Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 preco to chces ist liezt v lete?
    Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 Na to se tě nikdo neptal...
    Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 treba se mu proste chce.
      Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 Prvovýstup léto 1932, tak proč ne opakování léto 2011????????? Taky vím, že to je spíš zimní cesta (
  Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 Cau,
pred dvema mesici Komarnickeho, ktery je z 1/2 v podstate totozny s Motykou. Co chces v
    Re: Motyka - Lomničák 08.09.2011 No hlavně by mě zajímalo, jestli dobře zajistim v těch vymletých korytech (stačí štand, ve IV je to
      Re: Motyka - Lomničák 09.09.2011 Nenechaj sa odradiť! Ak by sa z nástupu do Motyku valil vodopád (občas to tak býva), odporúčam cestu
      Re: Motyka - Lomničák 09.09.2011 Cao,
prave v tech korytech je dost pevna skala, odjistis v pohode [coky, frendy]. Sem tam st
Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Ahoj, zdravím!Chci se zeptat,zda někdo nevíte,jestli se dá pěšky nějak v klidu dostat na Lomnické sedlo(lanovka sic něco stojí,ale hlavně ty časy odjezdu nejsou ideální).Jedná se mi o to,že řeším přístup k Hokejce.No a podle všeho (i dřívější diskuze tady
  Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 S nástupem přes Malou Studenou to nedovedu porovnat přímo, ale podle skupiny, se kterou jsme se vidě
    Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Pokud nemáš v úmyslu jet lanovkou, pak cesta přes Lomnické sedlo nemá imho žádnou výhodu. Když vyjed
  Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Přikláním se k tomu, že nejlepší cesta do T. kuloáru je přes Zámku směr Teryna (pěšky). Jinak lanovk
    Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Ještě mně napadla cesta z druhé strany, ale to pokud nespíš na Brnčálce, tak asi nemá význam, ale bu
      Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Do Poslední nebo Bachledovy štrbiny bych to od Brnčalky v létě nezkoušel. Jsou to rokle plné volného
    Re: Nástup k tej Hokejce 09.09.2011 Nástup do hokejky najdeš jednoduše - zařadíš se na konec fronty.
  Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Lezl jsem Hokejku vloni. Lanovka Tatr.Lomnice-Skalnaté pleso-Lomnické sedlo jede od 8:30 v červenci
  Re: Nástup k tej Hokejce 08.09.2011 Dobře, díky moc za rady. Mějte se
Hledani cest na Lezci 07.09.2011 Jak se da vyhledavat v cestach podle klicoveho slova? funguje to zda se, kdyz klicove slovo je prvnim v nazvu, jakmile je nekde dal, uz to cestu nenajde. ma se neco napsat pred ci za klicove slovo, aby to fungovalo?
  Re: Hledani cest na Lezci 08.09.2011 čau Danny, funguje to jen asi nejprimitivnějším způsobem, na první písmena, ideálně 3-4 až pět. druh
Monako 07.09.2011 Ahoj,
nema nekdo k dispozici pruvodce/topo lezeni nad Monte Carlem v Monaku nebo tip kde to sehnat(jeste neco krome corronu)?
Diky
Hamnish
  Re: Monako 07.09.2011 Zdar, mám v pc dva sektory( Big Ben a Le Gentil), tak ti je můžu poslat. Jinak nejvíc bych řekl že b
  Re: Monako 07.09.2011 Monako je také v tomto průvodci:
Francie - Cote d' Azur (Monaco Area - La Trinite, Peillon, G
Lezečky a výkon 06.09.2011 Ahoj chtěl bych zjistit názor zde navštěvujících lezců , a to na ovlivnění lezeckého výkonu dobrými boty.. jestli si myslíte že dobrá lezka = dobrej prásk :) .. Mně například fascinuje T.Pilka který svoje velké prasky např. 8a cvičená opice lezl v kopačká
  Re: Lezečky a výkon 06.09.2011 Je to v hlavě a taky v nohách, ty řidí hlava. Takže je to vlastně v hlavě. Moc na to nejde odpovědět
  Re: Lezečky a výkon 06.09.2011 Je to hodně o té cestě, pokud máš cestu na tření, tak není problém ji vylézt v kopačkách podlepených
  Re: Lezečky a výkon 06.09.2011 Když nemáš lepší možnost, naučíš se nějak lízt i v kopytech. Ale když už jsi vyzkoušel lepší, do těc
  Re: Lezečky a výkon 06.09.2011 Jak říká můj kamarád (bývalý atlet). Zkus běžet 5km v obyč. teniskách a 5km v supr Newbalance či adi
    Re: Lezečky a výkon 06.09.2011 Názory uvedené jsou naprosto odpovídající. V Ostrově jsem před pár lety viděl náctileté kluky, jak l
      Re: Lezečky a výkon 07.09.2011 Čtvery lezky???? Kde na to bereš???? :-)
        Re: Lezečky a výkon 07.09.2011 No čtvery rozhodně potřeba nejsou ale dvoje až troje jo. Teda pokud nechceš na umělce hoblovat svoje
  Re: Lezečky a výkon 07.09.2011 Žádné lezečky tvůj výkon nezvednou. Co vylezeš v současných, to vylezeš i jakýchkoli speciálnějších.
    Re: Lezečky a výkon 08.09.2011 No, už jsem potkal pár cest, ve kterých byly lezečky dost zásadní. V horších to nešlo (pro mě), v le
  Re: Lezečky a výkon 07.09.2011 Když si představím, jak jsem lezl v bačkorách a kopačkach s nalepenou různou gumou a ty cesty lezu z
    Re: Lezečky a výkon 07.09.2011 souhlasím s názorem co styl to lezečka a jsem jeho strůjce
toprope 06.09.2011 Nedavno tu byla zminka o srbsku, jak tam ta parchantata lezou na udici v erarnich nilonkach...
Celkem zasadne a zodpovedne nez nekoho nebo sebe vezmu do neceho na topa, dam svuj matros (harabina, karable, expresseky...) a lano do toho
  Re: toprope 06.09.2011 Nejhorší je samozřejmě spouštění. Ale jde o to, kolikrát to proběhne. Když je partička, jeden to nat
    Re: toprope 06.09.2011 Jsem jen hloupej pepa ale mám za to že mailona je lehce výměnný článek používaný právě proto, aby až
      Re: toprope 06.09.2011 Jasně, majlona je tam proto, aby se neničil borhák nebo kruh.
Na druhou stranu málokdo z těch
      Re: toprope 06.09.2011 ale můžeš... ;-)
        Re: toprope 06.09.2011 z grigri
      Re: toprope 07.09.2011 Na slaňování se dá pořídit spousta udělátek a dá se i přes HMSku;)
  Re: toprope 06.09.2011 Z majlonky se má slaňovat a né spouštět. Takže se lano o ní nedře. Pak se jen lehce stáhne. Sice se
  Re: toprope 06.09.2011 Tybláho, Judovano, že píšeš jako prase pořád, to vím, ale stejně mě pokaždý dokážeš překvapit něčim
    Re: toprope 06.09.2011 Fakt čumím, že některé ani nenapadne slaňovat- proto se přece slaňuje aby se neprobrousilo stabilní
      Re: toprope 06.09.2011 jde
  Re: toprope 06.09.2011 Jsem rád, že ses nad mým předchozím příspěvkem o viděných hrůznách v Srbsku zamyslel, proto jsem ho
    Re: toprope 07.09.2011 No, zajímavá diskuze. Dle mojí logiky je majlona snadno vyměnitelná část, její výměna nepoškozuje sk
      Re: toprope 07.09.2011 no to je logika - ono se to dobře vyměňuje, on to někdo vymění, ono se to samo, tak proč to neprobro
        Re: toprope 07.09.2011 [sarkasmus?] Takze vysledek je ze ja si cstru nacvakam, salnim, mladou odjistim na topa v erarce a
        Re: toprope 07.09.2011 Ano, někdo to vymění. Kdo a kdy - to by měla určit VK, aby tam nějakej kutil domácí nedal třeba krou
          Re: toprope 07.09.2011 Nechápu co je na tom k nepochopení ! Prostě dolezeš nahoru a do mailonky cvakneš svoje jištění a to
            Re: toprope 07.09.2011 Ok. Osobně to tak dělám, ale pokud někdo brousí majlonku, nevadí mi to. Kdyby brousil borhák, vydilo
              Re: toprope 07.09.2011 Malinko odbocka - kdo zvas -PRVOLEZEC - kdy dolezl ke slanaku kde byla erarni karable (vetsinou natv
                Re: toprope 07.09.2011 Čoveče u nás na písku (č ráj) nikde nic takovýho jako mailonka na konci cesty neni (fakt zvláštní co
                  Re: toprope 07.09.2011 Kez by to bylo vsude tak lehky :)
Moji almamater je Moravsky Kras. Pak smer hohewand, palstai
                    Re: toprope 07.09.2011 Užitečná diskuse. Líbí se mi že jsou horolezci co používají hlavu. V horách se sichrujou, na písku š
                Re: toprope 07.09.2011 Judovane:
Jak lvové bijem o mříže,
jak lvové v kleci jatí,
my bychom vzhůru k n
                  Re: toprope 07.09.2011 No, to je kokotina. Mrkni na rozbor významu slova profesorem češtiny ve filmu Marečku podejte mi per
                    Re: toprope 07.09.2011 Ano, hrdobec - hrdý člověk. Myslíš, že se v mém rozboru slovo "hrdý" nevyskytuje?
                      Re: toprope 07.09.2011 Jo, já jsem tvuj komentář pochopil až za dýl. Aspoň doufám. Oprav mě, jestli se mejlim- Jestli jsem
                        Re: toprope 07.09.2011 Ne, borec metodiky 100% znalý nejsem. Zrovna minulý týden jsem náhodou zjistil, že mám už dlouho met
                        Re: toprope 07.09.2011 Ne, borec metodiky 100% znalý nejsem. Zrovna minulý týden jsem náhodou zjistil, že mám už dlouho met
                          Re: toprope 07.09.2011 No, rad jsem se podival na to video a podle me je to stejne blbe. Kdyz mi na kurzu vtloukli do hlavy
                      Re: toprope 07.09.2011 Nikoliv hrdobec, ale hrdobce. (vzor soudce)
                        Re: toprope 07.09.2011 Určitě z toho má peníze. Jasný! A já vůl to pochopil tak, že si to třeba přečte někdo, kdo to nevědě
                          Re: toprope 09.09.2011 Slysel jsem, ze v zahranici tyhle veci moc neresi. Ze lezou TR pres mailonu nebo bh, vesele se necha
                            Re: toprope 09.09.2011 Hele, když tam majlona nebo prase je, tak to do nich klidně hoď. Jsou tam od toho. Ale bylo by dobrý
                              Re: toprope 09.09.2011 Pozinkovaná majlona stejně za pár let vorezne a je zralá na výměnu, takže bych se nějakýho toproupař
STĚNA DONOVALSKÁ 06.09.2011 Tak ve zpravodaji Prahy 11 byla zmínka o tom, že Donovalská je snad hotová. A podle fotek to bude dost dobrý. Bude tam i možnost venkovního lezení (zřejmě). Jediné co uvedeno nebylo, kdy už to konečně otevřou :o)
  Re: STĚNA DONOVALSKÁ 06.09.2011 Fotky byly kde? V poslednim Klici je napsano, ze slavnostni otevreni probehne ted v patek 9.9. v ram
  Re: STĚNA DONOVALSKÁ 06.09.2011 Snad hotová.. co ti říká slovo "snad"?:=) A co tenkrát senátní volby? Již tenkrát na vole
    Re: STĚNA DONOVALSKÁ 09.09.2011 Dneska to slavnostně otevírají, ale nepovedlo se mi zjistit kdy. Ale šel jsem okolo a vypadá to moc
      Re: STĚNA DONOVALSKÁ 09.09.2011 Tak jsem se byl taky dneska podívat na slavnostní otevřeni! Bohužel musím konstatovat, že se zase p
        Re: STĚNA DONOVALSKÁ 10.09.2011 Mohu potvrdit. Dneska jsme se tam byli podívat. Z venku to vypadá moc pěkně a asi to bude dost dobrý
Cala Barques TOPO 05.09.2011 Zdravim, nemate nekdo pruvodce na na DWS oblast Cala Barques na Mallorce? mam jednoho pruvodce od Rockfaxu a tahle mi tam zrovna chybi :-/ byl bych moc vdecny za nejaky ten obrazek tech 4 sektoru.
Lokal 05.09.2011 Nevíte jestli je zítra už otevřeno v lokálu? Dík
  Re: Lokal 05.09.2011 JJ,už opět od 12.00
    Re: Lokal 05.09.2011 Od 12.hod je i levnejsi vstupne, tak nevahejte
    Re: Lokal 05.09.2011 Od 12.hod je i levnejsi vstupne, tak nevahejte
Mára Holeček a předseda 05.09.2011 Zdar lidi, nevíte někdo něco o Márovi Holečkovi a Zdeňkovi Hrubým - jak dopadli na N.P.? Podle informací se mají vracet 11. a nikde o nich žádná zpráva. Pořád čekám na nějaké info o nové cestě co se jim povedla a stále nic... Díky, zvědavej Ondra
  Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 Včera jsem Máru viděl v Ádru, ale je možný že mě šálil zrak :D
    Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 Nešali borci jsou spět snepoŕízenou.
      Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 Škoda že poza humny.
        Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 tak to je škoda, jestli se nepovedlo
        Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 tak to je škoda, jestli se nepovedlo
      Re: Mára Holeček a předseda 05.09.2011 gdetakramatykazpjeje??
    Re: Mára Holeček a předseda 06.09.2011 Mohli by aspoň něco kváknout do éteru, se nemusej stydět...
          Re: Mára Holeček a předseda 08.09.2011 aj tak pekne, nie ako Sulovsky, Hamor a podobni, ktori najskor zahlasia, ze idu dat nieco tazke a po
  Re: Mára Holeček a předseda 08.09.2011 Mára a Zdenek jsou už doma. Od Máry máme slíbený report na příští týden. Simona
1
...
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
713
714
715
716
717
...
2263
Hledani cest na Lezci Jak se da vyhledavat v cestach podle klicoveho slova? funguje to zda se, kdyz klicove slovo je prvnim v nazvu, jakmile je nekde dal, uz to cestu nenajde. ma se neco napsat pred ci za klicove slovo, aby to fungovalo? Danny 14:24:51 07.09.2011odpovědět
  Re: Hledani cest na Lezci čau Danny, funguje to jen asi nejprimitivnějším způsobem, na první písmena, ideálně 3-4 až pět. druhé slovo v názvu to myslím nenajde. jirkas 14:25:49 08.09.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: