Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Umělá stěna Olomouc a okolí 10.08.2011 Ahoj,
sháním někoho spolehlivého, kdo by chodil podzim/zima na překližku v Olomouci nebo okolí (Prostějov, Přerov...). Jsem začátečník, venku lezu tak 5 - 6ky, vybavení mám. Je mi 25 let, 82kg.
Dejte vědět, zima je tu za chvíli ;-)
Adršpach 10.08.2011 Zdravím, jsem začátečník na pískovcových skálách, ale mám mnoho zkušeností na rule. A tak bych se chtěl zeptat jaký způsob jištění je v Adršpašsko-teplických skalách. Zda tam jsou borháky či něco jiného. A když už, tak bych prosil o popis způsobu jištění.
  Re: Adršpach 10.08.2011 Je to podobný...Mám mnoho zkušeností s ženami, tak se ožením. Asi to tě čeká v Adršpachu. Tedy jiště
    Re: Adršpach 10.08.2011 Takže my expresky stačí?
      Re: Adršpach 10.08.2011 Neboť na pískovcích se friendy ani vlíněnce používat nesmí ne? Takže tak jsou nýty a borháky. Nebo t
        Re: Adršpach 10.08.2011 začal bych s informacemi zvolna a od Adama. to po čem se v adršpachu leze, nepřimomíná často tu subs
          Re: Adršpach 10.08.2011 A jak mám tedy začít od Adama? Kde? Nemůžu najít ani žádného průvodce na internetu.
            Re: Adršpach 10.08.2011 dále se v adršpachu vyskytují kruhy. to je takovej kus železa, který by se eventuelně dal použít k u
            Re: Adršpach 11.08.2011 Nevim jestli jsi tam na nějaký prázdniny, nebo už tam budeš bydlet nafurt, ale do začátku můžeš zkus
        Re: Adršpach 10.08.2011 Ujisti se především, zda je Ádr optimální oblast pro začátek na písku. Knižní průvodce a Google by T
        Re: Adršpach 12.08.2011 Odkud jsi ?
Ozvy se mi na email
elerik@centrum.cz
až se umoudří poča
      Re: Adršpach 10.08.2011 Tak tohle je spis nejaka provokace ne?:)
Odpovím ti takto: do sportovek staci expresky, do kl
  Re: Adršpach 10.08.2011 napiš kdy se tam chystáš, abych radši zůstal doma a nemusel tě někde křísit pod věží
    Re: Adršpach 11.08.2011 Když se tam budou takovýhle brousiči vápna rakvit, třeba se z lezení opět stane nebezpečný sport a a
      Re: Adršpach 11.08.2011 Každý z Vás byl taky začátečník a taky to kurvil tak místo těchto keců byste mohli poradit, nebo tad
      Re: Adršpach 11.08.2011 Na písku se dá něco vyšlapat jinak, než jako jako kráva? Respektive, nevyšlapat? V Labáku možná, ale
      Re: Adršpach 11.08.2011 ..jasně. Jak je ten život jednoduchý. Brousič vápna = ten co se bojí na písku. Je to jasné jak facka
        Re: Adršpach 11.08.2011 Jak tu už odpověděl někdo nademnou Adr je vyšší pískařská což znamená hoodně skromně odjištěný (klid
          Re: Adršpach 12.08.2011 Asi takhle, ve stěně toho moc tutového krom kruhů ´většinou nebývá, ve spáře kolikrát můžeš namontov
  Re: Adršpach 12.08.2011 sa tie vase odpovede dako zvrhli na seriozne... autor sa na nich urcite pekne uchechtava...
Lezení Mikulov 10.08.2011 Zdravím, chystám se od 17.8. na Jižní Moravu konkrétně oblast Mikulova, kde si tam mohu dobře zalozit? Znám tak akorát Martinku a na ní je ještě lezení zakázané. Má někdo typ? Nebo je Martinka už otevřená? Děkuji
  Re: Lezení Mikulov 11.08.2011 bohužel. u mikulova je pálava a pálava je povolená od 1.9. nejbíž je kras nebo jevišovice.
Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 V inzoších září slovo "Blokáda". To je vtip? Jestli jo, je špatnej, a jestli né, tak je to taky špatné. Blokáda? To je jak blokáda Leningradu? Tohle je snad lezeckej web ne? Nebo už to tady začne sloužit jako informační web pro Zelené organizace
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Když se cejtíš takhle, zkus se nejdřív několikrát zhluboka nadechnout, mohlo by Ti to pomoct.
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 To by se muselo bohužel nadechnout asi milion lidí, vůbec nechápu co to sem píše nehledě na to že po
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Tak jsem se několikrát nadechnul a vydechnul a mám pořád stejnej pocit a jsem pořád stejný pako. A p
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Hele a cim presne Te to tak poburuje? Kdyz blokovat nechces, tak na ten inzerat nereaguj, jednoduchy
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Čím přesně? Psaním sračkovejch inzerátů. Chci tu číst o lezení a diskutovat o lezení. Lezecký, horol
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 A ještě něco, samotní organizátoři a naháněči těch "správných" duší se omlouvají,že inzoš
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Me jenom prekvapuje, ze i tady se najde dost lidi zmasirovanych touhle ujetou antizelenou propagando
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Antizelená propaganda - to je ta, která jde proti zájmům přírody, žejo. A proti těm zájmům přírody j
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Když chceš diskutovat o LEZENÍ, jak sám píšeš, tak proč zasíráš diskusi komentářema, který s lezením
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Protože mi tady serou nelezecký eko sračky, ty tupoune. A taky protože se tady dá celá tahle diskuse
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 clovece, ty by sis mel omyvat prirozeni vlaznou vodou. A bacha na krevni tlak, z takovyho rozruseni
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 No a ty, ty "omývači" zase kloktej. Nejlépe vlažný heřmánek. Po vykloktání ho můžeš z úst
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Inzerat na politickou natlakovou akci tu nema co delat. Co tu uvidim priste, inzerat na demonstraci
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 10.08.2011 Mozna te to prekvapi, ale i v duchodu lidi lezou.. a nekteri chodi i na Lezce. Proc by tu nekdo nemo
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Ono sem chodí taky lidi,co třeba rádi souloží...to by tu pak mohly bejt místo lezeckých videí pořádn
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore!
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore!
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Děkuji za podporu. Myslím si, že si každý může sám udělat představu o způsobech jednotlivých přispěv
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Hlavně o způsobech rádoby ekologických aktivistů.Ostatní do toho netahej.
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 @ Honza U: hele a proč by se vlastně na tý Šumavě nemělo kácet?
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Zase jeden eko jouda. Každej den se na vás musím koukat ze stromu a sledovat jak lezete kam nemáte a
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 Lepší diskusi jsem tu opravdu ještě neviděl. Opravdu jsem se pobavil.
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 11.08.2011 šak vám to furt melduju. žijeme ve šťastné době na šikouném místě, idealistický klucí a holky nemají
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 hele a neškodil by maglajz stromům?:-)))
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 hele a neškodil by maglajz stromům?:-)))
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 @ Patrik F.: Ekojoudu si laskavě nechaj vod cesty, vašnosti, až do doby, co budou za sebou zanecháva
                  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 řekl bych směska žoldáků, užitečných idiotů (idealistů) a k tomu nějací ti obzvláštníci.
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 jezismarja, to je krasny.. ta nostalgie co z tech slov zavanula. Pro tebe je ty demokracie skoda-- t
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? 12.08.2011 A to je měkej,já bych ty ekoteroristy nechal přiřetězovat, a pak to tam zapálil. A hasiče bych zase
            Blokáda na Šumavě-pro Patrika F. 12.08.2011 Měl by sis Patriku uvědomit,že za to,že můžeš loupat na stojáka a vydělat si slušné peníze-který Ti
  Re: teplej bonz 10.08.2011 co presne bylo duvodem teto zadosti?
je smazana, ovsem ban IP, to je celkem jeste tro
    Re: teplej bonz 11.08.2011 Důvodem této žádosti je můj názor, podle kterýho je ten inzerát nevhodnej natolik, že si o ban koled
nález expresky 09.08.2011 Ahoj,
kdo nechal na Malém Rabštejně presku?
Za popis kde zůstalá cvaklá jí rád vrátím.
Lezení nebo posilování 09.08.2011 Ahoj, rád bych požádal zkušené o radu. Lezu cesty cca 6-7 UIAA, mám rád převisy a delší cesty. Technicky problém nemám, ale myslím, že bych potřeboval získat větší sílu v prstech. Například po 15ti metrech v převisu se další 3 metry na stropě prostě a jed
  Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Shodit 10 kilo. Visy a shyby na negativních lištách 2 - 4 cm a bouldering na umělce po oblinách a ma
    Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 přečti "Trening sportovního lezce" tam najdeš odpovědi na svoje otázky
      Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Za doporučení knihy děkuji, samozřejmě jsem ji četl. Mám i licenci na trenéra fitnes a kulturistiky.
        Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Shodit minimáně 6 kg, když jsem zavodil, měl jsem na 192cm cca. 65 kg, bez problému.
          Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Kolik ti bylo? Taky jsem měl v sedmnácti při stejný výšce aspoň o deset kilo míň než teď a bylo to t
            Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 prostě nežer...
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Budu si to pamatovat :)
    Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 10 kilo shodit nemohu. Jsem 177/60, minimum podkožního tuku ... :-)
      Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Myslím, že váhu máš víc než v pořádku, nic neshazuj;-)
  Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 2x tejdně stěna je jen na udržování, aby ses zlepšil, měl bys chodit tak 4x tejdně, víc ti pomůže bo
    Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Ano, děkuji za pochopení. To je právě ten problém. Klidně bych 4 týdně chodil, ale nestačím regenero
      Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Z mé vlastní zkušenosti ti posilování moc nedoporučuju-činky vůbec ne. Lezení je sport náročný na ko
        Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 ..je mě 37, tedy taky docela dlouho regeneruju. Když si zařadíš dva dny lezení po sobě, je užitečné
      Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Jako trenerovy je ti urcite jasne ze dobre veci neprijdou hned a samy. 4x tydně na stěnu po roce lez
        Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Děkuji za názory, se vším souhlasím, jasně, že je nesmysl (pro mě) lézt každý den. A také jsem posil
          Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Bouldrovat s někým o trochu lepším je asi nejlepší. Campus bych po roce lezení ještě nechal odpočíva
        Re: Lezení nebo posilování 09.08.2011 Děkuji za názory, se vším souhlasím, jasně, že je nesmysl (pro mě) lézt každý den. A také jsem posil
          Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 začínám asi konečně tvé otázce rozumět:-). Tedy jestli bych měl k dispozici jen dva dny trénování z
            Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 lištovka, campus atd. by měli být v tvém případě vždy jen tréninkovými doplněky. Páteř tréninku je v
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Souhlas, bouldering, při kterém si budeš bouldry vymýšlet podle aktuální potřeby - pozitivní malé li
          Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 souhlas s Kubou, tedy v tom ze lezeni si lze zlepsit nejlepe lezenim.. nejde jen o silu v rukach/prs
          Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Souhlasím s výše uvedeným, že po roce lezení by měl být trénink přdevším lezecký a né posilovací. Ni
            Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Ať mi nikdo neříká, že na ty hnidy co jsou v sedmičkách není potřeba síla. Technicky dobře můžu lízt
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Plně souhlasím. V cestě kde mám lehce silovou převahu (lezu max 8) tak je pak i technika mnohem lepš
                Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 To co říkáte je pravda, musí to jít ruku v ruce. těžké je ale posoudit co tě brzdí. Jestli to že neu
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Ano, takhle jsem tezko vysvetloval memu instruktorovi na stene, ze nektery krok s protocenim pod ruk
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Plně souhlasím. V cestě kde mám lehce silovou převahu (lezu max 8) tak je pak i technika mnohem lepš
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Taky jsem radši, když mám nad cestou určitou silovou převahu, pak se leze o hodně klidněji, což je r
            Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Je to tak. Na techniku nezapomínej a hlavne lez na skalách, kde budes trenovat "morál". Sp
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 No ty vylezeš na stěně lejno a venku dvě?
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Ukaž mi jednoho lezce, který leze devítky na umělce a sotva šestky ve skalách?
Nicméně jestli
                Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Pardon, smíchal jsem pojmy s dojmy. To co jsem napsal o Mrázovi je velmi volně převyprávěno. Nic o D
                Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Jak se to vezme s tím mimo mísu. Snažím se nelézt silově, ale baví mne vymýšlet co nejjednodušší kro
                  Re: Lezení nebo posilování 11.08.2011 Časem zjistíš, že zásadní je technika = lízt tak, abys sílu nepotřeboval. Kamarádka má poloviční síl
            Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 BB - díky, prakticky to tak dělám. Po rozlezení a zahřátí (cca hodina cest 5-6) lezu bouldery a stěn
              Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Jestli dobře chápu, lezeš obvykle 4 hodiny. To mi přijde dost a možná proto tak dlouho regeneruješ.
      Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 promin, unikla mi informace o tom že lezeš jenom rok... v tom případě je 2x na stěnu asi akorát, u m
  Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Nejsem v žádným případě tréninkový odborník, ale pokud budeš 2x týdně chodit lézt INTENZIVNĚ na stěn
    Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 no právě je to důchodec v takovém věku by byl div kdyby se zlepšoval nějak výrazně.čtyřhodinové trén
      Re: Lezení nebo posilování 10.08.2011 Tož v těchhle měřítkách jsem taky důchodce. Ale my čtyřicátníci říkáme důchodce až lidem kolem 60 :)
        Re: Lezení nebo posilování 11.08.2011 :-D :-D tak to mě po ránu rozesmálo, potěšilo, prostě tak všechno možný :-D
  Re: LONDÝN - Lezecké stěny? 09.08.2011 Coz treba zkusit tohle?
  Re: LONDÝN - Lezecké stěny? 10.08.2011 Westway se mi libila nejvice, nejhorsi mi prisel The Castle. Jinak je to ale 2,5h autem po dalnici n
    Re: LONDÝN - Lezecké stěny? 12.08.2011 Westway ;)
outdoor obchod 09.08.2011 Ahoj, nevíte někdo o nějakém dobrém outdoorovém obchodě v okolí Říčan u Prahy.
  Re: outdoor obchod 10.08.2011 Alpsport na Florenci
  Re: outdoor obchod 10.08.2011 Přímo v Říčanech na Černokostelecké je super obchod : Vybavení do přírody, zkus to, stojí to za to.
Gerlach - pruvodce 08.08.2011 Ahoj, nemate nekdo pruvodce pro horolezecke vystupy na Gerlach? Hledam na netu, ale nenachazim. Neco malo jsem nasel o Martince, ale ta je dlouha, chtel bych jinudy. Diky moc!
  Re: Gerlach - pruvodce 09.08.2011 Okrem spominaneho Bobovcaka (tatry.nfo.sk, kniha 1. diel - 2010) je Gerlach v sprievodcoch: Chmielow
1
...
710
711
712
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
...
2263
Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? V inzoších září slovo "Blokáda". To je vtip? Jestli jo, je špatnej, a jestli né, tak je to taky špatné. Blokáda? To je jak blokáda Leningradu? Tohle je snad lezeckej web ne? Nebo už to tady začne sloužit jako informační web pro Zelené organizace? To doufám že né! To už bych snad opravdu musel začít věřit v ekoterorismus. Běžte s tím jako s pokusem třeba na 8a.nu ,jsem zvědav jak tam dopadnete? Přijede třeba někdo z Německa. A hlavně to smažte! Smrk Holina 11:43:33 10.08.2011odpovědět
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Když se cejtíš takhle, zkus se nejdřív několikrát zhluboka nadechnout, mohlo by Ti to pomoct.
Jinak spojovat přivazovače ke stromům s lidma, co by nám třeba na Labáku-praváku chtěli zakázat lezení, může myslim jen úplný pako. X. 12:50:15 10.08.2011odpovědět
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? To by se muselo bohužel nadechnout asi milion lidí, vůbec nechápu co to sem píše nehledě na to že pochybuju, že s takto radikální demencí bude někdo sympatizovat, ... nemám nic proti tomu když zelený chrání ptáky, převádějí žabičky přes silnici..ale nechápu co to vytvářej za hodnoty na šumavě...já bejt policajtem mlátím to tam hlava nehlava..a na takovýdle lidi člověk platí daně... 13:02:53 10.08.2011odpovědět
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Tak jsem se několikrát nadechnul a vydechnul a mám pořád stejnej pocit a jsem pořád stejný pako. A pořád si taky myslím, že inzoš vybízející k blokádě tady nemá ,milej X, co dělat. Toto je lezecký web a já na něm, představ si to, ocením pouze informace týkající se LEZENÍ. Bylo by vhodné daný inzerát SMAZAT a v zápětí po tom i tuto diskusi !! Lidově řečeno, s takovejma inzerátama ať jde do prdele. Nebo může inzerovat na stránkách ministerstva životního prostředí. 13:21:45 10.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Hele a cim presne Te to tak poburuje? Kdyz blokovat nechces, tak na ten inzerat nereaguj, jednoduchy, ne? Ondra 14:23:50 10.08.2011odpovědět
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Čím přesně? Psaním sračkovejch inzerátů. Chci tu číst o lezení a diskutovat o lezení. Lezecký, horolezecký, ledolezecký, třeba i prdelolezecký, ale pořád lezecký. Vidíš nekde třeba ekolezecký,ekoteroristický,lesnický,těžařský? Nééé? Tak to bude tím ,že je to lezecký web. A bláboly jako NEČTI TO, tak na to ti seru a odpovím, NEPIŠ TO SEM. Máš pocit Ondro,že by to tady mělo vypadat jako "Novinky.cz"? Já ne. 14:45:02 10.08.2011odpovědět
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? A ještě něco, samotní organizátoři a naháněči těch "správných" duší se omlouvají,že inzoš sem jistě nepatří! Kdyby ho sem tedy nedali,nemusejí se omlouvat! Tak Ondro hurá pro řetězy do Řempa ,na stopa a pro vejvar na hory. Ale hlavně už sem nepiš. 14:50:20 10.08.2011odpovědět
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Me jenom prekvapuje, ze i tady se najde dost lidi zmasirovanych touhle ujetou antizelenou propagandou, kterou uz dlouho jede mainstream. Osobne mam lezeni vnitrne s prirodou a jeji ochranou jednoznacne spojeny, tak se divim, ze nekdo je vyhraneny uplne opacne, ze se vzteka i jen kvuli kratke zmince o akci ekologu na Sumave.. Ondra 17:26:50 10.08.2011odpovědět
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Antizelená propaganda - to je ta, která jde proti zájmům přírody, žejo. A proti těm zájmům přírody jde čí propaganda? Lesáků nebo přivazovačů? honza 16:58:07 11.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Když chceš diskutovat o LEZENÍ, jak sám píšeš, tak proč zasíráš diskusi komentářema, který s lezením nemaj nic společnýho? Chrasjir 17:22:18 10.08.2011odpovědět
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Protože mi tady serou nelezecký eko sračky, ty tupoune. A taky protože se tady dá celá tahle diskuse i hovadskej inzerát smazat. Kdyby sem ekouni nečmárali náborářské příspěvky,nemuselo by se tady nic psát.Fucking boook je jim málo, tak tady brnkaj na zelenou notu. 22:53:36 10.08.2011odpovědět
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? clovece, ty by sis mel omyvat prirozeni vlaznou vodou. A bacha na krevni tlak, z takovyho rozruseni te muze klepnout i v pomerne mladym veku. 00:33:32 11.08.2011odpovědět
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? No a ty, ty "omývači" zase kloktej. Nejlépe vlažný heřmánek. Po vykloktání ho můžeš z úst vypouštět tenkým pramínkem zase na to své přirození. 13:54:03 11.08.2011odpovědět
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Inzerat na politickou natlakovou akci tu nema co delat. Co tu uvidim priste, inzerat na demonstraci za zvyseni duchodu? Pro me zadnej rozdil. Howg! D 15:45:28 10.08.2011odpovědět
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Mozna te to prekvapi, ale i v duchodu lidi lezou.. a nekteri chodi i na Lezce. Proc by tu nekdo nemohl dat inzerat s umyslem informovat lezouci duchodce o tematice ktera se jich tyka? TOA 19:22:12 10.08.2011odpovědět
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Ono sem chodí taky lidi,co třeba rádi souloží...to by tu pak mohly bejt místo lezeckých videí pořádný pornáče...a nebo by sem mohli holciny psát svouje recepty na bábovky...ty důchode Sexuolog 08:03:27 11.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore! 17:38:28 11.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore! 17:38:29 11.08.2011odpovědět
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Děkuji za podporu. Myslím si, že si každý může sám udělat představu o způsobech jednotlivých přispěvatelů do diskuse. Přeji všem hezké léto a hoře zdar, Honza Honza U. 13:01:22 11.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Hlavně o způsobech rádoby ekologických aktivistů.Ostatní do toho netahej. 13:51:07 11.08.2011odpovědět
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? @ Honza U: hele a proč by se vlastně na tý Šumavě nemělo kácet? honza 14:43:03 11.08.2011odpovědět
          Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Zase jeden eko jouda. Každej den se na vás musím koukat ze stromu a sledovat jak lezete kam nemáte a o čem hovno víte.Už aby vám nějakej dřevorubec dal pár facek. Jsem zvědavej, kdy konečně někdo řekne kolik stojí denodenní pohotovost několika desítek policistů kvůli x pakům a výlevům jejich hysterických obdivovatelek(mimochodem většinou hnusnejch až na jednu co měla aspon kozy). Nechal bych vás seřezat a poslat na uran. Patrik F. 19:18:07 11.08.2011odpovědět
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? Lepší diskusi jsem tu opravdu ještě neviděl. Opravdu jsem se pobavil. JJ 21:48:12 11.08.2011odpovědět
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? šak vám to furt melduju. žijeme ve šťastné době na šikouném místě, idealistický klucí a holky nemají proti čemu pořádnýmu protestovat a tak lezou na stromy. bez maglajzu, dyš už jsme na lezcoj. Lukas B. 21:55:49 11.08.2011odpovědět
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? hele a neškodil by maglajz stromům?:-))) Mik 05:10:59 12.08.2011odpovědět
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? hele a neškodil by maglajz stromům?:-))) Mik 05:11:03 12.08.2011odpovědět
                Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? @ Patrik F.: Ekojoudu si laskavě nechaj vod cesty, vašnosti, až do doby, co budou za sebou zanechávat aspoň z poloviny tak hlubokou uhlíkovou stopu co já. O devatstaci planety to ví kulový ale pantem to mele o 106.
@ Lukas B.: prdlajs idealisti, ale žoldáci! honza 06:33:06 12.08.2011odpovědět
                  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? řekl bych směska žoldáků, užitečných idiotů (idealistů) a k tomu nějací ti obzvláštníci. Lukas B. 12:10:18 12.08.2011odpovědět
            Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? jezismarja, to je krasny.. ta nostalgie co z tech slov zavanula. Pro tebe je ty demokracie skoda-- ty ses proste narodil ve spatny dobe. Uz starej Dzerzinskej by z tebe mel radost. TOA 00:23:32 12.08.2011odpovědět
              Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip? A to je měkej,já bych ty ekoteroristy nechal přiřetězovat, a pak to tam zapálil. A hasiče bych zase vyměnil za požárníky. Ekouni jsou jako kluci vopálení. Stejná chamraď. 10:25:48 12.08.2011odpovědět
            Blokáda na Šumavě-pro Patrika F. Měl by sis Patriku uvědomit,že za to,že můžeš loupat na stojáka a vydělat si slušné peníze-který Ti mimochodem přeju a vůbec nezávidím,protože na vlastní tělo vím,jaká je loupání dřina, vděčíš především aktivitám hnutí Duha a jmenovitě Jaromíru Bláhovi,který loupání na stojato prosadil.Podle původních plánů Stráského kamarily se mělo jen a jen kácet. Emil Červenka 13:46:26 12.08.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: