Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Hotel Impuls - Havířov
Sokol Nymburk - Nymburk
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
2D chyty - Praha 6
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Black box od Piškota29.09.2011
To jsi si  na tom vylámal zuby že tak šišláš :=) ?  Na tu L1 se těším,  kéž by L1 byla P1. jak daleko od sebe jsou jištění? v kolmém  málokdo rád hází dlouhé držky.. Museli jste tam mít vedro.. včera. Nám bylo horko i ve stínu na levé
 Re: Black box od Piškota29.09.2011
Piškote koukni prosím na mail. Dík
 Re: Black box od Piškota29.09.2011
Asi to teda patří spíš pod cestu než do diskuse.
Večer po 6 hodinách ve stěně jsem si připada
  Re: Black box od Piškota29.09.2011
Já původně chtěl psát pod cestu ale pak jsem se bál že by diskuse nemusela být moc věcná. Nemám rád
   Re: Black box od Piškota29.09.2011
Nechci tě z ničeho obviňovat. Tahle cesta je prostě na labákovské poměry měkčí, a kdyby to šel zkouš
    Re: Black box od Piškota29.09.2011
Já si to nebral osobně. Já se jen snažil obhájit některé z ušlapovačů. Přemýšlím zda další věcí kter
     Re: Black box 29.09.2011
Myslím, že jde hlavně o to, že lezec musí přizpůsobit styl lezení terénu - snažit se rozkládat váhu
      Re: Black box 30.09.2011
Mas presne pravdu, staci mit tak o 2 az 3 stupne nad cestou navrch a krasne to poresis. Pokud ovsem

 Zapomenutá expreska v Suchdole28.09.2011
Ahoj (nejspíše tři Přerováci), kdo byl dnes 28.9. odpoledne na Holém vrchu (Strážce). Lezli jsme po vás spáru a našli preso a smyčku. Jestli se ozvete na martin tečka viteznik zazavináč gmail tečka com, sejdem se a budete zas mít matroš kompletní...

 sušky28.09.2011
http://liberec.idnes.cz/ v-suchych-skalach-zahynul-horolezec-hasici -telo-snaseli-3-hodiny-p84-/ liberec-zpravy.aspx?c=A110928_103858_liberec-zpra
 Re: sušky28.09.2011
  Re: sušky28.09.2011
hruboskalsko.cz

 Trošku kurióznéjší technika pro pobavení27.09.2011
Přímý link je tento:
http://www.mapar.cz/articles/20110925_oficialni/ images/Q20110925079.jpg
V článku mám v
 Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení28.09.2011
Hrozná sranda
 Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení28.09.2011
Fakt jo?? Ty brdo... A nemohl bys to trosku rozvest? Sve zkusenosti. Popsat pocity pred, pri i po vy
  Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení29.09.2011
Kdepak, to jde při takovém nástupu úplně samo. Stačí se dostatečně spustit dolů (kvůli té hraně most
  Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení29.09.2011
Jo a pocity. Dle vlastní zkušenosti žádné. Stane se to tak rychle, že jsem tehdy na Tengri neměl ani
   Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení29.09.2011
Prosim tě, takhle slaňujou báby s nůší když se nudí, případně když potřebujou podrbat záda (to v raj
   Re: Trošku kurióznéjší technika pro pobavení29.09.2011
no jo PAN lezec a odbornik na metodiku se opět projevil

 Boulderovka Letnany27.09.2011
Chtel bych se zeptat, kde se nachazi boulderovka Letnany z fota dne...Diky
 Re: Boulderovka Letnany27.09.2011
Praha asi ne?! od ceho mas net?
 Re: Boulderovka Letnany27.09.2011
Je to nivinka, mám o tom připravenej článek. Dělal jí rosťa Štefánek.
  Re: Boulderovka Letnany28.09.2011
dik

 Pokuta v rakousku27.09.2011
Cau, chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti.
Vec se ma tak:
Pred 14 dny jsme byly na Weiskugelu v Rakousku. Cela tura mela trvat 12h. Bohuzel se nam to protahlo az do vecera. Majitel horske chaty se uz po nas zacal ptat v udoli atd. Nahlasi
 Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
ještě nikdy jsem neslyšel že by nějaká země záp. evropy vymáhala v čr menší silniční pokuty. ale v
 Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Rakušáci jsou prostě svině. Potvrzuje se mi to zas a znova.
 Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Asi si budete muset přesně přeložit, co Vám píšou... Nejspíš to budou peníze za pátračku a ne žádná
  Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
To je zajímavé že posílali pokutu.
Ale já jsem psal o vymáhání pokut, ne o posílání složenek.
 Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Bohuzel ten text nemam u sebe, ani nevim,co v nem je.Bylo mi jen receno,ze asi budeme platit pokutu.
  Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Jo a navic zadnou zpravu nemame, nic jsme nepodepisovali, takze to mi pripade nejakeho hrazeni popla
   Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Esli se nekonala patracka, je to hola buzerace v krystalicke forme. Zkus na ne poslat AV (teda esli
    Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Bohuzel clenem nejsem. Ted uz mam ty papiry v ruce. V nize uvedenem odkaze je jejich kopie, tak mi p
     Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Přečetl jsem si to a je to skutečně účet za pátračku. Dokonce ji na druhém lejstru kapitalizují jako
     Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Jo ještě jeden postřeh. Chybí mi tam jakákoliv specifikace jejich výkonu či zdůvodnění pro zásah. Na
     Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
Jindro, na mě to dělá dojem, že jsi nám neřekl všechno, co se vlastně na vaší túře stalo. Ty formulá
      Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
>>Jindro, na mě to dělá dojem, že jsi nám neřekl všechno,<<
Clovece, kam na ty fo
       Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
My - to jsme my, na které se Jindra obrací. Jestli se na Tebe neobrací, nech ležet. (Jestli chceš po
     Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Pomoci
     Re: Pokuta v rakousku03.10.2011
Kdyz tak kamarad volal a ptal se pro my a ne oni :) ... dobrej kamos :)
   Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
"Kdyby neco takoveho melo nastat, tak mi nam dali podepsat zpravu, kde se o tom pise a je vse z
    Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
P.S. Rozhodně bych ale nedoporučoval hrát "mrtvého brouka". Nesouhlasím sice s Kubovou viz
     Re: Pokuta v rakousku27.09.2011
S tím zhaftnutím jsem to samozřejmě trochu zdramatizoval, ale určitě by po vás šli, kdybyste měli ja
     Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
no to ti tu odborníci raděj je opravdu velká blbost. papír jsem nečetl a ani to dělat nehodlám, prot
      Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Tohle je ale fakt potřebný okomentovat.
Milý ja, když by sis to přečetl, tak bys zjistil, že
      Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
A propos, zabavení dopravního prostředku při sliniční kontrole je zcela běžný prostředek vymáhání po
       Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Souhlas. Jenom s tím zabavením - ono to není tak, že by Ti auto sebrali za malý dloužek, ale prostě
       Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
reberte ty seš fakt i...t nebo neumíš číst. když si to přečteš ještě jednou tak zjistíš, že můj přís
        Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Právě, že číst umím :) Pokud je zcela zjevný, že to není A, tak je zcela zbytečný psát o tom, co by
 Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Kluci pozadejte pravnika o sepsani odpovedi. V horach se stava ze neco trva dele nez si clovek napla
  Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Diky panove za Vase odpovedi. Zkusime to nejak vymyslet. Situace byla proste takova,ze misto 12h to
   Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Radsi zkus rovnou policii. Oni musi mit nejaky oficialni zaznam, na zaklade ktereho spustili patraci
    Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
odhaduju ze chatar dostava podil z takto vypacenejch penez, jinak by nebyl tak aktivni.. jak rika Ji
     Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Ále, věci se obvykle nedějí tak, že by někdo tahal v pozadí za nitky. Zvlášť jestli se jedná o patná
      Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
No ono se to trochu vysvětluje, když si velitele horskejch slouhů člověk progoogluje a zjistí, že pr
      Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Jakmile dostanu nejakou odpoved,tak ji pak hodim nekam na net. Zazil jsem pripad, ze kamarada obvini
       Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Nějak mi uniká, kde vzali Vaše nacionále ? Jestli jim je dal chatař, tak je v průseru.
        Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
už jsem to našel :)
         Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Na policajtech si okopirovali OP, a i chatar mel veskere info opsane z OP, takze asi tak.
       Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
naprostej souhlas - tedy NEPODEPISOVAT NIC!!! dokud druha strana nepredlozi vsechny dukazy.
        Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Já taky nic nepodepisuju, ani zápisy z dopravních nehod, ať si to sepíšou orgány samy. Ale dobře vím
         Re: Pokuta v rakousku28.09.2011
Pokud se jedna jen o popis jak co bylo a je to tvrzeni proti tvrzeni, lze se branit vlastnimi svedky
          Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Dobra, tak tedy panove jeste jednou a doufam, ze se to opet nezvrhne v hafo blbosti, tak jako predti
         Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Jojo Kubo, tak ty nic nepodepisuješ, to dobře děláš. On jinak člověk toho podpisu může do konce živo
          Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Hele. Pravděpodobně narážíš na to, že Jakub Turek před 20 a něco lety podepsal spolupráci s vojensko
           Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Právě takové podělané přizdisráčství, jaké jsi právě předvedl, milý anonyme, bylo podhoubím komunism
            Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Když bys byl se svojí minulostí vskutku vyrovnanej, asi bys dokázal odpovědět s větší noblesou.
             Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
1) Ohledně podpisu-nepodpisu nic nerozporuji. 2) S komunisty se asi nikdy nevyrovnám, protože mi ste
              Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Neházej na nikoho vinu za svůj podpis.
Za něj můžeš jen ty + slušnou měrou ještě vyšetřovate
               Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Na nikoho vinu naházím. To by ode mne nebylo věrohodné. Myslím si svoje.
            Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
co blbnes :D ... z toho prispevku od pana X preci nejni jasny ze jde o prizdisrace.. ? jen poukazuje
             Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Přizdisráč není ten, kdo projevuje své názory pod svojí identitou, ale ten, kdo anonymně poštěkává n
              Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Nechte ho. Je to sice blbec, kterej ví všechno líp a všude byl už dvakrát, ale na druhou stranu se d
          Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
nech ho... stacila ta zpoved u klisnicky nelly :D
           Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Jo, klisnička Nelly, to byl úspěšný článek... Jsem rád, že si ho pamatuješ, to jsem asi tehdy udělal
            Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
No skoro bych rekl, ze tenhle Tvuj clanek si pamatuje hooodne lidi, ale moc dobra reklama to nebyla.
             Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Nepsal jsem o své reklamě, ale reklamě jedné banky :-)
              Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Aha, tak to se omlouvam. Nevedel jsem, ze Jsi tu reklamu s Nelly pro banku delal ty.
Ja mel n
            Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
ja si pamatuju tu diskuzi k nemu spis :D vis..? :D ale jak rikam, nechme to spat, tam tenkrat zaznel
             Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
A podepsal jsi pane Turku, tu spolupráci s tou vojenskou obdobou STB, nebo ne?
              Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Ano.
               Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Upřímnost si musí ocenit!
                Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Nikdy jsem to netajil.
                 Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Stím se většina lidí v té době nechlubila. To by pak spolupracovník stál za houby. A později to větš
                  Re: Pokuta v rakousku29.09.2011
Už jsem to tady na Lezci popisoval. Když jsem se vrátil z povinné dvouleté vojenské základní služby
                   Re: Pokuta v rakousku30.09.2011
moment... socialismus, nacionalismus,... marx mel v mnohem pravdu, to ze aplikace komunismu vypada/l
                    Re: Pokuta v rakousku30.09.2011
O tomhle nelze diskutovat, to je fakt: Komunismus=Nacismus=Zločinné levičácké úchylky.
                     Re: Pokuta v rakousku30.09.2011
o vsem lze diskutovat... a kapitalismus je podle tebe kubo?
                      Re: Pokuta v rakousku30.09.2011
No dobře, diskutuj. Ale v tomhle tématu už na Lezci končím.
                       Re: Pokuta v rakousku30.09.2011
"v tomhle tématu už na Lezci končím"
To je jen dobře.
          jak u staryho Pavlova29.09.2011
..na dvorku. Neco cinkne a vsichni zacnou slintat.
           Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
Jaké slintání? Podpis si určitě pochvalu nezaslouží, zvlíěste od starší generace ktera si socialism
            Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
Turkova minulost se tu uz probirala tolikrat ze je s podivem ze to jeste nekoho dokaze inspirovat. <
             Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
hm, si představim, že je mi vokolo dvacítky, odverbujou mě nějam do prdele horoucí, dají flintu že m
              Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
mravni eros ... je krasnej freudianskej preklep )) chechtam se nahlas. ale jinac teda mas dost pravd
               Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
na lezci začína některým pěkně, smrták na rablu se stočí do sraček a uražení-pokuta v rakousku to sa
                Re: jak u staryho Pavlova29.09.2011
di nekam shybovat a nemluv do veci kterejm nerozumis.
                 Re: jak u staryho Pavlova14.11.2011
klucí klucí, ste asi parta pitomců, netušim proč na lezci řešíte takovýhle kraviny. jako by nebylo j
 konec diskuse14.11.2011
je zde:
 Gaston Rébuffat - videjko27.09.2011
stojí za shlédnutí (za lomítky odstraň mezeru)
http:// xman.idnes.cz/ video-pribeh-muze-ktery-zil-pro-hory-dv3-/ xman-adrenalin.aspx?c=A110923_151851_xman-adrenalin_fro

 fr batoh na snb27.09.2011
Nazdar, potřeboval bych aby mi někdo doporučil freeridyvy batoh s úchytama na SNB. Podmínkou jsou jak úchyty tak otevítání zezadu a velikost okolo 50l. Našel jsem jen 2 od dakine (Guide a menší poacher) nevíte o něčem podobném?

 Malorka - nové info27.09.2011
ahoj všichni, mám otázečku týkající se Malorky, vím že tu na lezci je dost článků o tomto ostrově, ale chci se zeptat, zda tam někdo nebyl v poslední době a zda někdo nemá zkušenosti s ročním obdobím "brzké jaro"..tedy březen, duben? Též články

 La Meije26.09.2011
Ahoj, lezl ste někdo na vrchol La Meije v Dauphinsých alpách? Sháním onformace. Díky Štěpán
 Re: La Meije27.09.2011
tam lezlo spoustu lidí, co chceš vědět ?

1   ...   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   702   703   704   705   706   707   708   709   710   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Black box od Piškota
To jsi si  na tom vylámal zuby že tak šišláš :=) ?  Na tu L1 se těším,  kéž by L1 byla P1. jak daleko od sebe jsou jištění? v kolmém  málokdo rád hází dlouhé držky.. Museli jste tam mít vedro.. včera. Nám bylo horko i ve stínu na levém břehu..
Torous09:41:15 29.09.2011
odpovědět 
 Re: Black box od Piškota
Piškote koukni prosím na mail. Dík
 Komíňák09:57:58 29.09.2011
odpovědět 
 Re: Black box od Piškota
Asi to teda patří spíš pod cestu než do diskuse.
Večer po 6 hodinách ve stěně jsem si připadal naprosto bezzubej. Lehký to není, kusovka zatím asi vzdálená. Asi to nemá smysl zkoušet, pokud se už aspoň trochu nezabydluješ (na prvním) v obtížnostech IXc, Xa. Ideální je praxe na Drábkách nebo v Prachově. Bohužel zrovna na Kazateli, tady hlavně od 6. k 8. jištění, je skála, která není úplně dimenzovaná na nějaké velké hoblování a nájezdy kopytnatců. Lidi jako třeba Dlabis, Tomajda a tak si tady (snad) pěkně zalezou a asi neusápnou ani neušlápnou nic, nebo nic podstatnýho, ale při nějakým zoufalým pokusování by se to mohlo stát. Jištění je docela dost, ale tak 2-3 z nich se možná hůř cvakaj. Protože jsou to chrobáky, hůř se po nich skáče.
P.10:11:31 29.09.2011
odpovědět 
  Re: Black box od Piškota
Já původně chtěl psát pod cestu ale pak jsem se bál že by diskuse nemusela být moc věcná. Nemám rád zahlcení databáze cest dlouhými odstavci které nejsou věcné. Nejzajímavější řásti této siskuse klidně zkopíruji pod cestu.

Mno já teda občas něco ušlápnu (na 1. konci lana). Já totiž vážím přes 80 kg. A to si myslím že v nohách cit mám. rád lezu kolmé. Takže je to hodně nejen o tom jak kdo leze vysoká čísla, ale ta páka na stupy je opravdu jiná pokud to lezou jen 70 kiloví lezci a pak přijde pašák jako já co má přes 80..
Torous10:19:04 29.09.2011
odpovědět 
   Re: Black box od Piškota
Nechci tě z ničeho obviňovat. Tahle cesta je prostě na labákovské poměry měkčí, a kdyby to šel zkoušet někdo jenom kvůli jištění a bylo to nad jeho možnosti, tak je pravděpodobnost ušlápnutí nějaký lišty určitě větší.
Vážím 75 kilo a v Diagonálních výkyvech jsem ulomil asi jednu nebo dvě věci, a to jsem to při prvovýstupu lezl opravdu dostkrát. A pak se dozvíš, že tam někdo jinej utrhl 5, 6 chytů nebo stupů - to není váhou, ale tím, jak se za to sápe. No, ono to s těma cestama nějak bude.
P.11:58:59 29.09.2011
odpovědět 
    Re: Black box od Piškota
Já si to nebral osobně. Já se jen snažil obhájit některé z ušlapovačů. Přemýšlím zda další věcí která může hrát roli nejsou ty těžká bouldrová místa, kde silný lezec více tahá za chyty a zatěžuje méně ty drobné křehké stupy. Slabší lezec, (který stejně nemá šanci to těžké místo přelézt) ty malé chyty neutáhne, o to více zatíží ty křehké stupy ( byt s citem a v dobrém směru) a prásk ho!
Torous15:27:29 29.09.2011
odpovědět 
     Re: Black box
Myslím, že jde hlavně o to, že lezec musí přizpůsobit styl lezení terénu - snažit se rozkládat váhu rovnoměrně nebo zatěžovat víc to, co je pevnější, lízt plynule, staticky, nepáčit ven, nekroutit nohama na stupech (zrovna minulý víkend jsem sám bohužel zakroutil). To předpokládá, že poznáš, kdy je třeba začít lízt opatrně, a že máš navrch, takže jsi schopný tak lízt.
Jsem chytrej jak rádio, ale taky už jsem pár věcí utrhnul.
P.21:07:00 29.09.2011
odpovědět 
      Re: Black box
Mas presne pravdu, staci mit tak o 2 az 3 stupne nad cestou navrch a krasne to poresis. Pokud ovsem se jedna o takovyhle cesty,co tu zminujete... hm, hm
Martas.14:00:22 30.09.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi