Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Ahoj, poradíte prosím někdo? Dá se někde dobře zalozit v okolí Bystřice pod Hostýnem? Děkuju.
  Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Skalný, rusava - bouldery
    Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 A nějaká krytá stěna v okolí?...kdyby náhodou bylo hnusně :) Moc děkuju za info.
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Stena Holesov.
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Boulder v Přerově na Basecampu.
        Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 špica boulder v Přerově ve školce
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 boulder frystak, za chvili nove otevrena stena zlin
        Re: Bystřice pod Hostýnem 05.10.2011 Skalný, Držková, Lukov, třeba Helfštýn :)
adamondrafilm 03.10.2011 ako to vyzerá s tým veľkofilmom o Adamovi? už vyšiel?
  Re: adamondrafilm 04.10.2011 je to mysterium... nic takovyho nebylo, neni a nebude.. :)
    Re: adamondrafilm 04.10.2011 Co ja vim, film mel hodne uspesnou prepremieru v Cervnu v Itlii, pak jel stale jesne nespokojenej Pe
      Re: adamondrafilm 04.10.2011 To jako ty 4 rejpalové co tady pořád hustěj komentáře můžou za tu paži? Díky moc!
        Re: adamondrafilm 04.10.2011 IRONIE: šlapli asi mistrovi na kuri oko svou zvedavosti, coz je rozhodne ta nejhorsi lidska vlastnos
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 tim to nebude, imho,.. a pokud jo tak smich :)
      Re: adamondrafilm 04.10.2011 Tak asi to nejak je.
        Re: adamondrafilm 05.10.2011 vzhledem k tomu že adam je sotva 19ti letej mladík myslímm že je ještě čas na jedho film.. chceeteli
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 to je pekné, že radíš jeho mame, ktoré videá s Adamom si môže pozrieť :-D
      Re: adamondrafilm 05.10.2011 Nevím jak v tomto případě, ale na základě zkušeností kamaráda bych řekl, že ČR má na háku ani tak ne
        Re: adamondrafilm 05.10.2011 navim sponzori si diktuji podminky a tem je CR trosicku u p.. :) proto italie, svycarsko... no ale
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 No přesně tak. Film jsem si chtěl koupit, ale pokud nebude v ČR v prodeji, tak si ho s klidným srdce
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Celé je to absurdní a směšné, představa, že by takhle třeba jednali hoši z BigUp... vždyť Petan je s
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Pepa a kde si prišiel k tomu, že v ČR sa nebude dať kúpiť?? Videl som predpremiérovú verziu a poviem
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Trošku alibismus ne? Jestli nebude v prodeji v ČR, tak si ho kup v jakémkoliv jiném členském státu E
              Re: adamondrafilm 05.10.2011 Jo, to si ho koupit můžeš. Případně asi i stáhnout. Akorát pokud bude určen pro italský trh, budeš s
                Re: adamondrafilm 05.10.2011 neboj italove ho udelaj v anglictine... film bude s ceskyma titulkama :)
                Re: adamondrafilm 05.10.2011 I určenej pro italskej trh bude mít určitě anglickou, nebo i německou verzi zvuku (nebo titulky). Co
                  Re: adamondrafilm 06.10.2011 Jo, to je pohoda.
Proč se nepodívat na českej film, natočenej o Čechovi Čechem v italštině ne
                    Re: adamondrafilm 06.10.2011 to bude dyvko, si vypnes preklad a kurva zni porad stejne, ne :)
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Mammut je opravdu už dneska jen prodejní značka. Odborná německá veřejnost ho zařadila do kolonky Fa
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Simond je klasická fr. značka stejně jako Petzl. Nedávno ji Decathlon koupil. Toť vše. Je velmi prav
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Celkem slušnou kvalitu můžu potvrdit u SR Score 10,1. Navíc 3600 za stovku je férová cena.
    Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 a ke stometrový desetjedničce dávaj i otroka co to nosí? :-) cena pěkná no..ale objem a váha u stome
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 to je nenapadna pobidka k tomu abys nosil i prsak )))
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Podle mě můžou být mezi lany docela slušný rozdíly. Myslel jsem si, že když to vyrábí např. Beal, vš
    Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 No myslím si, že Simond ještě pořád lana dělá stejně jako Mammut. Jestli něco překupují tak lana to
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 Nicméně 80 m za 160€ je celkem pálka za lano o kterém nic nevíš.
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 Je pravda, že za +-4000 pravděpodobně koupíš osmdesátku i v ČR. Eshopy ji většinou v nabídce nemají,
        Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 dohadovat se s českými eshopy? ne díky. Reference PRO (včetne pbla) : 4 PROTI : 0
Klidně budu
          Re: Test lana z Decathlonu 05.10.2011 A co ti na těch stošedesáti éčkách příjde tak zázračnýho? Kup si Mammut Vertex. Ušetříš a nebudeš se
            Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 Ale ja nenašel v CZ to lano Mammut Vertex v délce delší než 70m. Ale ve Francii se na ten Vertex m
              Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 Ty si fakt všechno hrozně komplikuješ.
Varianta č. 1 Do oblíbeného vyhledávače (doporučuji Go
            Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Neni ten Vertex horsí nez Simond? Neni ten Verrtex převlečený Beal? Minulá diskuse takovou možnost n
              Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 To těžko říct. Znám uživatele Vertexu a tvrdí, že za ty prachy mu přijde dobrý. Je prý lepší než pře
                Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Je otazka, jak moc zkusenost od uzivatelu bude platna. Treba Beal Buster, 2 kamosi maji, prej super
                  Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 TENDON AMBITION 9,8
Neskutečný držák
                    Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 tendon ambition 9,8 s teflonovou upravou mam a s trvanlivosta naprosta nespokojenost.
Asi zme
                      Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Hele Mihale, vzhledem k tomu v jakém objemu lezeš (řekl bych fakt hodně a všude) je to fuk. Kup si t
                        Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 To mě zas přijde blbost kupovat malej průměr, protože například mezi Beal Flyer 10,2 a Beal Stinger
                          Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 No ale pokud lezeš 60m nebo 70m a to se dá dnes běžně, je to větší komfort (asi, teda pro mně). A já
                            Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 Jo a ještě to pivo a tatranku si dám v pohodě i s tenším lasem. A hned dvě piva i tatranky :).
                            Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 Jo, to jsme ve shodě. 10,2 jsem dal jako extrémní případ, 10,5 jsem už vůbec neuvažoval. Ale ty hodn
          Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 pokusny kralik uz stejne jsi - viz klasa pisek.jsi proste nepoucitelny :-(
  Re: Test lana z Decathlonu 05.10.2011 Lano je spotřební materiál! Olezeš, opadáš, ořežeš na stěně a vyřadíš. Po letech starého lana ve skř
    Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Jsem ho koupil. 10,2 mm. a tyden ve feancii ho brousil.zatim velika spokojenost. dam dalsi zpravu az
      Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Tak tři roky silného provozu do prvního řezání ti moc nevěřím.
Buď nepadáš a výhradně slaňuj
        Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Si psal v prvním příspěvku že 9,8 a najednou 10,2 ???
          Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 10,2 bylo vyhodnejsi (70 m za 109 €), tak jsme oba neodolali a poslali je tam. No nic, kdyztak za ro
      Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 První řezání po třech letech velkého provozu? To ho jako vozíš po Praze? Mít lano, na kterým se hodn
        Re: Test lana z Decathlonu 18.10.2011 To same lano mel Mihal. Potvrdi ti neuveritelnou zivotnost. asi proto ze to byl takovej hnusnej tezk
          Re: Test lana z Decathlonu 18.10.2011 Existuje vůbec lano, co vydrží a je přitom měkký na pády a příjemný na držení? Mě to přijde, že to s
            Re: Test lana z Decathlonu 19.10.2011 No bohužel, pokud je lano měkké a příjemné na práci, tak má většinou kratší životnost. Tohle spolu d
Spolulezec Jindřichů Hradec 03.10.2011 Ahoj,
hledám parťáka či parťačku z Jindřichova Hradce či okolí, který/á by se mnou jezdil/a v období hnusného počasí do Budějek na stěnu.
Jsem začátečník (4-5). Auto mám, lez. výbavu také...;)
Ondras
HAC5 02.10.2011 Ahoj, nemáte někdo zkušenost se sporttesterem Ciclosport HAC 5? Nějak nemůžu přijít na to kde dělám chybu, že nemůžu spustit záznam tepu,trasy atd. Má to být kombinace dvou tlačítek na 3 vteřiny(LH a LD). Tak jestli to nějak nesouvisí s profily nb tak něc
FreeSolo 01.10.2011 Včera jsem byl poprvé zkouknout novou stěnu na jižním městu a musím podotknout že je to skvělej 17.5m vysokej prostor. Profily jsou parádní, hodně variabilní. Boulder na střeše je kousek od dodělání a vypadá vskutku masivně a vysoce. Restaurace se s točen
  Re: FreeSolo 01.10.2011 jo ta svíčková byla za 8 pětek ;)
    Re: FreeSolo 02.10.2011 Asi uz nebudu vubec lezt, ale spis chodit jen na tu svickovou... ;-)
    Re: FreeSolo 07.10.2011 Jinak klasifikace cest je spíše tvrdší, dneska (7.10.) se opět usilovně stavěly nové cesty. Opravdu
  Re: FreeSolo 02.10.2011 Já měla asi zrovna extra smůlu na výběr cest nebo jsem je blbě přečetla, ale nějak mi nesedly(obtížn
    Re: FreeSolo 03.10.2011 jo, to mě včera taky překvapilo, naštěstí to šlo ochcat na rozpor do protější stěny komínu.
T
      Re: FreeSolo 03.10.2011 Jsou známý jména tamějších stavěčů?
        Re: FreeSolo 04.10.2011 Cesty se budou doladovat a kraviny bez stupu predelavat ke vseobecne spokojenosti.
Sherpa Ski 01.10.2011 Ahojm rád bych si letos zaplatil lyž./snb kurz u SHERPA SKI instr.školy Nemte s nimi někdo zkušenosti? jak je to s upltněním v zahraničí? díky za odpovědi.
GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdravim,chtě jsem se zeptat jestli se grigrina dá použít i k samojištění (ve smyslu lana zvrchu zatíženým dole batohem)? A jestli s tím nemáte někdo zkušenosti...díky
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 teoreticky dá, ale otázka je proč grigi? nešetři a kup si něajký blokant, používej zálohování aspoń
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Jde mi o to, že grigrnu samozřejmě budu používat hlavně při jištění parťáka. A to samojištění je jen
  Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 cinch je na to daleko vhodnejsi, aj istit sa s nim da prijemnejsie ako s grigri
    Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 pozor na cinch...
      Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 ???
        Re: GriGri a samojištění 01.10.2011 Zdar, tak grigri se da pouzit na sololezeni, ale musim napsat ze neni k tomu urceno, delas to na vla
skalky v Zillertalu 30.09.2011 Ahoj, dali byste tip na oblasti v Zillertalu, kde jsou sportovní cesty 5 - 8 UIAA a není to Ewige Jagdgrund? díky
  Re: skalky v Zillertalu 01.10.2011 V Zillertalu je s cestami 5-8 trochu problém. Pokud myslíš, špíš ty osmičky, tak si asi vybereš, ale
  Re: skalky v Zillertalu 03.10.2011 Neco se najde v sektoru Knorren (je vhodne vyjet tam lanovkou).
ČPB 30.09.2011 ahoj v obotu 16.10 by mělo bejt v ově poslední kolo českýho poháru v bouldru nemátě někdo víc info ? kde kdy za kolik atd .. dík