Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pik Komunisma 04.11.2011 Ahoj, kdo byl na Pik Komunismě a podal by nějaké informace? Díky. Akim
kam na kopec ? 04.11.2011 Ahoj vsem.. Nejake napady kam vyrazit na kopec ? Mame po dlouhe dobe cas, tak cca za 14 dni nekam na necely tyden vyrazit. Chtelo by to vylezt na nejaky (i vetsi) vrchol, klidne i s trochou lehciho lezeni, pokud mozno bez sneznic a skialp, takze aby to ne
  Re: kam na kopec ? 04.11.2011 Dolomity a dát nějaký normálky na kopce, na který nevedou turistický cesty.
  Re: kam na kopec ? 04.11.2011 Dolomiti, Val Gardena, Sella Ronda, totalni bomba, ale musi ti vyjit pocasi. Lezeni kolem mrte a par
  Re: kam na kopec ? 06.11.2011 Ahoj kluci, diky za napady. Ja mel na mysli neco jako Studlgrat na Gloknera, Spallagrat na Berninu,
    Re: kam na kopec ? 07.11.2011 No myslim že u takový Civetty se nemusíte bát, že by výstup byl moc krátkej.
Watzmann 03.11.2011 Ahoj,nevíte někdo jaký je to na skialp kolem Watzmannhutte a zda je v ní winteraum? Myslel jsem na Klainer Watzmann a popř co by se tam dalo dál.
Díky
  Re: Watzmann 04.11.2011 Čus, vintráč na Watzmannhausu je, když je dostatek sněhu tak se dá sjet Hocheck a jinak se dá jít tr
    Re: Watzmann 04.11.2011 Kdo jde do Watzmannkaru, tak začíná rovnou na parkáči u Königsssee, stoupá podél bobovky a okolo Küh
    Re: Watzmann 08.11.2011 díky
  Re: Klettergebiete ohne Grenzen 03.11.2011 - Adriaküste-Istrien, Erik Svab, Janez Skok, Doriano Perhat, Sidarta Guides, 2011, 308 stran.
  Re: Klettergebiete ohne Grenzen 03.11.2011 mam ho k mani, funglac, poslal se ti mail
Martin K 03.11.2011 Zajímalo by mě, jaké lezečky jste už vyreklamovali? Třeba kamoška reklamovala po roce LA Miury,že popraskala guma na obsázce, lepička prolezená nebyla a dostala nové. Já to stejné teď mám u Triopů, tak jsem zvědav. Myslím,že popraskanou obsázku by na rekl
  Reklamace lezeček 03.11.2011 Pardon, spletl jsem nadpis a jméno..
    Re: Reklamace lezeček 03.11.2011 Připojím se k dotazu. Zajímalo by mě, jestli se někomu podařilo vyreklamovat odlepující se lepičku n
      Re: Reklamace lezeček 03.11.2011 Ahoj, asi před 2 lety jsem v Hudači koupil LS Katany, po týdnu lezení (asi dvakrát na stěně) se rozl
  Re: Martin K 03.11.2011 Zatím jsem nereklamoval nic (většinou boty dodrbu do půl až roku), uvažoval jsem o tom u Salticů, kd
  Re: Martin K 03.11.2011 jednou mi vyreklamovali LS mantis v Hudáči, rozpáraly se suchý zipy a nakonec prasklo i to kovový oč
  Re: reklamace lezeček 03.11.2011 Jednou se mi extrémně rychle rozlepila špička na Triopech Wings, v brněnském Eliassu mi to jako rekl
  Re: Martin K 03.11.2011 Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
  Re: Martin K 03.11.2011 Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
    Re: Martin K 04.11.2011 Bejt prodejce tak ti to nevemu (budu argumentovat běžným opotřebením), ale bejt zákazník tak to zkus
  Re: Martin K 04.11.2011 Mne áno, bolo to však v Kanade, tak asi pardón za "off-topic".
stěna kopřivnice 02.11.2011 Čau lezci, můžete mi poradit, jestli je v Kopřivnici nějaká stěna nebo bouldr? Na netu jsem našel, že by něco mohlo být na stadioně, ale to info je z roku 2008. Budu rád za jakékoliv info o lezení v Kopru. Dík
  Re: stěna kopřivnice 02.11.2011 Zalézt si zajdi do sousedního Štramberka na lomové či krasové vápno.
  Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Hooj, tak dobrá zpráva pro Tebe. V Kopřivnice je lez. stěna, je na zimním stadioně. Zrovna tento týd
    Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Prosím, přihoď údaje i do seznamu stěn na Lezci, dík.
    Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 ... a další stěnu je ve skautském centru nad koupalištěm. Je čerstvá, venkovní spojená s lanovým cen
      Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 A nějaké názvy ty stěny mají? Díky moc;)
        Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Ta skautská by šla nazvat: Areál zdraví - VANAVIAN.
Ta druhá "Zimní stadion", 49°35
          Re: stěna kopřivnice 07.11.2011 Přidal jsem do mapy Zimák, ten nám chyběl, možnost mít reklamu zadáčo v největším seznamu stěn přene
Ledy 02.11.2011 Neví někdo jestli jsou v Alpách už nateklé ledy?
Ztráta červené helmy Petzl 02.11.2011 Ahoj, v sobotu 22. října 2011 jsme na Suškách v okolí Vlajkové nechali asi červenou helmu Petzl, podepsanou fixem vpředu NACA a vzadu je BRh- ... viz foto ...
  Re: Ztráta červené helmy Petzl 14.11.2011 Omlouvám se za demenci - helmu jsme našli v garáži pod plachtou přikrývající křovinořez ... Jirka Ka
  Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Si ho vyper doma v pračce na 40 bez chemikálii nebo k tomu určenými.
Vysuš v sušičce nebo poz
    Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Tak třeba nemá pračku ne... pokud je to student na nějakým privátě. Jinak taky jsem z Brna, ale neví
  Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 proč to chceš prát? doporučuji zasadně neprat nebo o něj brzo přijdeš
    Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Praní je v pohodě, ale hlavně to neždímat a připravit se na dlouhý sušení a protřepávání. Je dobrý p
      Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Když nemá pračku tak ve vaně.
    Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 po 5 letech pouzivani je spani v nem o zdravi z hlediska nakazy morem....
      Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Péřák se prostě nepere. Tím praním jen zkracuješ jeho životnost.
        Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Péřák se nepere? Ale jdi ty brepto. Jedině lze souhlasit se zkracováním životnosti. Ale pokud ho poc
        Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 naopak! kdyz uz mas spacak po par letech nechutnej a umastenej, tak mu to jen prospeje. kdyz to udel
      Re: prani peroveho spacaku brno 05.11.2011 doporučuju vyprat ve vaně, to se mi jako jediné osvědčilo (pračka bez ždímání taky jde, ale ručně je
Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Ahoj nevíte prosím o nějaké kvalitní malé výrobně spacáků na zakázku. Potřebuji ušít 4sezoní péřák. Díky MK
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Jana Červenková - Koule - z Liberce.
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Dagmar Jilemová - JILMAR - Hradec Králové. Dokáže sehnat kvalitní peří.
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Paní Dagmar jsem kontaktoval a poudala že nejlbižší termín by byl tak březen...že nemá za potřebí ni
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Mám od p. Červenkové spacák už 5 let a naprostá spokojenost. 3 sezoní od jara do zimy furt pod širák
        Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Paní Červenková nešije spacáky ze svého peří...to je jediná chybka...rozdíl v ceně peří je dost mark
        Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Paní Červenková nešije spacáky ze svého peří...to je jediná chybka...rozdíl v ceně peří je dost mark
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Rak (Sir Joseph) ti taky ušije spacáček na míru.
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 ten je tak ku... drahej, že bych si od něj nenechal ušít, ani návlek na pyj...
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Taky nikdo netvrdí, že to laciné. Mám od něho spacák a jsem maximálně spokojený.
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Zkus Štěpána Drlíka z Popradu - Slavosport.sk. Za stejnou cenu jako je standard ti ušije spacák na m
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Mám 2 spacáky na hov.. z Teska a vydají za jeden dobrej na zakázku.Stály mě dohromady 1000kč a v -10
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 15.11.2011 Ja chci utratit max 5000táců plus mínus nějaká ta stovka. Do spacáku z tesca bych nešel. Ono v zimě
1
...
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
...
2263
Watzmann Ahoj,nevíte někdo jaký je to na skialp kolem Watzmannhutte a zda je v ní winteraum? Myslel jsem na Klainer Watzmann a popř co by se tam dalo dál.
Díky Grof 20:16:39 03.11.2011odpovědět
  Re: Watzmann Čus, vintráč na Watzmannhausu je, když je dostatek sněhu tak se dá sjet Hocheck a jinak se dá jít trochu komplikovaně do Watzmannkaru + např. nějakej žlab u Watzmannkinder, ale samotnej Kleiner Watzmann je na lyže moc skalnatej. Moc vhodná chata na skialpy to imho není. honza 06:33:51 04.11.2011odpovědět
    Re: Watzmann Kdo jde do Watzmannkaru, tak začíná rovnou na parkáči u Königsssee, stoupá podél bobovky a okolo Kühnroint do Skischarte. Odtud se jede skrz kar a pak lesem dolů. Je co celodenní pěkná a populární túra. Dvoudenní výlet vede příčně přes Watzmannkar na Watzmannhaus (velký winterraum v domečku vedle chaty). Pak na Hocheck, z něho spíš vlevo ve směru sjezdu nazpátek k Watzmannhausu a dolů loukami, lesem a svážnicemi. Kuba Turek 09:32:53 04.11.2011odpovědět
    Re: Watzmann díky 21:55:51 08.11.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: