Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
37.Barták 10172
Bouldry:
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
37.Rychtrmoc 9400
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231000 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Klub Dubina - Litoměřice
A-ProSystem s.r.o. - Most
Alpin Třebíč - Třebíč

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezecká dodávka.14.08.2011
Zacinam zvazovat o koupi lezecke dodavky typu Multivan, Hyundai Van nebo treba novy Renault Trafic Generation, ktery je obdobou Multivanu. Nemate nekdo tip na koupi resp. radu jake auto je idealni pro 2-3 lidi. Myslim jak nove tak starsi ojetina. A kde se
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Co treba neco typu Citroen Berlingo (Kangoo, Connect, Caddy...)? Odvezes toho hodne a porad jeste to
  Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
O spolehlivosti a kvalitě Berlinga, hlavně starších bych pomlčel neb bych ho musel jíti rezsekati- f
  Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
ahoj, uvažuji i tomto
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Tohle mám ve dlouhý a nízký verzi a je to ok. Šestikvalt, po dálnici se dá udržovat 150, maximálka c
    Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Jo, motor je ve srovnání třeba s transporterem dobře odhlučněnej, takže až na pazvuky je vevnitř při
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Řešili jsme to nedávno. Jetého trafika koupíš většinu pouze v základní výbavě, ve standardní 9ti mís
  Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Jako majitel lezecké dodávky ti s odstupem času (pár let) mohu říci: Jsi li bohatý, kup Multivan a t
   Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
VW T4 Multivan 2,5TDI. 6 lidi a 2x pes plne nalozeno, po dalnici 130+ a spotreba max 8,5. Pokud tomu
    Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Jezdím s ní v práci ty trubko, tak mi tu nedávej školení o tom čemu rozumím hůř než ty. 2,5TDI long
     Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Ještě eli, je fajn vidět (a zábavné),že někdo dokáže jet s autem co má naložený (jak ty píšeš)víc ne
     Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Jako majitel T5 2,5l TDI potvrzuji. Když se člověk snaží, tak se dá spotřeba stáhnout pod 8l, ale na
     Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Eli vi, co rika. Firemni Renault Master (prodlouzena a zvysena verze) nam bere 8,5 nafty, kdyz tomu
      Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
První kdo tu urážel byl, nebo byla Eli. A tu spotřebu, cha cha,chi chi, cho cho. Ty Mastere prodlouž
       Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Jen tak mimochodem, nejsem holka. Jestli te urazi, to ze ti nekdo rekne, ze mluvis hloupe, tak je to
        Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
Zábavný je Eli, že se tu vždycky najde někdo ,jako třeba ty, kdo začne druhým s odlišnými zkušenostm
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Precti si prosim jeste jednou celou diskuzi. Ja jsem reagoval na tvuj vyrok:"na rozdíl od dodáv
          Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Hele já četl celou, tak že v pohodě,ale asi je normální označovat lidi hned za hlupáky. Obvzlášť kdy
           Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Ok. Asi jsem pak odpovidal nekomu jinymu, ale nebyl tam ani nick, kterej by to rozlisil. Ja se naopa
    Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Jako majitel T4 2.5TDi Multivan se musím eliho zastat. Cesta CR - jizni Francie a zpet ve ctyrech li
     Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Srovnávat motor T5 a T4 zas tak mimo není,když člověk nemá úplně zkušenosti s takovými auty. Blud, a
      Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Nevim jaky mas komplex, ale vysvetli mi prosim, jaky jsem napsal blud, kdyz jsem popsal svoji spotre
       Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Eli, jako nezaujatej pozorovatel vidim ze prvni jsi napsal o hloupejch radach Ty. Kdybys slovo >h
        Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Pokud si nekdo zaryte mysli, ze jeho nazor je dogma a neda si to zkusenosti jinych vyvratit, ani se
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Nehodnotim ted technickej merit jednotlivejch komentaru, mluvim o tom ze jsi mu rovnou rekl ze jeho
          Re: Lezecká dodávka.25.08.2011
Mas pravdu. Asi jsem se spatne vyjadril.
      Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Jeste upresneni. Do T4 se nikdy nedavaly motory TDI PD (cerpadlo-tryska), ale klasicky TDI s rotacni
       Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
TDI PD je čerpadlo tryska, tedy i rotační čerpadlo tryska. TDI CR je common rail.
        Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
neplest. PD znamena Pumpe-Dusse, prekladane do cestiny jako cerpadlo-tryska.
Rekne-li se TDI
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
A co přesně? Jaký je tedy rozdíl mezi TDI, TDI PD a TDI CR?
          Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
5s na googlu.
          Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
TDI - např. octavia I - 66KW, 81KW, oproti 96KW šestikvalt je už PD, jinak TDI PD jsou např. Octavia
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Mám T4 Multivan a musím potvrdit výše uváděnou spotřebu. Pokud jedu po dálnici do 100-110 km, je to
    Re: 8.5 je Eli nejak moc, ne???12.04.2016
Coze, 8.5 l/100???? To si nejak mimo, nam to i s vetsim nakladem zere kolem 4.5, kdyz na to fakt hod
   Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Pro variantu zaměstnaný lezec s 4-5 týdny dovolené se vyplatí asi ten kombi se stanem a penzionem. T
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Tak pod tohle se podepíšu v plném rozsahu.Měl jsem Tranzita a teď mám Scudo.Velký auto pokud není no
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
cawo,po niekoľkoročných skúsenostiach by som ti doporučil vw sharan/6+1/.ani osobák,ani veľký van al
  Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Jojo, hulení se hodí dycky :))
   Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Nezav. kúrenie - hulení jo, ale hulit jak nezavřenej může jen někdo, kdo si neváží toho nejcennějšíh
    Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
a lekarnicku s dejchaci maskou mas?
 Re: Lezecká dodávka.20.08.2011
Cau, mam Transita a muzu doporucit.
Mel jsem Multivana, ten je drahej a malej.
Kupni c
  Re: Lezecká dodávka.20.08.2011
musím souhlasit, tranzita 2,5 turbo máme už 11 let,najeto má 170 000 a je zatím úplně spolehlivej a
   Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
Taky bych se přimluvil za tranzita. Oproti VW je levnější ať novej nebo ojetina. Spolehlivej je mini
    Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Mame 2 roky multivana T4 2,5 TDI. Jezdim kazdy vikend + vyjezdy na vic dnu. 2 dospeli, 2 decka pes,
     Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Ty ses ale prase Pene, 160 po dalnici... :D
Jojo, pristi rok se taky chystam na nakup tohohle
      Lezecká dodávka- shrnuti a podekovani vsem diskuterum.22.08.2011
Dekuji vsem za jejich nazory. Docela se z toho da k necemu dopracovat. Odlisne nazory na vec vubec n
     Re: Lezecká dodávka Mulivan 2.5 T4.12.04.2016
Odpovídám po době na toto téma. Dneska nalítáno skoro 300 00O. Výměna brzdové vývěvy (klepala). Jina
 Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
mám jako služebák Jumpy H1L1 (za necelé dva roky něco přes 70 tisíc), tam se dva pohodlně (a tři nep
  Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
jo akční cena citroen jumpy L2H1 (nízké dlouhé) v šestisedadlové verzi ve vybavení žebrák s klimatiz
   Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Mám T5/128kW, koupeno nové zatím najeto cca 80tis, zatím bez problémů mimo čidla filtru za 1200,- le
    Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Penova spotreba je taky skoro jak vyrobcem udavana, coz je haluz sama o sobe. Bud jezdi super usporn
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Mám taky T4 2.5 TDI. Měřil jsem spotřebu po cestě do Arca. Po dálnice jezdím kolem 140. Průměrná spo
      Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
To je fakt. Ja to davam dokonce za 6. Pocitam to vzdycky pri ceste do Arca, kdyz sjizdim z Brenneru.
       Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
T5 1.9l 77 kW 120-130km/h cca 8,6 l/100km (pri kazdem tankovani plna nadrz a vynulovane pocitadlo)
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
      Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Udaje z technicaku, T5, 128 kW (2.5 TDI).
mesto: 11.8
mimo mesto: 7.7
kombinace
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
to LukasB.: L2H1 bez sklopených zadních sedaček má postel cca 160 cm dlouhou, čili tři krátcí ležící
 Re: Lezecká dodávka.23.08.2011
filcka v kombu forever :-)
  Re: Lezecká dodávka.23.08.2011
Jojo, jsem ji naposledy videl v Dolomitech prestavenou na spani a nestacil jsem se divit!!!!!
 Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
vybírej si auto taky podle toho, jak má spolehlivý motor, ne každé praktické auto má nečasto se poro
  Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
ha..vyskocila stara debata....mam uz 3m roky Ford Tourneo Custom a to novy a jsem spokojen.Spotreba
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Ne každý chce-muze investovat 300tis do novýho ;)
 Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
VW T4 2,5TDI (rv 99). Najeto 440tis. spotřeba 8,5-10L. Když to po dálnici valim jak blbec 140-150km/

 Brno14.08.2011
Nzdar lezci, prosím Vás nechodí z Vás někdo na Mendlovku do Brna, moc lidí v Brně neznám a ani se v něm moc nevyznám.Přez zimu a podzim bych si rád zalezl i v týdnu.Snad má víc lídí takový problém.Díky.
 Re: Brno14.08.2011
Cau Honzo, sem taky z Mendlovky. S lezením teprve začínám, takže určitě rád zajdu na stěnu s někým z

 šumava help14.08.2011
zdar. kamarádi co dělají na šumavě odboj proti kácení úpěnlivě prosí o pomoc, na pondělí, úterý, možná i středu, potřebujou alespoň jednoho, dva horolezce.. kdybyste měl někdo sympatizující s myšlenkou respektující vyšší cíle než ty průmyslové čas a odhod
 Re: šumava help14.08.2011
Ekoteroristi jdete laskave uz do ... a nespamujte lezce.
Radek
  Re: šumava help14.08.2011
Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
   Re: šumava help14.08.2011
Milý Pedro, příspěvek skutečně nemá s horolezectvím nic společného a tak souhlasím se Zobanem. Navíc
  Re: šumava help14.08.2011
Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
   Re: šumava help14.08.2011
Tady je zas někdo zelenější něž tráva..
Proberte se....
To si vážně někdo myslí že věš
    Re: šumava help14.08.2011
Skvělý nápad, já bych pro jistotu zablokoval ropovody do doby, než nám rafinérie slíbí snížení cen a
   Re: šumava help14.08.2011
Tak já se s dovolením do téhle horké debaty taky jednou přidám...

O co se tu proboha
    Re: šumava help14.08.2011
Jak jsem psal výše, vypatlaní překližkáři honící si své ego a numera, Páni Lezci! Někdo Vás požádá o
     Re: šumava help14.08.2011
Slušná vize, blokujte s naší menšinou většinový názor a pokud to neuděláte, tak jste vypatlaný překl
     Re: šumava help14.08.2011
Pedro co to meleš za nesmysly!Sám máš dost problémy dodržovat omezení lezení určené CHKO, když se je
    Re: šumava help14.08.2011
Dekuji Matesovi za vyjadreni a Pedrovi preji at se podiva jak se dela ochrana prirody v Rakousku a j
     Re: šumava help15.08.2011
Zobane, vyjadřuj se raději jen k něčemu, o čem máš přehled. Šumava je od Brna a tvého pohledu na věc
 Re: šumava help14.08.2011
Ekoteroristi, zelenejsi nez trava, serou se do neceho cemu houby rozumi.. no to cumim, tady je jeden
 Re: šumava help14.08.2011
Nejvíc pro přírodu uděláte, pokud nebudete pěstovat kůrovce. Díky tomu ochráníte mnoho okolních stro
  Re: šumava help14.08.2011
Pedro ty hňupe,nemačkej tak vztekle ten entr.A di na Šumavu bránit mrtvé stromy.
  Re: šumava help14.08.2011
Jenže vysvětli to těm zeleným mozkům, oni vidí jenom chudáka stroma kamaráda, který ještě není suchý
   Re: šumava help15.08.2011
Vážně si myslíš, že o původních porostech na Šumavě tito lidé vědí méně, než ty?! Přestože jsou někt
    Re: šumava help15.08.2011
No pěkně jsem vyjádřil, teď na mě kamenem za překlepy a pravopis :)

Chtěl jsem říct,
 Re: šumava help14.08.2011
A kolik se za den blokády platí?
  Re: šumava help14.08.2011
P.S Pokud to je víc než 2000/den na ruku, tak mám volných 14 dní a mohl bych viset na stromě každý d
   Re: šumava help14.08.2011
A kolik je za poraženej strom?
    Re: šumava help15.08.2011
Porážet stromy? A sakra, to smrdí prací.
 Re: šumava help14.08.2011
vono kdyby slo jen o kurovce, tak by to bylo celkem jednoznacny. A kdyby se kacely jen napadeny /mrt
  Re: šumava help14.08.2011
Nemáš pravdu. A řekl bych, že o problematice ani moc nemáš co říct.
Mrtvý stromy se kácet nem
   Re: šumava help14.08.2011
Konecne nekdo kdo jen nemeta invektivy ale ma sajna o tom co se deje a delo.
Nicmene.. nezda
    Re: šumava help15.08.2011
Už se těším, až tady přibude stejná výzva: Hledám urgent lezce, co se pověsí na skálu (tedy jen v lé
 Re: šumava help15.08.2011
Až tě bude bolet zkažený zub, budu blokovat zubní ordinaci.
Zuby si s tím poradí samy. Jistě
  Re: Písky Help !15.08.2011
Hledáme lezce kteří se, na protest proti ToRově anketě, příjdou připoutat k hospodě U Kosti. Každý j

 rada13.08.2011
Poraďte mi kde si můžu zalézt jednoduché krátká cesty v okolí samnaunu nebo na západě rakouska

 BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
ZDAR ASI TAK ZA HODINU BUDU BOULDROVAT VE CHŘIBECH
 Re: BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE
 Re: BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE

 Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
To, co si muzete pujcit na stene jsou vsechno stara dosluhujici lana. Nove lano jakehokoliv renomova
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Rázovou sílu okolo 7.5 mají i Tendon Master 9.7 (7,6) či Ambition (7,2 až 7,6). Beal Booster 9.7. má
   Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Pak vzhledem k tomu, ze Beal Booster 3 9.7 je v delce jen od 50m a hlavni rozdil mezi Lanex Master 9
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Máme obě lana, tendon ambition 9,8 i beal booster 9,7. Oboje jsou fajn, tendon máme na stěnu a nižší
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
TENDON 9,8 bude mát delší životnost na TR než T 9,7
U Beala nevím neznám.
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
1) Řekl bych, že jestli Tě jistí syn, je lepší lano co nejtlustší (v rámci dnes prodávaných tlouštěk
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Možná bych raději koupil, něco delšího normálně balenýho. Protože co jsem koupil jako "odřezek&
   Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
...ale na stěnu je to fajn - chceš říct, že nevíš, co to máš vlastně za lano, na skálu bys ho raději
   Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
No jo, prasečí ocásek - a hned kousek výše je příspěvěk, který uvádí, že Tendon se mu kroutí méně, n
    Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
No zajímavý je to, že lana v klasickych dýlkách na venkovní použití (60m, 70m) se chovaji uplne jina

 Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez

 Ukradené pohory – Rossignol12.08.2011
Ahoj, obracím se na vás s prosbou o pomoc – tenhle týden mi v Brně na Vinohradech z auta krom pár dalších věcí ukradli i pohory (jo, jsem idiot, že tam byly, ale už se stalo). Ty jsou hodně netypický a moc kousků se v ČR vyskytovat asi nebude, možná v týh

 Předpověd počasí12.08.2011
Užitečný odkaz pro předpověď počasí všude možně.

http://woozor.co.uk/


 Kozelka - okoli na bike12.08.2011
Caute,

mizime ted na vikend podivat se na Kozelku, nebyli jsme tam podle me vic jak 10 let, takze to bude comeback jak ma byt. Kazdopadne ale s prckama, alias ptam se vas, znalych - kde drandit na pohodu v okoli s vozikem za kolem, alias ma
 Re: Kozelka - okoli na bike12.08.2011
Ten tah ze karlovarský státovky tj. Úněšov - Nečtiny - Manětín, tam auta celkem jezdí, zbytek je o p
  Re: Kozelka - okoli na bike12.08.2011
Z Manětína do Lipí, a odtud polní cesty Libenov, Spankov, N.Městečko a zpět do Manětína. Vše lesem,
  Re: Kozelka - okoli na bike12.08.2011
Dikec :)

1   ...   708   709   710   711   712   713   714   715   716   717   718   719   720   721   722   723   724   725   726   727   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192374)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Børre Kenguru 5c Fosnavåg
Introsvaet 5b Fosnavåg
Allsang 5b Fosnavåg
Berre Børre 6a+ Fosnavåg
Kvit empati 6a+ Fosnavåg
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (37)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1153 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1269 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi