Čaute, potřeboval bych poradit nějakýho výběrovýho průvodčíka po ferátách v komplet východních Alpách (anebo aspoň komplet v Rakousku) v ČJ nebo AJ. Díky.
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli to znáte taky: koupíte si malé lezečky (první obutí pouze s igelitem na patě) a po rozlezení to jsou naprosto úžasné boty. ALE po nošení malých bot vznikají na nohách takové tvrdé "otoky" myslím že se tomu říká &
Ahoj. Psal jsem zde asi před týdnem o našem tripu na Slovensko. To jsem ještě vůbec neměl představu. Teď už to trochu vykrystalizovalo a máme malinko jasnější představu. Chtěli bychom navštívit Malou Fatru (nebo je velká lepší?), Roháče a Vysoké Tatry.
Zdravím, možná mám blbej dotaz, ale řeším takovou věc. Mám boty s drážkou na patě (Garmont Montana, tvrdost C/D) a tak jsem si koupila mačky s rychloupínákem na patě (Grivel g12). Myslím že oboje jsou dobrý výrobky. Stalo se ale tohle - při výšlapu po led
Ahoj, nebyl nekdo nekdy lezt v Australii v Grampians ci Blue Mountains? Potreboval bych par informaci, hlavne jak se spanim a da-li se fungovat bez auto, apod. Dik Alesak.
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Ahoj, nebyl nekdo nekdy lezt v Australii v Grampians ci Blue Mountains? Potreboval bych par informaci, hlavne jak se spanim a da-li se fungovat bez auto, apod. Dik Alesak.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.