Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 31.10.2011 Aiguille Dibona v Rakousku? O tom si ti náckové můžou jenom nechat zdát.
  Re: foto dne 31.10.2011 Jo, opraveno. Dík.
Letenky 31.10.2011 Ahoj, chtel bych se zeptat nevíte nekdo o nejlevnejsich letenkach, nizkonakladovych, do Spanelska, nejlepe Alicante? Diky moc. Tom
Lezky 30.10.2011 Ahojte,
sú lezečky so zapínaním na suchý zips porovnateľné v stabilite nohy v bote?? Dá sa noha rovnako dobre zafixovať suchým zipsom, tak ako v klasickej šnurovacej bote? Nepovoluje to po čase?
Vďaka
  Re: Lezky 30.10.2011 Suchý zip je bez problémů. Hlavní je, aby ti lezečka sedla vnitřním obvodem přesně na chodidlo. Pak
  Re: Lezky 30.10.2011 Taky bych rekl, ze vic zalezi na tom, jak bota sedne vevnitr. Ja lezu v LaSportiva Katana (2 suchace
  Re: Lezky 31.10.2011 sucháče navíc i velmi rychle utáhneš, pokud ti při lezení boty trošku povolí.
Nicmén
  Re: Lezky 31.10.2011 Treba mysliet aj na to, ze pokial sa lezie casto a dlhe cesty v roznych sajrajtoch, vlhku, spine a p
  Re: Lezky 31.10.2011 suchace jsou na hovno, par lezecek se suchacem jsem mel a vzdycky jsem prosoupal ten kousek popruhu
  Re: Lezky 31.10.2011 mam uz treti par lezek na suchac (RP pearl, LS Flash, LS Katana) a jiny bych si neporidil, ... nejle
  Re: Lezky 31.10.2011 Suchac na pohodu, mel jsem na 5.10, pak na Sportivach a ted na RP - hlavne ti musi bota sednout, uta
  Re: Lezky 31.10.2011 Může se to rozlepit ve spáře nebo při nějakým šprajcování nohy v díře nebo tak. Ale zřídka. Když máš
  Re: Lezky 31.10.2011 Patrně podle toho, co s tím chceš lézt. Na čisté stěnové lezení má oboje své pro a proti, do spár ne
    Re: Lezky 01.11.2011 Používate niekto lezky od Rock Pillars modely Stream alebo Ozone QC ?
Ako veľmi sa vám rozt
Grossglockner 30.10.2011 Ahoj, jak to vypadá v zimě na grossglockneru? jaká je nejlepší cesta? díky Tom
  Re: Grossglockner 31.10.2011 Jak by to tam melo v zime vypadat...je tam zima...
Nejlepsi cesta? co to jako znamena
    Re: Grossglockner 31.10.2011 jo promin moc jsem to neupřesnil. Byl jsem na něm v září a chtěl bych tam vyrazit někdy v zimě... Lí
      Re: Grossglockner 31.10.2011 Chlape, ty jsi blázen.... Doporučuju pořádně vyzkoušet zimní lezení nejdřív na nějakých dostupnějšíc
        Re: Grossglockner 31.10.2011 přesně to jsem chtěl slyšet:-) díky
          Re: Grossglockner 01.11.2011 Jen pro predstavu. V kvetnu za zimnich podminek, neotevreli G.Strasse kuli novemu snehu, jsme vyraze
        Re: Grossglockner 01.11.2011 Co konkrétně v Toteskách či Dachsteinu? Taky se chystám na něco zimního, budu rád za doporučení. Dík
          Re: Grossglockner 01.11.2011 TOTESKY: Od Prieschutzhaus (přístup pěšky, winterraum) třeba cokoliv na Spitzmauer nebo Gr.Priel. Od
            Re: Grossglockner 01.11.2011 Dík
průvodce 29.10.2011 Ahoj, dá se koupit někde v Petrohradě(např.hospoda) novej průvodce na Petráč ?
  Re: průvodce 29.10.2011 v kempu v jesenici
  Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky? 27.10.2011 ahoj, mačky je určite potreba, bola som minulý víkend, rôzny terén - od pol metra snehu (návleky)cez
  Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky? 27.10.2011 Pokud si je nevezmete, tak potřeba budou určitě ;-)
  Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky? 27.10.2011 No záleží kam půjdeš, ale už k chatám se hodí. Do vysokých sedel bych řekl, že jsou skoro nutností,
  Re: Vysoke Tatry, turisticky, macky? 31.10.2011 Dík všem za odpovědi, nakonec jsme je vzali a v sedlech jsme fakt nelitovali.
Maroko 27.10.2011 Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti s lezením v maroku? Chystáme se po vánocích do Todry. Máte někdo nějaký tip na průvodce? Vyšlo vůbec něco?
  Re: Maroko 27.10.2011 Ahoj,
Todra je dobrá, neustále se rozšiřující oblast. Aktuálního průvodce bych sháněl
    Re: Maroko 28.10.2011 na lezci je pár článků právě z Todry...
    Re: Maroko 30.10.2011 Hm "nejlepší vápno"... tak to bych teda neřek, ale budiš... Průvodce seženeš na místě. Ruč
dotaz arco 26.10.2011 zdar, lezl jste nekdo cestu "baldo groaz na pian dela paia? je tam nejaky zelezo? standy? dik moc mylan
Finale Ligure 26.10.2011 Cau, Chci se zeptat, mate nekdo zkusenosti s ubytovanim ve Finale? ... nejaky privat, nebo neco podobneho? o Kempu vim, jenom ze tam chceme razit na silvestra, tak zkousim, jestli o necem takovem nevite. nejaky domek, nebo neco podobneho. Diky
Pit Schubert 26.10.2011 prosím o informaci ohledně knih Pita Schuberta Bezpečnost.....
Čtu jedničku, vím , že je dvojka a trojka, můžete prosím někdo napsat, co nového přinášejí další díly, zda doplňení, aktualizace nebo úplně nová témata.
Děkuji Mirek
  Re: Pit Schubert 26.10.2011 1 a 2 jsou čtivé příběhy, ve 2. dílu PS vyvrací některé poznatky z 1. dílu nebo horolezecké klišé, 3
  Re: Pit Schubert 26.10.2011 Dvojka mi přínosná nepřijde, je to hodně omílání věcí z prvního dílu a rozbor právní odpovědnosti...
1
...
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: