Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 45.Winter 10054 46.Lukášek 10044 47. 10037 Bouldry: 45.Ježek 9200 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Lezečky a ploché nohy 19.07.2011 nohy mám na hranici plochosti, ale docela úzké. pro mě je jasná volba šněrovací co nejvíc dopředu. j
  Re: Lezečky a ploché nohy 19.07.2011 Vyzkoušel jsem hodně lezeček a nejlíp mi sedí Miury a šněrovací Katany.
  Re: Lezečky a ploché nohy 20.07.2011 Díky za rady. M.
Vybavení výcedélky 18.07.2011 Ahoj, v polovině srpna se chystáme na výcedélky do Höllentalu, ale nikdy sem na výcedélkách nebyl a tak nevim co si s sebou všechno vzít a případně dokoupit... Děkuju za vaše tipy ;)
  Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 Naučit se češtinu a pak záleží jakou cestu půjdeš.. takže presa, případně friendy, vklíněnce, vodu,
  Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 Zdravím. Především bych jel s někým, kdo tě naučí důležité metodice vícedélkového lezení. Pár rad v
    Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 Co se metodiky tyka, tak muzou zacit tim, ze si vezmou lano a pujdou nekam na skaly, kde to znaji a
  Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 Za češtinu se omlouvám :) ... o metodiku mi zas tolik nejde. Jištění ve štandu taky není problém, mě
    Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 ufff, to jsi na lezci první, kdo po upozornění na gramatickou chybu nereaguje arogantně, ale omluví
    Re: Vybavení výcedélky 18.07.2011 Cesty 7 a víc většinou hojně vynýtované, ty lehčí už být nemusí a chce to něco na zakládání. Nejlepš
    Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 Sadou vklíňáků (cca 8 ks, ty nejmenší nebrat) obvykle nic nezkazíš. I na vynejtovaný cestě můžeš zab
      Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 Nějakej vklíněnec se vždycky může hodit, taky pár delších smyček na prodloužení jištění nebo dojiště
    Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 optimální je si asi vybrat ty odjištěný cesty, pokud si nikdy dřív vícedýlky nelezl, předevšim to po
  Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 viacdlzkove cesty - okrem materialu, ktory v pripade hollentalu je doporuceny v sprievodcovi si nast
    Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 A zlatou folii! :-)
      Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 Na vícedélkový skalky: Náčrt cesty (kopie stránky z průvodce, obkreslený náčrtek atp. Lehká přilba,
        Re: Vybavení výcedélky 19.07.2011 moc není co doplňovat. nabitej telefon možná. a schémátko si v klidu projít doma a přeložit. jsou tu
          Re: Vybavení výcedélky 20.07.2011 Und achtung auf die Mrden zum Stand. Aby pak Piču Brt nepsal: In diesem augenblick hat das Mahler ge
        Re: Vybavení výcedélky 26.07.2011 Prozkoumej pořádně všechno co najdeš o té cestě. Někdy může začít dost foukat a zalezeš za hranu a p
Film 18.07.2011 Cau nevite o nejakem novem lezeckem dostupnem snimku?:)Ja videl naposled CORE..a pak z tech novych vim jen o THE SCENE a filmu o Adamovi,ale oba jsou jeste nedostupne.Mate nekdo nejaky jiny tip?
  Re: Film 19.07.2011 The Core je ale uz starsi nebo se mi to plete s Purem?...Co me takhle z fleku napada je z posledních
    Re: Film 19.07.2011 Diky..o techdle jsem taky slysel,akorat je jeste nikde nenasel. Klidne dej jeste vedet :)
      Re: Film 26.07.2011 Real Rock climbing
Kings Line
Sharp End (i o českém písečku :) )
Pád do tich
        Re: Film 26.07.2011 Všechny mám, všechny vřele doporčuji ke koupi........
Sneznik - co je to za sutr? 18.07.2011 Potrebuju od znalcu identifikovat jeden kamen na Snezniku, nemuzu ho poznat v pruvodci. Nemam foto takze popis: je to nekde v oblasti Kamenolomu, kdyz jsem sel od sutru na kterem je Prvni a Druhy boulder a Yosemite po ceste smerem k Best of Direct tak je
  Re: Sneznik - co je to za sutr? 18.07.2011 Byl sem na tom samym šutru v neděli (aspoň doufam, že myslim ten samej), podle mě je ten traverz ces
    Re: Sneznik - co je to za sutr? 18.07.2011 Asi to bude, ale matlo me jednak ze v pruvodci je mnohem mene boulderu nez na sutru, ackoliv co nevy
  Re: Průvodce na Jetřichovice 18.07.2011 Mám. Je toho asi 14 mega, pošli mi mailem přístupové údaje k nějakému ftp serveru kam ti to nahraju.
  Re: ludvíkov - topo 18.07.2011 Ano, Vyhlídka i Skály v Ludvíkově mají nákresy.
ludvíkov - topo 18.07.2011 nevíte prosím někdo jestli v novém průvodci moravské skály je u ludvíkova v jeseníkách i zákres? dík
Bivak u refuge Gouter 17.07.2011 Zdravím vás,
chystáme se na Blanc a chtěl bych se Vás zkušenějších zeptat, jestli je možné u refuge Gouter bivakovat.
Díky moc
  Re: Bivak u refuge Gouter 17.07.2011 Oficialni taboriste je u Tete Rouse, tam je stan povoleny. Prosim nestavte stany u Gouteru.
R
    Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 stejne tam vsici spi.
      Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 Každá rok je tam stanu mene a mene, navic se stavi nova chata a pokud je pekne, tak primo na mistem
        Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 Tazke chodte radsi z italie. Na normalce bude po dostyaveni nove chaty jeste plneji nez dnes. A vube
        Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 nicmene diky za info... Dava to nadeji :)
      Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 Nechapu, proc se tam drapat. My si postavili stan tam, kde se muze (Tete Rouse nebo jak se to jmenuj
  Re: Bivak u refuge Gouter 18.07.2011 Ahoj, vystup normalkou znamená hromada lidí. Slepice jdoucí za sebou. Vyberte si jakýkoliv jiný kope
    Re: Bivak u refuge Gouter 19.07.2011 Co když chtěj zrovna na MB a lidi jim vyhovujou? Nebylo by na tom nic divnýho, člověk je tvor společ
dvd cupoff 16.07.2011 Ahoj, chtel bych se na tomhle miste zeptat Raka jak to vypada s dvdckama z cup of prague, jedno mam predplaceny tedy postovne a stale cekam. diky za info.
1
...
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
734
735
736
737
738
...
2263
Film Cau nevite o nejakem novem lezeckem dostupnem snimku?:)Ja videl naposled CORE..a pak z tech novych vim jen o THE SCENE a filmu o Adamovi,ale oba jsou jeste nedostupne.Mate nekdo nejaky jiny tip? Kacaba 17:31:42 18.07.2011odpovědět
  Re: Film The Core je ale uz starsi nebo se mi to plete s Purem?...Co me takhle z fleku napada je z posledních měsíců First Ascent:The Series, Fanatic Search 2 A Girl think, Better Than Chocolate, Shengen files... až přijdu domů a ještě něco objevim tak doplnim :-) Martin 08:03:11 19.07.2011odpovědět
    Re: Film Diky..o techdle jsem taky slysel,akorat je jeste nikde nenasel. Klidne dej jeste vedet :) Kacaba 11:59:02 19.07.2011odpovědět
      Re: Film Real Rock climbing
Kings Line
Sharp End (i o českém písečku :) )
Pád do ticha
elerik 15:15:42 26.07.2011odpovědět
        Re: Film Všechny mám, všechny vřele doporčuji ke koupi........ 16:35:13 26.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: