Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230750 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kotelna Brno18.10.2011
Zdravím,
počul som že Kotelna znovu funguje, alebo sa k tomu schyluje. Vie o tom niekto niečo viac?
 Re: Kotelna Brno18.10.2011
 Nákup batohu přes net17.10.2011
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nákupem batohu přes net ze stránek www.bagl.cz nebo
 Re: Nákup batohu přes net18.10.2011
Ne. Je to hrozný obchod.
 Re: Nákup batohu přes net18.10.2011
Ahoj, vše v pohodě, batoh mi dorazil druhý den a nebyl nejmenší problém.
  Re: Nákup batohu přes net18.10.2011
Ahoj,
já ztama batoh mám, dostal jsem ho ve slíbeném termínu (narozdíl od jiných eshopů). Jed
   Re: Nákup batohu přes net18.10.2011
Ahoj, já teď kupoval batoh na
    Re: Nákup batohu přes net18.10.2011
Ha ha háááááááááá. Odkdy zebry potrebuji batohy?
     Re: Nákup batohu přes net19.10.2011
... Kdyz potrebuji neco prenest, ne??? Jsi nikdy nevidel zebru s batohem? Ajajaj, ja jich videl! A n

 ponte di legno17.10.2011
Ahoj pojedu do oblasti ponte di legno a chci se zeptat jak je to tam se skialpinismem? Co je potřeba za materiál a jaká je náročnost?
 Re: ponte di legno18.10.2011
Ani v jednom tam není žádná anomálie, čili vše jako kdekoliv jinde.
  Re: ponte di legno18.10.2011
Ono se lyžuje nejvíc v Tonale. Odtamtud vedou hodně jednoduché a krátké skitúry (stačí stoupací pásy

 Turecko Antalya17.10.2011
Ahoj,

nedokazete mi nekdo poradit ohledne dopravy z letiste Antalya do Josito campu? Nechce se mi platit  40 eur za jednu cestum kdyz si zajistim dopravu primo u kempu. Ale nepodarilo se mi dohledat zadny autobus mym smerem. Pokud s ti
 Re: Turecko Antalya17.10.2011
Ahoj, pokud si vezmeš taxík přímo z letiště tak zaplatíš asi tolik jako tomu z josita. Ale celkem js
  Re: Turecko Antalya17.10.2011
Z letiště busem, pak busem směr Čakirlar a Akdamlar. Od tud jednoduše stopíkem nahoru. Zpět to je je
   Re: Turecko Antalya17.10.2011
Presne tak jed autobusem + stopem. Aspon si uzijes trochu Asie (v kempu se ti eura budou hodit). Je

 Vedle Umbaby16.10.2011
Ahoj, nevíte nekdo jak se jmenujou cesty na masiv vlevo od Umbaby? V průvodci je pouze Sarajevská stěna a pak až Umbaba. Zkusil bych si je v nových cestách za rok 2010 na EC ale nevím jak se jmenuje ten masív a na levej ke Kostovy do sešitu se už asi leto

 Swiss machine16.10.2011
Ahoj všem. Sháním film Swiss machine. Úplně nejlépe ke stažení, ale koupi se rovněž vyloženě nebráním. Díky za poradu.
 Re: Swiss machine16.10.2011
Kup Reel rock film tour 2011 za pár dolčů ze Států a máš tak nejen tenhle film......

  Re: Swiss machine16.10.2011
Sorry, 2010 samozřejmě. 2011 bude taky pecka, ale k prodeji ještě bohužel není......
   Re: Swiss machine16.10.2011
Díky

 Andy15.10.2011
Zdar,

Sháním před odjezdem ke koupi mapu-průvodce oblasti Cordon del Plata a Aconcagua.

Díky

 návrat k lezení po porodu15.10.2011
Mám dotaz pro ženy. Jak dlouho po porodu jste byly schopné se vrátit k lezení a jak to šlo?Jsem na začátku trochu rizikovějšího těhotenství, takže se musím na celou dobu vzdát i TR a trochu mě děsí, jaký bude návrat. Už se nemůžu dočkat, až budu moct zase
 Re: návrat k lezení po porodu15.10.2011
Nejsem žena, ale moje žena mohla v pohodě lézt (cca 5 UIAA na skalách) cca měsíc po porodu. Moc se j
 Re: návrat k lezení po porodu15.10.2011
Ked si sa nerozhodla pre potrat, tak este existuje druha alternativa a to tzv. hniezda zachrany, pro
  Re: návrat k lezení po porodu15.10.2011
vole.
  Re: návrat k lezení po porodu15.10.2011
tak na takovou odpověď jsem čekala, jen něvím, co má společného s mým dotazem. Ale prosím nenamáhej
   Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Konzultoval jsme to se svojí ženou, než jsem napsal :-) Takhle to bylo dva měsíce po porodu
    Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
super, díky, máte krásný mimčo a rodiče vypadaj spokojeně a tak to má být. Ať už s lezením nebo bez
     Re: návrat k lezení po porodu17.10.2011
Jestli to bylo na mě, tak tomuhle mimču je už skoro osmnáct a říká je lezení je nuda a že to pravý d
   Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Jaaj este dobre ze si sa ozvala, na jeden podstatny moment som pozabudol: aby sa ti to uz neopakoval
    Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Milé M., tohle jsi už předváděl u několika podobných celkem seriozních dotazů několika žen. Není Ti
     Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
starej Freud by to byl schopen vysvetlit celkem snadno, s pomoci cizich slov. Dneska se tomu rika no
     Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Jake nejhezci, jake nehjezci?! Kubo, dyt vona nemuze lezt, je v jinaci, jeste k tomu na rizikaci, ta
      Re: návrat k lezení po porodu17.10.2011
Teda Marusko, takovy vosklivy slovo...vocas. Kdes to slysela? Odjakziva se rika si delas kozy.
    Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
tyzje cyp!!!
 Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Napsala jsem ti něco do mailu, aby si na mě chlapci taky nesmlsli
 Re: návrat k lezení po porodu16.10.2011
Nechci tě zrazovat, ale je možné, že dlouhou dobu po porodu nebudeš lézt.
a) po porodu je to
 Re: návrat k lezení po porodu17.10.2011
Ahoj, já jsem lezla tak do 5 měsíce. 3 měsíce po porodu už jsem v kolmém lezla to samé, co před těho
 Re: návrat k lezení po porodu17.10.2011
Caute, prvotne gratulace, druhotne pisu ja (upman) a zena (Misa diktuje).

Mame ted ro
  Re: návrat k lezení po porodu19.10.2011
Jo, tak nějak to je. Máme tříleté dítě a vydrží tak 3-4 cesty, pak už to moc nejde.
S oblast
 Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
Debaty o lezeni v tehotenstvi tady jiz byly. Jedna nedavno, i jini zde nyni diskutujici se toho ucas
  Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
Ad 1) až 5)
Dotaz byl "návrat k lezení po porodu"
   Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
Na návrat k lezení po porodu by mohly odpovědět taky třeba Simona Ulmonová, Saša Gendová či Ájka Zem
  Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
Každý porod je riziko, těhotenství je riziko, život je riziko, jenom smrt je nakonec bez rizika.
 Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
To záleží na spoustě věcí.... když bude porod v pohodě, mimino pohodář, tak to jde podle mě rychle.
 Re: návrat k lezení po porodu18.10.2011
Já lezla do pátého měsíce, pak hned po šestinedělí, ale postupně a zlehka, stejně to jinak nešlo. Po
  Re: návrat k lezení po porodu19.10.2011
Přesně tak, nemá smysl si nic malovat. Mě se teda svět docela změnil a docela jsem čuměl.

 Nákup v ARCU na fakturu15.10.2011
Ahoj,
prosím o radu. Letos v létě jsem zaslechl že je možné nakoupit v Arcu materiál na fakturu a že mi ho tak prodají levněji, prý bez DPH? Nevíte o tom někdo něco bližšího? Za týden se tam chystáme a máme v plánu nakoupit nějaký meteriál, tak byc
 Re: Nákup v ARCU na fakturu15.10.2011
Daňově je to možné. Ale je to fakt složitý. V kostce: Přijdeš do italského krámu, předložíš doklady
  Re: Nákup v ARCU na fakturu15.10.2011
Aha, dík za odpověď, to co mi v tom krámě v létě říkali ti co tam nakupovali na fakturu bylo dost zj
  Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Ještě bych doplnil, že pokud toho nakoupíš nad 10mil. za účetní období, tak jsi povinnen registrovat
 Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Upřímně nechápu proč všichni nakupují v Arcu. Letos jsem tam byl 3x a ani jednou nenarazil na nic co
  Re: Nákup v ARCU 16.10.2011
Je to jak říkáš nejsou to zázraky, ale například jsem koupil Garmonty za 30 a pak i za 18E, 3/4 kalh
   Re: Nákup v ARCU 16.10.2011
Garmonty jsi nenapsal konkrétně, takže to může být široký pojem, 3/4 Direct Alpin jsem koupil za 250
    Re: Nákup v ARCU 16.10.2011
Ty Garmotny byly sticky weekend v roce 2001 kdy u nás stály 2500,- , Beal Combi jsem v době kdy jse
     Re: Nákup v ARCU 17.10.2011
jj souhlas, ne vždy a ne všechno je tam levné, ale když už tam jedeš lézt, tak si myslím že se vypla
  Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Taky mám pocit, že už to tam není to, o čem se píše na lezci. Ale já tam jezdím pro 5.10 a ty jednak
   Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Snad jen mádžo, to tam vyjde sotva na polovic, co u nás a presso za éčko, který je fakt dobrý.
    Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Letos v létě Tendon Classic 10mm,70m za 79E, tzn asi 1900 Kč, neříkám, že nemůžeš na podobnou akci n
     Re: Nákup v ARCU na fakturu16.10.2011
Jinak karabiny tam mají trvale okolo 4,5-6E za HMS, 5-7E za presa nebo např. oválný ocelky za 3E což
      Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
Krome toho ze na dovolene se vzdy nakupuje trochu snadneji, tak je mnohem vetsi vyber vseho. Kolikra
       Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
Presne tak a o tom to je. Jedes do Arca na podzim, neco polezes, projdes krasne a plne kramy, ktere
       Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
Paradox je, že krámy se tváří jako samostatné, ale majitel je jeden.
        Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
A kdo je ten majitel? Zmrzlinář Marco? :=)
         Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
Tak dá se předpokládat, že tři Red Pointy budou mít stejného majitele, to by snad nikoho nenapadlo,
          Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
Většina obchodů má skutečně jednoho majitele a to je majitel Vertikalu... Třeba Lasportiva 100%!
           Re: Nákup v ARCU na fakturu17.10.2011
není to Hudy? :-D
            Re: Nákup v ARCU na fakturu18.10.2011
je to Fabio L.
            Re: Nákup v ARCU na fakturu20.10.2011
Hudy ne, ten pracuje s maržema úplně jinak.
  Re: Nákup v ARCU na fakturu19.10.2011
Výhodný nákup? Třeba hex od Campu č.11 za 11 EUR (to si pamatuju přesně); sada čtyř tricamů (0,5-2)

 21m zeď sólo14.10.2011
Nebylo to moc na článek tak alespoň sem: http://tinyurl.com/62kpn47
Mrštná Číňanka Ma-ťej se chtěla podívat do hradu Čung-hua zadáčo, ale

1   ...   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   702   703   704   705   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vedle Umbaby
Ahoj, nevíte nekdo jak se jmenujou cesty na masiv vlevo od Umbaby? V průvodci je pouze Sarajevská stěna a pak až Umbaba. Zkusil bych si je v nových cestách za rok 2010 na EC ale nevím jak se jmenuje ten masív a na levej ke Kostovy do sešitu se už asi letos nepodívám. Jedna z cest se nastupuje od Umbaby podel hrany na vrchol prez 3 bh. myslim. Druhá pod slaněním do údolí. Víc sem jich tam neviděl.Dik
Yanya22:53:12 16.10.2011
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi