Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English FILM 13.09.2011 Ahoj. Nemáte někdo tyhle filmy? The Scene, The Schengen Files, A Fine Line, Grit flick...nebo nějaký jiný nový lezecký? Odkaz, torrent? Potrebovala bych namotivovat :)
Ferraty pro deti? 13.09.2011 Ahoj, poradite nekdo vhodne ferraty pro deti?
Mame za sebou uspesnou navstevu v Bad Goisern na Predigtstuhlu. Tam se nam to moc libilo. Nastupy kratke a ferraty atraktivni (B/C). Mate nekdo zkusenost, kam se jeste da podobne s detmi?
Dik.
  Re: Ferraty pro deti? 13.09.2011 Raxalpe, Hohe Wand, ...
Ferraty pro deti? 13.09.2011 Ahoj, poradite nekdo vhodne ferraty pro deti?
Mame za sebou uspesnou navstevu v Bad Goisern na Predigtstuhlu. Tam se nam to moc libilo. Nastupy kratke a ferraty atraktivni (B/C). Mate nekdo zkusenost, kam se jeste da podobne s detmi?
Dik.
  Re: Přelez Cesty přes Rybu 12.09.2011 dobře oni!!:-)
Nehoda v Srbsku 10.09.2011 Ahojte, nevíte náhodou někdo něco o potenciální nehodě v Srbsku? Dnes (10. 9. 2011) jem jela kolem kolem 14. hodiny a pod Blážinou stěnou byla tři zásahová auta.. Jen mě napadlo, jestli o tom někdo něco neví.
Zdar, nazdar
  Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 10.09.2011 no to je neskutečný, se tam pujdu kouknout mam to 10 minut od baráku. doufam ze to nejni nakej fejk.
    Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 10.09.2011 Předchvílí jsme šli okolo. A nevypadá to, že yb se to mělo otevírat :(
      Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 10.09.2011 Podle fotek, kde jsou postavené asi tři cesty, to tipuji spíš na otvíračku pro politiky a pro noviná
        Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 10.09.2011 hmm pekny, snad to treba nekdy bude i pro normální lezce
          Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 11.09.2011 Jó jó, vidím to tak na květen.
            Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 12.09.2011 Tak sem se tam byl v nedeli vecer kouknout a abych rek pravdu tak nevim, na dverich zadna cedule, ni
              Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 12.09.2011 Ste taky zvědavi což? Já slyšel že nejmenovaný šroubátor už staví chyty na překližku, tak se tky teš
                Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 12.09.2011 Nevite, zda-li ma tato stena nejaky ofiko web?
                  Re: Neskutečné skutečno - CHODOV otevřen!!!!! 19.09.2011
počet pokusů před přelezem 09.09.2011 Co se počítá jako pokus? Spadneš a musíš dolu a nastoupit podruhé, nebo spadneš a můžeš dolézt a ošahat si zbytek cesty?
Znám lidi, co se doslova propadají ke slaňáku a tím si vše osahají a načárkují a dalším pokusem odspodu (druhým) cestu
  Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 V knize RockStars je uveden styl JoJo, to jest pád a jedeš dolů a potom lezeš od začátku, v tom příp
    Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 druhym pokusem se kasaji naprosto po pravu
      Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 No jo, ale když je bouldr na začátku a 20x si z půl metru odskočí na zem, tak jaký je rozdíl mezi tí
        Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 nesmis byt tak dogmaticky,proste se rekne/napise "20x sem zhucel v nastupnim bouldru,pak sem to
          Re: počet pokusů před přelezem 11.09.2011 Obecně se setkáš jen s dvěma případy. Buď to vylezeš rychle a rád se pochlubíš (2-3 pokusy). Pokud v
    Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 u jojo stylu je myslím ještě povoleno nesundávat lano?
  Re: počet pokusů před přelezem 09.09.2011 ja bych ti poradil at nesrovnavas styly ostatnich se svym a at se vubec nesrovnavas s ostatnima, lez
    Re: počet pokusů před přelezem 10.09.2011 Souhlas, přijde mi běžné cestu krokovat dokud prsty na rukou a nohy v lezečkách vydrží, pak jít dolů
      Re: počet pokusů před přelezem 11.09.2011 Jo, to je čistý.
Na diskusi je snad jen když to vylezeš AF nahoru a při slaňování si ještě k
        Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Nesrovnávám se s AO, ale s kamarády. A Ti se chlubí rychlým přelezem, který mi nepřijde úplně košer.
          Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 AF průstup s 9 pády cestou je pořád "1 pokus".
Tzn. potom nastoupíš ze země do 2. p
            Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Jasne, takhle bych to taky videl. Pro me je dulezita ta poznamka, napr. ze prvni pokus byl nacvicova
  Re: počet pokusů před přelezem 10.09.2011 Bol som velmi prekvapeny ked moji fr. kamosi pocitali pokusy OS. 1. 2.... akoze ked spadnes z OS a p
    Re: počet pokusů před přelezem 11.09.2011 pokud jsou konzistentni,tak proc ne-1.pokusu,kdyz je uspesny,se rika OS,tak proc nerikat nasledujici
      Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Nepovedený OS se stává zároveň prvním pokusem, takže říkat pak druhému první je divné, ale uznávám
        Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Pak je ještě další druh 1. pokusu, a to ten, že si cestu zkusíš s horním lanem, a pak prvním pokusem
          Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Pokusama by se mělo brát počet vlezů do cesty. To že to někdo hobluje 2 roky na druhým a pak to přel
            Re: počet pokusů před přelezem 12.09.2011 Souhlas, jediné co je platné je "první a druhej vostrej" hlavně nepočítat pracovní a nacva
              Re: počet pokusů před přelezem 13.09.2011 Taky leckdo počítá počet pokusů=počet navázání na lano. Myslím, že je to korektní. I když znám lidi,
Hlubočepy nová cesta? 08.09.2011 Na levé hlubočepské plotně je nová (myslím) cesta napravo od Evičky od trička, nástup šikmou policí a pak nahoru. Nevíte někdo co je to zač? Předem díky.
Piz Badile 08.09.2011 ahoj, nevíte někdo jaké jsou letos podmínky pro nástup do stěny Piz Badile? díky
  Re: Piz Badile 08.09.2011 My lezli severní hranu a celý nástup je po šutru, sníh nikde. Ta police ke Cassinovi je taky myslím
1
...
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
713
714
715
716
...
2263
Ferraty pro deti? Ahoj, poradite nekdo vhodne ferraty pro deti?
Mame za sebou uspesnou navstevu v Bad Goisern na Predigtstuhlu. Tam se nam to moc libilo. Nastupy kratke a ferraty atraktivni (B/C). Mate nekdo zkusenost, kam se jeste da podobne s detmi?
Dik.
HonzaD. 07:50:21 13.09.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: