LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230946 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň
9a - Olomouc
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun

Prodejny
HUDYsport - Jičín
HUDYsport - Praha 7
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Srbsko07.10.2011
Ahoj. Jen bych se chtěl zeptat zda někdo nevíte jak to vypadá s tím sektorem červené skály na srbáči? průvodce,projekty,...? díky
 Re: Srbsko07.10.2011
Je tam pár cest kolem 9? grádu. Lezení oficiálně povoleno, ještě čekáme, až se k nenormovanému fixní

 friendy CT06.10.2011
Zdar lezci, potreboval bych poradit s koupi friendu. Par diskuzi uz tu bylo, ale chci se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s friendama od climbing technology.(
 Re: friendy CT06.10.2011
Ahoj, tento typ friendu dělá i salewa. Mě na nich trošku vadí že jsou zakončeny takovou malou kostič
 Re: friendy CT06.10.2011
ma to uiaa certifikaci, takze neni duvod nekoupit. Co se konce tyka, mam BD bez oka (s "kostick
  Re: friendy CT06.10.2011
Mám Salewu tohoto systému a jsem s ní ve svých 3-4-5 především na horách spokojen.
   Re: friendy CT06.10.2011
no chtel bych upozornit na to ze BD skoncil patent na dvouose frendy ... delaji se u u nas RE axel c
 Re: friendy CT06.10.2011
To, že BD je ve friendech špička ti řekli v Hudáči, ne?
  Re: friendy CT06.10.2011
Jedině Omega Pacific ;)
   Re: friendy CT07.10.2011
Ty jsou fajn,ale musí být dobře založený. Já je mám jako záložní.
   Re: friendy CT07.10.2011
Ty jsou fajn,ale musí být dobře založený. Já je mám jako záložní.
    Re: friendy CT07.10.2011
     Re: friendy CT08.10.2011
Myslim, ze popisovane zalozeni by nevydrzel zadny friend. Ale je to samozrejme otazka do pranice.
 Re: friendy CT07.10.2011
Mám od CT sadu expresek a par karáblí. Sou srovnatelný s jinýma značkama. Když sem je kupoval ve Fra
  Re: friendy CT07.10.2011
Omega to jsou kouzelné mašinky - BD super - ale tak před měsícem jsem koukal na TotemCam - a ty děla
   Re: friendy CT07.10.2011
a týpci, co v provence lezou trad si je (totemcamy) nemůžou vynachválit, narozdíl od BD

   Re: friendy CT07.10.2011
Totemy vypadají vskutku zajímavě, pak že není co vymýšlet.
    Re: friendy CT10.10.2011
No jestli je něco revolučního tak imho linkcamy, totemy (jakkoliv možná dobré) na obrázku vypadaj ja
     Re: friendy CT10.10.2011
Beru zpět, na druhej pohled už vypadaj fakt zajímavě.
  Re: friendy CT08.10.2011
Tak to týpek vůbec nevěděl která bije. CT je značka pod kterou vyrábí největší výrobce karabin v Evr
   Re: friendy CT10.10.2011
Díky za info Beliale.
   Re: friendy CT10.10.2011
OT: Beliale nevíš kolik by mohl stát Alpine Up?
    Re: friendy CT10.10.2011
Naprosto přesně - 2159,- s karabinou. Bude se prodávat od 2012. Mně se s ním popravdě pracovalo úpln
     Re: friendy CT10.10.2011
Karáble je na to potřeba nějaká speciální? A s tou prací - nevyřešilo by to tenčí lano (pokud to lze
      Re: friendy CT11.10.2011
jasně, tenčí lano to řeší docela dobře. my jsme měli docela tlusté 9,1. jinak karáble je jedno jaká

 suunto05.10.2011
Cau lidi
chci se zeptat majitelů hodinek suunto vector, jestli se vám toci ten prstenec který je okolo displeje a jsou na něm stupně od 00-360. Bavili jsme se s kolegou a mu se točí a mi ne. Tak chci vědět jak to ma byt:) Dik Spidy
 Re: suunto05.10.2011
mam x lander a toci se :)
 Re: suunto05.10.2011
Majitel VECTOR: ano, samozřejmě, že se točí! ;)
 Re: suunto05.10.2011
Musíš na to silou
...co nejde silou jde ještě větší silou
a selžou li všechny pokusy,
  Re: suunto05.10.2011
Mě se netočí :-D
   Re: suunto05.10.2011
a přece se točí!
   Re: suunto06.10.2011
Měl by se točit. Jak jinak by sis nastavil azimut?
  Re: suunto06.10.2011
ok, du na to...
   Re: suunto07.10.2011
ok, jde na to...
 Re: suunto06.10.2011
Musí se točit, jinak nenastavíš azimut.
 Re: suunto06.10.2011
A dokonce se dá i oddělat a drážka pod ním vyčistit.F
 Re: suunto09.10.2011
3 roky jsem je prodaval a točí se všechny je dobrý jsi je vyčistit...

 Gr. Wiesbachhorn05.10.2011
Zdar, chci se zeptat, zda jste někdo nebyl teď na konci září na Gr. Wiesbachhornu - jak je to tam se sněhem? A myslíte, že ještě výhledově do 2-3 týdnů se bude dát vršek stihnout jakž takž bez brodění prašanem? Díky za případný (věcný) reakce ..
 Re: Gr. Wiesbachhorn05.10.2011
poslední víkend v září jsem byl kousek od něho na Mt. Barenkopfu a sněhu na Kaindlgrátu pomálu.pošlu

 obrázek05.10.2011
http://skaly.horosvaz.cz/foto/foto-201110223117.jpg

 Doktor04.10.2011
Ahoj!Neznáte,prosím,nějakého dobrého,nejlépe asi lezce,doktora v Brně?Za chvíli to bude rok, co mám vcelku velké problémy s prstem.Zkoušel jsem různá řešení,včetně dvou doktorů z Ostravy,nic nepomohlo.Už jsem přemýšlel i nad amputací :-D Nehledě na ramena
 Re: Doktor04.10.2011
No ty voe.. jestli nebude lepsi nez tu amputaci, zkusit cestu do phy. Jestli je to pro tebe problem
 Re: Doktor04.10.2011
Čaues Poldíku, prsty to je zlo, též mě to bolí už přes měsíc... Přijď ve čtvrtek do Podnebí na váleč
  Re: Doktor05.10.2011
No Tatuši,samozřejmě o PodNebi vím,ale zatím jsem dycky jezdil dom ve čtvrtek.Ale jednou to přijde!S
 Re: Doktor04.10.2011
Vysoké Mýto nebo Praha. V Praze k Hebelkovi na urazyruky.cz, Vysoký Mýto si určitě zjistíš sám. Sran
  Re: Doktor05.10.2011
Co myslíš tím Vysokým Mýtem? Nemotáš to trochu?
   Re: Doktor05.10.2011
Asi spíš Vysoké nad Jizerou :-)
    Re: Doktor05.10.2011
Jo. Ve Vysokém nad Jizerou je klinika chirurgie ruky s výbornou pověstí. Filip Hebelka, alias Filous
 Re: Doktor04.10.2011
Co máš za problémy? Třeba ti sem hodí někdo nějakou zázračnou radu. Problémy s prstama měl kde kdo.
  Re: Doktor05.10.2011
Hele, nejsem si jistej, jestli zázračný rady existujou ;)).
(Možná tak leda kromě tý "n
   Re: Doktor05.10.2011
Jenomže pozákroku jakýmkoliv to stejně budeš v klidu muset nechat jinak se ti to většinou ještě zhor
 Re: Doktor05.10.2011
Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "pro
 Re: Doktor05.10.2011
hebelka v praze (
 Re: Doktor05.10.2011
Dobrá, díky za rady, vypada to na výlet do Prahy.S amputací jsem si samozřejmě dělal srandu,ikdyž ve
  Re: Doktor05.10.2011
Tak třeba zrovna ganglion jsem měl na prsteníčku, první článek. Pomohlo jednoduše odsátí ganglionu t
 Re: Doktor05.10.2011
Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "pro

 Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
Ahoj, poradíte prosím někdo? Dá se někde dobře zalozit v okolí Bystřice pod Hostýnem? Děkuju.
 Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
Skalný, rusava - bouldery
  Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
A nějaká krytá stěna v okolí?...kdyby náhodou bylo hnusně :) Moc děkuju za info.
   Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
Stena Holesov.
   Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
Boulder v Přerově na Basecampu.
    Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
špica boulder v Přerově ve školce
   Re: Bystřice pod Hostýnem04.10.2011
boulder frystak, za chvili nove otevrena stena zlin
    Re: Bystřice pod Hostýnem05.10.2011
Skalný, Držková, Lukov, třeba Helfštýn :)

 adamondrafilm03.10.2011
ako to vyzerá s tým veľkofilmom o Adamovi? už vyšiel?
 Re: adamondrafilm04.10.2011
je to mysterium... nic takovyho nebylo, neni a nebude.. :)
  Re: adamondrafilm04.10.2011
Co ja vim, film mel hodne uspesnou prepremieru v Cervnu v Itlii, pak jel stale jesne nespokojenej Pe
   Re: adamondrafilm04.10.2011
To jako ty 4 rejpalové co tady pořád hustěj komentáře můžou za tu paži? Díky moc!
    Re: adamondrafilm04.10.2011
IRONIE: šlapli asi mistrovi na kuri oko svou zvedavosti, coz je rozhodne ta nejhorsi lidska vlastnos
     Re: adamondrafilm05.10.2011
tim to nebude, imho,.. a pokud jo tak smich :)
   Re: adamondrafilm04.10.2011
Tak asi to nejak je.
    Re: adamondrafilm05.10.2011
vzhledem k tomu že adam je sotva 19ti letej mladík myslímm že je ještě čas na jedho film.. chceeteli
     Re: adamondrafilm05.10.2011
to je pekné, že radíš jeho mame, ktoré videá s Adamom si môže pozrieť :-D
   Re: adamondrafilm05.10.2011
Nevím jak v tomto případě, ale na základě zkušeností kamaráda bych řekl, že ČR má na háku ani tak ne
    Re: adamondrafilm05.10.2011
navim sponzori si diktuji podminky a tem je CR trosicku u p.. :) proto italie, svycarsko... no ale
     Re: adamondrafilm05.10.2011
No přesně tak. Film jsem si chtěl koupit, ale pokud nebude v ČR v prodeji, tak si ho s klidným srdce
      Re: adamondrafilm05.10.2011
Celé je to absurdní a směšné, představa, že by takhle třeba jednali hoši z BigUp... vždyť Petan je s
      Re: adamondrafilm05.10.2011
Pepa a kde si prišiel k tomu, že v ČR sa nebude dať kúpiť?? Videl som predpremiérovú verziu a poviem
      Re: adamondrafilm05.10.2011
Trošku alibismus ne? Jestli nebude v prodeji v ČR, tak si ho kup v jakémkoliv jiném členském státu E
       Re: adamondrafilm05.10.2011
Jo, to si ho koupit můžeš. Případně asi i stáhnout. Akorát pokud bude určen pro italský trh, budeš s
        Re: adamondrafilm05.10.2011
neboj italove ho udelaj v anglictine... film bude s ceskyma titulkama :)
        Re: adamondrafilm05.10.2011
I určenej pro italskej trh bude mít určitě anglickou, nebo i německou verzi zvuku (nebo titulky). Co
         Re: adamondrafilm06.10.2011
Jo, to je pohoda.
Proč se nepodívat na českej film, natočenej o Čechovi Čechem v italštině ne
          Re: adamondrafilm06.10.2011
to bude dyvko, si vypnes preklad a kurva zni porad stejne, ne :)

 Test lana z Decathlonu03.10.2011
Ahoj,
CO myslíte , koupit nebo nekoupit?
koukam na FR webové stránky z Decathlonu, cena 160 EUR za 80m, 9,8mm. 

 Re: Test lana z Decathlonu03.10.2011
Koukal jsem na to a to co píšeš to je to lano Simond? Ne ?
To je francouzská úctyhodná značka
 Re: Test lana z Decathlonu03.10.2011
Mammut je opravdu už dneska jen prodejní značka. Odborná německá veřejnost ho zařadila do kolonky Fa
 Re: Test lana z Decathlonu03.10.2011
Simond je klasická fr. značka stejně jako Petzl. Nedávno ji Decathlon koupil. Toť vše. Je velmi prav
 Re: Test lana z Decathlonu03.10.2011
Celkem slušnou kvalitu můžu potvrdit u SR Score 10,1. Navíc 3600 za stovku je férová cena.
  Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
a ke stometrový desetjedničce dávaj i otroka co to nosí? :-) cena pěkná no..ale objem a váha u stome
   Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
to je nenapadna pobidka k tomu abys nosil i prsak )))
 Re: Test lana z Decathlonu03.10.2011
Podle mě můžou být mezi lany docela slušný rozdíly. Myslel jsem si, že když to vyrábí např. Beal, vš
  Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
No myslím si, že Simond ještě pořád lana dělá stejně jako Mammut. Jestli něco překupují tak lana to
   Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
Nicméně 80 m za 160€ je celkem pálka za lano o kterém nic nevíš.
   Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
Je pravda, že za +-4000 pravděpodobně koupíš osmdesátku i v ČR. Eshopy ji většinou v nabídce nemají,
    Re: Test lana z Decathlonu04.10.2011
dohadovat se s českými eshopy? ne díky. Reference PRO (včetne pbla) : 4 PROTI : 0
Klidně budu
     Re: Test lana z Decathlonu05.10.2011
A co ti na těch stošedesáti éčkách příjde tak zázračnýho? Kup si Mammut Vertex. Ušetříš a nebudeš se
      Re: Test lana z Decathlonu06.10.2011
Ale ja nenašel v CZ to lano Mammut Vertex v délce delší než 70m. Ale ve Francii se na ten Vertex m
       Re: Test lana z Decathlonu06.10.2011
Ty si fakt všechno hrozně komplikuješ.
Varianta č. 1 Do oblíbeného vyhledávače (doporučuji Go
      Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
Neni ten Vertex horsí nez Simond? Neni ten Verrtex převlečený Beal? Minulá diskuse takovou možnost n
       Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
To těžko říct. Znám uživatele Vertexu a tvrdí, že za ty prachy mu přijde dobrý. Je prý lepší než pře
        Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
Je otazka, jak moc zkusenost od uzivatelu bude platna. Treba Beal Buster, 2 kamosi maji, prej super
         Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
TENDON AMBITION 9,8
Neskutečný držák
          Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
tendon ambition 9,8 s teflonovou upravou mam a s trvanlivosta naprosta nespokojenost.
Asi zme
           Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
Hele Mihale, vzhledem k tomu v jakém objemu lezeš (řekl bych fakt hodně a všude) je to fuk. Kup si t
            Re: Test lana z Decathlonu07.10.2011
To mě zas přijde blbost kupovat malej průměr, protože například mezi Beal Flyer 10,2 a Beal Stinger
             Re: Test lana z Decathlonu08.10.2011
No ale pokud lezeš 60m nebo 70m a to se dá dnes běžně, je to větší komfort (asi, teda pro mně). A já
              Re: Test lana z Decathlonu08.10.2011
Jo a ještě to pivo a tatranku si dám v pohodě i s tenším lasem. A hned dvě piva i tatranky :).
              Re: Test lana z Decathlonu08.10.2011
Jo, to jsme ve shodě. 10,2 jsem dal jako extrémní případ, 10,5 jsem už vůbec neuvažoval. Ale ty hodn
     Re: Test lana z Decathlonu06.10.2011
pokusny kralik uz stejne jsi - viz klasa pisek.jsi proste nepoucitelny :-(
 Re: Test lana z Decathlonu05.10.2011
Lano je spotřební materiál! Olezeš, opadáš, ořežeš na stěně a vyřadíš. Po letech starého lana ve skř
  Re: Test lana z Decathlonu16.10.2011
Jsem ho koupil. 10,2 mm. a tyden ve feancii ho brousil.zatim velika spokojenost. dam dalsi zpravu az
   Re: Test lana z Decathlonu16.10.2011
Tak tři roky silného provozu do prvního řezání ti moc nevěřím.
Buď nepadáš a výhradně slaňuj
    Re: Test lana z Decathlonu16.10.2011
Si psal v prvním příspěvku že 9,8 a najednou 10,2 ???
     Re: Test lana z Decathlonu16.10.2011
10,2 bylo vyhodnejsi (70 m za 109 €), tak jsme oba neodolali a poslali je tam. No nic, kdyztak za ro
   Re: Test lana z Decathlonu16.10.2011
První řezání po třech letech velkého provozu? To ho jako vozíš po Praze? Mít lano, na kterým se hodn
    Re: Test lana z Decathlonu18.10.2011
To same lano mel Mihal. Potvrdi ti neuveritelnou zivotnost. asi proto ze to byl takovej hnusnej tezk
     Re: Test lana z Decathlonu18.10.2011
Existuje vůbec lano, co vydrží a je přitom měkký na pády a příjemný na držení? Mě to přijde, že to s
      Re: Test lana z Decathlonu19.10.2011
No bohužel, pokud je lano měkké a příjemné na práci, tak má většinou kratší životnost. Tohle spolu d

 Spolulezec Jindřichů Hradec03.10.2011
Ahoj,
hledám parťáka či parťačku z Jindřichova Hradce či okolí, který/á by se mnou jezdil/a v období hnusného počasí do Budějek na stěnu.
Jsem začátečník (4-5). Auto mám, lez. výbavu také...;)

Ondras
 V inzerci je větší šance03.10.2011
  Re: V inzerci je větší šance03.10.2011
Diky, nejak mi tato sekce unikla..;)

1   ...   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   702   703   704   705   706   707   708   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bystřice pod Hostýnem
Ahoj, poradíte prosím někdo? Dá se někde dobře zalozit v okolí Bystřice pod Hostýnem? Děkuju.
JAK13:23:00 04.10.2011
odpovědět 
 Re: Bystřice pod Hostýnem
Skalný, rusava - bouldery
13:30:46 04.10.2011
odpovědět 
  Re: Bystřice pod Hostýnem
A nějaká krytá stěna v okolí?...kdyby náhodou bylo hnusně :) Moc děkuju za info.
JAK15:09:05 04.10.2011
odpovědět 
   Re: Bystřice pod Hostýnem
Stena Holesov.
Indy16:01:29 04.10.2011
odpovědět 
   Re: Bystřice pod Hostýnem
Boulder v Přerově na Basecampu.
17:16:55 04.10.2011
odpovědět 
    Re: Bystřice pod Hostýnem
špica boulder v Přerově ve školce
19:03:40 04.10.2011
odpovědět 
   Re: Bystřice pod Hostýnem
boulder frystak, za chvili nove otevrena stena zlin
m.21:50:39 04.10.2011
odpovědět 
    Re: Bystřice pod Hostýnem
Skalný, Držková, Lukov, třeba Helfštýn :)
Dany18:26:14 05.10.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi