Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Ježek 9200 45.Zítková 9200 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Veselá 4592 11.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Ahoj, sháním někoho, kdo zná skály Jížní Moravy. Chtěl bych se tuto sobotu někam vypravit. Přidáš se, vyznáš se?
  Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Znám, klidně napiš co chceš za typ lezení a kam - Jižní Morava je široký pojem a zkusím poradit:-).
    Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Ale nechtěj, aby se přidal....nebo necháš lezení a začneš hrát šachy...:)
      Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Vieš niečo, čo Vlk netuší?
        Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Tak to je výzva, vyraž s Vlkem, uvidíme kdo přestane lízt. :D
          Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Já určitě ne, ani na smrtelný posteli, ale to si ještě počkáte, mám životů jako kočka:-).
            Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 ... no toho se právě všichni bojíme.
To Aleš - pojeď se mnou na Koně, sektor světovéh
              Re: Skály Jížní Moravy 22.10.2011 a začneš hrát šachy zase :)
Studený masiv 20.10.2011 Ahoj, znáte někdo lezení na Studeném masivu? Dá se tam zalozit i teď...když už není moc teplo...nebo je to tam opravdu studený?:) Dík za info.
  Re: Studený masiv 21.10.2011 Jestlimyslíš ten nad Ustím,tak už bude zelený a mokrý.Je otočený na sever.
Studený masiv 20.10.2011 Ahoj, znáte někdo lezení na Studeném masivu? Dá se tam zalozit i teď...když už není moc teplo...nebo je to tam opravdu studený?:) Dík za info.
Salcbursko 20.10.2011 Ahoj, můžete mi doporučit lezení někde okol jezer Mondsee a Attersee? Néjlepe něco sportovního, pokud to tam je. Díky
  Re: Salcbursko 21.10.2011 někde jsem před pár lety stahoval nějakého průvodčíka, kterej se ukázal jako nepoužitelnej protože b
    Re: Salcbursko 21.10.2011 Dík moc ;) cesty jsou tam teda težší, ale něco si vyberu..:)
      Re: Salcbursko 21.10.2011 z oblastí kde si zalezu já:
Plombergstein (u St. Gilgenu u Wolfgangsee) - skalkařská oblast,
Expresy pod Batizakom 20.10.2011 Pred dvoma tyzdnami sme zabudli pod batizakom na najvacsom sutri mierne schovane dve sady expresov black diamond, vcera sme ich pol hodiny hladali pod snehom ale uz ich niet. Prosim nalezcu, ktory verim ze sa potesil predcasnym vianociam, nech sa ozve - j
  Re: Boulder v Ostravě 19.10.2011 Nová bouldrovka? Díky:) Dáme to do mapy a třeba se pochlubjejí i článečkem.
  Re: Boulder v Ostravě 19.10.2011 No tak to se už těším....výborná zpráva před začátkem zimní přípravy :)
  Re: Boulder v Ostravě 19.10.2011 no super, uz aby to bylo otevrene!
studlgrat zitra ? 19.10.2011 cau lidi, byl jste ted nekdo na glocku ? Podle webkamer to vypada ze je snih az nahore, pocasi vypada ze by mohlo bejt pekny, ma smysl se tam trmacet, nebo to bude od pulky dal cely zarmzly ?
  Re: studlgrat zitra ? 20.10.2011 Vzdyt se to lozi i v zime. Nic neres a pokud ma byt pekne, vem pikl, macky a vyraz.
Arco 7b 19.10.2011 Ahoj, potreboval bych trochu poradit/ dát tip na nejaky lehci/ lezitelny 7b kdekoli v Arcu.. Probehla mensi hecovaci sazka a myslim, ze to jen podle meho vyberu od spoda nemuzu zvladnout..
  Re: Arco 7b 19.10.2011 :) Lehčí 7b pak nemůže být přece 7b :D nebo jak je to s tou klasifikací :) Torouši heeeelp.
    Re: Arco 7b 19.10.2011 To jako myslíš, že po letech nelezení, dáš 7b jo? Myslím, že to ani nevysedíš o kusovce si nech zdá
      Re: Arco 7b 19.10.2011 duracell, jeron
        Re: Arco 7b 19.10.2011 Warner broz
          Re: Arco 7b 19.10.2011 ..takže je to prostě tak! Nikdo jinej než pražáci sem už skoro nechodí.. Díky za pomoc chlapáci.. :D
            Re: Arco 7b 19.10.2011 Caute,
hned nad Arcem je fakt nadhetna oblast Sport Roccia 86, viz i pruvodce tady. N
    Re: Arco 7b 19.10.2011 vzdyt to kluci víte jaká je skutečnost.
ted sem o tom psal na zlobe viz "Jinak binec v
      Re: Arco 7b 19.10.2011 Aladin je "smesne lehkej", kdyz ma clovek namakano v previsech, pac je to padlovacka, kde
        Re: Arco 7b 19.10.2011 spousrta lidi si to zapisuje jako 6c. timto bude. a ne ze maji buhvijakou vytrvalost
  Re: Arco 7b 19.10.2011 pokud máš vytrvalost, tak je docela dobrý Beach Boys v Massone. Ale bez vytrvalosti je to palba.
DNES LIBEREC 18.10.2011 AHOJ, NEJSTE NĚKDO V LIBERCI? JÁ JSEM TU TEĎ NA DVA DNY NA ŠKOLENÍ A MÁM SEBOU SEDÁK A LEZEČKY TAKŽE BYCH RÁD ODPOLEDNE PO 16HOD. NĚKAM VYRAZIL - SKÁLY NEBO STĚNA NAJDESE NEKDO? TEL: 725 007 082
  Re: DNES LIBEREC 18.10.2011 Uz nervi, vole!
    Re: DNES LIBEREC 18.10.2011 Ty skaly mne zaujaly...muzes tedy az po 16hodine, sejdeme se tak v 17h pak u skal to rozbalime v 18
      Re: DNES LIBEREC 19.10.2011 debile vole
kdyz se na necem dohodnem proc neprijdes
sem tam cekal jak chuj
t
        Re: DNES LIBEREC 19.10.2011 (((-:
1
...
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
...
2263
Skály Jížní Moravy Ahoj, sháním někoho, kdo zná skály Jížní Moravy. Chtěl bych se tuto sobotu někam vypravit. Přidáš se, vyznáš se? Aleš 13:58:29 20.10.2011odpovědět
  Re: Skály Jížní Moravy Znám, klidně napiš co chceš za typ lezení a kam - Jižní Morava je široký pojem a zkusím poradit:-). Vlk 14:29:51 20.10.2011odpovědět
    Re: Skály Jížní Moravy Ale nechtěj, aby se přidal....nebo necháš lezení a začneš hrát šachy...:) Mrnda 16:01:05 20.10.2011odpovědět
      Re: Skály Jížní Moravy Vieš niečo, čo Vlk netuší? tah-sha-tunga 16:53:54 20.10.2011odpovědět
        Re: Skály Jížní Moravy Tak to je výzva, vyraž s Vlkem, uvidíme kdo přestane lízt. :D adam 19:51:20 20.10.2011odpovědět
          Re: Skály Jížní Moravy Já určitě ne, ani na smrtelný posteli, ale to si ještě počkáte, mám životů jako kočka:-). Vlk 21:32:55 20.10.2011odpovědět
            Re: Skály Jížní Moravy ... no toho se právě všichni bojíme.
To Aleš - pojeď se mnou na Koně, sektor světového významu. berny 22:06:44 20.10.2011odpovědět
              Re: Skály Jížní Moravy a začneš hrát šachy zase :) mára 02:40:59 22.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: