Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231487 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
Mariánské lázně - Mariánské Lázně
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Umělá stěna Olomouc a okolí10.08.2011
Ahoj,
sháním někoho spolehlivého, kdo by chodil podzim/zima na překližku v Olomouci nebo okolí (Prostějov, Přerov...). Jsem začátečník, venku lezu tak 5 - 6ky, vybavení mám. Je mi 25 let, 82kg.
Dejte vědět, zima je tu za chvíli ;-)
 Re: Umělá stěna Olomouc a okolí11.08.2011
dojdi na stěnu a někdo se tě ujme
  Re: Umělá stěna Olomouc a okolí11.08.2011
Jestli se nikdo neozve, tak to tak asi dopadne.

 Adršpach10.08.2011
Zdravím, jsem začátečník na pískovcových skálách, ale mám mnoho zkušeností na rule. A tak bych se chtěl zeptat jaký způsob jištění je v Adršpašsko-teplických skalách. Zda tam jsou borháky či něco jiného. A když už, tak bych prosil o popis způsobu jištění.
 Re: Adršpach10.08.2011
Je to podobný...Mám mnoho zkušeností s ženami, tak se ožením. Asi to tě čeká v Adršpachu. Tedy jiště
  Re: Adršpach10.08.2011
Takže my expresky stačí?
   Re: Adršpach10.08.2011
Neboť na pískovcích se friendy ani vlíněnce používat nesmí ne? Takže tak jsou nýty a borháky. Nebo t
    Re: Adršpach10.08.2011
začal bych s informacemi zvolna a od Adama. to po čem se v adršpachu leze, nepřimomíná často tu subs
     Re: Adršpach10.08.2011
A jak mám tedy začít od Adama? Kde? Nemůžu najít ani žádného průvodce na internetu.
      Re: Adršpach10.08.2011
dále se v adršpachu vyskytují kruhy. to je takovej kus železa, který by se eventuelně dal použít k u
      Re: Adršpach11.08.2011
Nevim jestli jsi tam na nějaký prázdniny, nebo už tam budeš bydlet nafurt, ale do začátku můžeš zkus
    Re: Adršpach10.08.2011
Ujisti se především, zda je Ádr optimální oblast pro začátek na písku. Knižní průvodce a Google by T
    Re: Adršpach12.08.2011
Odkud jsi ?
Ozvy se mi na email
elerik@centrum.cz

až se umoudří poča
   Re: Adršpach10.08.2011
Tak tohle je spis nejaka provokace ne?:)
Odpovím ti takto: do sportovek staci expresky, do kl
 Re: Adršpach10.08.2011
napiš kdy se tam chystáš, abych radši zůstal doma a nemusel tě někde křísit pod věží
  Re: Adršpach11.08.2011
Když se tam budou takovýhle brousiči vápna rakvit, třeba se z lezení opět stane nebezpečný sport a a
   Re: Adršpach11.08.2011
Každý z Vás byl taky začátečník a taky to kurvil tak místo těchto keců byste mohli poradit, nebo tad
   Re: Adršpach11.08.2011
Na písku se dá něco vyšlapat jinak, než jako jako kráva? Respektive, nevyšlapat? V Labáku možná, ale
   Re: Adršpach11.08.2011
..jasně. Jak je ten život jednoduchý. Brousič vápna = ten co se bojí na písku. Je to jasné jak facka
    Re: Adršpach11.08.2011
Jak tu už odpověděl někdo nademnou Adr je vyšší pískařská což znamená hoodně skromně odjištěný (klid
     Re: Adršpach12.08.2011
Asi takhle, ve stěně toho moc tutového krom kruhů ´většinou nebývá, ve spáře kolikrát můžeš namontov
 Re: Adršpach12.08.2011
sa tie vase odpovede dako zvrhli na seriozne... autor sa na nich urcite pekne uchechtava...

 Lezení Mikulov10.08.2011
Zdravím, chystám se od 17.8. na Jižní Moravu konkrétně oblast Mikulova, kde si tam mohu dobře zalozit? Znám tak akorát Martinku a na ní je ještě lezení zakázané. Má někdo typ? Nebo je Martinka už otevřená? Děkuji
 Re: Lezení Mikulov11.08.2011
bohužel. u mikulova je pálava a pálava je povolená od 1.9. nejbíž je kras nebo jevišovice.

 Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
V inzoších září slovo "Blokáda". To je vtip? Jestli jo, je špatnej, a jestli né, tak je to taky špatné. Blokáda? To je jak blokáda Leningradu? Tohle je snad lezeckej web ne? Nebo už to tady začne sloužit jako informační web pro Zelené organizace
 Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Když se cejtíš takhle, zkus se nejdřív několikrát zhluboka nadechnout, mohlo by Ti to pomoct.
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
To by se muselo bohužel nadechnout asi milion lidí, vůbec nechápu co to sem píše nehledě na to že po
   Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Tak jsem se několikrát nadechnul a vydechnul a mám pořád stejnej pocit a jsem pořád stejný pako. A p
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Hele a cim presne Te to tak poburuje? Kdyz blokovat nechces, tak na ten inzerat nereaguj, jednoduchy
     Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Čím přesně? Psaním sračkovejch inzerátů. Chci tu číst o lezení a diskutovat o lezení. Lezecký, horol
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
A ještě něco, samotní organizátoři a naháněči těch "správných" duší se omlouvají,že inzoš
       Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Me jenom prekvapuje, ze i tady se najde dost lidi zmasirovanych touhle ujetou antizelenou propagando
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Antizelená propaganda - to je ta, která jde proti zájmům přírody, žejo. A proti těm zájmům přírody j
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Když chceš diskutovat o LEZENÍ, jak sám píšeš, tak proč zasíráš diskusi komentářema, který s lezením
     Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Protože mi tady serou nelezecký eko sračky, ty tupoune. A taky protože se tady dá celá tahle diskuse
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
clovece, ty by sis mel omyvat prirozeni vlaznou vodou. A bacha na krevni tlak, z takovyho rozruseni
       Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
No a ty, ty "omývači" zase kloktej. Nejlépe vlažný heřmánek. Po vykloktání ho můžeš z úst
 Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Inzerat na politickou natlakovou akci tu nema co delat. Co tu uvidim priste, inzerat na demonstraci
  Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?10.08.2011
Mozna te to prekvapi, ale i v duchodu lidi lezou.. a nekteri chodi i na Lezce. Proc by tu nekdo nemo
   Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Ono sem chodí taky lidi,co třeba rádi souloží...to by tu pak mohly bejt místo lezeckých videí pořádn
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore!
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Souhlas, videa s AO jsou nudny! Chceme OPRAVDOVEJ hardcore!
   Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Děkuji za podporu. Myslím si, že si každý může sám udělat představu o způsobech jednotlivých přispěv
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Hlavně o způsobech rádoby ekologických aktivistů.Ostatní do toho netahej.
    Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
@ Honza U: hele a proč by se vlastně na tý Šumavě nemělo kácet?
     Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Zase jeden eko jouda. Každej den se na vás musím koukat ze stromu a sledovat jak lezete kam nemáte a
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
Lepší diskusi jsem tu opravdu ještě neviděl. Opravdu jsem se pobavil.
       Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?11.08.2011
šak vám to furt melduju. žijeme ve šťastné době na šikouném místě, idealistický klucí a holky nemají
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
hele a neškodil by maglajz stromům?:-)))
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
hele a neškodil by maglajz stromům?:-)))
        Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
@ Patrik F.: Ekojoudu si laskavě nechaj vod cesty, vašnosti, až do doby, co budou za sebou zanecháva
         Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
řekl bych směska žoldáků, užitečných idiotů (idealistů) a k tomu nějací ti obzvláštníci.
      Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
jezismarja, to je krasny.. ta nostalgie co z tech slov zavanula. Pro tebe je ty demokracie skoda-- t
       Re: Blokáda na šumavě ? To je jako nějákej vtip?12.08.2011
A to je měkej,já bych ty ekoteroristy nechal přiřetězovat, a pak to tam zapálil. A hasiče bych zase
      Blokáda na Šumavě-pro Patrika F.12.08.2011
Měl by sis Patriku uvědomit,že za to,že můžeš loupat na stojáka a vydělat si slušné peníze-který Ti

 teplej bonz10.08.2011
Prosím adminy o posouzení, zda by nebylo záhodno smazat inzerát, popř. zabanovat IP: http://www.lezec.cz/inzerce .php#inzerce_key-58620
 Re: teplej bonz10.08.2011
co presne bylo duvodem teto zadosti?

je smazana, ovsem ban IP, to je celkem jeste tro
  Re: teplej bonz11.08.2011
Důvodem této žádosti je můj názor, podle kterýho je ten inzerát nevhodnej natolik, že si o ban koled

 nález expresky09.08.2011
Ahoj,
kdo nechal na Malém Rabštejně presku?
Za popis kde zůstalá cvaklá jí rád vrátím.

 Lezení nebo posilování09.08.2011
Ahoj, rád bych požádal zkušené o radu. Lezu cesty cca 6-7 UIAA, mám rád převisy a delší cesty. Technicky problém nemám, ale myslím, že bych potřeboval získat větší sílu v prstech. Například po 15ti metrech v převisu se další 3 metry na stropě prostě a jed
 Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Shodit 10 kilo. Visy a shyby na negativních lištách 2 - 4 cm a bouldering na umělce po oblinách a ma
  Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
přečti "Trening sportovního lezce" tam najdeš odpovědi na svoje otázky
   Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Za doporučení knihy děkuji, samozřejmě jsem ji četl. Mám i licenci na trenéra fitnes a kulturistiky.
    Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Shodit minimáně 6 kg, když jsem zavodil, měl jsem na 192cm cca. 65 kg, bez problému.
     Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Kolik ti bylo? Taky jsem měl v sedmnácti při stejný výšce aspoň o deset kilo míň než teď a bylo to t
      Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
prostě nežer...
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Budu si to pamatovat :)
  Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
10 kilo shodit nemohu. Jsem 177/60, minimum podkožního tuku ... :-)
   Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Myslím, že váhu máš víc než v pořádku, nic neshazuj;-)
 Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
2x tejdně stěna je jen na udržování, aby ses zlepšil, měl bys chodit tak 4x tejdně, víc ti pomůže bo
  Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Ano, děkuji za pochopení. To je právě ten problém. Klidně bych 4 týdně chodil, ale nestačím regenero
   Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Z mé vlastní zkušenosti ti posilování moc nedoporučuju-činky vůbec ne. Lezení je sport náročný na ko
    Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
..je mě 37, tedy taky docela dlouho regeneruju. Když si zařadíš dva dny lezení po sobě, je užitečné
   Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Jako trenerovy je ti urcite jasne ze dobre veci neprijdou hned a samy. 4x tydně na stěnu po roce lez
    Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Děkuji za názory, se vším souhlasím, jasně, že je nesmysl (pro mě) lézt každý den. A také jsem posil
     Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Bouldrovat s někým o trochu lepším je asi nejlepší. Campus bych po roce lezení ještě nechal odpočíva
    Re: Lezení nebo posilování09.08.2011
Děkuji za názory, se vším souhlasím, jasně, že je nesmysl (pro mě) lézt každý den. A také jsem posil
     Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
začínám asi konečně tvé otázce rozumět:-). Tedy jestli bych měl k dispozici jen dva dny trénování z
      Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
lištovka, campus atd. by měli být v tvém případě vždy jen tréninkovými doplněky. Páteř tréninku je v
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Souhlas, bouldering, při kterém si budeš bouldry vymýšlet podle aktuální potřeby - pozitivní malé li
     Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
souhlas s Kubou, tedy v tom ze lezeni si lze zlepsit nejlepe lezenim.. nejde jen o silu v rukach/prs
     Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Souhlasím s výše uvedeným, že po roce lezení by měl být trénink přdevším lezecký a né posilovací. Ni
      Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Ať mi nikdo neříká, že na ty hnidy co jsou v sedmičkách není potřeba síla. Technicky dobře můžu lízt
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Plně souhlasím. V cestě kde mám lehce silovou převahu (lezu max 8) tak je pak i technika mnohem lepš
        Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
To co říkáte je pravda, musí to jít ruku v ruce. těžké je ale posoudit co tě brzdí. Jestli to že neu
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Ano, takhle jsem tezko vysvetloval memu instruktorovi na stene, ze nektery krok s protocenim pod ruk
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Plně souhlasím. V cestě kde mám lehce silovou převahu (lezu max 8) tak je pak i technika mnohem lepš
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Taky jsem radši, když mám nad cestou určitou silovou převahu, pak se leze o hodně klidněji, což je r
      Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Je to tak. Na techniku nezapomínej a hlavne lez na skalách, kde budes trenovat "morál". Sp
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
No ty vylezeš na stěně lejno a venku dvě?
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Ukaž mi jednoho lezce, který leze devítky na umělce a sotva šestky ve skalách?
Nicméně jestli
        Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Pardon, smíchal jsem pojmy s dojmy. To co jsem napsal o Mrázovi je velmi volně převyprávěno. Nic o D
        Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Jak se to vezme s tím mimo mísu. Snažím se nelézt silově, ale baví mne vymýšlet co nejjednodušší kro
         Re: Lezení nebo posilování11.08.2011
Časem zjistíš, že zásadní je technika = lízt tak, abys sílu nepotřeboval. Kamarádka má poloviční síl
      Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
BB - díky, prakticky to tak dělám. Po rozlezení a zahřátí (cca hodina cest 5-6) lezu bouldery a stěn
       Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Jestli dobře chápu, lezeš obvykle 4 hodiny. To mi přijde dost a možná proto tak dlouho regeneruješ.
   Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
promin, unikla mi informace o tom že lezeš jenom rok... v tom případě je 2x na stěnu asi akorát, u m
 Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Nejsem v žádným případě tréninkový odborník, ale pokud budeš 2x týdně chodit lézt INTENZIVNĚ na stěn
  Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
no právě je to důchodec v takovém věku by byl div kdyby se zlepšoval nějak výrazně.čtyřhodinové trén
   Re: Lezení nebo posilování10.08.2011
Tož v těchhle měřítkách jsem taky důchodce. Ale my čtyřicátníci říkáme důchodce až lidem kolem 60 :)
    Re: Lezení nebo posilování11.08.2011
:-D :-D tak to mě po ránu rozesmálo, potěšilo, prostě tak všechno možný :-D
     Re: Lezení nebo posilování24.06.2020
Určitě posilovat. Mám činky a hrazdu odtud -
 LONDÝN - Lezecké stěny?09.08.2011
Ahoj, mohl by někdo doporučit (kvalitní) lezecké (boulderingové) stěny v Londýně? Trávím tu prázdniny a hodil by se mi každý tip... Díky!
 Re: LONDÝN - Lezecké stěny?09.08.2011
Coz treba zkusit tohle?
 Re: LONDÝN - Lezecké stěny?10.08.2011
Westway se mi libila nejvice, nejhorsi mi prisel The Castle. Jinak je to ale 2,5h autem po dalnici n
  Re: LONDÝN - Lezecké stěny?12.08.2011
Westway ;)

 outdoor obchod09.08.2011
Ahoj, nevíte někdo o nějakém dobrém outdoorovém obchodě v okolí Říčan u Prahy.
 Re: outdoor obchod10.08.2011
Alpsport na Florenci
 Re: outdoor obchod10.08.2011
Přímo v Říčanech na Černokostelecké je super obchod : Vybavení do přírody, zkus to, stojí to za to.

 Gerlach - pruvodce08.08.2011
Ahoj, nemate nekdo pruvodce pro horolezecke vystupy na Gerlach? Hledam na netu, ale nenachazim. Neco malo jsem nasel o Martince, ale ta je dlouha, chtel bych jinudy. Diky moc!
 Re: Gerlach - pruvodce08.08.2011
  Re: Gerlach - pruvodce08.08.2011
foto 6618
 Re: Gerlach - pruvodce09.08.2011
Okrem spominaneho Bobovcaka (tatry.nfo.sk, kniha 1. diel - 2010) je Gerlach v sprievodcoch: Chmielow

1   ...   710   711   712   713   714   715   716   717   718   719   720   721   722   723   724   725   726   727   728   729   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení Mikulov
Zdravím, chystám se od 17.8. na Jižní Moravu konkrétně oblast Mikulova, kde si tam mohu dobře zalozit? Znám tak akorát Martinku a na ní je ještě lezení zakázané. Má někdo typ? Nebo je Martinka už otevřená? Děkuji
Pavel Homolka15:56:02 10.08.2011
odpovědět 
 Re: Lezení Mikulov
bohužel. u mikulova je pálava a pálava je povolená od 1.9. nejbíž je kras nebo jevišovice.
davidd08:06:00 11.08.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi