LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nepál-permity na trek + Chulu15.08.2011
Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti se zařizováním permitů na trek kolem Annapuren a hlavně jak je to se styčným důstojníkem v případě, že bychom chtěli vylézt na Chulu East? Jedna nepálská agentura nám vnucuje, že bez nich nedostaneme ani permit a bez jejich g
 Re: Nepál-permity na trek + Chulu15.08.2011
Obecná zkušenost s nabízeči nejrůznějších služeb říká - jde-li o kšeft, nevěřit ani nos mezi očima.
 Re: Nepál-permity na trek + Chulu15.08.2011
Jinak - je to dotaz spíš pro Nepal Mountaineering Association.

 Nevím15.08.2011
Hooj lidi,potřeboval bych poradit mezi dvěmi bundami. A to Bunda Pinguin Stratos x High Point Thunder. Díky za každou radu. Nebo jestli máte jiný nápad - uvítám. :)
 Re: Nevím15.08.2011
Hele to jsou úplně jiný bundy; promysli účel - jestli jí chceš do města, do báglu jako zálohu, na zi
  Re: Nevím17.08.2011
Na chození po horách, fyz. aktivita určo bude. Poradíš? Jinak díky
   Re: Nevím17.08.2011
Pinguin stratos. Ještě bych zvážil treksport gravity.

 Hollental14.08.2011
Ahoj, nevíte kde by se dal stáhnout průvodce do hollentalu? Dik:)
 Re: Hollental14.08.2011
ulozto
  Re: Hollental15.08.2011
nebo ti ho můžu poslat...
   Re: Hollental15.08.2011
Taky by se dal koupit, když už jsi s tím někdo dal tolik práce a udělal ho.
    Re: Hollental15.08.2011
Obvzlášť tento průvodce. To je skoro umělecké dílo!!!!!
     Re: Hollental15.08.2011
myslím že není problém ho koupit, ale nerad bych vynaložil 800kč a pak zjistil, že se mě tam nelíbíl
      Re: Hollental15.08.2011
Určitě tam nejezdi. Padá tam samovolně kamení a lezci. Co se neuvolní samo, to tam shazují polští le
       Re: Hollental15.08.2011
Ty si ale curak:) mimochodem nejvetsi bordel tam delaji cesi...hold jsme mistri sveta tak nam to vsu

 Lezecká dodávka.14.08.2011
Zacinam zvazovat o koupi lezecke dodavky typu Multivan, Hyundai Van nebo treba novy Renault Trafic Generation, ktery je obdobou Multivanu. Nemate nekdo tip na koupi resp. radu jake auto je idealni pro 2-3 lidi. Myslim jak nove tak starsi ojetina. A kde se
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Co treba neco typu Citroen Berlingo (Kangoo, Connect, Caddy...)? Odvezes toho hodne a porad jeste to
  Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
O spolehlivosti a kvalitě Berlinga, hlavně starších bych pomlčel neb bych ho musel jíti rezsekati- f
  Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
ahoj, uvažuji i tomto
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Tohle mám ve dlouhý a nízký verzi a je to ok. Šestikvalt, po dálnici se dá udržovat 150, maximálka c
    Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Jo, motor je ve srovnání třeba s transporterem dobře odhlučněnej, takže až na pazvuky je vevnitř při
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Řešili jsme to nedávno. Jetého trafika koupíš většinu pouze v základní výbavě, ve standardní 9ti mís
  Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
Jako majitel lezecké dodávky ti s odstupem času (pár let) mohu říci: Jsi li bohatý, kup Multivan a t
   Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
VW T4 Multivan 2,5TDI. 6 lidi a 2x pes plne nalozeno, po dalnici 130+ a spotreba max 8,5. Pokud tomu
    Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Jezdím s ní v práci ty trubko, tak mi tu nedávej školení o tom čemu rozumím hůř než ty. 2,5TDI long
     Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Ještě eli, je fajn vidět (a zábavné),že někdo dokáže jet s autem co má naložený (jak ty píšeš)víc ne
     Re: Lezecká dodávka.17.08.2011
Jako majitel T5 2,5l TDI potvrzuji. Když se člověk snaží, tak se dá spotřeba stáhnout pod 8l, ale na
     Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Eli vi, co rika. Firemni Renault Master (prodlouzena a zvysena verze) nam bere 8,5 nafty, kdyz tomu
      Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
První kdo tu urážel byl, nebo byla Eli. A tu spotřebu, cha cha,chi chi, cho cho. Ty Mastere prodlouž
       Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Jen tak mimochodem, nejsem holka. Jestli te urazi, to ze ti nekdo rekne, ze mluvis hloupe, tak je to
        Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
Zábavný je Eli, že se tu vždycky najde někdo ,jako třeba ty, kdo začne druhým s odlišnými zkušenostm
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Precti si prosim jeste jednou celou diskuzi. Ja jsem reagoval na tvuj vyrok:"na rozdíl od dodáv
          Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Hele já četl celou, tak že v pohodě,ale asi je normální označovat lidi hned za hlupáky. Obvzlášť kdy
           Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Ok. Asi jsem pak odpovidal nekomu jinymu, ale nebyl tam ani nick, kterej by to rozlisil. Ja se naopa
    Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Jako majitel T4 2.5TDi Multivan se musím eliho zastat. Cesta CR - jizni Francie a zpet ve ctyrech li
     Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Srovnávat motor T5 a T4 zas tak mimo není,když člověk nemá úplně zkušenosti s takovými auty. Blud, a
      Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Nevim jaky mas komplex, ale vysvetli mi prosim, jaky jsem napsal blud, kdyz jsem popsal svoji spotre
       Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Eli, jako nezaujatej pozorovatel vidim ze prvni jsi napsal o hloupejch radach Ty. Kdybys slovo >h
        Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Pokud si nekdo zaryte mysli, ze jeho nazor je dogma a neda si to zkusenosti jinych vyvratit, ani se
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Nehodnotim ted technickej merit jednotlivejch komentaru, mluvim o tom ze jsi mu rovnou rekl ze jeho
          Re: Lezecká dodávka.25.08.2011
Mas pravdu. Asi jsem se spatne vyjadril.
      Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Jeste upresneni. Do T4 se nikdy nedavaly motory TDI PD (cerpadlo-tryska), ale klasicky TDI s rotacni
       Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
TDI PD je čerpadlo tryska, tedy i rotační čerpadlo tryska. TDI CR je common rail.
        Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
neplest. PD znamena Pumpe-Dusse, prekladane do cestiny jako cerpadlo-tryska.
Rekne-li se TDI
         Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
A co přesně? Jaký je tedy rozdíl mezi TDI, TDI PD a TDI CR?
          Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
5s na googlu.
          Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
TDI - např. octavia I - 66KW, 81KW, oproti 96KW šestikvalt je už PD, jinak TDI PD jsou např. Octavia
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Mám T4 Multivan a musím potvrdit výše uváděnou spotřebu. Pokud jedu po dálnici do 100-110 km, je to
    Re: 8.5 je Eli nejak moc, ne???12.04.2016
Coze, 8.5 l/100???? To si nejak mimo, nam to i s vetsim nakladem zere kolem 4.5, kdyz na to fakt hod
   Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Pro variantu zaměstnaný lezec s 4-5 týdny dovolené se vyplatí asi ten kombi se stanem a penzionem. T
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Tak pod tohle se podepíšu v plném rozsahu.Měl jsem Tranzita a teď mám Scudo.Velký auto pokud není no
 Re: Lezecká dodávka.15.08.2011
cawo,po niekoľkoročných skúsenostiach by som ti doporučil vw sharan/6+1/.ani osobák,ani veľký van al
  Re: Lezecká dodávka.18.08.2011
Jojo, hulení se hodí dycky :))
   Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
Nezav. kúrenie - hulení jo, ale hulit jak nezavřenej může jen někdo, kdo si neváží toho nejcennějšíh
    Re: Lezecká dodávka.19.08.2011
a lekarnicku s dejchaci maskou mas?
 Re: Lezecká dodávka.20.08.2011
Cau, mam Transita a muzu doporucit.
Mel jsem Multivana, ten je drahej a malej.
Kupni c
  Re: Lezecká dodávka.20.08.2011
musím souhlasit, tranzita 2,5 turbo máme už 11 let,najeto má 170 000 a je zatím úplně spolehlivej a
   Re: Lezecká dodávka.21.08.2011
Taky bych se přimluvil za tranzita. Oproti VW je levnější ať novej nebo ojetina. Spolehlivej je mini
    Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Mame 2 roky multivana T4 2,5 TDI. Jezdim kazdy vikend + vyjezdy na vic dnu. 2 dospeli, 2 decka pes,
     Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Ty ses ale prase Pene, 160 po dalnici... :D
Jojo, pristi rok se taky chystam na nakup tohohle
      Lezecká dodávka- shrnuti a podekovani vsem diskuterum.22.08.2011
Dekuji vsem za jejich nazory. Docela se z toho da k necemu dopracovat. Odlisne nazory na vec vubec n
     Re: Lezecká dodávka Mulivan 2.5 T4.12.04.2016
Odpovídám po době na toto téma. Dneska nalítáno skoro 300 00O. Výměna brzdové vývěvy (klepala). Jina
 Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
mám jako služebák Jumpy H1L1 (za necelé dva roky něco přes 70 tisíc), tam se dva pohodlně (a tři nep
  Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
jo akční cena citroen jumpy L2H1 (nízké dlouhé) v šestisedadlové verzi ve vybavení žebrák s klimatiz
   Re: Lezecká dodávka.22.08.2011
Mám T5/128kW, koupeno nové zatím najeto cca 80tis, zatím bez problémů mimo čidla filtru za 1200,- le
    Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Penova spotreba je taky skoro jak vyrobcem udavana, coz je haluz sama o sobe. Bud jezdi super usporn
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Mám taky T4 2.5 TDI. Měřil jsem spotřebu po cestě do Arca. Po dálnice jezdím kolem 140. Průměrná spo
      Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
To je fakt. Ja to davam dokonce za 6. Pocitam to vzdycky pri ceste do Arca, kdyz sjizdim z Brenneru.
       Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
T5 1.9l 77 kW 120-130km/h cca 8,6 l/100km (pri kazdem tankovani plna nadrz a vynulovane pocitadlo)
     Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
      Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Udaje z technicaku, T5, 128 kW (2.5 TDI).
mesto: 11.8
mimo mesto: 7.7
kombinace
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
to LukasB.: L2H1 bez sklopených zadních sedaček má postel cca 160 cm dlouhou, čili tři krátcí ležící
 Re: Lezecká dodávka.23.08.2011
filcka v kombu forever :-)
  Re: Lezecká dodávka.23.08.2011
Jojo, jsem ji naposledy videl v Dolomitech prestavenou na spani a nestacil jsem se divit!!!!!
 Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
vybírej si auto taky podle toho, jak má spolehlivý motor, ne každé praktické auto má nečasto se poro
  Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
ha..vyskocila stara debata....mam uz 3m roky Ford Tourneo Custom a to novy a jsem spokojen.Spotreba
   Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
Ne každý chce-muze investovat 300tis do novýho ;)
 Re: Lezecká dodávka.12.04.2016
VW T4 2,5TDI (rv 99). Najeto 440tis. spotřeba 8,5-10L. Když to po dálnici valim jak blbec 140-150km/

 Brno14.08.2011
Nzdar lezci, prosím Vás nechodí z Vás někdo na Mendlovku do Brna, moc lidí v Brně neznám a ani se v něm moc nevyznám.Přez zimu a podzim bych si rád zalezl i v týdnu.Snad má víc lídí takový problém.Díky.
 Re: Brno14.08.2011
Cau Honzo, sem taky z Mendlovky. S lezením teprve začínám, takže určitě rád zajdu na stěnu s někým z

 šumava help14.08.2011
zdar. kamarádi co dělají na šumavě odboj proti kácení úpěnlivě prosí o pomoc, na pondělí, úterý, možná i středu, potřebujou alespoň jednoho, dva horolezce.. kdybyste měl někdo sympatizující s myšlenkou respektující vyšší cíle než ty průmyslové čas a odhod
 Re: šumava help14.08.2011
Ekoteroristi jdete laskave uz do ... a nespamujte lezce.
Radek
  Re: šumava help14.08.2011
Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
   Re: šumava help14.08.2011
Milý Pedro, příspěvek skutečně nemá s horolezectvím nic společného a tak souhlasím se Zobanem. Navíc
  Re: šumava help14.08.2011
Lezení úzce souvisí s ochranou přírody a myslím, že tohle je globální téma, které snad nezajímá jeno
   Re: šumava help14.08.2011
Tady je zas někdo zelenější něž tráva..
Proberte se....
To si vážně někdo myslí že věš
    Re: šumava help14.08.2011
Skvělý nápad, já bych pro jistotu zablokoval ropovody do doby, než nám rafinérie slíbí snížení cen a
   Re: šumava help14.08.2011
Tak já se s dovolením do téhle horké debaty taky jednou přidám...

O co se tu proboha
    Re: šumava help14.08.2011
Jak jsem psal výše, vypatlaní překližkáři honící si své ego a numera, Páni Lezci! Někdo Vás požádá o
     Re: šumava help14.08.2011
Slušná vize, blokujte s naší menšinou většinový názor a pokud to neuděláte, tak jste vypatlaný překl
     Re: šumava help14.08.2011
Pedro co to meleš za nesmysly!Sám máš dost problémy dodržovat omezení lezení určené CHKO, když se je
    Re: šumava help14.08.2011
Dekuji Matesovi za vyjadreni a Pedrovi preji at se podiva jak se dela ochrana prirody v Rakousku a j
     Re: šumava help15.08.2011
Zobane, vyjadřuj se raději jen k něčemu, o čem máš přehled. Šumava je od Brna a tvého pohledu na věc
 Re: šumava help14.08.2011
Ekoteroristi, zelenejsi nez trava, serou se do neceho cemu houby rozumi.. no to cumim, tady je jeden
 Re: šumava help14.08.2011
Nejvíc pro přírodu uděláte, pokud nebudete pěstovat kůrovce. Díky tomu ochráníte mnoho okolních stro
  Re: šumava help14.08.2011
Pedro ty hňupe,nemačkej tak vztekle ten entr.A di na Šumavu bránit mrtvé stromy.
  Re: šumava help14.08.2011
Jenže vysvětli to těm zeleným mozkům, oni vidí jenom chudáka stroma kamaráda, který ještě není suchý
   Re: šumava help15.08.2011
Vážně si myslíš, že o původních porostech na Šumavě tito lidé vědí méně, než ty?! Přestože jsou někt
    Re: šumava help15.08.2011
No pěkně jsem vyjádřil, teď na mě kamenem za překlepy a pravopis :)

Chtěl jsem říct,
 Re: šumava help14.08.2011
A kolik se za den blokády platí?
  Re: šumava help14.08.2011
P.S Pokud to je víc než 2000/den na ruku, tak mám volných 14 dní a mohl bych viset na stromě každý d
   Re: šumava help14.08.2011
A kolik je za poraženej strom?
    Re: šumava help15.08.2011
Porážet stromy? A sakra, to smrdí prací.
 Re: šumava help14.08.2011
vono kdyby slo jen o kurovce, tak by to bylo celkem jednoznacny. A kdyby se kacely jen napadeny /mrt
  Re: šumava help14.08.2011
Nemáš pravdu. A řekl bych, že o problematice ani moc nemáš co říct.
Mrtvý stromy se kácet nem
   Re: šumava help14.08.2011
Konecne nekdo kdo jen nemeta invektivy ale ma sajna o tom co se deje a delo.
Nicmene.. nezda
    Re: šumava help15.08.2011
Už se těším, až tady přibude stejná výzva: Hledám urgent lezce, co se pověsí na skálu (tedy jen v lé
 Re: šumava help15.08.2011
Až tě bude bolet zkažený zub, budu blokovat zubní ordinaci.
Zuby si s tím poradí samy. Jistě
  Re: Písky Help !15.08.2011
Hledáme lezce kteří se, na protest proti ToRově anketě, příjdou připoutat k hospodě U Kosti. Každý j

 rada13.08.2011
Poraďte mi kde si můžu zalézt jednoduché krátká cesty v okolí samnaunu nebo na západě rakouska

 BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
ZDAR ASI TAK ZA HODINU BUDU BOULDROVAT VE CHŘIBECH
 Re: BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE
 Re: BOULDER CHŘIBY 13,813.08.2011
KDYBY SE CHTĚL NĚKDO PŘIDAT BUDU PEČINKA HRADBY HŘEBEN KOZEL KDYŽ TAK SMS 723142403 ČAUTE

 Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
To, co si muzete pujcit na stene jsou vsechno stara dosluhujici lana. Nove lano jakehokoliv renomova
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Rázovou sílu okolo 7.5 mají i Tendon Master 9.7 (7,6) či Ambition (7,2 až 7,6). Beal Booster 9.7. má
   Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Pak vzhledem k tomu, ze Beal Booster 3 9.7 je v delce jen od 50m a hlavni rozdil mezi Lanex Master 9
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Máme obě lana, tendon ambition 9,8 i beal booster 9,7. Oboje jsou fajn, tendon máme na stěnu a nižší
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
TENDON 9,8 bude mát delší životnost na TR než T 9,7
U Beala nevím neznám.
 Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
1) Řekl bych, že jestli Tě jistí syn, je lepší lano co nejtlustší (v rámci dnes prodávaných tlouštěk
  Re: Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Možná bych raději koupil, něco delšího normálně balenýho. Protože co jsem koupil jako "odřezek&
   Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
...ale na stěnu je to fajn - chceš říct, že nevíš, co to máš vlastně za lano, na skálu bys ho raději
   Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
No jo, prasečí ocásek - a hned kousek výše je příspěvěk, který uvádí, že Tendon se mu kroutí méně, n
    Re: Lano pro dítě a pro mě14.08.2011
No zajímavý je to, že lana v klasickych dýlkách na venkovní použití (60m, 70m) se chovaji uplne jina

 Lano pro dítě a pro mě13.08.2011
Ahoj všem, mám z poslední doby mnoho špatných zkušeností s lany. Mohl bych zde poprosit o radu / konzultaci?. Na laně poleze syn (6let, 20-25 kg) a já (cca 60kg). Lezeme celkem hodně, hlavně stěny, ale příští rok možná už občas vyrazíme někam ven. Syn lez

1   ...   708   709   710   711   712   713   714   715   716   717   718   719   720   721   722   723   724   725   726   727   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nepál-permity na trek + Chulu
Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti se zařizováním permitů na trek kolem Annapuren a hlavně jak je to se styčným důstojníkem v případě, že bychom chtěli vylézt na Chulu East? Jedna nepálská agentura nám vnucuje, že bez nich nedostaneme ani permit a bez jejich guida tam nemůžeme. Nicméně knižní průvodci tvrdí jinak.. Díky.
Lenka11:17:47 15.08.2011
odpovědět 
 Re: Nepál-permity na trek + Chulu
Obecná zkušenost s nabízeči nejrůznějších služeb říká - jde-li o kšeft, nevěřit ani nos mezi očima.
honza13:23:20 15.08.2011
odpovědět 
 Re: Nepál-permity na trek + Chulu
Jinak - je to dotaz spíš pro Nepal Mountaineering Association.
honza13:28:12 15.08.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi