Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenutá expreska v Suchdole 28.09.2011 Ahoj (nejspíše tři Přerováci), kdo byl dnes 28.9. odpoledne na Holém vrchu (Strážce). Lezli jsme po vás spáru a našli preso a smyčku. Jestli se ozvete na martin tečka viteznik zazavináč gmail tečka com, sejdem se a budete zas mít matroš kompletní...
sušky 28.09.2011 http://liberec.idnes.cz/ v-suchych-skalach-zahynul-horolezec-hasici -telo-snaseli-3-hodiny-p84-/ liberec-zpravy.aspx?c=A110928_103858_liberec-zpra
  Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení 28.09.2011 Fakt jo?? Ty brdo... A nemohl bys to trosku rozvest? Sve zkusenosti. Popsat pocity pred, pri i po vy
    Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení 29.09.2011 Kdepak, to jde při takovém nástupu úplně samo. Stačí se dostatečně spustit dolů (kvůli té hraně most
    Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení 29.09.2011 Jo a pocity. Dle vlastní zkušenosti žádné. Stane se to tak rychle, že jsem tehdy na Tengri neměl ani
      Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení 29.09.2011 Prosim tě, takhle slaňujou báby s nůší když se nudí, případně když potřebujou podrbat záda (to v raj
      Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení 29.09.2011 no jo PAN lezec a odbornik na metodiku se opět projevil
Boulderovka Letnany 27.09.2011 Chtel bych se zeptat, kde se nachazi boulderovka Letnany z fota dne...Diky
  Re: Boulderovka Letnany 27.09.2011 Praha asi ne?! od ceho mas net?
  Re: Boulderovka Letnany 27.09.2011 Je to nivinka, mám o tom připravenej článek. Dělal jí rosťa Štefánek.
    Re: Boulderovka Letnany 28.09.2011 dik
Pokuta v rakousku 27.09.2011 Cau, chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti.
Vec se ma tak:
Pred 14 dny jsme byly na Weiskugelu v Rakousku. Cela tura mela trvat 12h. Bohuzel se nam to protahlo az do vecera. Majitel horske chaty se uz po nas zacal ptat v udoli atd. Nahlasi
  Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 ještě nikdy jsem neslyšel že by nějaká země záp. evropy vymáhala v čr menší silniční pokuty. ale v
  Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Rakušáci jsou prostě svině. Potvrzuje se mi to zas a znova.
  Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Asi si budete muset přesně přeložit, co Vám píšou... Nejspíš to budou peníze za pátračku a ne žádná
    Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 To je zajímavé že posílali pokutu.
Ale já jsem psal o vymáhání pokut, ne o posílání složenek.
  Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Bohuzel ten text nemam u sebe, ani nevim,co v nem je.Bylo mi jen receno,ze asi budeme platit pokutu.
    Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Jo a navic zadnou zpravu nemame, nic jsme nepodepisovali, takze to mi pripade nejakeho hrazeni popla
      Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Esli se nekonala patracka, je to hola buzerace v krystalicke forme. Zkus na ne poslat AV (teda esli
        Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Bohuzel clenem nejsem. Ted uz mam ty papiry v ruce. V nize uvedenem odkaze je jejich kopie, tak mi p
          Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Přečetl jsem si to a je to skutečně účet za pátračku. Dokonce ji na druhém lejstru kapitalizují jako
          Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Jo ještě jeden postřeh. Chybí mi tam jakákoliv specifikace jejich výkonu či zdůvodnění pro zásah. Na
          Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 Jindro, na mě to dělá dojem, že jsi nám neřekl všechno, co se vlastně na vaší túře stalo. Ty formulá
            Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 >>Jindro, na mě to dělá dojem, že jsi nám neřekl všechno,<<
Clovece, kam na ty fo
              Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 My - to jsme my, na které se Jindra obrací. Jestli se na Tebe neobrací, nech ležet. (Jestli chceš po
      Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 "Kdyby neco takoveho melo nastat, tak mi nam dali podepsat zpravu, kde se o tom pise a je vse z
        Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 P.S. Rozhodně bych ale nedoporučoval hrát "mrtvého brouka". Nesouhlasím sice s Kubovou viz
          Re: Pokuta v rakousku 27.09.2011 S tím zhaftnutím jsem to samozřejmě trochu zdramatizoval, ale určitě by po vás šli, kdybyste měli ja
          Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 no to ti tu odborníci raděj je opravdu velká blbost. papír jsem nečetl a ani to dělat nehodlám, prot
            Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Tohle je ale fakt potřebný okomentovat.
Milý ja, když by sis to přečetl, tak bys zjistil, že
            Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 A propos, zabavení dopravního prostředku při sliniční kontrole je zcela běžný prostředek vymáhání po
              Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Souhlas. Jenom s tím zabavením - ono to není tak, že by Ti auto sebrali za malý dloužek, ale prostě
              Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 reberte ty seš fakt i...t nebo neumíš číst. když si to přečteš ještě jednou tak zjistíš, že můj přís
                Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Právě, že číst umím :) Pokud je zcela zjevný, že to není A, tak je zcela zbytečný psát o tom, co by
  Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Kluci pozadejte pravnika o sepsani odpovedi. V horach se stava ze neco trva dele nez si clovek napla
    Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Diky panove za Vase odpovedi. Zkusime to nejak vymyslet. Situace byla proste takova,ze misto 12h to
      Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Radsi zkus rovnou policii. Oni musi mit nejaky oficialni zaznam, na zaklade ktereho spustili patraci
        Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 odhaduju ze chatar dostava podil z takto vypacenejch penez, jinak by nebyl tak aktivni.. jak rika Ji
          Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Ále, věci se obvykle nedějí tak, že by někdo tahal v pozadí za nitky. Zvlášť jestli se jedná o patná
            Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 No ono se to trochu vysvětluje, když si velitele horskejch slouhů člověk progoogluje a zjistí, že pr
            Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Jakmile dostanu nejakou odpoved,tak ji pak hodim nekam na net. Zazil jsem pripad, ze kamarada obvini
              Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Nějak mi uniká, kde vzali Vaše nacionále ? Jestli jim je dal chatař, tak je v průseru.
                Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 už jsem to našel :)
                  Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Na policajtech si okopirovali OP, a i chatar mel veskere info opsane z OP, takze asi tak.
              Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 naprostej souhlas - tedy NEPODEPISOVAT NIC!!! dokud druha strana nepredlozi vsechny dukazy.
                Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Já taky nic nepodepisuju, ani zápisy z dopravních nehod, ať si to sepíšou orgány samy. Ale dobře vím
                  Re: Pokuta v rakousku 28.09.2011 Pokud se jedna jen o popis jak co bylo a je to tvrzeni proti tvrzeni, lze se branit vlastnimi svedky
                    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Dobra, tak tedy panove jeste jednou a doufam, ze se to opet nezvrhne v hafo blbosti, tak jako predti
                  Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Jojo Kubo, tak ty nic nepodepisuješ, to dobře děláš. On jinak člověk toho podpisu může do konce živo
                    Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Hele. Pravděpodobně narážíš na to, že Jakub Turek před 20 a něco lety podepsal spolupráci s vojensko
                      Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Právě takové podělané přizdisráčství, jaké jsi právě předvedl, milý anonyme, bylo podhoubím komunism
                        Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Když bys byl se svojí minulostí vskutku vyrovnanej, asi bys dokázal odpovědět s větší noblesou.
                          Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 1) Ohledně podpisu-nepodpisu nic nerozporuji. 2) S komunisty se asi nikdy nevyrovnám, protože mi ste
                            Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Neházej na nikoho vinu za svůj podpis.
Za něj můžeš jen ty + slušnou měrou ještě vyšetřovate
                              Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Na nikoho vinu naházím. To by ode mne nebylo věrohodné. Myslím si svoje.
                        Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 co blbnes :D ... z toho prispevku od pana X preci nejni jasny ze jde o prizdisrace.. ? jen poukazuje
                          Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Přizdisráč není ten, kdo projevuje své názory pod svojí identitou, ale ten, kdo anonymně poštěkává n
                            Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Nechte ho. Je to sice blbec, kterej ví všechno líp a všude byl už dvakrát, ale na druhou stranu se d
                    Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 nech ho... stacila ta zpoved u klisnicky nelly :D
                      Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Jo, klisnička Nelly, to byl úspěšný článek... Jsem rád, že si ho pamatuješ, to jsem asi tehdy udělal
                        Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 No skoro bych rekl, ze tenhle Tvuj clanek si pamatuje hooodne lidi, ale moc dobra reklama to nebyla.
                          Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Nepsal jsem o své reklamě, ale reklamě jedné banky :-)
                            Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Aha, tak to se omlouvam. Nevedel jsem, ze Jsi tu reklamu s Nelly pro banku delal ty.
Ja mel n
                        Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 ja si pamatuju tu diskuzi k nemu spis :D vis..? :D ale jak rikam, nechme to spat, tam tenkrat zaznel
                          Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 A podepsal jsi pane Turku, tu spolupráci s tou vojenskou obdobou STB, nebo ne?
                            Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Ano.
                              Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Upřímnost si musí ocenit!
                                Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Nikdy jsem to netajil.
                                  Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Stím se většina lidí v té době nechlubila. To by pak spolupracovník stál za houby. A později to větš
                                    Re: Pokuta v rakousku 29.09.2011 Už jsem to tady na Lezci popisoval. Když jsem se vrátil z povinné dvouleté vojenské základní služby
                                      Re: Pokuta v rakousku 30.09.2011 moment... socialismus, nacionalismus,... marx mel v mnohem pravdu, to ze aplikace komunismu vypada/l
                                        Re: Pokuta v rakousku 30.09.2011 O tomhle nelze diskutovat, to je fakt: Komunismus=Nacismus=Zločinné levičácké úchylky.
                                          Re: Pokuta v rakousku 30.09.2011 o vsem lze diskutovat... a kapitalismus je podle tebe kubo?
                                            Re: Pokuta v rakousku 30.09.2011 No dobře, diskutuj. Ale v tomhle tématu už na Lezci končím.
                                              Re: Pokuta v rakousku 30.09.2011 "v tomhle tématu už na Lezci končím"
To je jen dobře.
                    jak u staryho Pavlova 29.09.2011 ..na dvorku. Neco cinkne a vsichni zacnou slintat.
                      Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 Jaké slintání? Podpis si určitě pochvalu nezaslouží, zvlíěste od starší generace ktera si socialism
                        Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 Turkova minulost se tu uz probirala tolikrat ze je s podivem ze to jeste nekoho dokaze inspirovat. <
                          Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 hm, si představim, že je mi vokolo dvacítky, odverbujou mě nějam do prdele horoucí, dají flintu že m
                            Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 mravni eros ... je krasnej freudianskej preklep )) chechtam se nahlas. ale jinac teda mas dost pravd
                              Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 na lezci začína některým pěkně, smrták na rablu se stočí do sraček a uražení-pokuta v rakousku to sa
                                Re: jak u staryho Pavlova 29.09.2011 di nekam shybovat a nemluv do veci kterejm nerozumis.
                                  Re: jak u staryho Pavlova 14.11.2011 klucí klucí, ste asi parta pitomců, netušim proč na lezci řešíte takovýhle kraviny. jako by nebylo j
fr batoh na snb 27.09.2011 Nazdar, potřeboval bych aby mi někdo doporučil freeridyvy batoh s úchytama na SNB. Podmínkou jsou jak úchyty tak otevítání zezadu a velikost okolo 50l. Našel jsem jen 2 od dakine (Guide a menší poacher) nevíte o něčem podobném?
Malorka - nové info 27.09.2011 ahoj všichni, mám otázečku týkající se Malorky, vím že tu na lezci je dost článků o tomto ostrově, ale chci se zeptat, zda tam někdo nebyl v poslední době a zda někdo nemá zkušenosti s ročním obdobím "brzké jaro"..tedy březen, duben? Též články
La Meije 26.09.2011 Ahoj, lezl ste někdo na vrchol La Meije v Dauphinsých alpách? Sháním onformace. Díky Štěpán
  Re: La Meije 27.09.2011 tam lezlo spoustu lidí, co chceš vědět ?
tridilny nedelitelny set Massport 26.09.2011 Cau, nemate nekdo zajem o subj? Je z roku 95, ale pekny, garazovany. V pripade zajmu se mi ozvete na 733378982, nejlepe sms. Dik Kolda.
1
...
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
...
2263
La Meije Ahoj, lezl ste někdo na vrchol La Meije v Dauphinsých alpách? Sháním onformace. Díky Štěpán štěpán 22:59:44 26.09.2011odpovědět
  Re: La Meije tam lezlo spoustu lidí, co chceš vědět ? 07:11:14 27.09.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: