Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English HAC5 02.10.2011 Ahoj, nemáte někdo zkušenost se sporttesterem Ciclosport HAC 5? Nějak nemůžu přijít na to kde dělám chybu, že nemůžu spustit záznam tepu,trasy atd. Má to být kombinace dvou tlačítek na 3 vteřiny(LH a LD). Tak jestli to nějak nesouvisí s profily nb tak něc
FreeSolo 01.10.2011 Včera jsem byl poprvé zkouknout novou stěnu na jižním městu a musím podotknout že je to skvělej 17.5m vysokej prostor. Profily jsou parádní, hodně variabilní. Boulder na střeše je kousek od dodělání a vypadá vskutku masivně a vysoce. Restaurace se s točen
  Re: FreeSolo 01.10.2011 jo ta svíčková byla za 8 pětek ;)
    Re: FreeSolo 02.10.2011 Asi uz nebudu vubec lezt, ale spis chodit jen na tu svickovou... ;-)
    Re: FreeSolo 07.10.2011 Jinak klasifikace cest je spíše tvrdší, dneska (7.10.) se opět usilovně stavěly nové cesty. Opravdu
  Re: FreeSolo 02.10.2011 Já měla asi zrovna extra smůlu na výběr cest nebo jsem je blbě přečetla, ale nějak mi nesedly(obtížn
    Re: FreeSolo 03.10.2011 jo, to mě včera taky překvapilo, naštěstí to šlo ochcat na rozpor do protější stěny komínu.
T
      Re: FreeSolo 03.10.2011 Jsou známý jména tamějších stavěčů?
        Re: FreeSolo 04.10.2011 Cesty se budou doladovat a kraviny bez stupu predelavat ke vseobecne spokojenosti.
Sherpa Ski 01.10.2011 Ahojm rád bych si letos zaplatil lyž./snb kurz u SHERPA SKI instr.školy Nemte s nimi někdo zkušenosti? jak je to s upltněním v zahraničí? díky za odpovědi.
GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdravim,chtě jsem se zeptat jestli se grigrina dá použít i k samojištění (ve smyslu lana zvrchu zatíženým dole batohem)? A jestli s tím nemáte někdo zkušenosti...díky
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 teoreticky dá, ale otázka je proč grigi? nešetři a kup si něajký blokant, používej zálohování aspoń
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Jde mi o to, že grigrnu samozřejmě budu používat hlavně při jištění parťáka. A to samojištění je jen
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 cinch je na to daleko vhodnejsi, aj istit sa s nim da prijemnejsie ako s grigri
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 pozor na cinch...
      Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 ???
        Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdar, tak grigri se da pouzit na sololezeni, ale musim napsat ze neni k tomu urceno, delas to na vla
skalky v Zillertalu 30.09.2011 Ahoj, dali byste tip na oblasti v Zillertalu, kde jsou sportovní cesty 5 - 8 UIAA a není to Ewige Jagdgrund? díky
  Re: skalky v Zillertalu 01.10.2011 V Zillertalu je s cestami 5-8 trochu problém. Pokud myslíš, špíš ty osmičky, tak si asi vybereš, ale
  Re: skalky v Zillertalu 03.10.2011 Neco se najde v sektoru Knorren (je vhodne vyjet tam lanovkou).
ČPB 30.09.2011 ahoj v obotu 16.10 by mělo bejt v ově poslední kolo českýho poháru v bouldru nemátě někdo víc info ? kde kdy za kolik atd .. dík
  Re: Foto dne 30.09.2011 Aktuálně "muž se lvíčkem na prsou", resp. "muž se dvěma lvíčky a dvěma orlicemi na pr
    Re: Foto dne 30.09.2011 Tomu moc nerozumím. Nemůžeš to trochu rozvést?
      Re: Foto dne 30.09.2011 repre
Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 29.09.2011 Ahoj,
chci Vás poprosit o radu. Jsme z Ostravy a chystáme se s přítelkyni začít lézt. Chci poradit kde začít a kam se da všude chodit lezt. S tím souvisí i druhá otázka a to je délka lana. Zvažuji pro začátek koupi krátké délky na naučení z lanexu
  Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 29.09.2011 Zdar, pokud začínáte tak se na lano vykašli, musel bys mít i presa a někoho kdo by ti to vytáh. Zajd
    Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj Spidy,
díky za radu. Přiznám se že ale nevím. Boulder mě vůbec neláká. Ten přívoz určitě
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 CDU , Volgogradská stěny kde není nutné vlastní lano,
Věž ve Vítkovicích tam je vlastní lano
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj! Lano si určitě časem pořídíte, ale na první návštěvu stěny ho potřebovat nebudeš. Lézt s vlast
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 A úplně nejlíp uděláš když začneš lézt v nějakém z tamních horooddílů (doporučuju hoStart ve Výškovi
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj Pavle,
díky za rady. Určitě nám zaleží na tom lézt v první řadě bezpečně a necpal bych s
          Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 01.10.2011 Aha, tak vidíš, první zkušenost už máš za sebou. Pochopil jsem, že jste se rozhodli poprvé v životě
  Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Už to tady tak trochu napsal Spidy, ale já bych to podtrhnul: 1) Nejlepší způsob, jak začít lézt, je
    Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Tak teď se přiznám, že v tom mám férový guláš . Někdo píše umělka ano a s erárním lanem.
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Umělky se neboj, 90% těch co něco slušnýho lezou ve skalách, chodí i na umělku. Každopádně buď připr
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 01.10.2011 Nejlepší je začít na hodně lehkých a málo zajištěných cestách venku, třeba i přes zimu. Tam si sakra
pokuta 29.09.2011 nevíte jaka je vymahatelnost francouzkejch pokut za parkovaní?
Diky
  Re: pokuta 29.09.2011 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  Re: pokuta 02.10.2011 Nam pred lety dali pokutu ve Svycarsku, na hranicich jsme projeli a pak to auto prodali a zatim nic.
Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Ahoj,
dostal jsem se k otazce, ktera mne zaujala a nezda se mi odpoved, kterou jsem nasel.
Je rozdil v moznosti navstevovani oblasti, ktere jsou v kategorii Narodni Prirodni Rezervace a Prirodni Rezervace?
Domnival jsem se, z
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Ano, samozřejmě, může. Přesně podle zákona.
Ale je možné upřesnit další omezení místní vyhláš
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Režim ochrany přírodní rezervace (památky) a jiných chráněných území může bývá upravenej ve zřizovac
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Pokud jde o lezení, tak většinu ochrannýcch podmínek u jednotlivých skalních oblastí najdeš na skaly
1
...
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: