Lze sehnat bílý kampus board? Svádím s ženou boj o umístění... A nemáte někdo nápad, jak vyřešit umístění hrazdy, když nemůžete do dveří? (máme lamino obložky a obávám se, že by nevydržely)
nazdar neplánuje někdo vyrazit na lezení do západních Alp (Chamonix,Des Écrins) lezení hlavně na žule popřípadě náké mixy??
Rád bych se přidal studuju v Grenoblu a doškoli mě chodit nebaví auto i matroš mám.
tel:737132298
nazdar neplánuje někdo vyrazit na lezení do západních Alp (Chamonix,Des Écrins) lezení hlavně na žule popřípadě náké mixy??
Rád bych se přidal studuju v Grenoblu a doškoli mě chodit nebaví auto i matroš mám.
tel:737132298
Má někdo zkušenost se stany Ferrino Emperor, nebo modelem Snowbound ? Chystám se do And a tak se dívám po odolném stanu do větru. Na netu snad dost chválí tyto stany, zkoušky ve větrném tunelu vypadají věrohodně, ale kdo ví...Upřednostňuji odolnost před p
Má někdo zkušenost se stany Ferrino Emperor, nebo modelem Snowbound ? Chystám se do And a tak se dívám po odolném stanu do větru. Na netu snad dost chválí tyto stany, zkoušky ve větrném tunelu vypadají věrohodně, ale kdo ví...Upřednostňuji odolnost před p
Ahoj Chtěl, bych se zeptat zda nemá někdo z lezců zkušenosti s návratem k lezení po vyndání slepého střeva, konkrétně laparoskopicky (3 dírky).Kdy budu moci břicho začít zatěžovat a kdy budu moci začít lízt?
Má někdo zkušenost se stany Ferrino Emperor, nebo modelem Snowbound ? Chystám se do And a tak se dívám po odolném stanu do větru. Na netu snad dost chválí tyto stany, zkoušky ve větrném tunelu vypadají věrohodně, ale kdo ví...Upřednostňuji odolnost před pohodlím. Tady mi lidi chválí i stany od Marmot, nebo MSR. Může někdo srovnat ?
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.