Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 22.Adamovska 10390 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 Bouldry: 22.Majdloch 9950 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 ... nechci bejt moc velkej šťoura, ale čímpak blejskavým má ten fešák na fotce zajištěno??
Při zvětšení fotky to vypadá na kamarády velikosti 6-7. Se mi zdá, jde ta lezecká morálka nějak do hnoje :-/
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Třeba to sou jen presa ;) Pochybuju že by se někdo chlubil tim, že to vylez a jistil se při tom frie
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Taky mě to napadlo, ale myslim, že to kamarádi nebudou.
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Kurva, máš recht, s jedním blýskáním bych byl ochoten připustit, že to je prach na objektivu. Ale ta
    Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Ono to spíš vypadá jako velký abalak, ovšem to je asi blbost... Každopádně jsem zvědavý, v čem to ta
      Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Podle mě jste pěkný truhlíci a rozumbradové co zas jen hledají nějaký problém. Řekl bych, že lezec s
      Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Nevím, co tam mají, ale plastový Tri camy jsou do spár na písek super.
        Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Plastový trikamy,textilní frendy a gumový skoby...
      Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 ale houby, to sou Vacky, meli je v Tesku na sleve...
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 To spodní podle mne vypadá zcela jako expreska; dost možná visící z UFA. U toho horního si netroufnu
    Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Debata jak vysita z Novinek. Rad bych tedy ted slysel tu omluvu vod toho cu... co tady nekoho hned n
      Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Přesně jak píše Martas, projížděl jsem si došlé fotky a tahle se mi zalíbila. Ještě na Lezci nebyla.
    Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Ty vole? Tady snad na lezci jsou všichni Sherlockove a pořádní rejpalove. Jasne, že tam jsou frendy
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Čus Šťouro, přestaň mžourat do monitoru, vymýšlet konspirační teorie a plivat jedovaté sliny. Lezce
  Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Což vo to, ten abalak by mě nesral, ale ty mačky?! To je fakt dřevo, gdyž já to lez, tak mi stačily
    Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 Hoši jestli někdo z vás rejpalů vyleze tuhle spáru se stejným počtem jištění jako klasik na fotce (u
      Re: Foto dne bílé Myšky 01.11.2011 To je super, kolik se tady na každou kokotinu chytne lidí :-)))
Pád v Rudici 01.11.2011 Zdar, jedna paní v Rudici povídala, že byla u skal nějaká záchranná akce, pád z pěti metrů, vrtulníky atd. Neví někdo, co se stalo?
  Re: Pád v Rudici 01.11.2011 To je už týždeň stará informácia... tzn. stalo sa to v sobotu, 22.10.
    Re: Pád v Rudici 01.11.2011 Fakt? A kdy se to stalo? Prijeli jsme v 13 a odjizdeli posledni. Preju brzke uzdraveni.
Průvodce - Západní Čechy 31.10.2011 Zdravím, nemá někdo v el. podobě nějakého průvodce skal v Západních Čechách, klasickou knihu se mi už nedaří sehnat. Díky
  Re: Scarpa F3 a TLT 01.11.2011 F3 nemám, ale už nějaký pátek na TLT jezdím. Možná jsi se svojí výškou a váhou na hranici vypínací s
  Re: Scarpa F3 a TLT 01.11.2011 Vyzkousej prehazovat harse za original vlozku, pokud nebude problem mas fixni podlozku nalepenou spa
    Re: Scarpa F3 a TLT 01.11.2011 Ty orig. podložky místo harscheisen znám, problém je v tom, že mám špičku u TLT s takovým tím plaste
      Re: Scarpa F3 a TLT 01.11.2011 Hm tak to je tutove problem se spatnou vyskou nebo umistenim podlozky.
Ja pouzivam ty origina
        Re: Scarpa F3 a TLT 02.11.2011 Zobane díky, za radu. Pokusím se vyrobit nebo upravit ty orig. podložky,aby to tam sedlo.
Dí
lano na písek? 31.10.2011 ahoj, chci se zeptat jaký lano bych si měl pořídit na písek? Mám na mysli spíš klasicky laděný cesty v labáku, adru, prachove.
Nevim jestli bude stačit 60m nebo to chce na nějaký cesty delší? Průměr jsem uvažoval 9,7mm 10mm nebo maximálně 1
  Re: lano na písek? 31.10.2011 60/10,2 - mé oblíbené míry. Ale Labák neznám
    Re: lano na písek? 31.10.2011 Taky mám 60 ale třeba do labáku je určitě lepší delší.
  Re: lano na písek? 31.10.2011 hoj na klasiky do adru a na prachov urcite 60m (vyuzijes i na skalkach)prumer ne nad 9.8mm, je to zb
  Re: lano na písek? 31.10.2011 Taky s padesátkou se dá v pohodě lézt, nesetkal jsem se s cestou, kde bych měl problém. Většina cest
    Re: lano na písek? 31.10.2011 Jo díky všem za názor! Potřeboval jsem utvrdit, že 60m je OK, že to bude na to slanění vždycky stači
      Re: lano na písek? 31.10.2011 Tak to si muj člověk. Přeju hodně hezkých zážitků na písku.
      Re: lano na písek? 31.10.2011 Do Labáku mi přijde 60 m krátké. Pokud je určené fakt čistě na písek, brala bych 80m.
        Re: lano na písek? 31.10.2011 Ale tahat se s osmdesátkou po Hrubici, Ádru ap. je fakt zbytečný. A i v Labáku delší lano uplatníš j
        Re: lano na písek? 01.11.2011 No pokud hodláš v labáku rybařit, nebo honit ego na RP přelezech, tak ta osmdesátka bude dobrá. Ale
          Re: lano na písek? 01.11.2011 Na Labák doporučuju 80m je zákaz lezení na vršky masívů, takže se končí u posledního jištění!A když
            Re: lano na písek? 01.11.2011 Poslyš, předesílám, že v Labáku jsem byl asi dvakrát v životě, ale pokud mají masivy mezi 40-60m, ta
              Re: lano na písek? 01.11.2011 Pokud je masiv 60m vysoký, tak samozřejmě není problém z něj s 60tkou slanit nadvakrát. Problém akor
                Re: lano na písek? 01.11.2011 Když máš fantazii, vystačíš si s 60 vsšude, včetně Labáku nebo Severní stěny Bořně.
                  Re: lano na písek? 01.11.2011 Ale jistě. Fantazii se meze nekladou. Ale někdy bývá lepší mít jen o pár metrů lana navíc.
                  Re: lano na písek? 01.11.2011 Na sportovky k Labi a do Teplic 100, na klasický tůry 60 na pohodu.
  Re: lano na písek? 01.11.2011 Koukam, že jsem rozpoutal velkou diksuzi o delce lana. Už to vidim to jasně - 60m stačí, masivy mě s
    Re: lano na písek? 01.11.2011 To jo, na masivy nemá ani smysl lezt, dyť to sou jakýsy okrajoffky;-)
lezení španělsko 31.10.2011 Ahoj. Chystám se přes zimu do Seville. Nevíte je tam nějaká umělá stěna a možnost lezení? Nerada bych na pár měsíců přestala. Lenka
foto dne 31.10.2011 Aiguille Dibona v Rakousku? O tom si ti náckové můžou jenom nechat zdát.
  Re: foto dne 31.10.2011 Jo, opraveno. Dík.
Letenky 31.10.2011 Ahoj, chtel bych se zeptat nevíte nekdo o nejlevnejsich letenkach, nizkonakladovych, do Spanelska, nejlepe Alicante? Diky moc. Tom
Lezky 30.10.2011 Ahojte,
sú lezečky so zapínaním na suchý zips porovnateľné v stabilite nohy v bote?? Dá sa noha rovnako dobre zafixovať suchým zipsom, tak ako v klasickej šnurovacej bote? Nepovoluje to po čase?
Vďaka
  Re: Lezky 30.10.2011 Suchý zip je bez problémů. Hlavní je, aby ti lezečka sedla vnitřním obvodem přesně na chodidlo. Pak
  Re: Lezky 30.10.2011 Taky bych rekl, ze vic zalezi na tom, jak bota sedne vevnitr. Ja lezu v LaSportiva Katana (2 suchace
  Re: Lezky 31.10.2011 sucháče navíc i velmi rychle utáhneš, pokud ti při lezení boty trošku povolí.
Nicmén
  Re: Lezky 31.10.2011 Treba mysliet aj na to, ze pokial sa lezie casto a dlhe cesty v roznych sajrajtoch, vlhku, spine a p
  Re: Lezky 31.10.2011 suchace jsou na hovno, par lezecek se suchacem jsem mel a vzdycky jsem prosoupal ten kousek popruhu
  Re: Lezky 31.10.2011 mam uz treti par lezek na suchac (RP pearl, LS Flash, LS Katana) a jiny bych si neporidil, ... nejle
  Re: Lezky 31.10.2011 Suchac na pohodu, mel jsem na 5.10, pak na Sportivach a ted na RP - hlavne ti musi bota sednout, uta
  Re: Lezky 31.10.2011 Může se to rozlepit ve spáře nebo při nějakým šprajcování nohy v díře nebo tak. Ale zřídka. Když máš
  Re: Lezky 31.10.2011 Patrně podle toho, co s tím chceš lézt. Na čisté stěnové lezení má oboje své pro a proti, do spár ne
    Re: Lezky 01.11.2011 Používate niekto lezky od Rock Pillars modely Stream alebo Ozone QC ?
Ako veľmi sa vám rozt
Grossglockner 30.10.2011 Ahoj, jak to vypadá v zimě na grossglockneru? jaká je nejlepší cesta? díky Tom
  Re: Grossglockner 31.10.2011 Jak by to tam melo v zime vypadat...je tam zima...
Nejlepsi cesta? co to jako znamena
    Re: Grossglockner 31.10.2011 jo promin moc jsem to neupřesnil. Byl jsem na něm v září a chtěl bych tam vyrazit někdy v zimě... Lí
      Re: Grossglockner 31.10.2011 Chlape, ty jsi blázen.... Doporučuju pořádně vyzkoušet zimní lezení nejdřív na nějakých dostupnějšíc
        Re: Grossglockner 31.10.2011 přesně to jsem chtěl slyšet:-) díky
          Re: Grossglockner 01.11.2011 Jen pro predstavu. V kvetnu za zimnich podminek, neotevreli G.Strasse kuli novemu snehu, jsme vyraze
        Re: Grossglockner 01.11.2011 Co konkrétně v Toteskách či Dachsteinu? Taky se chystám na něco zimního, budu rád za doporučení. Dík
          Re: Grossglockner 01.11.2011 TOTESKY: Od Prieschutzhaus (přístup pěšky, winterraum) třeba cokoliv na Spitzmauer nebo Gr.Priel. Od
            Re: Grossglockner 01.11.2011 Dík
1
...
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: