Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50.Zaoral 9994 51. 9986 52.Šenkýř 9969 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English friendy CT 06.10.2011 Zdar lezci, potreboval bych poradit s koupi friendu. Par diskuzi uz tu bylo, ale chci se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s friendama od climbing technology.(
  Re: friendy CT 06.10.2011 Ahoj, tento typ friendu dělá i salewa. Mě na nich trošku vadí že jsou zakončeny takovou malou kostič
  Re: friendy CT 06.10.2011 ma to uiaa certifikaci, takze neni duvod nekoupit. Co se konce tyka, mam BD bez oka (s "kostick
    Re: friendy CT 06.10.2011 Mám Salewu tohoto systému a jsem s ní ve svých 3-4-5 především na horách spokojen.
      Re: friendy CT 06.10.2011 no chtel bych upozornit na to ze BD skoncil patent na dvouose frendy ... delaji se u u nas RE axel c
  Re: friendy CT 06.10.2011 To, že BD je ve friendech špička ti řekli v Hudáči, ne?
    Re: friendy CT 06.10.2011 Jedině Omega Pacific ;)
      Re: friendy CT 07.10.2011 Ty jsou fajn,ale musí být dobře založený. Já je mám jako záložní.
      Re: friendy CT 07.10.2011 Ty jsou fajn,ale musí být dobře založený. Já je mám jako záložní.
  Re: friendy CT 07.10.2011 Mám od CT sadu expresek a par karáblí. Sou srovnatelný s jinýma značkama. Když sem je kupoval ve Fra
    Re: friendy CT 07.10.2011 Omega to jsou kouzelné mašinky - BD super - ale tak před měsícem jsem koukal na TotemCam - a ty děla
      Re: friendy CT 07.10.2011 a týpci, co v provence lezou trad si je (totemcamy) nemůžou vynachválit, narozdíl od BD
      Re: friendy CT 07.10.2011 Totemy vypadají vskutku zajímavě, pak že není co vymýšlet.
        Re: friendy CT 10.10.2011 No jestli je něco revolučního tak imho linkcamy, totemy (jakkoliv možná dobré) na obrázku vypadaj ja
          Re: friendy CT 10.10.2011 Beru zpět, na druhej pohled už vypadaj fakt zajímavě.
    Re: friendy CT 08.10.2011 Tak to týpek vůbec nevěděl která bije. CT je značka pod kterou vyrábí největší výrobce karabin v Evr
      Re: friendy CT 10.10.2011 Díky za info Beliale.
      Re: friendy CT 10.10.2011 OT: Beliale nevíš kolik by mohl stát Alpine Up?
        Re: friendy CT 10.10.2011 Naprosto přesně - 2159,- s karabinou. Bude se prodávat od 2012. Mně se s ním popravdě pracovalo úpln
          Re: friendy CT 10.10.2011 Karáble je na to potřeba nějaká speciální? A s tou prací - nevyřešilo by to tenčí lano (pokud to lze
            Re: friendy CT 11.10.2011 jasně, tenčí lano to řeší docela dobře. my jsme měli docela tlusté 9,1. jinak karáble je jedno jaká
suunto 05.10.2011 Cau lidi
chci se zeptat majitelů hodinek suunto vector, jestli se vám toci ten prstenec který je okolo displeje a jsou na něm stupně od 00-360. Bavili jsme se s kolegou a mu se točí a mi ne. Tak chci vědět jak to ma byt:) Dik Spidy
  Re: suunto 05.10.2011 mam x lander a toci se :)
  Re: suunto 05.10.2011 Majitel VECTOR: ano, samozřejmě, že se točí! ;)
  Re: suunto 05.10.2011 Musíš na to silou
...co nejde silou jde ještě větší silou
a selžou li všechny pokusy,
    Re: suunto 05.10.2011 Mě se netočí :-D
      Re: suunto 05.10.2011 a přece se točí!
      Re: suunto 06.10.2011 Měl by se točit. Jak jinak by sis nastavil azimut?
    Re: suunto 06.10.2011 ok, du na to...
      Re: suunto 07.10.2011 ok, jde na to...
  Re: suunto 06.10.2011 Musí se točit, jinak nenastavíš azimut.
  Re: suunto 06.10.2011 A dokonce se dá i oddělat a drážka pod ním vyčistit.F
  Re: suunto 09.10.2011 3 roky jsem je prodaval a točí se všechny je dobrý jsi je vyčistit...
Gr. Wiesbachhorn 05.10.2011 Zdar, chci se zeptat, zda jste někdo nebyl teď na konci září na Gr. Wiesbachhornu - jak je to tam se sněhem? A myslíte, že ještě výhledově do 2-3 týdnů se bude dát vršek stihnout jakž takž bez brodění prašanem? Díky za případný (věcný) reakce ..
  Re: Gr. Wiesbachhorn 05.10.2011 poslední víkend v září jsem byl kousek od něho na Mt. Barenkopfu a sněhu na Kaindlgrátu pomálu.pošlu
Doktor 04.10.2011 Ahoj!Neznáte,prosím,nějakého dobrého,nejlépe asi lezce,doktora v Brně?Za chvíli to bude rok, co mám vcelku velké problémy s prstem.Zkoušel jsem různá řešení,včetně dvou doktorů z Ostravy,nic nepomohlo.Už jsem přemýšlel i nad amputací :-D Nehledě na ramena
  Re: Doktor 04.10.2011 No ty voe.. jestli nebude lepsi nez tu amputaci, zkusit cestu do phy. Jestli je to pro tebe problem
  Re: Doktor 04.10.2011 Čaues Poldíku, prsty to je zlo, též mě to bolí už přes měsíc... Přijď ve čtvrtek do Podnebí na váleč
    Re: Doktor 05.10.2011 No Tatuši,samozřejmě o PodNebi vím,ale zatím jsem dycky jezdil dom ve čtvrtek.Ale jednou to přijde!S
  Re: Doktor 04.10.2011 Vysoké Mýto nebo Praha. V Praze k Hebelkovi na urazyruky.cz, Vysoký Mýto si určitě zjistíš sám. Sran
    Re: Doktor 05.10.2011 Co myslíš tím Vysokým Mýtem? Nemotáš to trochu?
      Re: Doktor 05.10.2011 Asi spíš Vysoké nad Jizerou :-)
        Re: Doktor 05.10.2011 Jo. Ve Vysokém nad Jizerou je klinika chirurgie ruky s výbornou pověstí. Filip Hebelka, alias Filous
  Re: Doktor 04.10.2011 Co máš za problémy? Třeba ti sem hodí někdo nějakou zázračnou radu. Problémy s prstama měl kde kdo.
    Re: Doktor 05.10.2011 Hele, nejsem si jistej, jestli zázračný rady existujou ;)).
(Možná tak leda kromě tý "n
      Re: Doktor 05.10.2011 Jenomže pozákroku jakýmkoliv to stejně budeš v klidu muset nechat jinak se ti to většinou ještě zhor
  Re: Doktor 05.10.2011 Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "pro
    Re: Doktor 05.10.2011 Tak třeba zrovna ganglion jsem měl na prsteníčku, první článek. Pomohlo jednoduše odsátí ganglionu t
  Re: Doktor 05.10.2011 Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "pro
Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Ahoj, poradíte prosím někdo? Dá se někde dobře zalozit v okolí Bystřice pod Hostýnem? Děkuju.
  Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Skalný, rusava - bouldery
    Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 A nějaká krytá stěna v okolí?...kdyby náhodou bylo hnusně :) Moc děkuju za info.
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Stena Holesov.
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 Boulder v Přerově na Basecampu.
        Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 špica boulder v Přerově ve školce
      Re: Bystřice pod Hostýnem 04.10.2011 boulder frystak, za chvili nove otevrena stena zlin
        Re: Bystřice pod Hostýnem 05.10.2011 Skalný, Držková, Lukov, třeba Helfštýn :)
adamondrafilm 03.10.2011 ako to vyzerá s tým veľkofilmom o Adamovi? už vyšiel?
  Re: adamondrafilm 04.10.2011 je to mysterium... nic takovyho nebylo, neni a nebude.. :)
    Re: adamondrafilm 04.10.2011 Co ja vim, film mel hodne uspesnou prepremieru v Cervnu v Itlii, pak jel stale jesne nespokojenej Pe
      Re: adamondrafilm 04.10.2011 To jako ty 4 rejpalové co tady pořád hustěj komentáře můžou za tu paži? Díky moc!
        Re: adamondrafilm 04.10.2011 IRONIE: šlapli asi mistrovi na kuri oko svou zvedavosti, coz je rozhodne ta nejhorsi lidska vlastnos
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 tim to nebude, imho,.. a pokud jo tak smich :)
      Re: adamondrafilm 04.10.2011 Tak asi to nejak je.
        Re: adamondrafilm 05.10.2011 vzhledem k tomu že adam je sotva 19ti letej mladík myslímm že je ještě čas na jedho film.. chceeteli
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 to je pekné, že radíš jeho mame, ktoré videá s Adamom si môže pozrieť :-D
      Re: adamondrafilm 05.10.2011 Nevím jak v tomto případě, ale na základě zkušeností kamaráda bych řekl, že ČR má na háku ani tak ne
        Re: adamondrafilm 05.10.2011 navim sponzori si diktuji podminky a tem je CR trosicku u p.. :) proto italie, svycarsko... no ale
          Re: adamondrafilm 05.10.2011 No přesně tak. Film jsem si chtěl koupit, ale pokud nebude v ČR v prodeji, tak si ho s klidným srdce
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Celé je to absurdní a směšné, představa, že by takhle třeba jednali hoši z BigUp... vždyť Petan je s
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Pepa a kde si prišiel k tomu, že v ČR sa nebude dať kúpiť?? Videl som predpremiérovú verziu a poviem
            Re: adamondrafilm 05.10.2011 Trošku alibismus ne? Jestli nebude v prodeji v ČR, tak si ho kup v jakémkoliv jiném členském státu E
              Re: adamondrafilm 05.10.2011 Jo, to si ho koupit můžeš. Případně asi i stáhnout. Akorát pokud bude určen pro italský trh, budeš s
                Re: adamondrafilm 05.10.2011 neboj italove ho udelaj v anglictine... film bude s ceskyma titulkama :)
                Re: adamondrafilm 05.10.2011 I určenej pro italskej trh bude mít určitě anglickou, nebo i německou verzi zvuku (nebo titulky). Co
                  Re: adamondrafilm 06.10.2011 Jo, to je pohoda.
Proč se nepodívat na českej film, natočenej o Čechovi Čechem v italštině ne
                    Re: adamondrafilm 06.10.2011 to bude dyvko, si vypnes preklad a kurva zni porad stejne, ne :)
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Mammut je opravdu už dneska jen prodejní značka. Odborná německá veřejnost ho zařadila do kolonky Fa
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Simond je klasická fr. značka stejně jako Petzl. Nedávno ji Decathlon koupil. Toť vše. Je velmi prav
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Celkem slušnou kvalitu můžu potvrdit u SR Score 10,1. Navíc 3600 za stovku je férová cena.
    Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 a ke stometrový desetjedničce dávaj i otroka co to nosí? :-) cena pěkná no..ale objem a váha u stome
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 to je nenapadna pobidka k tomu abys nosil i prsak )))
  Re: Test lana z Decathlonu 03.10.2011 Podle mě můžou být mezi lany docela slušný rozdíly. Myslel jsem si, že když to vyrábí např. Beal, vš
    Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 No myslím si, že Simond ještě pořád lana dělá stejně jako Mammut. Jestli něco překupují tak lana to
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 Nicméně 80 m za 160€ je celkem pálka za lano o kterém nic nevíš.
      Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 Je pravda, že za +-4000 pravděpodobně koupíš osmdesátku i v ČR. Eshopy ji většinou v nabídce nemají,
        Re: Test lana z Decathlonu 04.10.2011 dohadovat se s českými eshopy? ne díky. Reference PRO (včetne pbla) : 4 PROTI : 0
Klidně budu
          Re: Test lana z Decathlonu 05.10.2011 A co ti na těch stošedesáti éčkách příjde tak zázračnýho? Kup si Mammut Vertex. Ušetříš a nebudeš se
            Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 Ale ja nenašel v CZ to lano Mammut Vertex v délce delší než 70m. Ale ve Francii se na ten Vertex m
              Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 Ty si fakt všechno hrozně komplikuješ.
Varianta č. 1 Do oblíbeného vyhledávače (doporučuji Go
            Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Neni ten Vertex horsí nez Simond? Neni ten Verrtex převlečený Beal? Minulá diskuse takovou možnost n
              Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 To těžko říct. Znám uživatele Vertexu a tvrdí, že za ty prachy mu přijde dobrý. Je prý lepší než pře
                Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Je otazka, jak moc zkusenost od uzivatelu bude platna. Treba Beal Buster, 2 kamosi maji, prej super
                  Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 TENDON AMBITION 9,8
Neskutečný držák
                    Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 tendon ambition 9,8 s teflonovou upravou mam a s trvanlivosta naprosta nespokojenost.
Asi zme
                      Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 Hele Mihale, vzhledem k tomu v jakém objemu lezeš (řekl bych fakt hodně a všude) je to fuk. Kup si t
                        Re: Test lana z Decathlonu 07.10.2011 To mě zas přijde blbost kupovat malej průměr, protože například mezi Beal Flyer 10,2 a Beal Stinger
                          Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 No ale pokud lezeš 60m nebo 70m a to se dá dnes běžně, je to větší komfort (asi, teda pro mně). A já
                            Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 Jo a ještě to pivo a tatranku si dám v pohodě i s tenším lasem. A hned dvě piva i tatranky :).
                            Re: Test lana z Decathlonu 08.10.2011 Jo, to jsme ve shodě. 10,2 jsem dal jako extrémní případ, 10,5 jsem už vůbec neuvažoval. Ale ty hodn
          Re: Test lana z Decathlonu 06.10.2011 pokusny kralik uz stejne jsi - viz klasa pisek.jsi proste nepoucitelny :-(
  Re: Test lana z Decathlonu 05.10.2011 Lano je spotřební materiál! Olezeš, opadáš, ořežeš na stěně a vyřadíš. Po letech starého lana ve skř
    Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Jsem ho koupil. 10,2 mm. a tyden ve feancii ho brousil.zatim velika spokojenost. dam dalsi zpravu az
      Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Tak tři roky silného provozu do prvního řezání ti moc nevěřím.
Buď nepadáš a výhradně slaňuj
        Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 Si psal v prvním příspěvku že 9,8 a najednou 10,2 ???
          Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 10,2 bylo vyhodnejsi (70 m za 109 €), tak jsme oba neodolali a poslali je tam. No nic, kdyztak za ro
      Re: Test lana z Decathlonu 16.10.2011 První řezání po třech letech velkého provozu? To ho jako vozíš po Praze? Mít lano, na kterým se hodn
        Re: Test lana z Decathlonu 18.10.2011 To same lano mel Mihal. Potvrdi ti neuveritelnou zivotnost. asi proto ze to byl takovej hnusnej tezk
          Re: Test lana z Decathlonu 18.10.2011 Existuje vůbec lano, co vydrží a je přitom měkký na pády a příjemný na držení? Mě to přijde, že to s
            Re: Test lana z Decathlonu 19.10.2011 No bohužel, pokud je lano měkké a příjemné na práci, tak má většinou kratší životnost. Tohle spolu d
Spolulezec Jindřichů Hradec 03.10.2011 Ahoj,
hledám parťáka či parťačku z Jindřichova Hradce či okolí, který/á by se mnou jezdil/a v období hnusného počasí do Budějek na stěnu.
Jsem začátečník (4-5). Auto mám, lez. výbavu také...;)
Ondras
HAC5 02.10.2011 Ahoj, nemáte někdo zkušenost se sporttesterem Ciclosport HAC 5? Nějak nemůžu přijít na to kde dělám chybu, že nemůžu spustit záznam tepu,trasy atd. Má to být kombinace dvou tlačítek na 3 vteřiny(LH a LD). Tak jestli to nějak nesouvisí s profily nb tak něc
1
...
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
...
2263
Doktor Ahoj!Neznáte,prosím,nějakého dobrého,nejlépe asi lezce,doktora v Brně?Za chvíli to bude rok, co mám vcelku velké problémy s prstem.Zkoušel jsem různá řešení,včetně dvou doktorů z Ostravy,nic nepomohlo.Už jsem přemýšlel i nad amputací :-D Nehledě na ramena a lokty.Už mě to fakt sere.Vím,že v Praze je lezecká ambulance,ale tam se mi moc nechce jezdit,ani nevím,jaká je.Díky moc za odpovědi. Polda 16:43:05 04.10.2011odpovědět
  Re: Doktor No ty voe.. jestli nebude lepsi nez tu amputaci, zkusit cestu do phy. Jestli je to pro tebe problem tak te to asi zas az tak nes.. Sorry, ale na tohle se fakt neda reagovat jinak :) 20:46:43 04.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Čaues Poldíku, prsty to je zlo, též mě to bolí už přes měsíc... Přijď ve čtvrtek do Podnebí na válečnou poradu :-) Tatuš 20:59:06 04.10.2011odpovědět
    Re: Doktor No Tatuši,samozřejmě o PodNebi vím,ale zatím jsem dycky jezdil dom ve čtvrtek.Ale jednou to přijde!Stejně mnou tam budete opovrhovat za můj abstinenční přístup :-D Tak se hoj vole, ciao Polda 16:05:30 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Vysoké Mýto nebo Praha. V Praze k Hebelkovi na urazyruky.cz, Vysoký Mýto si určitě zjistíš sám. Srandisto. Goldfinger 23:14:08 04.10.2011odpovědět
    Re: Doktor Co myslíš tím Vysokým Mýtem? Nemotáš to trochu? 07:12:47 05.10.2011odpovědět
      Re: Doktor Asi spíš Vysoké nad Jizerou :-) jazz 07:43:41 05.10.2011odpovědět
        Re: Doktor Jo. Ve Vysokém nad Jizerou je klinika chirurgie ruky s výbornou pověstí. Filip Hebelka, alias Filous (urazyruky.cz), tam svého času taky působil. Jinak léčil pár mých kamarádů s výbornými výsledky.
O Vysokém Mýtě nevim nic :) Robert 10:17:58 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Co máš za problémy? Třeba ti sem hodí někdo nějakou zázračnou radu. Problémy s prstama měl kde kdo. Belial 23:15:00 04.10.2011odpovědět
    Re: Doktor Hele, nejsem si jistej, jestli zázračný rady existujou ;)).
(Možná tak leda kromě tý "nezatěžovat a nechat to v klidu" - ovšem i ta má smysl jen v některejch případech, jindy to nic neřeší.) Robert 10:20:06 05.10.2011odpovědět
      Re: Doktor Jenomže pozákroku jakýmkoliv to stejně budeš v klidu muset nechat jinak se ti to většinou ještě zhorší. Aldo 11:21:19 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "problém s prstem" je nejčastěji prasklé či natržené poutko, což jsem absolvoval (natržené) a teda nic moc vidina nějakého zlepšení.Nějakou dobu jsem musel bandážovat a nosit gelový navlek a prstýnek k tomu. Díky každodenní práci a restu od té doby co jsem to zjistil,jsem se nedostal k lezení asi 8 měsíců a když to zkusím doma na stěnce tak je během chvilky finiš. Sám přemýšlí o operaci, kdy ti nahradí prasklé poutko za poutko ze zápěstí. A měl by být klid. Prý!
Jestli máš pocit něčeho podobného, tak rada z Vysokého: pořádně široký prstýnek Pedro 14:50:01 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor hebelka v praze (www.urazyruky.cz ), dobry pristup, je to lezec, objednaci lhuty cca tyden-dva. v brne muzes zkusit hrazdiru, to je sportovni ortoped, odbornik na sonograf, ale neni to lezec. objednani na dlouho. ondra 15:11:27 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Dobrá, díky za rady, vypada to na výlet do Prahy.S amputací jsem si samozřejmě dělal srandu,ikdyž ve slabých chvilkách to vrtalo.Problém je-zduřenina(ganglion) na bazálním čl.prostředníku,tzn. velká bolest postupně v celém prstě.Nepomohl klid,kostival,tejping,dolgit mast,ultrazvuk ani zátěž.Po injekci kortikosteroidů se to TROCHU zlepšilo.Ikdyž se snažím nejet na max,horší se to.Takže tak.Ještě jednou díky moc za rady. Polda 16:03:57 05.10.2011odpovědět
    Re: Doktor Tak třeba zrovna ganglion jsem měl na prsteníčku, první článek. Pomohlo jednoduše odsátí ganglionu tlustou jehlou. Udělal mně to ortoped v okresní nemocnici na požádání. Do té doby mně pořád říkal klid a nic s tím nedělat. Takže většinu té zgelovatělé hmoty odsál a zbytek jsem asi za měsíc rozmasíroval. Už se to nevrátilo, mám klid. Neznamená to však, že u tebe to bude probíhat stejně. Belial 18:13:59 05.10.2011odpovědět
  Re: Doktor Vyské nad Jizerou, je potřeba se objednat tak měsíc a víc dopředu a je to tam na celý den. "problém s prstem" je nejčastěji prasklé či natržené poutko, což jsem absolvoval (natržené) a teda nic moc vidina nějakého zlepšení.Nějakou dobu jsem musel bandážovat a nosit gelový navlek a prstýnek k tomu. Díky každodenní práci a restu od té doby co jsem to zjistil,jsem se nedostal k lezení asi 8 měsíců a když to zkusím doma na stěnce tak je během chvilky finiš. Sám přemýšlí o operaci, kdy ti nahradí prasklé poutko za poutko ze zápěstí. A měl by být klid. Prý!
Jestli máš pocit něčeho podobného, tak rada z Vysokého: pořádně široký prstýnek Pedro 17:09:15 05.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: