Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English FreeSolo 01.10.2011 Včera jsem byl poprvé zkouknout novou stěnu na jižním městu a musím podotknout že je to skvělej 17.5m vysokej prostor. Profily jsou parádní, hodně variabilní. Boulder na střeše je kousek od dodělání a vypadá vskutku masivně a vysoce. Restaurace se s točen
  Re: FreeSolo 01.10.2011 jo ta svíčková byla za 8 pětek ;)
    Re: FreeSolo 02.10.2011 Asi uz nebudu vubec lezt, ale spis chodit jen na tu svickovou... ;-)
    Re: FreeSolo 07.10.2011 Jinak klasifikace cest je spíše tvrdší, dneska (7.10.) se opět usilovně stavěly nové cesty. Opravdu
  Re: FreeSolo 02.10.2011 Já měla asi zrovna extra smůlu na výběr cest nebo jsem je blbě přečetla, ale nějak mi nesedly(obtížn
    Re: FreeSolo 03.10.2011 jo, to mě včera taky překvapilo, naštěstí to šlo ochcat na rozpor do protější stěny komínu.
T
      Re: FreeSolo 03.10.2011 Jsou známý jména tamějších stavěčů?
        Re: FreeSolo 04.10.2011 Cesty se budou doladovat a kraviny bez stupu predelavat ke vseobecne spokojenosti.
Sherpa Ski 01.10.2011 Ahojm rád bych si letos zaplatil lyž./snb kurz u SHERPA SKI instr.školy Nemte s nimi někdo zkušenosti? jak je to s upltněním v zahraničí? díky za odpovědi.
GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdravim,chtě jsem se zeptat jestli se grigrina dá použít i k samojištění (ve smyslu lana zvrchu zatíženým dole batohem)? A jestli s tím nemáte někdo zkušenosti...díky
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 teoreticky dá, ale otázka je proč grigi? nešetři a kup si něajký blokant, používej zálohování aspoń
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Jde mi o to, že grigrnu samozřejmě budu používat hlavně při jištění parťáka. A to samojištění je jen
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 cinch je na to daleko vhodnejsi, aj istit sa s nim da prijemnejsie ako s grigri
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 pozor na cinch...
      Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 ???
        Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdar, tak grigri se da pouzit na sololezeni, ale musim napsat ze neni k tomu urceno, delas to na vla
skalky v Zillertalu 30.09.2011 Ahoj, dali byste tip na oblasti v Zillertalu, kde jsou sportovní cesty 5 - 8 UIAA a není to Ewige Jagdgrund? díky
  Re: skalky v Zillertalu 01.10.2011 V Zillertalu je s cestami 5-8 trochu problém. Pokud myslíš, špíš ty osmičky, tak si asi vybereš, ale
  Re: skalky v Zillertalu 03.10.2011 Neco se najde v sektoru Knorren (je vhodne vyjet tam lanovkou).
ČPB 30.09.2011 ahoj v obotu 16.10 by mělo bejt v ově poslední kolo českýho poháru v bouldru nemátě někdo víc info ? kde kdy za kolik atd .. dík
  Re: Foto dne 30.09.2011 Aktuálně "muž se lvíčkem na prsou", resp. "muž se dvěma lvíčky a dvěma orlicemi na pr
    Re: Foto dne 30.09.2011 Tomu moc nerozumím. Nemůžeš to trochu rozvést?
      Re: Foto dne 30.09.2011 repre
Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 29.09.2011 Ahoj,
chci Vás poprosit o radu. Jsme z Ostravy a chystáme se s přítelkyni začít lézt. Chci poradit kde začít a kam se da všude chodit lezt. S tím souvisí i druhá otázka a to je délka lana. Zvažuji pro začátek koupi krátké délky na naučení z lanexu
  Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 29.09.2011 Zdar, pokud začínáte tak se na lano vykašli, musel bys mít i presa a někoho kdo by ti to vytáh. Zajd
    Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj Spidy,
díky za radu. Přiznám se že ale nevím. Boulder mě vůbec neláká. Ten přívoz určitě
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 CDU , Volgogradská stěny kde není nutné vlastní lano,
Věž ve Vítkovicích tam je vlastní lano
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj! Lano si určitě časem pořídíte, ale na první návštěvu stěny ho potřebovat nebudeš. Lézt s vlast
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 A úplně nejlíp uděláš když začneš lézt v nějakém z tamních horooddílů (doporučuju hoStart ve Výškovi
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Ahoj Pavle,
díky za rady. Určitě nám zaleží na tom lézt v první řadě bezpečně a necpal bych s
          Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 01.10.2011 Aha, tak vidíš, první zkušenost už máš za sebou. Pochopil jsem, že jste se rozhodli poprvé v životě
  Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Už to tady tak trochu napsal Spidy, ale já bych to podtrhnul: 1) Nejlepší způsob, jak začít lézt, je
    Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Tak teď se přiznám, že v tom mám férový guláš . Někdo píše umělka ano a s erárním lanem.
      Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 30.09.2011 Umělky se neboj, 90% těch co něco slušnýho lezou ve skalách, chodí i na umělku. Každopádně buď připr
        Re: Lezecke steny v Ostrave a jejich výška 01.10.2011 Nejlepší je začít na hodně lehkých a málo zajištěných cestách venku, třeba i přes zimu. Tam si sakra
pokuta 29.09.2011 nevíte jaka je vymahatelnost francouzkejch pokut za parkovaní?
Diky
  Re: pokuta 29.09.2011 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  Re: pokuta 02.10.2011 Nam pred lety dali pokutu ve Svycarsku, na hranicich jsme projeli a pak to auto prodali a zatim nic.
Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Ahoj,
dostal jsem se k otazce, ktera mne zaujala a nezda se mi odpoved, kterou jsem nasel.
Je rozdil v moznosti navstevovani oblasti, ktere jsou v kategorii Narodni Prirodni Rezervace a Prirodni Rezervace?
Domnival jsem se, z
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Ano, samozřejmě, může. Přesně podle zákona.
Ale je možné upřesnit další omezení místní vyhláš
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Režim ochrany přírodní rezervace (památky) a jiných chráněných území může bývá upravenej ve zřizovac
  Re: Narodni prirodni rezervace vs. prirodni rezervace 29.09.2011 Pokud jde o lezení, tak většinu ochrannýcch podmínek u jednotlivých skalních oblastí najdeš na skaly
Black box od Piškota 29.09.2011 To jsi si na tom vylámal zuby že tak šišláš :=) ? Na tu L1 se těším, kéž by L1 byla P1. jak daleko od sebe jsou jištění? v kolmém málokdo rád hází dlouhé držky.. Museli jste tam mít vedro.. včera. Nám bylo horko i ve stínu na levé
  Re: Black box od Piškota 29.09.2011 Piškote koukni prosím na mail. Dík
  Re: Black box od Piškota 29.09.2011 Asi to teda patří spíš pod cestu než do diskuse.
Večer po 6 hodinách ve stěně jsem si připada
    Re: Black box od Piškota 29.09.2011 Já původně chtěl psát pod cestu ale pak jsem se bál že by diskuse nemusela být moc věcná. Nemám rád
      Re: Black box od Piškota 29.09.2011 Nechci tě z ničeho obviňovat. Tahle cesta je prostě na labákovské poměry měkčí, a kdyby to šel zkouš
        Re: Black box od Piškota 29.09.2011 Já si to nebral osobně. Já se jen snažil obhájit některé z ušlapovačů. Přemýšlím zda další věcí kter
          Re: Black box 29.09.2011 Myslím, že jde hlavně o to, že lezec musí přizpůsobit styl lezení terénu - snažit se rozkládat váhu
            Re: Black box 30.09.2011 Mas presne pravdu, staci mit tak o 2 az 3 stupne nad cestou navrch a krasne to poresis. Pokud ovsem
1
...
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: