Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Grit Flick 30.07.2011 Zdravim..nemáte někdo film Grit Flick? Odkaz, torrent, rapidshare..?
horolezci Hlubočepy? 29.07.2011 Chystám se v neděli do Hlubočep, chci natočit pár záběrů lezců ve skalách..pro libé veřejnoprávní účely :-) Myslíte, že je jistý, že tam někdo bude, nebo mám radši předem shánět dobrovolníky? Díky, Eva
  Re: horolezci Hlubočepy? 30.07.2011 Tuhle neděli má lejt stejně jako dneska. Takže se obávám, že tam nepoleze nikdo dobrovolně ani nedob
  Re: Průvodce Kalymnos 30.07.2011 čus mám toho novýho,ale bohužel ne v el.kdybys měl zájem a nouzi tak se dá asi okopčit nebo naskenov
    Re: Průvodce Kalymnos 31.07.2011 nedal bys scan na ulozto.cz ?
    Re: Průvodce Kalymnos 31.07.2011 Radku, průvodce (2010) je krásný, má 360 stran a na každé dvoj stránce minimálně dvě fotografie. I k
      Re: Průvodce Kalymnos 01.08.2011 No jo, a to mi docela vadí. Fotky si můžu udělat vlastní. Mně stačí k lezení černobílý průvodce bez
SkiTrab Stelvio Freeone 28.07.2011 Mám dotaz,jestli někdo nemá skialpy Skitrab Stelvio Freeone. A jak je s nimi spokojen (sjezd volný terén, sjezdovka, výstupy, stopa atd). Už mi dosluhují skialpy a zvažuji nové, právě tyto. Távím 30 dní v sezóně na lyžích, 40% sjezdovky, 60% skialpy v Alp
  Re: SkiTrab Stelvio Freeone 29.07.2011 já mám STELVIO Freeride a v prašanu je to super požitek. Na upravených sjezdovkách a zledovatělém te
Marmolada - Via Classica 28.07.2011 Prosím o info: reálný čas výstupu, orientace v cestě a zajištění štandů, optimální sestup, možnost bivaku na vršku, pokud se nestíhá sestup. Dík.
  Re: Marmolada - Via Classica 28.07.2011 Pokud Via Classica=Tomasson, tak průvodce píše 800 metrů, 24 délek, 4-5 hodin. Asi předpokládá svižn
horolezecká stěna 28.07.2011 Zaregistrovali jste, že se ten norský střelec bude rekreovat v kriminále s VLASTNÍ STĚNOU?
  Re: horolezecká stěna 28.07.2011 Tomu vybudují jistě i střelnici, aby nevyšel ze cviku. Blázni.
    Re: horolezecká stěna 28.07.2011 a chemickou laborku...
      Re: horolezecká stěna 28.07.2011 měli by ho sejmout, hajzla
  Re: horolezecká stěna 29.07.2011 21 let na překližce.. chudák. Norové jsou drsní.
    Re: horolezecká stěna 29.07.2011 :D
    Re: horolezecká stěna 30.07.2011 :))))))))))))))
Ubytování v Juře 27.07.2011 Chci se zeptat na tipy na ubytování v Juře. Jeden známý se chystá do Jury do okolí Krottenseer Forst a ptá se mě na ubytování v okolí. Předem dík za tipy.
  Re: Ubytování v Juře 27.07.2011 Gasthofy v Krotensee, Königstein, Neuhaus a.d.Pegnit apod.
  Re: Ubytování v Juře 01.08.2011 Nazdar,
Trubachtal/Eichler jsou od Krottenseeer Forst dost daleko. Nejjednodussi cest
  Re: Alpine-Up 27.07.2011 Aha, teď čtu že až v roce 2012 :(
    Re: Alpine-Up 27.07.2011 Viděl jsem to na veletrhu Outdoor v německu a vypadá to dost dobře. Jestli máš rád klasický CLICK-Up
    Re: Alpine-Up 29.07.2011 Proč ne do hor?
  Re: Alpine-Up 27.07.2011 No není to nezajímavý, na první pohled. Sice to vypadá trochu komplikovaně (=> možnost chyby), al
    Re: Alpine-Up 29.07.2011 Jestli jsem to správně chytnul tak to má mj. v podstatě funkci prusíka (pustíš - stojíš). Vypadá to
Drátěná plaketa nýtu 26.07.2011 Ahoj, nedávno jsem viděl na skále cesty odjištěné pomocí nýtů se zvláštními plaketkami(pod matkou je místo plechového profilu svařené oko z ocelového drátu ve tvaru oka borháku)
Nevíte kde se tyto oka dají sehnat? Nemohu je nikde na netu na
  Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Z českých výrobců to nedělá nikdo. Zkus mrknout na Fixe climbing - dělají asi nejvíc železa pro kotv
    Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Myslím, že je dřív vyráběl někdo u nás, může to být ale třeba i 15 let, máme je i na stěně, na skalá
      Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Drátěné oko nýtu dělal Raveltik. Možná jěště dělá.
        Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Nedělá ...
      Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Tak výhoda je snad to, že se z toho dá slanit bez obavy o lano (není to košer, slaňovat z nýtu, ale
      Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Tak výhoda je snad to, že se z toho dá slanit bez obavy o lano (není to košer, slaňovat z nýtu, ale
        Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 párkrát byla tahle očka použita ve Švýcarsku a v jejich metodických materiálech ( tuším v nějakém st
          Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Výhodu oproti plaketám bych viděl(společně s borhákama) že to nedělá vrypy do karabin jako ostrý hra
            Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 hm, vono by to ty plakety prodražilo kdyby nakonec ty vostrý hrany strhli. řekl bych tak o korunu ne
            Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 To sice jo, ale to je tak všechno. Nýt obecně není jako stálý jištění dobrej - problém je pnutí ve s
      Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Reveltik ani Fixe ty oka nemají nikde v nabídce.
Chtěl bych to jako jištění na domácí umělou
            Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 no jasně že je tam udávaná malá nosnost. tam je totiž nějakej bezpečnostní koeficient, a jelikož je
              Re: Drátěná plaketa nýtu 27.07.2011 Závitovka a M12 forever ...
                Re: Drátěná plaketa nýtu 29.07.2011 No ono by to "drátěné" oko šlo nasadit na nerezový šroub nebo kus závitovky s matkou. Kotv
                  Re: Drátěná plaketa nýtu 30.07.2011 Italský výrobce Raumer .
                Re: Drátěná plaketa nýtu 30.07.2011 Když už jsme u toho kotvení... Na stránkách svazu je doporučován polyester. Náhodou nejsou polyester
                  Re: Drátěná plaketa nýtu 01.08.2011 ... tak to je mazec!!!
1
...
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
...
2263
Grit Flick Zdravim..nemáte někdo film Grit Flick? Odkaz, torrent, rapidshare..? peta 11:36:13 30.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: