LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 film o tragedii na Pamíru24.10.2011
Kdysi byl zfilmován film o tragedii ruských horolezkyň na Pamíru v roce 1974. Myslím, že se jmenoval Bouře a smutek. Nedaří se mi ho sehnat. Nemáte ho někdo? Nejlépe s českými titulky nebo dabingem?

 Re: film o tragedii na Pamíru25.10.2011
Pamír 1974 vyhledává zajímavé kousky:
  Re: film o tragedii na Pamíru25.10.2011
  Re: film o tragedii na Pamíru25.10.2011
 Spolulezec24.10.2011
Ahoj. Hledá se spolulezec na skály i hory. Praha a okolí. Ja lezu 5ky sem tam 6ky. Vic na mailu.
 Re: Spolulezec24.10.2011
inzerce...
 Re: Spolulezec31.01.2012
ahoj :),

jmenuji se Kamila a žiju v Praze. Před týdnem mi odjel parťák na lezení a o

 Problémy na Panťáku24.10.2011
Na stránkách ČHS jsem si dne s přečetl toto:

Upozornění na problémy v okolí Malé Skály

20.10.11

Český Horolezecký svaz obdržel vyjádření zastupitele obce Malá Skála, který upozornil na některé problémy v oblast
 Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Osobně bych to taky viděl, že bude třeba řešit hlavně bod 3, akorát pozor, zatáčka také není ideální
  Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Kdysi nám přímo policista (když nám tam ukradli značky) neoficiálně řekl, že se snažej vytlačit park
  Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Souhlas, nam nam karu vybrali 2x, takze pro me je Pantak sice peknou oblasti, ale z duvodu kradezi t
 Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Ahoj, byli jsme před týdnem, přišli ráno první ke skalám, byl tam sólo lezec, maník mezi 45-55r. Zdr
  Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Ahoj,taky nás to překvapilo a pravda, náladu příliš nezvedlo. Řeči kolem uzavírání a oplocování atd.
   Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Tak to byl Pepa Sulke, kdo ho poznal nikdy na něj nezapomene!!!!Nesporně toho hodně navykládá, ale p
    Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Místňáci by ho měli fofrem vypakovat jestli tam chce měřit každýmu jiným metrem!
    Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Co prováděl Pepa v Labáku?
     Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Kdyby náhodou pohádkář Pepa vykládal, že byl vyznační prvovýstupce a správce Labáku, tak to berte s
      Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Musím zareagovat na otázku kolem tý kontroly jištění!Dnes jsem byl na panťáku a při prohlídce těch n
       Re: Problémy na Panťáku01.11.2011
Dobře, Tome! Tohle je teda trefa do černýho. Sulke evidentně dává furt stejně blbý háky, kvůli jakej
    Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Jasna paka Jeniku,
on tam zacal kacet stromy a jeste delat cesty bez povoleni za 2 ligou kdyz
  Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Pravděpodobně J. Sulke. Pravděpodobně blázen. Bohužel to jeho bláznění může komplikovat život lidem
   Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Tak to je fakt magor, ptal se, co si myslím o sporu P. Resch vs. Sulke. A on to sám Sulke. No tak to
    Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
No třeba teď je místní. A situace, že J. Sulke koupí pozemky pod stěnou, by mohla být fakt zajímavá
     Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Bohužel Pepa Sulke zahnízdil na Malý Skále a pracuje pro jednoho zastupitele MS.Takže bude na Panták
     Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Majitelé pozemků jdou vyhledat veřejně a aktuálně na
   Re: Problémy na Panťáku24.10.2011
Jo byl to Sulke (to jsem se dozvěděl později) a dokonce jsem čet ten jeho nesmyslnej dopis, ze který
    Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Asi bude lepší toho chudáka ignorovat, nehádat se, prostě se s ním nebavit.Když bude agresivní / pře
    Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Nejlepší obrana je útok. Tím nemyslím, rozbít mu hubu, ale když brousil slaňáky, tak jste taky někdo
     Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
jo,byl to opravdu Pepa Sulke, byl jsem u toho minulý týden. bohužel si myslím, že není normální.sice
      Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Tak Pepa co všechno zná teď opruzuje na Panťáku? Srbsko ho už omrzelo? Už to bude kurvit jinde? Tak
       Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
jak vypadá? tuhle jsem tam zažil malého, "chytrého", černovlasého se psem a bílýma ponožka
        Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Sandále by mohly být, někdy v nich i lezl. Z veřejně známých ksichtů se dá s trochou nadsázky říct,
         Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Teď tady byla pod tím pěkná reklama "Battlefield 3 bitva vypukne 28.10.2011". Dost dobrý :
         Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Jo,v obličeji Jeník plus 10-15roků, starý tepláky, takhle nějak vypadají v Praze průměrní štíhlí bez
     Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
1. I já bych se ze své zkušenosti s Pepou Sulkem (a trochu i z profese) domníval, že je to nemocný č
      Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Koukal jsem do katastru a pozemky pod skálou ani přilehlé nepatří Sulkemu.
      Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Většinu pozemků pod pantheonskou druhou ligou vlastní paní Forsterová. Osobně ji znám a pochybuju, ž
       Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
:) Takže psy bez výjimky uvazovat a příležitostně se jí slušně zeptat, jestli je vše v pořádku a - p
        Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Jenže jak znám majitele psů, tak nebudou reagovat na nic! Vždyť ten jejich miláček přece nikdy nikom
         Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
tak tohle je bohužel naprosto přesný :-(

sám mám psi rád, ale co někteří šílenci s ni
         Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Mám psa a nikdy nic nezakous, spíš ostatní jeho, nemám problém ho tam uvázat, respektuji. Podle mě s
          Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Situace na Panťáku nebyla ideální, ale zdála se v poslední době celkem stabilizovaná. Pokud přijde n
           Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Podle mě je Sulke duševně nemocný člověk, nebo alespoň spadá do kategorie bájné lhaní. Jak může zrov
            Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Jestli jsem to dobře pochopil, tak se staví do pozice "zástupce postižených" - tedy těch n
             Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
:))) Poslední otázkou srovnáváš nesrovnatelný. L.R.H. není o nic větší magor než kdokoliv jinej, kdo
            Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Co se týče Českýho Krasu, tak jen tolik, že už začala jakás komunikace a materiál je na cestě ke ská
           Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Třeba někde zakopne a uhodí se... Ještě, že takový exoty neláká Kras.
            Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Wildo,
u nás bychom si s nimi rychle poradili a to nadobro:-).
             Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
!? Nebo, že by? I na pískách se občas najde hluboká jeskyně...
 Re: Problémy na Panťáku25.10.2011
Jenom bych podotknul, že problémy se psy jsou na všech skalách a nejenom na Panťáku. S množstvím lid
  Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Mě zase sere množství lezců a množství hlučících dětí, psi mi vůbec nevadí.
   Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Mo jasně, děti ti pochcávaj batoh, válejí se ti špinaví a zablešený ve věcech co máš na zemi pod stě
    Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Hoj koukám, že se tu rozjíždí oblíbená diskuse s magnésie-M. Po pravdě mě jako místňáka lehce kadiou
   Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
tak to ti asi něčí miláček nikdy nesežral svačinu a pak celý dopoledne neřval pod skálou protože se
   Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
tak to ti asi něčí miláček nikdy nesežral svačinu a pak celý dopoledne neřval pod skálou protože se
   Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Diskuze je o Sulkem, ne o čoklech a jejich sympa antipa, ale víceméně je jasné co je za problém a ja
    Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Omluvte ty co spadli na glavu, jako Sulke..
     Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
Taky jsem něco zaslechl ohledně Srbska. Zakomplexovanej chudák.Malej a nepostavenej.. Chtěl bych vid
      Re: Problémy na Panťáku26.10.2011
pepu znam docela dobre,chce ho brat trochu s rezervou.v nrjhorsim poslat do prdele.ze srbska si udel
       Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
Odjakziva se na Pantaku s magem nelezlo a ze to posledni roky dost zevsednelo a nejen tam, neznamena
        Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
spravne, tak to ma byt a hlavne mylonky nejsou nylonky, ale maillonky. Pri vzpomince na tuto diskuzi
         Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
Omluvte moji neznalost, ale... B.Valentová je opravdu tajemnice ČHS, jak se píše v článku? Děkuji.
          Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
Ach jo. Pouhým nahlédnutím na
           Re: Problémy na Panťáku28.10.2011
Jen pro upresneni: Pepa sprdnul i sve zname za mago i parkovani. Byl jsem u toho. Meri zda-se stejny
            Re: Problémy na Panťáku29.10.2011
Co on má koho sprdávat co ? Znám ho taky sice jen trochu ale rád se s ním seznámím blíže :-).
             Re: Problémy na Panťáku29.10.2011
Sprdnul - mineno upozornil. Pepa je totiz na rozdil od jinych az prilis slusny a hlavne zasadovy. Te
              Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Několik poznámek- Panťák není najvyšší masív u nás. Dále tady si nikdo nevylévá zlost, to se dělá ji
               Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Hele a proč si bereš vlastně mágo pytel, když ho nepotřebuješ? A víš je je zde hromada lidí co vylez
                Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Hmmm,blahblahblah. Hromady lidí- jmenuj prosím. Ano , za současného počasí- třeba v mlze, ty mě vážn
                 Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Na Panťák jezdim už 23 let a budu dál ať tam bude kdo chce a leze se tam s mágem už od té doby, to j
                  Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Tak to vám fandím at toho dementa vyrušíte někam "dopryč". Těchto pravdozvěstů už tu bylo
                   Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
"Uzlar: Je snad jasně dáno zákonem, že prostě v lese nemá lítat neuvázaný čokl."
                    Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
No, nechci ti brát iluze, ale přečti si myslivecký zákon. Budeš se divit, co všechno nesmíš, a dojde
                     Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Nechci brát iluze já tobě, ale opravdu se pleteš. Přečti si ho ty - o uvázání ani vodítku se v něm o
                      Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Abyste se nehádali...
§ 10

Povinnosti vlastníků domácích a hospodářských
                       Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Přesně tak, takže žádné vodítko. Pouze nesmí volně pobíhat mimo vliv, to je vše. V jiné části se mlu
                        Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Omlouvám se za svojí neznalost. Patrik F. je nějaký bývalý prvovýstupce nebo správce z Českého Krasu
                        Re: Problémy na Panťáku01.11.2011
Ach jo, tady je zas někdo chytrej jak rádio. Těch 200 m se týká výkonu oprávnění myslivecké stráže (
                         Re: Problémy na Panťáku02.11.2011
Ale to nikdo netvrdí, máš pravdu. To přece nijak není v rozporu s předchozím.
                Re: Problémy na Panťáku30.10.2011
Ty seš borec...;-)
              Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Hele Petře, když tvůj kámoš Pepa je, tak zasadový,tak proč udělal nový prvovýstupy za II.ligou a ješ
              Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
hele, ty jsi asi s Pepouskem jedna ruka.Tak mu lez taky do p... Stejne dostane do drzky jestli bue j
              Re: Problémy na Panťáku31.10.2011
Petre, se zastavas spatne, prudi tam lidi, "Prcka"atp.. II.ligou nema povolene, nic delat.
               Re: Problémy na Panťáku01.11.2011
Už jsem v této diskuzi jednou psal a tak pouze doplním.V pondělí byl z nalezeného materiálu, který n
               Re: Problémy na Panťáku01.11.2011
Na Srbsku se ho většina ráda zbavila, bych řekl. On není zakomplexovanej debil. On je prostě debil,
                Re: Problémy na Panťáku10.11.2011
no diskuze jako vzdy dlouha a pramalo plodna,sama teorie jako ve skole.
nejsem ani na jedne
                 Re: Problémy na Panťáku10.11.2011
DEVi, to je úplně, jak kdybys byl sám Pepa S., anebo jeho osobní pověřenec. To, cos tu napsal, vcelk
                  Re: Problémy na Panťáku10.11.2011
Sulkič nemůže vykládat pravidla jak se mu hodí. Ani pravidla slušného chování, ani pravidla lezení,
                   Re: Problémy na Panťáku11.11.2011
Na začátku prosince o víkendu jedu na Hrubou skálu ukázat kruhy co jsme vyměnili u cest L.Č. a Pepy
                    Re: Problémy na Panťáku12.11.2011
Milý Devi, chcípáček rozhodně nejsem(aspoň nemám problém se podepsat, včetně přezdívky) a hlásím se
                     Re: Problémy na Panťáku18.11.2011
Musím se omluvit všem, kteří chtěli tu email adresu, posílal jsem ji na server čhs.Tak tedy-koral.tr
                 Re: Problémy na Panťáku12.11.2011
Ahoj Devi,
tak se mně zdá, že víš o Panťáku úplný hovno anebo jsi to ty Sulke, ty magore? P
                  Re: Problémy na Panťáku22.11.2011
Mate pravdu ze na pantheonu nelezu 15 let a nebavim se co bylo kdysi kdesi jakesi jisteni, komentova
                   Re: Problémy na Panťáku23.11.2011
Článek k Srbsku
                    Re: Sulke27.11.2011
To by me teda zajimalo kolik z Pepovych kritiku udelalo alespon jedinou cestu v porovnani s Pepovymi
                     Re: Sulke27.11.2011
Kdyby cesty nedělal, tak by to bylo lepší, protože by ty směry mohli udělat normální lidi :-)))
                     Re: Sulke27.11.2011
A ty si myslíš,že to dělá hlavně pro druhé? Z čisté lásky? Chacha,to jsou jak legendy o horolezcích
                   Re: Problémy na Panťáku28.11.2011
OK, beru a omlouvám se, že jsem si myslel, že jsi PS, čus
P.S. S Pepou jsem se opravdu zkouše

 Clanek24.10.2011
Kam zmizel ten dnesni Schnell clanek?

 Spolulezkyně24.10.2011
Ahoj, sháním spolulezkyni z Brna či blízkého okolí, teď přes zimu stěna a jak počasí dovolí skála...začátečník nevadí. Martin.
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
Co bych vlastně měla splňovat já a co nabízíš?
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Ať tě ani nenapadne lezt líp než borec;-)
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Takovata klasika no...hezka, mila, sympaticka, mit rada lezeni, kolo, bezky, hory, skialpy, feraty,
   Re: Spolulezkyně24.10.2011
Zn. Viem že existuješ :D
    Re: Spolulezkyně24.10.2011
Děláte si legraci, ale já bych vážně chtěla vědět, jestli můžu lézt, ikdyž nějakou tu supervlastnost
     Re: Spolulezkyně16.11.2011
Ahoj, žádnou supervlastnost nepotřebuješ, jen chut lézt :-)
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
začátečník v lezení, nebo v sexu?
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Ona nebo on?
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
Jojo, kdys to dal do inzerátů, neměl bys tolik komentářů...
 Re: Spolulezkyně25.10.2011
ti to povím rovno....na to že lezeš 10tky v Jure holku nezbalíš :D
  Re: Spolulezkyně25.10.2011
Musel bys lézt jedenáctky.
   Re: Spolulezkyně25.10.2011
:))))
 Re: Spolulezkyně26.10.2011
Už zase ten Martin, co to s tím seznámením spamuje už několik let, nebo jiný Martin ? ;)
  Re: Spolulezkyně26.10.2011
Ideální způsob jak naučit lidi aby používali inzerci k inzerci:))))
   Re: Spolulezkyně16.11.2011
Tohle radši podrobně komentovat nebudu :-P :-D ale jak je vidět paka se najdou všude...

 Ubytování Frankenjura23.10.2011
Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr

 Ubytování Frankenjura23.10.2011
Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr

 lad pre nedockavcov?23.10.2011
Mate niekto info o lezeni v ladovcovych trhlinach?
Nieco na sposob: http://vimeo.com/7627067
Mer de Glace, Pitztal? nejake rady?
 Re: lad pre nedockavcov?23.10.2011
Leze se všude, kde jsou trhliny. Nejbližší asi Pitztal ve spodní části ledovce, Gosauský ledovec pod

 GG - Stüdlgrat23.10.2011
Zdar alpinisti,
nebyl jste někdo v posledních týdnech na Glockneru Stüdlgratem, že bychom vyměnili informace o "průstupnosti"? Chcem to zkusit ten prodlouženej víkend (bez lyží či sněžnic), tak zda má vůbec cenu tam jezdit, abychom se po
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
zkus se zeptat na nemeckejch webech
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
Ahoj, taky se tam chystame, pokud nebudu nic vedet, tak se tam chystam treba tak ve stredu zavolat,
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
cawo.pre predstavu klikni na Lucknerhaus,livecam ti ukáže ako je tam so snehom od 1900m.nech to lezi
 Re: GG - Stüdlgrat24.10.2011
ahoj !

byli jsme tam o vikendu. ve ctvrtek spadlo cca 20 cisel snehu, takze je nasnez

 Impregnace - softshell23.10.2011
Ahoj
Máte někdo zkušenosti s používáním impregnace na softshellové vybavení (konkrétně Tilak Latok)? Vypral jsem ho ve sportwashi a nevím jestli je ještě potřeba používat impregnaci...
Děkuji za informace
 Re: Impregnace - softshell23.10.2011
Peru to jenom v tom (všechno outdoor oblečení, co mám doma) a na nic už žádnou impregnaci nepoužívám
  Re: Impregnace - softshell23.10.2011
jde o to jestli impregnace protece, nebo ne. impregnace udělá z bundy igelitku, nebo ne? nemam s tim
 Re: Impregnace - softshell23.10.2011
sportwash vetsinou staci,... otestuj, a kdyz se ti bude zdat, ze navlha moc brzy, tak to jeste presp
  Re: Impregnace - softshell23.10.2011
Tak tak, většinou mi to stačí na menší déšť/mrholení atd., následnému putování v kompletním slejváku
   Re: Impregnace - softshell23.10.2011
diky, vyzkousim to.
pepa

1   ...   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   702   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 GG - Stüdlgrat
Zdar alpinisti,
nebyl jste někdo v posledních týdnech na Glockneru Stüdlgratem, že bychom vyměnili informace o "průstupnosti"? Chcem to zkusit ten prodlouženej víkend (bez lyží či sněžnic), tak zda má vůbec cenu tam jezdit, abychom se po pás nebořili ve sněhu k nástupu a samotnou cestou .. díky každému za smysluplnou reakci! O.
O.16:51:50 23.10.2011
odpovědět 
 Re: GG - Stüdlgrat
zkus se zeptat na nemeckejch webech
18:40:59 23.10.2011
odpovědět 
 Re: GG - Stüdlgrat
Ahoj, taky se tam chystame, pokud nebudu nic vedet, tak se tam chystam treba tak ve stredu zavolat, cislo nekde na strankach je, pokud by jsi vedel neco blizsiho napis sem nebo na mail, diky moc
Mira20:01:33 23.10.2011
odpovědět 
 Re: GG - Stüdlgrat
cawo.pre predstavu klikni na Lucknerhaus,livecam ti ukáže ako je tam so snehom od 1900m.nech to lezie...
red fox23:06:56 23.10.2011
odpovědět 
 Re: GG - Stüdlgrat
ahoj !

byli jsme tam o vikendu. ve ctvrtek spadlo cca 20 cisel snehu, takze je nasnezeno vpodstate od parkoviste. Uz je to pomerne slehly, od lucknerhutte dal je vrstva cca 30-40 cisel, u studlhutte mistama 60. I tam jsou ale mista kde neni snih zadnej (ofoukany hladky kameni s centimetrovou vrstvickou, takze bacha na kotniky. Skaly jsou suchy, ofoukany. Tak drzim palce !
10:54:03 24.10.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi