Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 37.Barták 10172 Bouldry: 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 37.Rychtrmoc 9400 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezecká dodávka. 14.08.2011 Zacinam zvazovat o koupi lezecke dodavky typu Multivan, Hyundai Van nebo treba novy Renault Trafic Generation, ktery je obdobou Multivanu. Nemate nekdo tip na koupi resp. radu jake auto je idealni pro 2-3 lidi. Myslim jak nove tak starsi ojetina. A kde se
  Re: Lezecká dodávka. 15.08.2011 Co treba neco typu Citroen Berlingo (Kangoo, Connect, Caddy...)? Odvezes toho hodne a porad jeste to
    Re: Lezecká dodávka. 15.08.2011 O spolehlivosti a kvalitě Berlinga, hlavně starších bych pomlčel neb bych ho musel jíti rezsekati- f
        Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Jo, motor je ve srovnání třeba s transporterem dobře odhlučněnej, takže až na pazvuky je vevnitř při
  Re: Lezecká dodávka. 15.08.2011 Řešili jsme to nedávno. Jetého trafika koupíš většinu pouze v základní výbavě, ve standardní 9ti mís
    Re: Lezecká dodávka. 15.08.2011 Jako majitel lezecké dodávky ti s odstupem času (pár let) mohu říci: Jsi li bohatý, kup Multivan a t
      Re: Lezecká dodávka. 17.08.2011 VW T4 Multivan 2,5TDI. 6 lidi a 2x pes plne nalozeno, po dalnici 130+ a spotreba max 8,5. Pokud tomu
        Re: Lezecká dodávka. 17.08.2011 Jezdím s ní v práci ty trubko, tak mi tu nedávej školení o tom čemu rozumím hůř než ty. 2,5TDI long
          Re: Lezecká dodávka. 17.08.2011 Ještě eli, je fajn vidět (a zábavné),že někdo dokáže jet s autem co má naložený (jak ty píšeš)víc ne
          Re: Lezecká dodávka. 17.08.2011 Jako majitel T5 2,5l TDI potvrzuji. Když se člověk snaží, tak se dá spotřeba stáhnout pod 8l, ale na
          Re: Lezecká dodávka. 18.08.2011 Eli vi, co rika. Firemni Renault Master (prodlouzena a zvysena verze) nam bere 8,5 nafty, kdyz tomu
            Re: Lezecká dodávka. 18.08.2011 První kdo tu urážel byl, nebo byla Eli. A tu spotřebu, cha cha,chi chi, cho cho. Ty Mastere prodlouž
              Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Jen tak mimochodem, nejsem holka. Jestli te urazi, to ze ti nekdo rekne, ze mluvis hloupe, tak je to
                Re: Lezecká dodávka. 21.08.2011 Zábavný je Eli, že se tu vždycky najde někdo ,jako třeba ty, kdo začne druhým s odlišnými zkušenostm
                  Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Precti si prosim jeste jednou celou diskuzi. Ja jsem reagoval na tvuj vyrok:"na rozdíl od dodáv
                    Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Hele já četl celou, tak že v pohodě,ale asi je normální označovat lidi hned za hlupáky. Obvzlášť kdy
                      Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Ok. Asi jsem pak odpovidal nekomu jinymu, ale nebyl tam ani nick, kterej by to rozlisil. Ja se naopa
        Re: Lezecká dodávka. 18.08.2011 Jako majitel T4 2.5TDi Multivan se musím eliho zastat. Cesta CR - jizni Francie a zpet ve ctyrech li
          Re: Lezecká dodávka. 18.08.2011 Srovnávat motor T5 a T4 zas tak mimo není,když člověk nemá úplně zkušenosti s takovými auty. Blud, a
            Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Nevim jaky mas komplex, ale vysvetli mi prosim, jaky jsem napsal blud, kdyz jsem popsal svoji spotre
              Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Eli, jako nezaujatej pozorovatel vidim ze prvni jsi napsal o hloupejch radach Ty. Kdybys slovo >h
                Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Pokud si nekdo zaryte mysli, ze jeho nazor je dogma a neda si to zkusenosti jinych vyvratit, ani se
                  Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Nehodnotim ted technickej merit jednotlivejch komentaru, mluvim o tom ze jsi mu rovnou rekl ze jeho
                    Re: Lezecká dodávka. 25.08.2011 Mas pravdu. Asi jsem se spatne vyjadril.
            Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Jeste upresneni. Do T4 se nikdy nedavaly motory TDI PD (cerpadlo-tryska), ale klasicky TDI s rotacni
              Re: Lezecká dodávka. 21.08.2011 TDI PD je čerpadlo tryska, tedy i rotační čerpadlo tryska. TDI CR je common rail.
                Re: Lezecká dodávka. 21.08.2011 neplest. PD znamena Pumpe-Dusse, prekladane do cestiny jako cerpadlo-tryska.
Rekne-li se TDI
                  Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 A co přesně? Jaký je tedy rozdíl mezi TDI, TDI PD a TDI CR?
                    Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 5s na googlu.
                    Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 TDI - např. octavia I - 66KW, 81KW, oproti 96KW šestikvalt je už PD, jinak TDI PD jsou např. Octavia
          Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Mám T4 Multivan a musím potvrdit výše uváděnou spotřebu. Pokud jedu po dálnici do 100-110 km, je to
        Re: 8.5 je Eli nejak moc, ne??? 12.04.2016 Coze, 8.5 l/100???? To si nejak mimo, nam to i s vetsim nakladem zere kolem 4.5, kdyz na to fakt hod
      Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Pro variantu zaměstnaný lezec s 4-5 týdny dovolené se vyplatí asi ten kombi se stanem a penzionem. T
      Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Tak pod tohle se podepíšu v plném rozsahu.Měl jsem Tranzita a teď mám Scudo.Velký auto pokud není no
  Re: Lezecká dodávka. 15.08.2011 cawo,po niekoľkoročných skúsenostiach by som ti doporučil vw sharan/6+1/.ani osobák,ani veľký van al
    Re: Lezecká dodávka. 18.08.2011 Jojo, hulení se hodí dycky :))
      Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 Nezav. kúrenie - hulení jo, ale hulit jak nezavřenej může jen někdo, kdo si neváží toho nejcennějšíh
        Re: Lezecká dodávka. 19.08.2011 a lekarnicku s dejchaci maskou mas?
  Re: Lezecká dodávka. 20.08.2011 Cau, mam Transita a muzu doporucit.
Mel jsem Multivana, ten je drahej a malej.
Kupni c
    Re: Lezecká dodávka. 20.08.2011 musím souhlasit, tranzita 2,5 turbo máme už 11 let,najeto má 170 000 a je zatím úplně spolehlivej a
      Re: Lezecká dodávka. 21.08.2011 Taky bych se přimluvil za tranzita. Oproti VW je levnější ať novej nebo ojetina. Spolehlivej je mini
        Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Mame 2 roky multivana T4 2,5 TDI. Jezdim kazdy vikend + vyjezdy na vic dnu. 2 dospeli, 2 decka pes,
          Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Ty ses ale prase Pene, 160 po dalnici... :D
Jojo, pristi rok se taky chystam na nakup tohohle
            Lezecká dodávka- shrnuti a podekovani vsem diskuterum. 22.08.2011 Dekuji vsem za jejich nazory. Docela se z toho da k necemu dopracovat. Odlisne nazory na vec vubec n
          Re: Lezecká dodávka Mulivan 2.5 T4. 12.04.2016 Odpovídám po době na toto téma. Dneska nalítáno skoro 300 00O. Výměna brzdové vývěvy (klepala). Jina
  Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 mám jako služebák Jumpy H1L1 (za necelé dva roky něco přes 70 tisíc), tam se dva pohodlně (a tři nep
    Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 jo akční cena citroen jumpy L2H1 (nízké dlouhé) v šestisedadlové verzi ve vybavení žebrák s klimatiz
      Re: Lezecká dodávka. 22.08.2011 Mám T5/128kW, koupeno nové zatím najeto cca 80tis, zatím bez problémů mimo čidla filtru za 1200,- le
        Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Penova spotreba je taky skoro jak vyrobcem udavana, coz je haluz sama o sobe. Bud jezdi super usporn
          Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Mám taky T4 2.5 TDI. Měřil jsem spotřebu po cestě do Arca. Po dálnice jezdím kolem 140. Průměrná spo
            Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 To je fakt. Ja to davam dokonce za 6. Pocitam to vzdycky pri ceste do Arca, kdyz sjizdim z Brenneru.
              Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 T5 1.9l 77 kW 120-130km/h cca 8,6 l/100km (pri kazdem tankovani plna nadrz a vynulovane pocitadlo)
      Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 to LukasB.: L2H1 bez sklopených zadních sedaček má postel cca 160 cm dlouhou, čili tři krátcí ležící
  Re: Lezecká dodávka. 23.08.2011 filcka v kombu forever :-)
    Re: Lezecká dodávka. 23.08.2011 Jojo, jsem ji naposledy videl v Dolomitech prestavenou na spani a nestacil jsem se divit!!!!!
  Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 vybírej si auto taky podle toho, jak má spolehlivý motor, ne každé praktické auto má nečasto se poro
    Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 ha..vyskocila stara debata....mam uz 3m roky Ford Tourneo Custom a to novy a jsem spokojen.Spotreba
      Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 Ne každý chce-muze investovat 300tis do novýho ;)
  Re: Lezecká dodávka. 12.04.2016 VW T4 2,5TDI (rv 99). Najeto 440tis. spotřeba 8,5-10L. Když to po dálnici valim jak blbec 140-150km/
Brno 14.08.2011 Nzdar lezci, prosím Vás nechodí z Vás někdo na Mendlovku do Brna, moc lidí v Brně neznám a ani se v něm moc nevyznám.Přez zimu a podzim bych si rád zalezl i v týdnu.Snad má víc lídí takový problém.Díky.
  Re: Brno 14.08.2011 Cau Honzo, sem taky z Mendlovky. S lezením teprve začínám, takže určitě rád zajdu na stěnu s někým z
šumava help 14.08.2011 zdar. kamarádi co dělají na šumavě odboj proti kácení úpěnlivě prosí o pomoc, na pondělí, úterý, možná i středu, potřebujou alespoň jednoho, dva horolezce.. kdybyste měl někdo sympatizující s myšlenkou respektující vyšší cíle než ty průmyslové čas a odhod
  Re: šumava help 14.08.2011 Ekoteroristi jdete laskave uz do ... a nespamujte lezce.
Radek
    Re: šumava help 14.08.2011 Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
      Re: šumava help 14.08.2011 Milý Pedro, příspěvek skutečně nemá s horolezectvím nic společného a tak souhlasím se Zobanem. Navíc
    Re: šumava help 14.08.2011 Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
      Re: šumava help 14.08.2011 Tady je zas někdo zelenější něž tráva..
Proberte se....
To si vážně někdo myslí že věš
        Re: šumava help 14.08.2011 Skvělý nápad, já bych pro jistotu zablokoval ropovody do doby, než nám rafinérie slíbí snížení cen a
      Re: šumava help 14.08.2011 Tak já se s dovolením do téhle horké debaty taky jednou přidám...
O co se tu proboha
        Re: šumava help 14.08.2011 Jak jsem psal výše, vypatlaní překližkáři honící si své ego a numera, Páni Lezci! Někdo Vás požádá o
          Re: šumava help 14.08.2011 Slušná vize, blokujte s naší menšinou většinový názor a pokud to neuděláte, tak jste vypatlaný překl
          Re: šumava help 14.08.2011 Pedro co to meleš za nesmysly!Sám máš dost problémy dodržovat omezení lezení určené CHKO, když se je
        Re: šumava help 14.08.2011 Dekuji Matesovi za vyjadreni a Pedrovi preji at se podiva jak se dela ochrana prirody v Rakousku a j
          Re: šumava help 15.08.2011 Zobane, vyjadřuj se raději jen k něčemu, o čem máš přehled. Šumava je od Brna a tvého pohledu na věc
  Re: šumava help 14.08.2011 Ekoteroristi, zelenejsi nez trava, serou se do neceho cemu houby rozumi.. no to cumim, tady je jeden
  Re: šumava help 14.08.2011 Nejvíc pro přírodu uděláte, pokud nebudete pěstovat kůrovce. Díky tomu ochráníte mnoho okolních stro
    Re: šumava help 14.08.2011 Pedro ty hňupe,nemačkej tak vztekle ten entr.A di na Šumavu bránit mrtvé stromy.
    Re: šumava help 14.08.2011 Jenže vysvětli to těm zeleným mozkům, oni vidí jenom chudáka stroma kamaráda, který ještě není suchý
      Re: šumava help 15.08.2011 Vážně si myslíš, že o původních porostech na Šumavě tito lidé vědí méně, než ty?! Přestože jsou někt
        Re: šumava help 15.08.2011 No pěkně jsem vyjádřil, teď na mě kamenem za překlepy a pravopis :)
Chtěl jsem říct,
  Re: šumava help 14.08.2011 A kolik se za den blokády platí?
    Re: šumava help 14.08.2011 P.S Pokud to je víc než 2000/den na ruku, tak mám volných 14 dní a mohl bych viset na stromě každý d
      Re: šumava help 14.08.2011 A kolik je za poraženej strom?
        Re: šumava help 15.08.2011 Porážet stromy? A sakra, to smrdí prací.
  Re: šumava help 14.08.2011 vono kdyby slo jen o kurovce, tak by to bylo celkem jednoznacny. A kdyby se kacely jen napadeny /mrt
    Re: šumava help 14.08.2011 Nemáš pravdu. A řekl bych, že o problematice ani moc nemáš co říct.
Mrtvý stromy se kácet nem
      Re: šumava help 14.08.2011 Konecne nekdo kdo jen nemeta invektivy ale ma sajna o tom co se deje a delo.
Nicmene.. nezda
        Re: šumava help 15.08.2011 Už se těším, až tady přibude stejná výzva: Hledám urgent lezce, co se pověsí na skálu (tedy jen v lé
  Re: šumava help 15.08.2011 Až tě bude bolet zkažený zub, budu blokovat zubní ordinaci.
Zuby si s tím poradí samy. Jistě
    Re: Písky Help ! 15.08.2011 Hledáme lezce kteří se, na protest proti ToRově anketě, příjdou připoutat k hospodě U Kosti. Každý j
rada 13.08.2011 Poraďte mi kde si můžu zalézt jednoduché krátká cesty v okolí samnaunu nebo na západě rakouska
  Re: BOULDER CHŘIBY 13,8 13.08.2011 KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE
  Re: BOULDER CHŘIBY 13,8 13.08.2011 KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE
Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez
  Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 To, co si muzete pujcit na stene jsou vsechno stara dosluhujici lana. Nove lano jakehokoliv renomova
    Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Rázovou sílu okolo 7.5 mají i Tendon Master 9.7 (7,6) či Ambition (7,2 až 7,6). Beal Booster 9.7. má
      Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Pak vzhledem k tomu, ze Beal Booster 3 9.7 je v delce jen od 50m a hlavni rozdil mezi Lanex Master 9
  Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Máme obě lana, tendon ambition 9,8 i beal booster 9,7. Oboje jsou fajn, tendon máme na stěnu a nižší
    Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 TENDON 9,8 bude mát delší životnost na TR než T 9,7
U Beala nevím neznám.
  Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 1) Řekl bych, že jestli Tě jistí syn, je lepší lano co nejtlustší (v rámci dnes prodávaných tlouštěk
    Re: Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Možná bych raději koupil, něco delšího normálně balenýho. Protože co jsem koupil jako "odřezek&
      Re: Lano pro dítě a pro mě 14.08.2011 ...ale na stěnu je to fajn - chceš říct, že nevíš, co to máš vlastně za lano, na skálu bys ho raději
      Re: Lano pro dítě a pro mě 14.08.2011 No jo, prasečí ocásek - a hned kousek výše je příspěvěk, který uvádí, že Tendon se mu kroutí méně, n
        Re: Lano pro dítě a pro mě 14.08.2011 No zajímavý je to, že lana v klasickych dýlkách na venkovní použití (60m, 70m) se chovaji uplne jina
Lano pro dítě a pro mě 13.08.2011 Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez
Ukradené pohory – Rossignol 12.08.2011 Ahoj, obracím se na vás s prosbou o pomoc – tenhle týden mi v Brně na Vinohradech z auta krom pár dalších věcí ukradli i pohory (jo, jsem idiot, že tam byly, ale už se stalo). Ty jsou hodně netypický a moc kousků se v ČR vyskytovat asi nebude, možná v týh
Kozelka - okoli na bike 12.08.2011 Caute,
mizime ted na vikend podivat se na Kozelku, nebyli jsme tam podle me vic jak 10 let, takze to bude comeback jak ma byt. Kazdopadne ale s prckama, alias ptam se vas, znalych - kde drandit na pohodu v okoli s vozikem za kolem, alias ma
  Re: Kozelka - okoli na bike 12.08.2011 Ten tah ze karlovarský státovky tj. Úněšov - Nečtiny - Manětín, tam auta celkem jezdí, zbytek je o p
    Re: Kozelka - okoli na bike 12.08.2011 Z Manětína do Lipí, a odtud polní cesty Libenov, Spankov, N.Městečko a zpět do Manětína. Vše lesem,
    Re: Kozelka - okoli na bike 12.08.2011 Dikec :)
1
...
708
709
710
711
712
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: