Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Popradske - chata 20.07.2011 Jak se jmenuje ta nove otevrena chata u Popradskeho? Poprave ruce, jak schazim po asfaltu k hotel. Dik! m.
  Re: Popradske - chata 20.07.2011 Majláthova chata. Chceš-li vědět víc, prohledej Lezce. Psalo se tady o jejím (soudobém) otevření, tu
Popradske - chata 20.07.2011 Jak se jmenuje ta nove otevrena chata u Popradskeho? Poprave ruce, jak schazim po asfaltu k hotel. Dik! m.
  Re: Popradske - chata 20.07.2011 Asi myslíš Majláthovu chatu. Tak sa volala už koncom 19-teho storočia. Ty budeš ale asi nejaké mladé
    Re: Popradske - chata 20.07.2011 To vis, je mi teprve 32 a nemuzu znat jmeno kazde chaty z obdobi Rakousko-Uherska, ale ze tam stala
  Re: Popradske - chata 21.07.2011 Draha jak hovado :(
Finále Ligure 19.07.2011 Ahojte, můžete mě prosím někdo informovat jak to vypadá aktuálně ve Finále? Konkrátně mám na mysli fungování kempu pod skalami?
Díky.
  Re: Finále Ligure 20.07.2011 no problemo
    Re: Finále Ligure 25.07.2011 To znamená, že cena pořád stejná? :) (Free?)
Adamello a medvědi 19.07.2011 Nemáte někdo informace o tom, jak je to s medvědy na Adamellu? Je jich tam moc? Chystáme se tam a spát chceme ve stanu.
  Re: Adamello a medvědi 19.07.2011 Myslím, že malá šance potkat tam nějakýho medvěda je, ale spát ve stanu se neboj. Jídlo, krémy, past
    Re: Adamello a medvědi 20.07.2011 ..a nespat v tech samejch hadrech co v nich budes varit veceri.
Camp Monte Cucco - Finale Ligure 19.07.2011 Ahoj,
chystáme se ve čtyřech do Finale Ligure a chci se zeptat, jak to nyní vypadá s oblíbeným campem pod Monte Cucco? Byl tam teď někdo?
Díky moc David
  Re: Camp Monte Cucco - Finale Ligure 19.07.2011 Ahoj, byl jsem tam 10 dni letos na jaře. Otevřeno, teče voda z hadice, záchod se ucpává. Ale je to z
Ratikon 19.07.2011 Nevíte někdo, jestli se dále stále přespat v "kempíku" u parkovište pod Pardutzhutte pod sedlem Schweizertor? Díky. Ivoš
  Re: Ratikon 20.07.2011 Dá.
  Re: Ratikon 20.07.2011 Nebo se dá vyjet o kousek dál a tam je to taky pohoda.
Předpověd počasí pro vysoké hory 19.07.2011 Ahoj, chystame se na alpinismus v Parc des Ecrins. Nevite nekdo kde by se dala shlednout predpoved pro vrcholky? Predpoved z MeteoFrance pro niziny je nam prd platna :)
  Re: Předpověd počasí pro vysoké hory 19.07.2011 Přijde mi dobrá následující kombinace:
- nějaká synoptická mapa Evropy pro celkovej
  Re: Předpověd počasí pro vysoké hory 19.07.2011 Hadam, ze to bude jeden z tech lidi, co me kontaktovali :-) Pocasi je tady proste trochu oceanske, t
  Re: Chamonix - vklíněnce 19.07.2011 Tak to je těžko. Na co se chystáš. Jsou tam cesty kde ti stačí dvě smyčky kolem ramen a taky jsou ta
  Re: Chamonix - vklíněnce 19.07.2011 Chtel bych videt nabalene auto kam se nevejde padesat vklinencu :-)
Take davam spis prednost
  Re: Chamonix - vklíněnce 20.07.2011 Ja bych tedy vzala radeji hlavne friendy: do Piolovych cest staci jedna sada 0-3, pokud je potreba c
Squamish průvodce 19.07.2011 Zdarte, kdyby se někomu hodilo, zde je nafocený průvodce do kanadského Squamishe (parádní oblast, mimochodem;-))
  Re: Squamish průvodce 19.07.2011 Dikec, chystame se do Kanady prsti rok, uz cacinam slintat.
  Re: Squamish průvodce 19.07.2011 Dikec, chystame se do Kanady prsti rok, uz zacinam slintat.
  Re: Squamish průvodce 20.07.2011 Je to dobra knizka, ale uz trochu zastarava. Potom, co predelali Highway 99 se to trochu zmenilo. Pr
1
...
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
734
735
736
737
...
2263
Popradske - chata Jak se jmenuje ta nove otevrena chata u Popradskeho? Poprave ruce, jak schazim po asfaltu k hotel. Dik! m. Martin 11:14:47 20.07.2011odpovědět
  Re: Popradske - chata Asi myslíš Majláthovu chatu. Tak sa volala už koncom 19-teho storočia. Ty budeš ale asi nejaké mladé ucho, čo už Uhorský karpatský spolok nepamätá... 12:08:22 20.07.2011odpovědět
    Re: Popradske - chata To vis, je mi teprve 32 a nemuzu znat jmeno kazde chaty z obdobi Rakousko-Uherska, ale ze tam stala chata uz kdysi jsem vedel, jen jsem neznal jmeno a vim, ze se ted znova otevrela. Dik!!! :-) m. 12:13:01 20.07.2011odpovědět
  Re: Popradske - chata Draha jak hovado :( Eric 12:26:14 21.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: