Cau, Chci se zeptat, mate nekdo zkusenosti s ubytovanim ve Finale? ... nejaky privat, nebo neco podobneho? o Kempu vim, jenom ze tam chceme razit na silvestra, tak zkousim, jestli o necem takovem nevite. nejaky domek, nebo neco podobneho. Diky
prosím o informaci ohledně knih Pita Schuberta Bezpečnost.....
Čtu jedničku, vím , že je dvojka a trojka, můžete prosím někdo napsat, co nového přinášejí další díly, zda doplňení, aktualizace nebo úplně nová témata.
Děkuji Mirek
Máte někdo zkušenost s výše uvedenými lany (prodávají se pod hlavičkou Petzlu), zejména pak model Transalp? Zajímají mě názory lidí, kteří je používali, nebo používají.... nikoliv doměnky a názory diletantů. Díky za och
Máte někdo zkušenost s výše uvedenými lany (prodávají se pod hlavičkou Petzlu), zejména pak model Transalp? Zajímají mě názory lidí, kteří je používali, nebo používají.... nikoliv doměnky a názory diletantů. Díky za och
Zdar.
Vzheledem k tomu, že se zde mj. lidi zkoušej zbalit holku, atp., ...prosím o shovívavost- je to mimo horolezecký téma. Chtěl bych vědět, jestli někdo z Vás nezná název filmu, co běžěl před cca 5. lety na čt 2. Prolínala se tam realita 20.-21
prosím o informaci ohledně knih Pita Schuberta Bezpečnost.....
Čtu jedničku, vím , že je dvojka a trojka, můžete prosím někdo napsat, co nového přinášejí další díly, zda doplňení, aktualizace nebo úplně nová témata.
Děkuji Mirek
1 a 2 jsou čtivé příběhy, ve 2. dílu PS vyvrací některé poznatky z 1. dílu nebo horolezecké klišé, 3 jsou spíše normy. Jsou tady recenze, nebo se to dá prolistovat v knihkupectvích a horokrámech. www.lezec.cz/clanky.php?key=8277
Dvojka mi přínosná nepřijde, je to hodně omílání věcí z prvního dílu a rozbor právní odpovědnosti... 3. normy - hodně popisná, jak se zkouší to či ono.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.