Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English film o tragedii na Pamíru 24.10.2011 Kdysi byl zfilmován film o tragedii ruských horolezkyň na Pamíru v roce 1974. Myslím, že se jmenoval Bouře a smutek. Nedaří se mi ho sehnat. Nemáte ho někdo? Nejlépe s českými titulky nebo dabingem?
  Re: film o tragedii na Pamíru 25.10.2011 Pamír 1974 vyhledává zajímavé kousky:
  Re: Spolulezec 24.10.2011 inzerce...
  Re: Spolulezec 31.01.2012 ahoj :),
jmenuji se Kamila a žiju v Praze. Před týdnem mi odjel parťák na lezení a o
Problémy na Panťáku 24.10.2011 Na stránkách ČHS jsem si dne s přečetl toto:
Upozornění na problémy v okolí Malé Skály
20.10.11
Český Horolezecký svaz obdržel vyjádření zastupitele obce Malá Skála, který upozornil na některé problémy v oblast
  Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Osobně bych to taky viděl, že bude třeba řešit hlavně bod 3, akorát pozor, zatáčka také není ideální
    Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Kdysi nám přímo policista (když nám tam ukradli značky) neoficiálně řekl, že se snažej vytlačit park
    Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Souhlas, nam nam karu vybrali 2x, takze pro me je Pantak sice peknou oblasti, ale z duvodu kradezi t
  Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Ahoj, byli jsme před týdnem, přišli ráno první ke skalám, byl tam sólo lezec, maník mezi 45-55r. Zdr
    Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Ahoj,taky nás to překvapilo a pravda, náladu příliš nezvedlo. Řeči kolem uzavírání a oplocování atd.
      Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Tak to byl Pepa Sulke, kdo ho poznal nikdy na něj nezapomene!!!!Nesporně toho hodně navykládá, ale p
        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Místňáci by ho měli fofrem vypakovat jestli tam chce měřit každýmu jiným metrem!
        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Co prováděl Pepa v Labáku?
          Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Kdyby náhodou pohádkář Pepa vykládal, že byl vyznační prvovýstupce a správce Labáku, tak to berte s
            Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Musím zareagovat na otázku kolem tý kontroly jištění!Dnes jsem byl na panťáku a při prohlídce těch n
              Re: Problémy na Panťáku 01.11.2011 Dobře, Tome! Tohle je teda trefa do černýho. Sulke evidentně dává furt stejně blbý háky, kvůli jakej
        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Jasna paka Jeniku,
on tam zacal kacet stromy a jeste delat cesty bez povoleni za 2 ligou kdyz
    Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Pravděpodobně J. Sulke. Pravděpodobně blázen. Bohužel to jeho bláznění může komplikovat život lidem
      Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Tak to je fakt magor, ptal se, co si myslím o sporu P. Resch vs. Sulke. A on to sám Sulke. No tak to
        Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 No třeba teď je místní. A situace, že J. Sulke koupí pozemky pod stěnou, by mohla být fakt zajímavá
          Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Bohužel Pepa Sulke zahnízdil na Malý Skále a pracuje pro jednoho zastupitele MS.Takže bude na Panták
          Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Majitelé pozemků jdou vyhledat veřejně a aktuálně na
      Re: Problémy na Panťáku 24.10.2011 Jo byl to Sulke (to jsem se dozvěděl později) a dokonce jsem čet ten jeho nesmyslnej dopis, ze který
        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Asi bude lepší toho chudáka ignorovat, nehádat se, prostě se s ním nebavit.Když bude agresivní / pře
        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Nejlepší obrana je útok. Tím nemyslím, rozbít mu hubu, ale když brousil slaňáky, tak jste taky někdo
          Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 jo,byl to opravdu Pepa Sulke, byl jsem u toho minulý týden. bohužel si myslím, že není normální.sice
            Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Tak Pepa co všechno zná teď opruzuje na Panťáku? Srbsko ho už omrzelo? Už to bude kurvit jinde? Tak
              Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 jak vypadá? tuhle jsem tam zažil malého, "chytrého", černovlasého se psem a bílýma ponožka
                Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Sandále by mohly být, někdy v nich i lezl. Z veřejně známých ksichtů se dá s trochou nadsázky říct,
                  Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Teď tady byla pod tím pěkná reklama "Battlefield 3 bitva vypukne 28.10.2011". Dost dobrý :
                  Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Jo,v obličeji Jeník plus 10-15roků, starý tepláky, takhle nějak vypadají v Praze průměrní štíhlí bez
          Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 1. I já bych se ze své zkušenosti s Pepou Sulkem (a trochu i z profese) domníval, že je to nemocný č
            Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Koukal jsem do katastru a pozemky pod skálou ani přilehlé nepatří Sulkemu.
            Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Většinu pozemků pod pantheonskou druhou ligou vlastní paní Forsterová. Osobně ji znám a pochybuju, ž
              Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 :) Takže psy bez výjimky uvazovat a příležitostně se jí slušně zeptat, jestli je vše v pořádku a - p
                Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Jenže jak znám majitele psů, tak nebudou reagovat na nic! Vždyť ten jejich miláček přece nikdy nikom
                  Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 tak tohle je bohužel naprosto přesný :-(
sám mám psi rád, ale co někteří šílenci s ni
                  Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Mám psa a nikdy nic nezakous, spíš ostatní jeho, nemám problém ho tam uvázat, respektuji. Podle mě s
                    Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Situace na Panťáku nebyla ideální, ale zdála se v poslední době celkem stabilizovaná. Pokud přijde n
                      Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Podle mě je Sulke duševně nemocný člověk, nebo alespoň spadá do kategorie bájné lhaní. Jak může zrov
                        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Jestli jsem to dobře pochopil, tak se staví do pozice "zástupce postižených" - tedy těch n
                          Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 :))) Poslední otázkou srovnáváš nesrovnatelný. L.R.H. není o nic větší magor než kdokoliv jinej, kdo
                        Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Co se týče Českýho Krasu, tak jen tolik, že už začala jakás komunikace a materiál je na cestě ke ská
                      Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Třeba někde zakopne a uhodí se... Ještě, že takový exoty neláká Kras.
                        Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Wildo,
u nás bychom si s nimi rychle poradili a to nadobro:-).
                          Re: Problémy na Panťáku 28.10.2011 !? Nebo, že by? I na pískách se občas najde hluboká jeskyně...
  Re: Problémy na Panťáku 25.10.2011 Jenom bych podotknul, že problémy se psy jsou na všech skalách a nejenom na Panťáku. S množstvím lid
    Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Mě zase sere množství lezců a množství hlučících dětí, psi mi vůbec nevadí.
      Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Mo jasně, děti ti pochcávaj batoh, válejí se ti špinaví a zablešený ve věcech co máš na zemi pod stě
        Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Hoj koukám, že se tu rozjíždí oblíbená diskuse s magnésie-M. Po pravdě mě jako místňáka lehce kadiou
      Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 tak to ti asi něčí miláček nikdy nesežral svačinu a pak celý dopoledne neřval pod skálou protože se
      Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 tak to ti asi něčí miláček nikdy nesežral svačinu a pak celý dopoledne neřval pod skálou protože se
      Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Diskuze je o Sulkem, ne o čoklech a jejich sympa antipa, ale víceméně je jasné co je za problém a ja
        Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Omluvte ty co spadli na glavu, jako Sulke..
          Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 Taky jsem něco zaslechl ohledně Srbska. Zakomplexovanej chudák.Malej a nepostavenej.. Chtěl bych vid
            Re: Problémy na Panťáku 26.10.2011 pepu znam docela dobre,chce ho brat trochu s rezervou.v nrjhorsim poslat do prdele.ze srbska si udel
              Re: Problémy na Panťáku 28.10.2011 Odjakziva se na Pantaku s magem nelezlo a ze to posledni roky dost zevsednelo a nejen tam, neznamena
                Re: Problémy na Panťáku 28.10.2011 spravne, tak to ma byt a hlavne mylonky nejsou nylonky, ale maillonky. Pri vzpomince na tuto diskuzi
                  Re: Problémy na Panťáku 28.10.2011 Omluvte moji neznalost, ale... B.Valentová je opravdu tajemnice ČHS, jak se píše v článku? Děkuji.
                        Re: Problémy na Panťáku 29.10.2011 Co on má koho sprdávat co ? Znám ho taky sice jen trochu ale rád se s ním seznámím blíže :-).
                          Re: Problémy na Panťáku 29.10.2011 Sprdnul - mineno upozornil. Pepa je totiz na rozdil od jinych az prilis slusny a hlavne zasadovy. Te
                            Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Několik poznámek- Panťák není najvyšší masív u nás. Dále tady si nikdo nevylévá zlost, to se dělá ji
                              Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Hele a proč si bereš vlastně mágo pytel, když ho nepotřebuješ? A víš je je zde hromada lidí co vylez
                                Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Hmmm,blahblahblah. Hromady lidí- jmenuj prosím. Ano , za současného počasí- třeba v mlze, ty mě vážn
                                  Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Na Panťák jezdim už 23 let a budu dál ať tam bude kdo chce a leze se tam s mágem už od té doby, to j
                                    Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Tak to vám fandím at toho dementa vyrušíte někam "dopryč". Těchto pravdozvěstů už tu bylo
                                      Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 "Uzlar: Je snad jasně dáno zákonem, že prostě v lese nemá lítat neuvázaný čokl."
                                        Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 No, nechci ti brát iluze, ale přečti si myslivecký zákon. Budeš se divit, co všechno nesmíš, a dojde
                                          Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Nechci brát iluze já tobě, ale opravdu se pleteš. Přečti si ho ty - o uvázání ani vodítku se v něm o
                                            Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Abyste se nehádali...
§ 10
Povinnosti vlastníků domácích a hospodářských
                                              Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Přesně tak, takže žádné vodítko. Pouze nesmí volně pobíhat mimo vliv, to je vše. V jiné části se mlu
                                                Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Omlouvám se za svojí neznalost. Patrik F. je nějaký bývalý prvovýstupce nebo správce z Českého Krasu
                                                Re: Problémy na Panťáku 01.11.2011 Ach jo, tady je zas někdo chytrej jak rádio. Těch 200 m se týká výkonu oprávnění myslivecké stráže (
                                                  Re: Problémy na Panťáku 02.11.2011 Ale to nikdo netvrdí, máš pravdu. To přece nijak není v rozporu s předchozím.
                                Re: Problémy na Panťáku 30.10.2011 Ty seš borec...;-)
                            Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Hele Petře, když tvůj kámoš Pepa je, tak zasadový,tak proč udělal nový prvovýstupy za II.ligou a ješ
                            Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 hele, ty jsi asi s Pepouskem jedna ruka.Tak mu lez taky do p... Stejne dostane do drzky jestli bue j
                            Re: Problémy na Panťáku 31.10.2011 Petre, se zastavas spatne, prudi tam lidi, "Prcka"atp.. II.ligou nema povolene, nic delat.
                              Re: Problémy na Panťáku 01.11.2011 Už jsem v této diskuzi jednou psal a tak pouze doplním.V pondělí byl z nalezeného materiálu, který n
                              Re: Problémy na Panťáku 01.11.2011 Na Srbsku se ho většina ráda zbavila, bych řekl. On není zakomplexovanej debil. On je prostě debil,
                                Re: Problémy na Panťáku 10.11.2011 no diskuze jako vzdy dlouha a pramalo plodna,sama teorie jako ve skole.
nejsem ani na jedne
                                  Re: Problémy na Panťáku 10.11.2011 DEVi, to je úplně, jak kdybys byl sám Pepa S., anebo jeho osobní pověřenec. To, cos tu napsal, vcelk
                                    Re: Problémy na Panťáku 10.11.2011 Sulkič nemůže vykládat pravidla jak se mu hodí. Ani pravidla slušného chování, ani pravidla lezení,
                                      Re: Problémy na Panťáku 11.11.2011 Na začátku prosince o víkendu jedu na Hrubou skálu ukázat kruhy co jsme vyměnili u cest L.Č. a Pepy
                                        Re: Problémy na Panťáku 12.11.2011 Milý Devi, chcípáček rozhodně nejsem(aspoň nemám problém se podepsat, včetně přezdívky) a hlásím se
                                          Re: Problémy na Panťáku 18.11.2011 Musím se omluvit všem, kteří chtěli tu email adresu, posílal jsem ji na server čhs.Tak tedy-koral.tr
                                  Re: Problémy na Panťáku 12.11.2011 Ahoj Devi,
tak se mně zdá, že víš o Panťáku úplný hovno anebo jsi to ty Sulke, ty magore? P
                                    Re: Problémy na Panťáku 22.11.2011 Mate pravdu ze na pantheonu nelezu 15 let a nebavim se co bylo kdysi kdesi jakesi jisteni, komentova
                                          Re: Sulke 27.11.2011 Kdyby cesty nedělal, tak by to bylo lepší, protože by ty směry mohli udělat normální lidi :-)))
                                          Re: Sulke 27.11.2011 A ty si myslíš,že to dělá hlavně pro druhé? Z čisté lásky? Chacha,to jsou jak legendy o horolezcích
                                      Re: Problémy na Panťáku 28.11.2011 OK, beru a omlouvám se, že jsem si myslel, že jsi PS, čus
P.S. S Pepou jsem se opravdu zkouše
Clanek 24.10.2011 Kam zmizel ten dnesni Schnell clanek?
Spolulezkyně 24.10.2011 Ahoj, sháním spolulezkyni z Brna či blízkého okolí, teď přes zimu stěna a jak počasí dovolí skála...začátečník nevadí. Martin.
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Co bych vlastně měla splňovat já a co nabízíš?
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Ať tě ani nenapadne lezt líp než borec;-)
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Takovata klasika no...hezka, mila, sympaticka, mit rada lezeni, kolo, bezky, hory, skialpy, feraty,
      Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Zn. Viem že existuješ :D
        Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Děláte si legraci, ale já bych vážně chtěla vědět, jestli můžu lézt, ikdyž nějakou tu supervlastnost
          Re: Spolulezkyně 16.11.2011 Ahoj, žádnou supervlastnost nepotřebuješ, jen chut lézt :-)
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 začátečník v lezení, nebo v sexu?
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Ona nebo on?
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Jojo, kdys to dal do inzerátů, neměl bys tolik komentářů...
  Re: Spolulezkyně 25.10.2011 ti to povím rovno....na to že lezeš 10tky v Jure holku nezbalíš :D
    Re: Spolulezkyně 25.10.2011 Musel bys lézt jedenáctky.
      Re: Spolulezkyně 25.10.2011 :))))
  Re: Spolulezkyně 26.10.2011 Už zase ten Martin, co to s tím seznámením spamuje už několik let, nebo jiný Martin ? ;)
    Re: Spolulezkyně 26.10.2011 Ideální způsob jak naučit lidi aby používali inzerci k inzerci:))))
      Re: Spolulezkyně 16.11.2011 Tohle radši podrobně komentovat nebudu :-P :-D ale jak je vidět paka se najdou všude...
Ubytování Frankenjura 23.10.2011 Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr
Ubytování Frankenjura 23.10.2011 Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr
  Re: lad pre nedockavcov? 23.10.2011 Leze se všude, kde jsou trhliny. Nejbližší asi Pitztal ve spodní části ledovce, Gosauský ledovec pod
GG - Stüdlgrat 23.10.2011 Zdar alpinisti,
nebyl jste někdo v posledních týdnech na Glockneru Stüdlgratem, že bychom vyměnili informace o "průstupnosti"? Chcem to zkusit ten prodlouženej víkend (bez lyží či sněžnic), tak zda má vůbec cenu tam jezdit, abychom se po
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 zkus se zeptat na nemeckejch webech
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 Ahoj, taky se tam chystame, pokud nebudu nic vedet, tak se tam chystam treba tak ve stredu zavolat,
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 cawo.pre predstavu klikni na Lucknerhaus,livecam ti ukáže ako je tam so snehom od 1900m.nech to lezi
  Re: GG - Stüdlgrat 24.10.2011 ahoj !
byli jsme tam o vikendu. ve ctvrtek spadlo cca 20 cisel snehu, takze je nasnez
Impregnace - softshell 23.10.2011 Ahoj
Máte někdo zkušenosti s používáním impregnace na softshellové vybavení (konkrétně Tilak Latok)? Vypral jsem ho ve sportwashi a nevím jestli je ještě potřeba používat impregnaci...
Děkuji za informace
  Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 Peru to jenom v tom (všechno outdoor oblečení, co mám doma) a na nic už žádnou impregnaci nepoužívám
    Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 jde o to jestli impregnace protece, nebo ne. impregnace udělá z bundy igelitku, nebo ne? nemam s tim
  Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 sportwash vetsinou staci,... otestuj, a kdyz se ti bude zdat, ze navlha moc brzy, tak to jeste presp
    Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 Tak tak, většinou mi to stačí na menší déšť/mrholení atd., následnému putování v kompletním slejváku
      Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 diky, vyzkousim to.
pepa
1
...
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
...
2263
Ubytování Frankenjura Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr Petr 21:11:11 23.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: