Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Anketa 17.08.2011 Kde jsou obalky k Tufiho knize?
  Re: Anketa 17.08.2011 Řekl bych, že si na FB musíš dát do oblíbených Hudysport a pak tam můžeš dát hlas pod obrázek. Jestl
  Re: Anketa 17.08.2011 zkus článek na hlavní stránce ;-)
    Re: Anketa 17.08.2011 No jo, kdyz jsem se ptal tak tam jeste nebyl:-)
kuze nebo GTX? 17.08.2011 Stojim pred dilematem. Koupit si botky, ktere maji uvnitr GTX, anebo botky, co maji uvnitr kuzi?
Napr. Hanwag Alaska vs. Hanwag Yukon.
  Re: kuze nebo GTX? 17.08.2011 Imho to není rozhodující. Kůži musíš stejně namazat kvůli impregnaci a výživě (nikdo mě nepřesvědčí
    Re: kuze nebo GTX? 17.08.2011 Dulezite je na co ty boty chces??
Chces opravdu boty co te podrzi dva tydny na treku, v desti
      Re: kuze nebo GTX? 17.08.2011 a) kde jste vzali že celokožené těžké pohory jsou prodyšné? ať napatlány nebo nenapatlány. Vy už jst
Lago di Garda 16.08.2011 Ahoj, znáte někdo penzion u Lago di Garda, který by jste mohli doporučit? Díky, Iva
Half Dome Yosemiti 16.08.2011 Zdar, lezl někdo z Vás Regular Route na Half Dome v Yosemitech. Potřeboval bych nějaké podrobnosti ohledně spaní, polic apod. Dík za info
Hermann
Lago di Garda 16.08.2011 Ahoj, znáte někdo penzion u Lago di Garda, který by jste mohli doporučit? Díky, Iva
prvovýstupy Frankenjura 16.08.2011 Zdar, máte někdo zkušenosti s novými cestami v Juře? S kým je potřeba se domluvit kromě majitelů pozemku a jaké jsou požadavky na materiál?
  Re: prvovýstupy Frankenjura 16.08.2011 Nejspíš by bylo potřeba kontaktovat, jejich svaz. Tam se dozvíš víc. Nějakej odkaz bude asi na Frank
    Re: prvovýstupy Frankenjura 16.08.2011 Já myslim, že když tam dáš normovanej ČHS kruh pro Český ráj v délce 25 cm do lepidla a pohlídáš si
  Re: prvovýstupy Frankenjura 16.08.2011 Především je nedělat v zónách 1 a 2 a v oblastech zavřených kvůli hnízdění ptactva. Se sbíráním info
Žďárák 16.08.2011 Ahoj, chceme jet příští rok na Kailas do Tibetu a po předchozí zkušenosti odtamtéž uvažuju o žďáráku. Máte někdo doporučení či radu?
stranky rockstars 16.08.2011 Neví někdo, proč jsou stránky rockstars.cz asi tak už rok neaktualizované?? Díky za případné info.
  Re: stranky rockstars 16.08.2011 Protože bohužel není síla se o ně starat :) Je spousta možností a nápadů jak stránky vézt, ale nemám
    Re: stranky rockstars 16.08.2011 cas je dycinky vymluva... :)
      Re: stranky rockstars 16.08.2011 Přeeesně :) Nicméně je to holý fakt. Má-li někdo zájem s tím pomoc, tak urá na to.
Zapomenuté presky 16.08.2011 28.7 sem v lomu ve Vlčí (Hořice) zapomněl pověšené 2 presky na konci Letní cesty. Až ted sem si vzpomněl kde sem je nechal :( Presky byly skoro nové ze setu 5ti kusů, tak to docela zamrzí. Popis presek plus případnou odměnu dodám.
Hezký den
Ostrov-Komáří věž 16.08.2011 Neznáte někdo klady a úskalí na tuto cestu v Ostrově na Komáří věž - "Cesta pro moly" VII ?
Zdála se mi celkem v pohodě (je vč.3 kruhů a hodin) ale asi před měsícem jsme tam viděli ve 3/4 na platu pod posledním úsekem cesty lezce ja