Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
4.Štípek 11869
Bouldry:
2.Pochman 11075
3.Novák 11075
4.Volf 11031
Hory:
10.Veselá 4592
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230766 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vysoke Tatry, turisticky, macky?27.10.2011
Máme tu nerozsouditelnou hádku... na turistiku ve Vysokých Tatrách tento víkend, jsou mačky třeba - ano/ne?

Díky.
 Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky?27.10.2011
ahoj, mačky je určite potreba, bola som minulý víkend, rôzny terén - od pol metra snehu (návleky)cez
 Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky?27.10.2011
Pokud si je nevezmete, tak potřeba budou určitě ;-)
 Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky?27.10.2011
No záleží kam půjdeš, ale už k chatám se hodí. Do vysokých sedel bych řekl, že jsou skoro nutností,
 Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky?31.10.2011
Dík všem za odpovědi, nakonec jsme je vzali a v sedlech jsme fakt nelitovali.

 Maroko27.10.2011
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti s lezením v maroku? Chystáme se po vánocích do Todry. Máte někdo nějaký tip na průvodce? Vyšlo vůbec něco?
 Re: Maroko27.10.2011
Ahoj,

Todra je dobrá, neustále se rozšiřující oblast. Aktuálního průvodce bych sháněl
  Re: Maroko28.10.2011
na lezci je pár článků právě z Todry...
  Re: Maroko30.10.2011
Hm "nejlepší vápno"... tak to bych teda neřek, ale budiš... Průvodce seženeš na místě. Ruč

 dotaz arco26.10.2011
zdar, lezl jste nekdo cestu "baldo groaz na pian dela paia? je tam nejaky zelezo? standy? dik moc mylan

 Finale Ligure26.10.2011
Cau, Chci se zeptat, mate nekdo zkusenosti s ubytovanim ve Finale? ... nejaky privat, nebo neco podobneho? o Kempu vim, jenom ze tam chceme razit na silvestra, tak zkousim, jestli o necem takovem nevite. nejaky domek, nebo neco podobneho. Diky

 Pit Schubert26.10.2011
prosím o informaci ohledně knih Pita Schuberta Bezpečnost.....
Čtu jedničku, vím , že je dvojka a trojka, můžete prosím někdo napsat, co nového přinášejí další díly, zda doplňení, aktualizace nebo úplně nová témata.
Děkuji Mirek
 Re: Pit Schubert26.10.2011
1 a 2 jsou čtivé příběhy, ve 2. dílu PS vyvrací některé poznatky z 1. dílu nebo horolezecké klišé, 3
 Re: Pit Schubert26.10.2011
Dvojka mi přínosná nepřijde, je to hodně omílání věcí z prvního dílu a rozbor právní odpovědnosti...

 spolulezec/lezkyně LBC26.10.2011
Ahoj,seženu někoho z Libereckého kraje na lezení se začátečníkem?Brala bych spíš někoho zkušenýho :) Je mi 18náct a chci se lezení věnovat aktivně :)
 Re: spolulezec/lezkyně LBC26.10.2011
Raději použij inzerci, ta je na tohle určená a tam taky všichni budou podobná přání hledat a filtrov
  Re: spolulezec/lezkyně LBC26.10.2011
:-D
já mam nejradši spolehlivý :-D

 Lana Cousin-Trestec26.10.2011
Zdar, stručný dotaz:

Máte někdo zkušenost s výše uvedenými lany (prodávají se pod hlavičkou Petzlu), zejména pak model Transalp? Zajímají mě názory lidí, kteří je používali, nebo používají.... nikoliv doměnky a názory diletantů. Díky za och

 Lana Cousin-Trestec26.10.2011
Zdar, stručný dotaz:

Máte někdo zkušenost s výše uvedenými lany (prodávají se pod hlavičkou Petzlu), zejména pak model Transalp? Zajímají mě názory lidí, kteří je používali, nebo používají.... nikoliv doměnky a názory diletantů. Díky za och

 foto- trénink bivaku25.10.2011
Joska Rakoncaj odpovídal kdysi nějaké novinářce na otázku "Jak trénujete bivaky?"

J.R. - "To dělá jen debil"
 Re: foto- trénink bivaku25.10.2011
A měl pravdu
  Re: foto- trénink bivaku25.10.2011
:-))
  Re: foto- trénink bivaku25.10.2011
Už sem myslel, že borci tu fotku ustojí bez poznámek a ejhle;-)
   Re: foto- trénink bivaku25.10.2011
Už jsem si myslel, že Willhem nic nepoví :D
   Re: foto- bratři ve vaku25.10.2011
No, živený jsou dobře, sotva se do těch žďáráků a blembáků vejdou. To by měl Pavlíček radost. Až jed
    Re: foto- bratři ve vaku26.10.2011
nebo mají nachozených víc kopců než ty a jdou se raději vyspat ven a vyzkoušet matroš místo koukání
     Re: foto- bratři ve vaku31.10.2011
foto č. 6711
   Re: foto- trénink bivaku26.10.2011
nemaju tie zdaraky naopak?
 Re: foto- trénink bivaku26.10.2011
aaa poznavam kluky prej z horsky ze sumavy a krkonos, pracovne sme jim rikali Krnap a Sunap, byli na
  Re: foto- trénink bivaku26.10.2011
Za skalním rohem se skrývá i nejspíš bochník chleba. Tady v noci kluci asi trpět nebudou...
   Re: foto- trénink bivaku26.10.2011
nechejte toho joóó, náhodou je tu supr fotka, konecne neco originálního... a kucí jsou fajn...
    trénink bivaku je to jinak26.10.2011
Ono je to jinak. Na Žďáru prožít bivak, je pro nás místní lezce tak trochu jako splnit si bobříka, n
    Re: trénink bivaku je to jinak27.10.2011
měkej a debil
     Re: trénink bivaku je to jinak27.10.2011
dovoluju si vypůjčit z jiný diskuse tady. pro všechny chytráky co se nepodepisujou:
      Re: trénink bivaku je to jinak27.10.2011
Jo, tak to je dobrý a přesný, podle ip vidím, že tu machroval anonymní hrdina víckrát.
     Re: trénink bivaku je to jinak27.10.2011
takze ten anonym prootze se nepodepsal je mekkej. a to IP potvrdilo ze je debil. viz nize
      Re: trénink bivaku je to jinak27.10.2011
no, kdyz se nekdo sere do admina tak moc rozumu proste nepobral, & chybi mu pud sebezachovy ))))
  Re: foto- trénink bivaku31.10.2011
Nazdar Katko, kdypak se zase potkáme v Tatrách? :) Taky zdravíme :)
 Re: foto- trénink bivaku31.10.2011
Název trénink bivaku je asi trochu zavádějící. Máme s Tomem za sebou už i nějakej biváček v Tatrách
  Re: foto- trénink bivaku31.10.2011
palec nahoru :)
   Re: foto- trénink bivaku01.11.2011
Taky palec nahoru.

 film25.10.2011
Zdar.
Vzheledem k tomu, že se zde mj. lidi zkoušej zbalit holku, atp., ...prosím o shovívavost- je to mimo horolezecký téma. Chtěl bych vědět, jestli někdo z Vás nezná název filmu, co běžěl před cca 5. lety na čt 2. Prolínala se tam realita 20.-21
 Re: film25.10.2011
Taky se pridam:-) - jednou jsem videl film, odehraval se na nejake americke skole a nejaka holka tam
 Re: film25.10.2011
  Re: film26.10.2011
Týjo, je to vono, Fakt moc dík. Petr

1   ...   682   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   700   701   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto- trénink bivaku
Joska Rakoncaj odpovídal kdysi nějaké novinářce na otázku "Jak trénujete bivaky?"

J.R. - "To dělá jen debil"
Fábera22:12:21 25.10.2011
odpovědět 
 Re: foto- trénink bivaku
A měl pravdu
22:55:49 25.10.2011
odpovědět 
  Re: foto- trénink bivaku
:-))
23:02:10 25.10.2011
odpovědět 
  Re: foto- trénink bivaku
Už sem myslel, že borci tu fotku ustojí bez poznámek a ejhle;-)
Willhem23:17:56 25.10.2011
odpovědět 
   Re: foto- trénink bivaku
Už jsem si myslel, že Willhem nic nepoví :D
23:46:16 25.10.2011
odpovědět 
   Re: foto- bratři ve vaku
No, živený jsou dobře, sotva se do těch žďáráků a blembáků vejdou. To by měl Pavlíček radost. Až jednou odcestujou do vopravdický divý divočiny, maj co hubnout.
23:53:04 25.10.2011
odpovědět 
    Re: foto- bratři ve vaku
nebo mají nachozených víc kopců než ty a jdou se raději vyspat ven a vyzkoušet matroš místo koukání na tv
09:37:20 26.10.2011
odpovědět 
     Re: foto- bratři ve vaku
foto č. 6711
 martan18:14:02 31.10.2011
odpovědět 
   Re: foto- trénink bivaku
nemaju tie zdaraky naopak?
jove21:20:13 26.10.2011
odpovědět 
 Re: foto- trénink bivaku
aaa poznavam kluky prej z horsky ze sumavy a krkonos, pracovne sme jim rikali Krnap a Sunap, byli na brncalce v zari stejny dny lezt, bydleli taky ve stodole vedle chaty hned v sousednim kotci, tak zdravim kluci:)
Katka20:24:11 26.10.2011
odpovědět 
  Re: foto- trénink bivaku
Za skalním rohem se skrývá i nejspíš bochník chleba. Tady v noci kluci asi trpět nebudou...
Tom20:37:28 26.10.2011
odpovědět 
   Re: foto- trénink bivaku
nechejte toho joóó, náhodou je tu supr fotka, konecne neco originálního... a kucí jsou fajn...
dláto20:45:54 26.10.2011
odpovědět 
    trénink bivaku je to jinak
Ono je to jinak. Na Žďáru prožít bivak, je pro nás místní lezce tak trochu jako splnit si bobříka, nebo něco ve stylu Hore zdar, má to obrovskou tradici a konec konců je to pobytí/ přespání v krásnej stěně s výhledem do kraje, na hvězdy. Hned bych do toho šel, kdybych nebyl měkej.
 jirkas20:54:46 26.10.2011
odpovědět 
    Re: trénink bivaku je to jinak
měkej a debil
00:03:38 27.10.2011
odpovědět 
     Re: trénink bivaku je to jinak
dovoluju si vypůjčit z jiný diskuse tady. pro všechny chytráky co se nepodepisujou: http://www.youtube.com/watch?v=36PxuyoZerQ
Mates00:21:35 27.10.2011
odpovědět 
      Re: trénink bivaku je to jinak
Jo, tak to je dobrý a přesný, podle ip vidím, že tu machroval anonymní hrdina víckrát.
 jirkas06:56:53 27.10.2011
odpovědět 
     Re: trénink bivaku je to jinak
takze ten anonym prootze se nepodepsal je mekkej. a to IP potvrdilo ze je debil. viz nize
torous07:16:48 27.10.2011
odpovědět 
      Re: trénink bivaku je to jinak
no, kdyz se nekdo sere do admina tak moc rozumu proste nepobral, & chybi mu pud sebezachovy ))))
15:56:50 27.10.2011
odpovědět 
  Re: foto- trénink bivaku
Nazdar Katko, kdypak se zase potkáme v Tatrách? :) Taky zdravíme :)
peťan16:52:25 31.10.2011
odpovědět 
 Re: foto- trénink bivaku
Název trénink bivaku je asi trochu zavádějící. Máme s Tomem za sebou už i nějakej biváček v Tatrách a tak podobně, i neplánovaný. Tohle byl takovej vejlet...asi jako někdo jde na čundr a přespí u ohně, tak my si šli zalezt a přespali ve stěně. Bivakáče máme obráceně, protože v tejhle pozici nejdou moc navlíknout správně. Poznámku že se do bivakáčů nevejdeme, přijímáme. Máme oba 90 kilo, ale jsme horolezci a ne nafrněnci ze sportovek v džínách a dokážem si protáhnout stěnou 20-ti kiovej bágl a urvat na skialpech víc než "komáři" z překližky. Ale nic proti gustu, každej at si dělá co chce...taky nerejpu že někomu čumí žebra...
Peťan16:57:56 31.10.2011
odpovědět 
  Re: foto- trénink bivaku
palec nahoru :)
pietro23:28:36 31.10.2011
odpovědět 
   Re: foto- trénink bivaku
Taky palec nahoru.
Aldo07:42:30 01.11.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi