Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pik Komunisma 04.11.2011 Ahoj, kdo byl na Pik Komunismě a podal by nějaké informace? Díky. Akim
kam na kopec ? 04.11.2011 Ahoj vsem.. Nejake napady kam vyrazit na kopec ? Mame po dlouhe dobe cas, tak cca za 14 dni nekam na necely tyden vyrazit. Chtelo by to vylezt na nejaky (i vetsi) vrchol, klidne i s trochou lehciho lezeni, pokud mozno bez sneznic a skialp, takze aby to ne
  Re: kam na kopec ? 04.11.2011 Dolomity a dát nějaký normálky na kopce, na který nevedou turistický cesty.
  Re: kam na kopec ? 04.11.2011 Dolomiti, Val Gardena, Sella Ronda, totalni bomba, ale musi ti vyjit pocasi. Lezeni kolem mrte a par
  Re: kam na kopec ? 06.11.2011 Ahoj kluci, diky za napady. Ja mel na mysli neco jako Studlgrat na Gloknera, Spallagrat na Berninu,
    Re: kam na kopec ? 07.11.2011 No myslim že u takový Civetty se nemusíte bát, že by výstup byl moc krátkej.
Watzmann 03.11.2011 Ahoj,nevíte někdo jaký je to na skialp kolem Watzmannhutte a zda je v ní winteraum? Myslel jsem na Klainer Watzmann a popř co by se tam dalo dál.
Díky
  Re: Watzmann 04.11.2011 Čus, vintráč na Watzmannhausu je, když je dostatek sněhu tak se dá sjet Hocheck a jinak se dá jít tr
    Re: Watzmann 04.11.2011 Kdo jde do Watzmannkaru, tak začíná rovnou na parkáči u Königsssee, stoupá podél bobovky a okolo Küh
    Re: Watzmann 08.11.2011 díky
  Re: Klettergebiete ohne Grenzen 03.11.2011 - Adriaküste-Istrien, Erik Svab, Janez Skok, Doriano Perhat, Sidarta Guides, 2011, 308 stran.
  Re: Klettergebiete ohne Grenzen 03.11.2011 mam ho k mani, funglac, poslal se ti mail
Martin K 03.11.2011 Zajímalo by mě, jaké lezečky jste už vyreklamovali? Třeba kamoška reklamovala po roce LA Miury,že popraskala guma na obsázce, lepička prolezená nebyla a dostala nové. Já to stejné teď mám u Triopů, tak jsem zvědav. Myslím,že popraskanou obsázku by na rekl
  Reklamace lezeček 03.11.2011 Pardon, spletl jsem nadpis a jméno..
    Re: Reklamace lezeček 03.11.2011 Připojím se k dotazu. Zajímalo by mě, jestli se někomu podařilo vyreklamovat odlepující se lepičku n
      Re: Reklamace lezeček 03.11.2011 Ahoj, asi před 2 lety jsem v Hudači koupil LS Katany, po týdnu lezení (asi dvakrát na stěně) se rozl
  Re: Martin K 03.11.2011 Zatím jsem nereklamoval nic (většinou boty dodrbu do půl až roku), uvažoval jsem o tom u Salticů, kd
  Re: Martin K 03.11.2011 jednou mi vyreklamovali LS mantis v Hudáči, rozpáraly se suchý zipy a nakonec prasklo i to kovový oč
  Re: reklamace lezeček 03.11.2011 Jednou se mi extrémně rychle rozlepila špička na Triopech Wings, v brněnském Eliassu mi to jako rekl
  Re: Martin K 03.11.2011 Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
  Re: Martin K 03.11.2011 Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
    Re: Martin K 04.11.2011 Bejt prodejce tak ti to nevemu (budu argumentovat běžným opotřebením), ale bejt zákazník tak to zkus
  Re: Martin K 04.11.2011 Mne áno, bolo to však v Kanade, tak asi pardón za "off-topic".
stěna kopřivnice 02.11.2011 Čau lezci, můžete mi poradit, jestli je v Kopřivnici nějaká stěna nebo bouldr? Na netu jsem našel, že by něco mohlo být na stadioně, ale to info je z roku 2008. Budu rád za jakékoliv info o lezení v Kopru. Dík
  Re: stěna kopřivnice 02.11.2011 Zalézt si zajdi do sousedního Štramberka na lomové či krasové vápno.
  Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Hooj, tak dobrá zpráva pro Tebe. V Kopřivnice je lez. stěna, je na zimním stadioně. Zrovna tento týd
    Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Prosím, přihoď údaje i do seznamu stěn na Lezci, dík.
    Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 ... a další stěnu je ve skautském centru nad koupalištěm. Je čerstvá, venkovní spojená s lanovým cen
      Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 A nějaké názvy ty stěny mají? Díky moc;)
        Re: stěna kopřivnice 04.11.2011 Ta skautská by šla nazvat: Areál zdraví - VANAVIAN.
Ta druhá "Zimní stadion", 49°35
          Re: stěna kopřivnice 07.11.2011 Přidal jsem do mapy Zimák, ten nám chyběl, možnost mít reklamu zadáčo v největším seznamu stěn přene
Ledy 02.11.2011 Neví někdo jestli jsou v Alpách už nateklé ledy?
Ztráta červené helmy Petzl 02.11.2011 Ahoj, v sobotu 22. října 2011 jsme na Suškách v okolí Vlajkové nechali asi červenou helmu Petzl, podepsanou fixem vpředu NACA a vzadu je BRh- ... viz foto ...
  Re: Ztráta červené helmy Petzl 14.11.2011 Omlouvám se za demenci - helmu jsme našli v garáži pod plachtou přikrývající křovinořez ... Jirka Ka
  Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Si ho vyper doma v pračce na 40 bez chemikálii nebo k tomu určenými.
Vysuš v sušičce nebo poz
    Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Tak třeba nemá pračku ne... pokud je to student na nějakým privátě. Jinak taky jsem z Brna, ale neví
  Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 proč to chceš prát? doporučuji zasadně neprat nebo o něj brzo přijdeš
    Re: prani peroveho spacaku brno 02.11.2011 Praní je v pohodě, ale hlavně to neždímat a připravit se na dlouhý sušení a protřepávání. Je dobrý p
      Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Když nemá pračku tak ve vaně.
    Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 po 5 letech pouzivani je spani v nem o zdravi z hlediska nakazy morem....
      Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Péřák se prostě nepere. Tím praním jen zkracuješ jeho životnost.
        Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 Péřák se nepere? Ale jdi ty brepto. Jedině lze souhlasit se zkracováním životnosti. Ale pokud ho poc
        Re: prani peroveho spacaku brno 03.11.2011 naopak! kdyz uz mas spacak po par letech nechutnej a umastenej, tak mu to jen prospeje. kdyz to udel
      Re: prani peroveho spacaku brno 05.11.2011 doporučuju vyprat ve vaně, to se mi jako jediné osvědčilo (pračka bez ždímání taky jde, ale ručně je
Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Ahoj nevíte prosím o nějaké kvalitní malé výrobně spacáků na zakázku. Potřebuji ušít 4sezoní péřák. Díky MK
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Jana Červenková - Koule - z Liberce.
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Dagmar Jilemová - JILMAR - Hradec Králové. Dokáže sehnat kvalitní peří.
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Paní Dagmar jsem kontaktoval a poudala že nejlbižší termín by byl tak březen...že nemá za potřebí ni
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Mám od p. Červenkové spacák už 5 let a naprostá spokojenost. 3 sezoní od jara do zimy furt pod širák
        Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Paní Červenková nešije spacáky ze svého peří...to je jediná chybka...rozdíl v ceně peří je dost mark
        Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Paní Červenková nešije spacáky ze svého peří...to je jediná chybka...rozdíl v ceně peří je dost mark
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 Rak (Sir Joseph) ti taky ušije spacáček na míru.
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 02.11.2011 ten je tak ku... drahej, že bych si od něj nenechal ušít, ani návlek na pyj...
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Taky nikdo netvrdí, že to laciné. Mám od něho spacák a jsem maximálně spokojený.
  Re: Spací pytel- šití na zakázku 03.11.2011 Zkus Štěpána Drlíka z Popradu - Slavosport.sk. Za stejnou cenu jako je standard ti ušije spacák na m
    Re: Spací pytel- šití na zakázku 14.11.2011 Mám 2 spacáky na hov.. z Teska a vydají za jeden dobrej na zakázku.Stály mě dohromady 1000kč a v -10
      Re: Spací pytel- šití na zakázku 15.11.2011 Ja chci utratit max 5000táců plus mínus nějaká ta stovka. Do spacáku z tesca bych nešel. Ono v zimě
1
...
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
...
2263
kam na kopec ? Ahoj vsem.. Nejake napady kam vyrazit na kopec ? Mame po dlouhe dobe cas, tak cca za 14 dni nekam na necely tyden vyrazit. Chtelo by to vylezt na nejaky (i vetsi) vrchol, klidne i s trochou lehciho lezeni, pokud mozno bez sneznic a skialp, takze aby to nebylo po bradu ve snehu.. napada nekoho neco ? Diky :) pepek 10:03:31 04.11.2011odpovědět
  Re: kam na kopec ? Dolomity a dát nějaký normálky na kopce, na který nevedou turistický cesty. honza 10:59:09 04.11.2011odpovědět
  Re: kam na kopec ? Dolomiti, Val Gardena, Sella Ronda, totalni bomba, ale musi ti vyjit pocasi. Lezeni kolem mrte a paradni na treky. Zacni v Selva di Val Gardena, ubytovani, a odtamtud vylety do okoli. Byli jsme tam ted v lete a naprosta bomba, jak chozeni po kopcich, tak lezeni. Pripadne doporucuji sebou vzit kola; da se tam vsude jezdit. No a pokud by tam pocasko neslapalo, tak je to kousek do Arca, kde bylo ted o vikendu fakt famozni pocasko, sunshine, paradni lezeni, proste bomba. upman 14:36:06 04.11.2011odpovědět
  Re: kam na kopec ? Ahoj kluci, diky za napady. Ja mel na mysli neco jako Studlgrat na Gloknera, Spallagrat na Berninu, atp - tedy ne hodne mensich veci u jednoho mista, ale spis dvoj/tridenni akcicku. Jsme po urazech, tak nemuzeme lezt nic tezsiho, tak hledame spis neco v tomhle duchu. Je pravda ze jsem zvazoval i nejaky superlehky vicedelky v Arcu/Sarcu.. ale klonil bych se radsi spis k tem horam (min lidi). Nejaky napad v tomhle duchu ? Diky ! pepek 02:16:23 06.11.2011odpovědět
    Re: kam na kopec ? No myslim že u takový Civetty se nemusíte bát, že by výstup byl moc krátkej. honza 12:48:36 07.11.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: