Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Košťál 10050 Hory: 22.Bernard 2632 23.X. 2532 24.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezečky 05.08.2011 Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
  Re: Lezečky 05.08.2011 zkus si ty lezky občas mezi lezením sundat, po 3 hodinách v kuse by trpěl asi každej
    Re: Lezečky 05.08.2011 A nebo si dej loktem do zad, on Ti tam pak ten palec lépe zajede...
    Re: Lezečky 05.08.2011 Nebo si je příště kup o kus větší. Vono nejni až tak pravda, že by tě lezky nutně musely tlačit, záv
  Re: Lezečky 05.08.2011 2-3 hodiny lezeni je dost dlouho, nevim jak kdo ale ja je potrebuju zouvat tak kazdou hodinu (max).o
  Re: Lezečky 05.08.2011 Ok, děkuju za rady, no boty si normálně kupuju 45 a lezky mám 46 takže velikostně nevím no :D, budu
    Re: Lezečky 05.08.2011 Rock Pillars jsou divny, jedina znacka ktera me tlacila i kdyz jsem vzal o cislo vetsi nez mam nohu.
      Re: Lezečky 06.08.2011 Až si budu kupovat další lezečky vyzkouším více variant i od konkurence, při koupi jsem necítil moc
        Re: Lezečky 06.08.2011 M\yslim, ze je to lezeckou. Mela jsem tyhle boty a prodala jsem je po jednom pouziti, bylo zrejme, z
Lezečky 05.08.2011 Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Vysoké Tatry 05.08.2011 Ahoj, poradíte někdo nějakou pěknou lezeckou oblast ve Vysoký Tatrách...kde jsou převážně jednodýlky? Jestli vůbec taková oblast existuje:) Díky
  Re: Vysoké Tatry 05.08.2011 Dle mne nejhezci je Vapenka hned u Zuberce/tedy jiz ne ve Vysokych/, pak v Tatranske Kotline byvaly
  Re: Vysoké Tatry 05.08.2011 Dle mne nejhezci je Vapenka hned u Zuberce/tedy jiz ne ve Vysokych/, pak v Tatranske Kotline byvaly
  Re: Vysoké Tatry 05.08.2011 Vo Vysokych Tatrach su tisice ciest, ale 1-dlzkovych je asi malo. Len kvoli lezeniu 1-dlzkovych sa t
Vysoké Tatry 05.08.2011 Ahoj, poradíte někdo nějakou pěknou lezeckou oblast ve Vysoký Tatrách...kde jsou převážně jednodýlky? Jestli vůbec taková oblast existuje:) Díky
pulky 05.08.2011 Ahoj, mozete mi prosim poradit, chcel by som konecne kupit polky/dvojicky do hor, v zime na lady a sem tam na ladovec. Zatial som liezol na Bealoch a moze byt, len Iceline je uz dost tkanicka do bot (najma ked lezu dvaja druholezci kazdy na jednej to som
  Re: pulky 05.08.2011 Singing Rock Gemini?
    Re: pulky 05.08.2011 iceline ma 8.1 a prisla mi tenka, gemini ma 7.9 ... od SR este accord 8.3 ale ten je bez impregnacie
  Re: pulky 05.08.2011 Sevřený...?
  Re: pulky 05.08.2011 "Ak nie su Tendony o moc horsie tak by som asi podporil domacich. Je este nejaka relevantna vol
    Re: pulky 06.08.2011 no na gillmont som vela dobreho nepocul ... ale vraj sa to meni ... tak neviem
      Re: pulky 06.08.2011 Já jsem je koupil sám na základě dobrejch referencí, ale osobně jsem je ještě moc nevyzkoušel. Nicmé
      Re: pulky 06.08.2011 Tuším, že lanový guru R.Fáborský zanechal stopy v Lanexu, Singáču i v Gilmontu, takže ty lana mají j
        Re: pulky 06.08.2011 :) Máš pravdu, Radek F. to prošel přesně takto. A pokud je mi známo, tak i když v současné době už l
Aktualni situace v Jure/kolem Pegnitz 04.08.2011 Caute,
3 vikendy jsme ted byli zasekany doma a skaly volaji, akorat koukam na predpovedi a nejen ze se lisi, ale casto i protireci. Jak je to tedy s prochcanosti sutru v Jure rekneme JZ a Z cast, pohoda jazz i v lesich, nebo je to mizerie?
  Re: Aktualni situace v Jure/kolem Pegnitz 04.08.2011 Minulý víkend děs běs, v sobotu mrholilo celý den, ale výrazně proteklý to nebylo. V neděli se už da
    Re: Aktualni situace v Jure/kolem Pegnitz 05.08.2011 Dikec - sakra :( s prckama to je lepsi nekam pod stromy, tento typ leta zda se mi ponekud nestastny.
  Re: Aktualni situace v Jure/kolem Pegnitz 05.08.2011 Zdar, dneska prselo dopoledne, od 2 dobry, vysvitlo i slunicko, ale je velka vlhkost vzduchu. Zejtra
Mt. Rosa - průvodce 03.08.2011 Ahoj, potřebovala bych poradit nějakého průvodce na Monte Rosu, případně má-li někdo v e-podobě...
Slunecni plotny - pruvodce 03.08.2011 Lezci, kamaradi, rad bych vas pozadal o pruvodce na slunecni plotny (pokud nekdo mate v e-podobe, prosim na mail) nebo radu, ktereho pruvodce na miste koupit.
Diky
7lu
  Re: Slunecni plotny - pruvodce 04.08.2011 Pokud myslis Slunecni plotny u Arca, tak je nejlepsi na miste koupit perfektniho pruvodce na tamni v
    Re: Slunecni plotny - pruvodce 05.08.2011 Na sluneční plotny se vykašli, v tuhle dobu se tam usmažíš a navíc jsou oklouzané. Je to tamní druhá
      Re: Slunecni plotny - pruvodce 05.08.2011 Taky vrele tohohle pruvodce doporucuju, koupeny v Arcu v knihkupectvi a je opravdu perfektni. Lezeni
Ukrajina 02.08.2011 Ahoj Lezci,
chystame se na ukrajinu, vystoupit na nejvyssi horu Hoverlu, nemate nekdo nejake zkusenosti, popripade rady na ubytovani??
dekuji mnohokrat
  Re: Ukrajina 02.08.2011 Hoverla je profláklá, chodí tam spousta lidí s cestovkama. Zkus trochu zagůglit, určitě to v nějakým
  Re: Ukrajina 03.08.2011 Zdar, my jsme sli z Lazesciny, na konci vesnice je vstup do parku, neco malo chcou jako vstup, asi
  Re: Ukrajina 03.08.2011 Zdar, my jsme sli z Lazesciny, na konci vesnice je vstup do parku, neco malo chcou jako vstup, asi
    Re: Ukrajina 03.08.2011 Cao,
Hoverla je paradni v zime na skialp, je tam prazdno, ted bude spousta lidi. Obecne: cen
  Re: Ukrajina 03.08.2011
Docela pekny je to z Jasinje do Rachova, pripadne se po hrebeni da jit jeste dal. Ubytovani
  Re: Ukrajina 03.08.2011 My jsme se odtamtud vratili pred peti dny. Spat muzes opravdu kdekoliv najdes nejaky rovny placek. D
    Re: Ukrajina 03.08.2011 Tak to se asi poměry zlepšily, já tam byla před patnácti lety a náš první a poslední bivak poblíž ve
      Re: Ukrajina 04.08.2011 A jak to dopadlo?
      Re: Ukrajina 04.08.2011 No, mel jsem na mysli kdekoliv v prirode... Tak to musel byt prima zazitek :)
      Re: Ukrajina 04.08.2011 No, mel jsem na mysli kdekoliv v prirode... Tak to musel byt prima zazitek :)
  Re: Ukrajina 04.08.2011 Je u Hoverly možnost nějakého lezení? Je poblíž nějaká lezecká oblast? Díky za info.
    Re: Ukrajina 05.08.2011 Podla Cvicnych skal a horolezectvi v CSR (Pilat, 1938) su v oblasti Rachiva a Jasine k lezeniu vhodn
      Re: Ukrajina 05.08.2011 Vždycky jsem slyšel o bouldrech na Dovbuše, ale podle fotek jsou to i vysoké stěny. Jen nevím jak to
  Re: Dodo Kopold 01.08.2011 Tý jo, hustý! Na to už člověk musí mít náturu nebo píše rovnou ze státem hrazený ubytovny od Dr. Cho
    Re: Dodo Kopold 01.08.2011 Ono to az taka sranda nie je. Vyrastol nam tu za zimu na Slovensku lezec svetoveho formatu, Adamek b
1
...
712
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
...
2263
Lezečky Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám přesně ve špičce lezky a mám trochu přikrčený prsty, čím by to mohlo být ? díky daniel 16:16:22 05.08.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: