Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11506
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
Bouldry:
6.Kopecký 10675
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231189 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spolulezkyně24.10.2011
Ahoj, sháním spolulezkyni z Brna či blízkého okolí, teď přes zimu stěna a jak počasí dovolí skála...začátečník nevadí. Martin.
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
Co bych vlastně měla splňovat já a co nabízíš?
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Ať tě ani nenapadne lezt líp než borec;-)
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Takovata klasika no...hezka, mila, sympaticka, mit rada lezeni, kolo, bezky, hory, skialpy, feraty,
   Re: Spolulezkyně24.10.2011
Zn. Viem že existuješ :D
    Re: Spolulezkyně24.10.2011
Děláte si legraci, ale já bych vážně chtěla vědět, jestli můžu lézt, ikdyž nějakou tu supervlastnost
     Re: Spolulezkyně16.11.2011
Ahoj, žádnou supervlastnost nepotřebuješ, jen chut lézt :-)
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
začátečník v lezení, nebo v sexu?
  Re: Spolulezkyně24.10.2011
Ona nebo on?
 Re: Spolulezkyně24.10.2011
Jojo, kdys to dal do inzerátů, neměl bys tolik komentářů...
 Re: Spolulezkyně25.10.2011
ti to povím rovno....na to že lezeš 10tky v Jure holku nezbalíš :D
  Re: Spolulezkyně25.10.2011
Musel bys lézt jedenáctky.
   Re: Spolulezkyně25.10.2011
:))))
 Re: Spolulezkyně26.10.2011
Už zase ten Martin, co to s tím seznámením spamuje už několik let, nebo jiný Martin ? ;)
  Re: Spolulezkyně26.10.2011
Ideální způsob jak naučit lidi aby používali inzerci k inzerci:))))
   Re: Spolulezkyně16.11.2011
Tohle radši podrobně komentovat nebudu :-P :-D ale jak je vidět paka se najdou všude...

 Ubytování Frankenjura23.10.2011
Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr

 Ubytování Frankenjura23.10.2011
Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr

 lad pre nedockavcov?23.10.2011
Mate niekto info o lezeni v ladovcovych trhlinach?
Nieco na sposob: http://vimeo.com/7627067
Mer de Glace, Pitztal? nejake rady?
 Re: lad pre nedockavcov?23.10.2011
Leze se všude, kde jsou trhliny. Nejbližší asi Pitztal ve spodní části ledovce, Gosauský ledovec pod

 GG - Stüdlgrat23.10.2011
Zdar alpinisti,
nebyl jste někdo v posledních týdnech na Glockneru Stüdlgratem, že bychom vyměnili informace o "průstupnosti"? Chcem to zkusit ten prodlouženej víkend (bez lyží či sněžnic), tak zda má vůbec cenu tam jezdit, abychom se po
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
zkus se zeptat na nemeckejch webech
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
Ahoj, taky se tam chystame, pokud nebudu nic vedet, tak se tam chystam treba tak ve stredu zavolat,
 Re: GG - Stüdlgrat23.10.2011
cawo.pre predstavu klikni na Lucknerhaus,livecam ti ukáže ako je tam so snehom od 1900m.nech to lezi
 Re: GG - Stüdlgrat24.10.2011
ahoj !

byli jsme tam o vikendu. ve ctvrtek spadlo cca 20 cisel snehu, takze je nasnez

 Impregnace - softshell23.10.2011
Ahoj
Máte někdo zkušenosti s používáním impregnace na softshellové vybavení (konkrétně Tilak Latok)? Vypral jsem ho ve sportwashi a nevím jestli je ještě potřeba používat impregnaci...
Děkuji za informace
 Re: Impregnace - softshell23.10.2011
Peru to jenom v tom (všechno outdoor oblečení, co mám doma) a na nic už žádnou impregnaci nepoužívám
  Re: Impregnace - softshell23.10.2011
jde o to jestli impregnace protece, nebo ne. impregnace udělá z bundy igelitku, nebo ne? nemam s tim
 Re: Impregnace - softshell23.10.2011
sportwash vetsinou staci,... otestuj, a kdyz se ti bude zdat, ze navlha moc brzy, tak to jeste presp
  Re: Impregnace - softshell23.10.2011
Tak tak, většinou mi to stačí na menší déšť/mrholení atd., následnému putování v kompletním slejváku
   Re: Impregnace - softshell23.10.2011
diky, vyzkousim to.
pepa

 Bolest prstů 23.10.2011
Čau potřeboval bych poradit co mám dělat když mě bolí DIP kloub ale pouze když zaloním prsty při otevřeném úchopu je to v pohodě.
 Re: Bolest prstů 23.10.2011
klid a pak tejp a nezalamovat. furt stejný odpovědi, myslim že záračnej lék na tyhle lezecký bolístk
  Re: Bolest prstů 23.10.2011
Presne tak, zazracny lek existuje! CAS :) jestli se udrzis tak co nejdele nelezt a kdyz uz lezt tak
   Re: Bolest prstů 23.10.2011
presne....klid, klid a klid
   Re: Bolest prstů 23.10.2011
presne....klid, klid a klid
   Re: Bolest prstů 23.10.2011
bez zalamovani nikdy nepolezes vic nez 8, zalezi co chces lezt :-) ak tam mas jen zanet, tak na to l
    Re: Bolest prstů 23.10.2011
Presne tak - aj Carlo Traversi v nejakom rozhovore povedal: "I never crimp" a tak aj vyzer
     Re: Bolest prstů 24.10.2011
To su kecy. Carlo vodu kaze a vino pije. Staci si pozriet fotky. Pouziva prevazne half crimp, ale se
      Re: Bolest prstů 24.10.2011
Je to jenom o zvyku, nevim proc bych to mel zalamovat kdyz to udrzim otevrene, kdyz je to tak male z
       Re: Bolest prstů 24.10.2011
To je prave to o com hovorim, vsetko co sa da podrzis na otvoreny uchop a potom, ked musis zalomit,
        Re: Bolest prstů 24.10.2011
A niektore kroky sa s otvorenym uchopom nedaju, najme male oble listy, ked je daleky docah tak chyt
   Re: Bolest prstů 23.10.2011
mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
   Re: Bolest prstů 23.10.2011
mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
    Re: Bolest prstů 23.10.2011
a taky tapovat!

 Legends only23.10.2011
Adam Ondra vcera vecer vyhral La Sportiva Legends only ve Stockholmu :)
 Re: Legends only23.10.2011
Co to je? kde to najdu?
 Re: Legends only23.10.2011
Co to je? kde to najdu?
  Re: Legends only23.10.2011
kratkej clanek na UKClimbing.com, chystaj i video...
   Re: Legends only24.10.2011
Video je tu
 Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem22.10.2011
Ahoj, o kterém lanu si myslíte, že víc vydrží, při běžném používání?
 Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem22.10.2011
sterling Fusion ION II..
  Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem22.10.2011
Těžko říct. Obecně některý Sterlingy jsou výborný, některý stojí za bačkoru. O tomhle konkrétním nic
   Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem22.10.2011
No je třeba si položit otázku jak a co polezeš. T MASTER 9,4 má o něco slabší oplet než STERLING 9,4
    Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem23.10.2011
dovolil bych si nesouhlasit. Ten tendon vydrzi mene.
     Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem24.10.2011
Dyk to píšu.
   Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem23.10.2011
velmi dobra zkusenost, je na to i udelanej test nekde
    Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem23.10.2011
jo dik, uz jsem to nasel... Lano bych chtel mit do sportovnich oblasti, nacvicovat mi moc problem ne

 Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
Ta fotka by asi měla patřit k diskuzi pod článek o Hlaďáku.  Tohle se venku leze jako boulder bez lana, jenom s více kámošema a matracema
 Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
jj a kruhy 3m od sebe.. taky to chlapci vytlučou?
  Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
pokud Martin Čermák nemá aspoň tři metry, tak tam vzdálenost kruhů není ani v jednom případě větší n
   Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
Jo, žerete bobule, mágujete, trénujete, kasáte cesty a fotíte pařezy... Neměl před pár lety Miki něj
    Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
:-)) Měkota je samolibej přidrzlej kokot...
     Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Omluva, v sešitě u Kosti to je jinej Miky, ten natvrdlejší s tvrdym "y".
 Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
Venku? Jako mimo překližku? V který hale to je?
  Re: Fotka dne - Chytač snů22.10.2011
venku, jako za hranicema českýho blbákova
 Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Můžeš mi prosím prozradit, kde v zahraničí lidi lezou 17m vysoké bouldery jen s matracemi a kamarády
  Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Docela pěkný příklad předvedla v jednom filmu Lisa Rands, tuším v Bishopu. Pokud si prolítneš intern
   Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
   Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
    Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Nereaguji na anonymy, takže jenom výjimečně (to abych trochu parafrázoval tvůj úvod s čárkou nad jin
     Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Soucasti Cermiho podpisu byl i email a odkaz na denicek s plnym jmenem, takze jestlis nedokazal desi
    Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Zrovna ty čermy bys měl zalézt zpátky do díry nebo do nějaké XIIa na Dubsku či 8c bouldru, co jich m
     Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
cermy s anonynama hlavne ty nezacinej.dlouho si se vydaval za nekoho jinyho,ve svym denicku.miki,a
   Re: Fotka dne - Chytač snů23.10.2011
Jasný že na fotce ještě není v 17ti metrech, ale kdybys koukl do průvodce, zjistíš, že ta cesta pokr

1   ...   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   702   703   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Ubytování Frankenjura
Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr
Petr21:11:11 23.10.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192417)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Diabolo 7c+ Oltedal
Sandnæs Damp 7a Oltedal
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (20)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (17)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1426 
 Neřeším to – lezu vše 
 1125 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi