Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bolest prstů 23.10.2011 Čau potřeboval bych poradit co mám dělat když mě bolí DIP kloub ale pouze když zaloním prsty při otevřeném úchopu je to v pohodě.
  Re: Bolest prstů 23.10.2011 klid a pak tejp a nezalamovat. furt stejný odpovědi, myslim že záračnej lék na tyhle lezecký bolístk
    Re: Bolest prstů 23.10.2011 Presne tak, zazracny lek existuje! CAS :) jestli se udrzis tak co nejdele nelezt a kdyz uz lezt tak
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 presne....klid, klid a klid
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 presne....klid, klid a klid
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 bez zalamovani nikdy nepolezes vic nez 8, zalezi co chces lezt :-) ak tam mas jen zanet, tak na to l
        Re: Bolest prstů 23.10.2011 Presne tak - aj Carlo Traversi v nejakom rozhovore povedal: "I never crimp" a tak aj vyzer
          Re: Bolest prstů 24.10.2011 To su kecy. Carlo vodu kaze a vino pije. Staci si pozriet fotky. Pouziva prevazne half crimp, ale se
            Re: Bolest prstů 24.10.2011 Je to jenom o zvyku, nevim proc bych to mel zalamovat kdyz to udrzim otevrene, kdyz je to tak male z
              Re: Bolest prstů 24.10.2011 To je prave to o com hovorim, vsetko co sa da podrzis na otvoreny uchop a potom, ked musis zalomit,
                Re: Bolest prstů 24.10.2011 A niektore kroky sa s otvorenym uchopom nedaju, najme male oble listy, ked je daleky docah tak chyt
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
        Re: Bolest prstů 23.10.2011 a taky tapovat!
Legends only 23.10.2011 Adam Ondra vcera vecer vyhral La Sportiva Legends only ve Stockholmu :)
  Re: Legends only 23.10.2011 Co to je? kde to najdu?
  Re: Legends only 23.10.2011 Co to je? kde to najdu?
    Re: Legends only 23.10.2011 kratkej clanek na UKClimbing.com, chystaj i video...
    Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 22.10.2011 Těžko říct. Obecně některý Sterlingy jsou výborný, některý stojí za bačkoru. O tomhle konkrétním nic
      Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 22.10.2011 No je třeba si položit otázku jak a co polezeš. T MASTER 9,4 má o něco slabší oplet než STERLING 9,4
        Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 dovolil bych si nesouhlasit. Ten tendon vydrzi mene.
      Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 velmi dobra zkusenost, je na to i udelanej test nekde
        Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 jo dik, uz jsem to nasel... Lano bych chtel mit do sportovnich oblasti, nacvicovat mi moc problem ne
Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Ta fotka by asi měla patřit k diskuzi pod článek o Hlaďáku. Tohle se venku leze jako boulder bez lana, jenom s více kámošema a matracema
  Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 jj a kruhy 3m od sebe.. taky to chlapci vytlučou?
    Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 pokud Martin Čermák nemá aspoň tři metry, tak tam vzdálenost kruhů není ani v jednom případě větší n
      Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Jo, žerete bobule, mágujete, trénujete, kasáte cesty a fotíte pařezy... Neměl před pár lety Miki něj
        Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 :-)) Měkota je samolibej přidrzlej kokot...
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Omluva, v sešitě u Kosti to je jinej Miky, ten natvrdlejší s tvrdym "y".
  Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Venku? Jako mimo překližku? V který hale to je?
    Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 venku, jako za hranicema českýho blbákova
  Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Můžeš mi prosím prozradit, kde v zahraničí lidi lezou 17m vysoké bouldery jen s matracemi a kamarády
    Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Docela pěkný příklad předvedla v jednom filmu Lisa Rands, tuším v Bishopu. Pokud si prolítneš intern
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
        Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy, takže jenom výjimečně (to abych trochu parafrázoval tvůj úvod s čárkou nad jin
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Soucasti Cermiho podpisu byl i email a odkaz na denicek s plnym jmenem, takze jestlis nedokazal desi
        Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Zrovna ty čermy bys měl zalézt zpátky do díry nebo do nějaké XIIa na Dubsku či 8c bouldru, co jich m
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 cermy s anonynama hlavne ty nezacinej.dlouho si se vydaval za nekoho jinyho,ve svym denicku.miki,a
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Jasný že na fotce ještě není v 17ti metrech, ale kdybys koukl do průvodce, zjistíš, že ta cesta pokr
Kalifornie 21.10.2011 Ahoj. Stěhuju se do kalifornie, do Orange Country. Chtěl bych se poptat jak je to v americe s lezenim? Potřebuje člověk nějakou povolenku a vztahuje se standartní zdravotní pojištění i na lezení?
  Re: Kalifornie 21.10.2011 pojišŤovny jsou soukromé, takže fakt záleží na pojišťovně a druhu pojištění. Mělo by to být OK (zkuš
    Re: Kalifornie 22.10.2011 Díky, skvělý informace:). Já taky považuju sport climbing za nudu a americkej styl mi sedí.
<
  Re: Kalifornie 21.10.2011 ach jo, kto nevie, ako je na tom kalifornia s lezenim si ani nezasluzi sa tam stahovat..... :-(
    Re: Kalifornie 22.10.2011 Kamaráde,
já s tím dostat se tam měl spoustu práce a stěhuju se tam protože jsem odb
      Re: Kalifornie 22.10.2011 Ze mu vubec odpovidas, vypatlancovi tentokrat cobolskemu...
        Re: Kalifornie 23.10.2011 jo, presne :)
        Re: Kalifornie 23.10.2011 jo, presne :)
      Re: Kalifornie 23.10.2011 ved mne je jasne, ze sem nejdes zbierat jahody... ale stahovat sa do lezeckeho raja a nevediet o tom
        Re: Kalifornie 23.10.2011 Ale já to přece vím že to je lezecký ráj. Proto jsem tu nabídku vzal a nemůžu se dočkat, že budu líz
  Re: Kalifornie 22.10.2011 ještě k těm povolenkám.... jsou místa, které jsou národní parky (Yosemite, Joshua Tree, Zion) nebo n
    Re: Kalifornie 22.10.2011 Ahoj CP.
Děkuju za informace. Fakt si toho cením. Těším se tam víc a víc :)
      Re: Kalifornie 25.10.2011 tak jeslti ti nevadí trad, tak si tady užiješ...
akorát asi budeš mít kolem LA dost vedro :-)
Jizerky 21.10.2011 Ahoj, doporučte nějakou pěknou oblast na seznámení s Jizerkama. Jištění po vlastní nevadí.Cesty tak(do) kolem 6 UIAA.
  Re: Jizerky 21.10.2011 okolí Gorily třeba
    Re: Jizerky 21.10.2011 Nejlepší je samozřejmě okolí Zvonu. Od pěkných jedniček a dvojek až do těch tvrdých šestek všeho dru
  Re: Jizerky 21.10.2011 Zahradní stěna a Nos
  Re: Jizerky 21.10.2011 Frýdlantská věž, Horní a Dolní Lysé skály a kvaky okolo
  Re: Jizerky 21.10.2011 Jen bych tě upozornil na to že i když lezeš 6 UIAA nemusí to nutně znamenat že polezeš jizerský 4ky
    Re: Jizerky 21.10.2011 V tom pripade neco (nekdo) neni v poradku...
      Re: Jizerky 22.10.2011 no ona tam dlouho byla klasifikace jen do stupne c. 6...
      Re: Jizerky 22.10.2011 V pořádku je všechno. Pouze platí, že jizerská klasifikace se nerovná UIAA klasifikaci - a ani se ro
        Re: Jizerky 23.10.2011 chce si to na tu klasu zvyknout, jinak ok
        Re: Jizerky 23.10.2011 chce si to na tu klasu zvyknout, jinak ok
  Re: Jizerky 24.10.2011 Jizerky jsou tak trochu hory, takže když k nim tak budeš přistupovat, nic nepokazíš. Dobrý je pořídi
  Re: Jizerky 24.10.2011 ... A pro fajnšmekry je tu kolečko Koza - Červené skály - Ostří - Skrytá - Jízdenka - Sviní Kámen -
    Re: Jizerky 24.10.2011 Vrahu...
Roviště - omezení 21.10.2011 Most přes Vltavu u Roviště je zavřený, a má být zavřený až do 30. 10. Tak s tím počítejte, pokud se tam chystáte.
Rezat lano?? 20.10.2011 Zdar, potreboval bych radu. Mam Tendon Master 9,7 70m, uz 5 let. Je hooodne lezene, ale velmi malo padane, nenacvicovaly se na nem cesty, nepadalo se na stejne delce xkrat. Par metru od obou koncu je ,,vyzvejkany'' oplet, posunuje se po jadru, je takovy p
  Re: Rezat lano?? 20.10.2011 Lano řežu když z něj vyleze jádro, nebál bych se toho, že by to bylo nebezpečný...
  Re: Rezat lano?? 20.10.2011 Mě se to stává roky, dřív nebo pozdějc u všech lan, který používám na stěně s děckama. Ve stejný vzd
  Re: Rezat lano?? 20.10.2011 To já bych to zase šmiknul. Mám stejnej model, možná o něco mladší a dělá to stejný, padaný konce za
    Re: Rezat lano?? 21.10.2011 ze 70 mas 60, mozna 65. to je porad dost, takze rezat, udelat smycky, ty rozdat a jdnu dve si nechat
Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Ahoj, sháním někoho, kdo zná skály Jížní Moravy. Chtěl bych se tuto sobotu někam vypravit. Přidáš se, vyznáš se?
  Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Znám, klidně napiš co chceš za typ lezení a kam - Jižní Morava je široký pojem a zkusím poradit:-).
    Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Ale nechtěj, aby se přidal....nebo necháš lezení a začneš hrát šachy...:)
      Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Vieš niečo, čo Vlk netuší?
        Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Tak to je výzva, vyraž s Vlkem, uvidíme kdo přestane lízt. :D
          Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 Já určitě ne, ani na smrtelný posteli, ale to si ještě počkáte, mám životů jako kočka:-).
            Re: Skály Jížní Moravy 20.10.2011 ... no toho se právě všichni bojíme.
To Aleš - pojeď se mnou na Koně, sektor světovéh
              Re: Skály Jížní Moravy 22.10.2011 a začneš hrát šachy zase :)
Studený masiv 20.10.2011 Ahoj, znáte někdo lezení na Studeném masivu? Dá se tam zalozit i teď...když už není moc teplo...nebo je to tam opravdu studený?:) Dík za info.
  Re: Studený masiv 21.10.2011 Jestlimyslíš ten nad Ustím,tak už bude zelený a mokrý.Je otočený na sever.
1
...
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
...
2263
Fotka dne - Chytač snů Ta fotka by asi měla patřit k diskuzi pod článek o Hlaďáku. Tohle se venku leze jako boulder bez lana, jenom s více kámošema a matracema pískař 10:49:40 22.10.2011odpovědět
  Re: Fotka dne - Chytač snů jj a kruhy 3m od sebe.. taky to chlapci vytlučou? p. 11:53:39 22.10.2011odpovědět
    Re: Fotka dne - Chytač snů pokud Martin Čermák nemá aspoň tři metry, tak tam vzdálenost kruhů není ani v jednom případě větší než 1,8-2,0 m 12:27:01 22.10.2011odpovědět
      Re: Fotka dne - Chytač snů Jo, žerete bobule, mágujete, trénujete, kasáte cesty a fotíte pařezy... Neměl před pár lety Miki nějakou hlášku o etice v sešitě u Kosti? Ale možná nevisí presa v borhákách, ale ve smyčkách :-) Bída 13:10:00 22.10.2011odpovědět
        Re: Fotka dne - Chytač snů :-)) Měkota je samolibej přidrzlej kokot... Petr 16:19:47 22.10.2011odpovědět
          Re: Fotka dne - Chytač snů Omluva, v sešitě u Kosti to je jinej Miky, ten natvrdlejší s tvrdym "y". Bída 01:32:12 23.10.2011odpovědět
  Re: Fotka dne - Chytač snů Venku? Jako mimo překližku? V který hale to je? 17:35:31 22.10.2011odpovědět
    Re: Fotka dne - Chytač snů venku, jako za hranicema českýho blbákova 19:54:38 22.10.2011odpovědět
  Re: Fotka dne - Chytač snů Můžeš mi prosím prozradit, kde v zahraničí lidi lezou 17m vysoké bouldery jen s matracemi a kamarády? To už by se dalo považovat za solidní free solo výstupy. Honza 01:09:36 23.10.2011odpovědět
    Re: Fotka dne - Chytač snů Docela pěkný příklad předvedla v jednom filmu Lisa Rands, tuším v Bishopu. Pokud si prolítneš internet, najdeš další příklady. Předpokládám, že ten traverz na snímku, kde je nejtů jak nasráno, není těch sedmnáct metrů, o kterejch píšeš 07:15:35 23.10.2011odpovědět
      Re: Fotka dne - Chytač snů Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jištění klidně vytluču.Jo a vem si i kámoše,z té vejšky a vtom svahu tě fakt chytat nebudu :))
p.s.příště s jasnym podpisem,jinak neodpovidám. Čermy 09:31:28 23.10.2011odpovědět
      Re: Fotka dne - Chytač snů Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jištění klidně vytluču.Jo a vem si i kámoše,z té vejšky a vtom svahu tě fakt chytat nebudu :))
p.s.příště s jasnym podpisem,jinak neodpovidám. Čermy 09:32:11 23.10.2011odpovědět
        Re: Fotka dne - Chytač snů Nereaguji na anonymy, takže jenom výjimečně (to abych trochu parafrázoval tvůj úvod s čárkou nad jinou samohláskou). Pro mě je Čermy stejně anonymní, jako prázdná pozice v kolonce "autor". tak už to na internetu bývá. Nevím, jestli je to jméno, přezdívka, krycí jméno, fikce, recese,.... Že ten traverz je zprasenej přemírou jištění, o tom se asi dá těžko pochybovat. Že to není 17 metrů, to je z fotky taky zřejmé. A že u některejch bouldrů je hrozný letiště, tak už to bývá.
Černy 13:08:54 23.10.2011odpovědět
          Re: Fotka dne - Chytač snů Soucasti Cermiho podpisu byl i email a odkaz na denicek s plnym jmenem, takze jestlis nedokazal desifrovat kdo je Cermy tak ti to mozna uz tak nepali jako kdysi. Mozna je to jen nedostatkem maglajzu v krvi. Pominu ze prezdivku vetsina lidi zna. Mozna by i stacilo si priste precist popisek k fotce o ktere placas. 13:59:26 23.10.2011odpovědět
        Re: Fotka dne - Chytač snů Zrovna ty čermy bys měl zalézt zpátky do díry nebo do nějaké XIIa na Dubsku či 8c bouldru, co jich máš plno pod palcem. Ty bys prostě měl držet papulu- jseš totálně nedůvěryhodný člověk. |Fujtajbl. nesmrtelný blázen 13:14:50 23.10.2011odpovědět
          Re: Fotka dne - Chytač snů cermy s anonynama hlavne ty nezacinej.dlouho si se vydaval za nekoho jinyho,ve svym denicku.miki,a ty delate u vas cesty trosku ve svym stylu.je pravda ze obcas v tom hnoji jinak nejde. gorbi 13:45:06 23.10.2011odpovědět
      Re: Fotka dne - Chytač snů Jasný že na fotce ještě není v 17ti metrech, ale kdybys koukl do průvodce, zjistíš, že ta cesta pokračuje dál až do výšky 17m. Takže se to za boulder považovat nedá. Honza 18:37:38 23.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: