Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 Bouldry: 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Spolulezkyně 24.10.2011 Ahoj, sháním spolulezkyni z Brna či blízkého okolí, teď přes zimu stěna a jak počasí dovolí skála...začátečník nevadí. Martin.
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Co bych vlastně měla splňovat já a co nabízíš?
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Ať tě ani nenapadne lezt líp než borec;-)
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Takovata klasika no...hezka, mila, sympaticka, mit rada lezeni, kolo, bezky, hory, skialpy, feraty,
      Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Zn. Viem že existuješ :D
        Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Děláte si legraci, ale já bych vážně chtěla vědět, jestli můžu lézt, ikdyž nějakou tu supervlastnost
          Re: Spolulezkyně 16.11.2011 Ahoj, žádnou supervlastnost nepotřebuješ, jen chut lézt :-)
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 začátečník v lezení, nebo v sexu?
    Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Ona nebo on?
  Re: Spolulezkyně 24.10.2011 Jojo, kdys to dal do inzerátů, neměl bys tolik komentářů...
  Re: Spolulezkyně 25.10.2011 ti to povím rovno....na to že lezeš 10tky v Jure holku nezbalíš :D
    Re: Spolulezkyně 25.10.2011 Musel bys lézt jedenáctky.
      Re: Spolulezkyně 25.10.2011 :))))
  Re: Spolulezkyně 26.10.2011 Už zase ten Martin, co to s tím seznámením spamuje už několik let, nebo jiný Martin ? ;)
    Re: Spolulezkyně 26.10.2011 Ideální způsob jak naučit lidi aby používali inzerci k inzerci:))))
      Re: Spolulezkyně 16.11.2011 Tohle radši podrobně komentovat nebudu :-P :-D ale jak je vidět paka se najdou všude...
Ubytování Frankenjura 23.10.2011 Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr
Ubytování Frankenjura 23.10.2011 Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr
  Re: lad pre nedockavcov? 23.10.2011 Leze se všude, kde jsou trhliny. Nejbližší asi Pitztal ve spodní části ledovce, Gosauský ledovec pod
GG - Stüdlgrat 23.10.2011 Zdar alpinisti,
nebyl jste někdo v posledních týdnech na Glockneru Stüdlgratem, že bychom vyměnili informace o "průstupnosti"? Chcem to zkusit ten prodlouženej víkend (bez lyží či sněžnic), tak zda má vůbec cenu tam jezdit, abychom se po
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 zkus se zeptat na nemeckejch webech
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 Ahoj, taky se tam chystame, pokud nebudu nic vedet, tak se tam chystam treba tak ve stredu zavolat,
  Re: GG - Stüdlgrat 23.10.2011 cawo.pre predstavu klikni na Lucknerhaus,livecam ti ukáže ako je tam so snehom od 1900m.nech to lezi
  Re: GG - Stüdlgrat 24.10.2011 ahoj !
byli jsme tam o vikendu. ve ctvrtek spadlo cca 20 cisel snehu, takze je nasnez
Impregnace - softshell 23.10.2011 Ahoj
Máte někdo zkušenosti s používáním impregnace na softshellové vybavení (konkrétně Tilak Latok)? Vypral jsem ho ve sportwashi a nevím jestli je ještě potřeba používat impregnaci...
Děkuji za informace
  Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 Peru to jenom v tom (všechno outdoor oblečení, co mám doma) a na nic už žádnou impregnaci nepoužívám
    Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 jde o to jestli impregnace protece, nebo ne. impregnace udělá z bundy igelitku, nebo ne? nemam s tim
  Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 sportwash vetsinou staci,... otestuj, a kdyz se ti bude zdat, ze navlha moc brzy, tak to jeste presp
    Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 Tak tak, většinou mi to stačí na menší déšť/mrholení atd., následnému putování v kompletním slejváku
      Re: Impregnace - softshell 23.10.2011 diky, vyzkousim to.
pepa
Bolest prstů 23.10.2011 Čau potřeboval bych poradit co mám dělat když mě bolí DIP kloub ale pouze když zaloním prsty při otevřeném úchopu je to v pohodě.
  Re: Bolest prstů 23.10.2011 klid a pak tejp a nezalamovat. furt stejný odpovědi, myslim že záračnej lék na tyhle lezecký bolístk
    Re: Bolest prstů 23.10.2011 Presne tak, zazracny lek existuje! CAS :) jestli se udrzis tak co nejdele nelezt a kdyz uz lezt tak
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 presne....klid, klid a klid
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 presne....klid, klid a klid
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 bez zalamovani nikdy nepolezes vic nez 8, zalezi co chces lezt :-) ak tam mas jen zanet, tak na to l
        Re: Bolest prstů 23.10.2011 Presne tak - aj Carlo Traversi v nejakom rozhovore povedal: "I never crimp" a tak aj vyzer
          Re: Bolest prstů 24.10.2011 To su kecy. Carlo vodu kaze a vino pije. Staci si pozriet fotky. Pouziva prevazne half crimp, ale se
            Re: Bolest prstů 24.10.2011 Je to jenom o zvyku, nevim proc bych to mel zalamovat kdyz to udrzim otevrene, kdyz je to tak male z
              Re: Bolest prstů 24.10.2011 To je prave to o com hovorim, vsetko co sa da podrzis na otvoreny uchop a potom, ked musis zalomit,
                Re: Bolest prstů 24.10.2011 A niektore kroky sa s otvorenym uchopom nedaju, najme male oble listy, ked je daleky docah tak chyt
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
      Re: Bolest prstů 23.10.2011 mimochodem dobrej je wobenzyn.... kdyz to clovek ji celej rok, tak to je i trochu preventivni, snad.
        Re: Bolest prstů 23.10.2011 a taky tapovat!
Legends only 23.10.2011 Adam Ondra vcera vecer vyhral La Sportiva Legends only ve Stockholmu :)
  Re: Legends only 23.10.2011 Co to je? kde to najdu?
  Re: Legends only 23.10.2011 Co to je? kde to najdu?
    Re: Legends only 23.10.2011 kratkej clanek na UKClimbing.com, chystaj i video...
    Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 22.10.2011 Těžko říct. Obecně některý Sterlingy jsou výborný, některý stojí za bačkoru. O tomhle konkrétním nic
      Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 22.10.2011 No je třeba si položit otázku jak a co polezeš. T MASTER 9,4 má o něco slabší oplet než STERLING 9,4
        Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 dovolil bych si nesouhlasit. Ten tendon vydrzi mene.
      Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 velmi dobra zkusenost, je na to i udelanej test nekde
        Re: Sterling 9,4 vs Tendon master 9,4 s complete shieldem 23.10.2011 jo dik, uz jsem to nasel... Lano bych chtel mit do sportovnich oblasti, nacvicovat mi moc problem ne
Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Ta fotka by asi měla patřit k diskuzi pod článek o Hlaďáku. Tohle se venku leze jako boulder bez lana, jenom s více kámošema a matracema
  Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 jj a kruhy 3m od sebe.. taky to chlapci vytlučou?
    Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 pokud Martin Čermák nemá aspoň tři metry, tak tam vzdálenost kruhů není ani v jednom případě větší n
      Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Jo, žerete bobule, mágujete, trénujete, kasáte cesty a fotíte pařezy... Neměl před pár lety Miki něj
        Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 :-)) Měkota je samolibej přidrzlej kokot...
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Omluva, v sešitě u Kosti to je jinej Miky, ten natvrdlejší s tvrdym "y".
  Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 Venku? Jako mimo překližku? V který hale to je?
    Re: Fotka dne - Chytač snů 22.10.2011 venku, jako za hranicema českýho blbákova
  Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Můžeš mi prosím prozradit, kde v zahraničí lidi lezou 17m vysoké bouldery jen s matracemi a kamarády
    Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Docela pěkný příklad předvedla v jednom filmu Lisa Rands, tuším v Bishopu. Pokud si prolítneš intern
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy,tak jen vyjímečně.Hele vem si matrace a přijeď,když to vylezeš solo! tak to jiš
        Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Nereaguji na anonymy, takže jenom výjimečně (to abych trochu parafrázoval tvůj úvod s čárkou nad jin
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Soucasti Cermiho podpisu byl i email a odkaz na denicek s plnym jmenem, takze jestlis nedokazal desi
        Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Zrovna ty čermy bys měl zalézt zpátky do díry nebo do nějaké XIIa na Dubsku či 8c bouldru, co jich m
          Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 cermy s anonynama hlavne ty nezacinej.dlouho si se vydaval za nekoho jinyho,ve svym denicku.miki,a
      Re: Fotka dne - Chytač snů 23.10.2011 Jasný že na fotce ještě není v 17ti metrech, ale kdybys koukl do průvodce, zjistíš, že ta cesta pokr
1
...
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
...
2263
Ubytování Frankenjura Ahojte, příští týden chceme jet do Jury, ale v noci už bude zima, víte někdo o možnosti ubytovat někde v teple? A levně? Díky Petr Petr 21:36:31 23.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: