Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Ahoj, mozete mi prosim poradit, chcel by som konecne kupit polky/dvojicky do hor, v zime na lady a sem tam na ladovec. Zatial som liezol na Bealoch a moze byt, len Iceline je uz dost tkanicka do bot (najma ked lezu dvaja druholezci kazdy na jednej to som
3 vikendy jsme ted byli zasekany doma a skaly volaji, akorat koukam na predpovedi a nejen ze se lisi, ale casto i protireci. Jak je to tedy s prochcanosti sutru v Jure rekneme JZ a Z cast, pohoda jazz i v lesich, nebo je to mizerie?
Lezci, kamaradi, rad bych vas pozadal o pruvodce na slunecni plotny (pokud nekdo mate v e-podobe, prosim na mail) nebo radu, ktereho pruvodce na miste koupit.
Diky
7lu
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám přesně ve špičce lezky a mám trochu přikrčený prsty, čím by to mohlo být ? díky
Rock Pillars jsou divny, jedina znacka ktera me tlacila i kdyz jsem vzal o cislo vetsi nez mam nohu. To jsi ale musel citit uz pri koupi, ne? Puvodne jsem je chtel taky RP, ale nakonec jsem skoncil u konkurence.
Až si budu kupovat další lezečky vyzkouším více variant i od konkurence, při koupi jsem necítil moc že by mi nějak vadili, byli i pohodlné, ale přeci jenom jsem je v obchodě neměl hodinku nebo půl hodinky abych to zjistil.
M\yslim, ze je to lezeckou. Mela jsem tyhle boty a prodala jsem je po jednom pouziti, bylo zrejme, ze tlacit budou. Jestli se nepletu, tak Ziony jsou strasne tvrde a nejsou vubec prizpusobive, nebo jak to rict, jine lezecky se po chvili noseni vyslapou na tvoji nohu. Nektere se vytahnou, ale i takove, ktere se mi vytahavaji minimalne, jako treba miury, se proslapou a jsou pohodlny.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.