebo kinderkopf ;))
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Nejsi sám:)
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Celkem trefnej odstavec. Opravdu nejsi sám, mám t taky dost podobné.
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Hmm, vítej mezi lezecké závisláky, lezení je nebezpečná droga, chceš jen víc a víc a už se toho nezb
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Co je na tom divnýho? Když budeš každej den např. venčit pejska, tak si taky budeš rozumět s pejskař
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Tohle je podobné i v jiných (nejen) sportech, nic výjimečného...
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 A proto zacinam lizt,abych si i nadale ,udrzel vztah se svymi kamarady..
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Mám přítelkyni horolezkyni.Rok s ní jsem nebyl ještě lezec , když o tom povídala častěji a častěji ,
    Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 K původnímu dotazu: Jsi magor:)) (just my opinion:)
  Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 Ty vole, Álo (??), neděláš ty teď pro nějakou agenturu sociologický průzkumy?
    Re: Lezci a nelezci? 11.07.2011 A výsledky budou zanedlouho na Zlobě...;-)
    Re: Lezci a nelezci? 12.07.2011 Já teda nevim, proč by mělo bejt jediný A. na světě... kromě toho Ála Rozsypal tu vystupuje pod jino
      Re: Lezci a nelezci? 12.07.2011 Rozdvojená osobnost! A. a Zloba. To je snad ještě horší než se mohlo zdát. Jinak na lezce, jakékoliv
        Re: Lezci a nelezci? 12.07.2011 Otázka je, kdo na koho vlastně pohlíží se shovívavým úsměvem, když A. sám v úvodním dotazu píše, že
          Re: Lezci a nelezci? 12.07.2011 Nepodsouvej A. to, co nenapsal. Žádné "kdo je víc" tam není. Já tomu rozumím tak, že někte
            Re: Lezci a nelezci? 12.07.2011 ...jsem se nepodepsal. To nebylo schválně.
            Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 To samé platí při každé cestě autem...
            Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
            Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
            Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 Ale jo, určitě má Jana částečnou pravdu. Člověk se, ač se snaží, neubrání pocitu, že ty dřívější záb
              Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 Ale sakra, faux pas, omlouvám se.
  Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 Asi je to ozaj otazka na sociologicky prieskum. Samozrejme kazdy ma okruh svojich zaujmov a k tomu p
  Re: Lezci a nelezci? 13.07.2011 A. to je bezvadny, ze sem jako vnasis ty jakoze lezecky existencialisticky a filologicky temata, ted
Cesty na Kašparáku 10.07.2011 Ahoj všichni, neporadil byste někdo nějaký hezký cesty obtížnosti 4 až 6a na Kašparáku? Jestli bude sucho rád bych tam brzy zajel a podíval se na ty nejhezčí kousky:)
Díky moc! Hore zdar!
Honza
  Re: Cesty na Kašparáku 11.07.2011 že by nikdo neznal tak parádní novou oblast jako je Kašparák? Poraďte někdo! Taky se tam chystám a z
    Re: Cesty na Kašparáku 11.07.2011 Ahoj,
tak začni na Nanoveži: kočičí hlavy, praktikum.
Pak pstruh:santa lynia, oddenek
      Re: Cesty na Kašparáku 11.07.2011 Diky moc Jaro! Urcite to tam hned zejtra poradne vyzkousime, pocasi se rozjasnuje a zejtra prset nem
lezení 09.07.2011 Ahoj, můžete někdo poradíte oblast na jih od prahy na lezení s malými dětmi? okolo 6-8let. Díky P.
  Re: lezení 10.07.2011 Roviste. Ale radsi s helmou, nektere sektory jsou lamavejsi.
  Re: lezení 11.07.2011 Srbsko, Kotýz
Ale spíš bys měl napsat - chtějí si hrát, nebo už lezou? Co lezou za ob
    Re: lezení 11.07.2011 Kotýz s dětma!? Lezení nádherný, na sluníčku, dlouhý, neolezený, ale přilby s sebou.
Můžeš zk
  Re: lezení 11.07.2011 Frankenjura...
1
...
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
...
2263
Chorvatsko - DWS Má někdo tip na DWS ( lezení na útesech, pády do moře ) v Chorvatsku? Jedu s rodinou a nemám jističe ( to bych to směřoval na Paklenici ), Hvar nepřipadá v úvahu ( moc daleko ), spíš Istrie, severní dalmácie... . Díky za pomoc!!! aleš 22:10:36 12.07.2011odpovědět
  Re: Chorvatsko - DWS Taky odjíždím do Chorvatska a kdyby někdo věděl o DWS okolo Šibeniku tak dejte tip.Díky Mařa 22:43:54 12.07.2011odpovědět
    Re: Chorvatsko - DWS zadej marulianus.hr a nahoře v nabídce penjališta je rozdělení na sportska, boulderi a dws. nebo zkus google. DavidD 08:03:32 13.07.2011odpovědět
      Re: Chorvatsko - DWS Sakryš, všechno je to okolo Splitu nebo na ostrově... :-(. Potřeboval bych něco blíž a nemusí to být nijak zavedená DWS oblast s vyznačenýma cestama a tak. Prostě nějaký útes na blbnutí... 16:50:50 14.07.2011odpovědět
        Re: Chorvatsko - DWS split je nejblíže... v chorvacku se dycky ňáký šutr na klimbačku najde, ale dws nejblíž ve splitu. sranda skály sou i v rovinji dokonce nad mořem, ale dopad je na vodorovnou plotnu která je pod hladinou cca 30 cm, ale popřílivu... tak to ti ani buldermatka nepomuže bo ti uplave... 20:07:06 15.07.2011odpovědět
          Re: Chorvatsko - DWS :-). Vypadá to, že skončíme někde u Biogradu n/M tak se nechám překvapit. Škoda, že nemám parťáka ( jen ženu a děti, který si podle vlastních slov nechtějí lezením kazit dovolenou - grrrrrr ), do paklenice je to necelých 50 km....:-( aleš 08:31:59 16.07.2011odpovědět
            Re: Chorvatsko - DWS On útes ve Splitu je na vyblbnutí asi dostačující, jen bacha na volné bloky, které by Ti zřejmě "zpříjemnily" cestu do hlubin...:-). Venca 09:07:53 16.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: