Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
12.Kohout 10931
Bouldry:
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
12.Bulička 10184
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231434 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Zdravím, hele jedu trekovat po ráji na víkend a chtěl bych se podívat na Kozinec. Máte někdo nějaké info k téhle krásné lokalitě? Dostala mě :)
Nějakýho aktuálního průvodce, nebo třeba alespoň info o stavu ( jištění vlastní, nebo přejištěno atd. D
 Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Jsou tam nový borháky. Nevim teda, jestli úplně ve všem, ale je jich tam hodně.
  Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
  Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
  Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
   Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Oblast v uplynulých dvou sezonách zkultivovali pánové V.Š a J.V. je tam opravdu mnoho nových cest a
  Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
   Re: Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Je to taková minioblast rozdělená na dva sektory takový hřebínky občas přerušený. Lano stačí krátký
    Re: Kozinec u Ž. Brodu19.07.2012
S kempováním bych to zrovna neviděla... Je to na soukromým pozemku, lízt se dá supr, ale pokud už sp

 Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
Ahoj,

mam dotaz , neznate nekdo v Adru/Krizaku , peknou cestu ktera se da jistit z vrchu tak ze tam normalne vyjdete/sejdete, chci ukazat nelezcum lezeni ale musim je mit stale pod kontrolou,poradite?.
diky moc
 Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
A proc je sakra (nelezce) chces tahat na pisek? Malo se to nici? Vyvez je na Sokoliki, na HIS ..., k
  Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
joooooo ....
Prostě je vezmi někam na tvrdej šutr!
   Re: Cesta v adru/na krizaku10.11.2011
Nelezcům lezení ukaž na umělce nebo aspoň někde na vápně či žule, přijeď se podívat k nám do krasu j
 Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
masiv čížkovy kemeny u trauče
  Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
taky znam xx lokalit kam bych je vzal ale jsme z ruznych koutu republiky a mame pronajatou chatu v A
   Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
Sam to tam neznas, sam vis, ze na tvrdem by to bylo lepsi, tak proc jste nepronajali chalupu rovnou
   Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
tak na ty cizkovy kameny to mate vlakem z adru pul hodinky, tak supky dupky tam, kdyz uz si tak neod
 Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
Pískovce Českého ráje upadly do zimního spánku!
Tak jako každý rok, tak od 1.listopadu 2011 j
 Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
ukazovat nelezcum lezeni..? proboha proc? copak lezcu uz neni vic nez skaly snesou?
  Re: Cesta v adru/na krizaku09.11.2011
Ukazovat nelezcům lezení - proč ne, nám to taky někdo někdy ukázal :)
Ale ten navrhovanej způ

 Spolulezc na čtvrtek do Jablonce09.11.2011
Ahoj, zítra večer  - čtvrtek 10.11. se vyskytnu v Jablonci, rád bych se podíval do Makak Centra - www.lezeckaarena.cz Neb jsem tam nikdy n

 Instruktor lezení09.11.2011
Ahoj. Hledám na webu a zatím marně.
Potřebuji kurz Instruktor lezení na um. stěně. Ale nedaří se mi najít, kdo to dělá v Praze. FTVS začalo minulý víkend, takže smolík. Našel kurzy v Olomouci a v Ostravě.
Víte někdo o školiteli v Praze. Díky
 Re: Instruktor lezení10.11.2011
bohužel, škola nejsou rohlíky, přihlas se na další termín

 zánět šlach ??08.11.2011
Ahoj lidi, mám prosbu, jestli by mi neporadil někdo, kdo má podobný zdravotní problém. Na začátku srpna mi ruplo v prsteníčku a pak mě pekelně bolela ruka od prostředníčku až po malíček. Druhý den doktor konstatoval, že jsem asi přetrénovaná a diagnostiko
 Re: zánět šlach ??08.11.2011
v prosinci jsem měl podobný problém, že jsem prst ani neohnul, až na 2 výjezdu do skal spíše na choď
  Re: zánět šlach ??08.11.2011
no to je přesný, děsím se každý chvíle kdy beru chyt levou rukou a lezení si vůbec neužívám, taky pl
   Re: zánět šlach ??08.11.2011
No skoda, ze si se nezeptala driv; lupnuti a bolest = zase zanet.

a) Wobenzym na potl
    Re: zánět šlach ??10.11.2011
díky, provedu, nikdy jsem moc netejpovala, tak se to budu muset nějak naučit. A koleno je super lék,
 Re: zánět šlach ??08.11.2011
co to zkusit tejpovat... tím se ten prst bude víc šetřit ještě nějakou dobu... a nestane se ti, že z
  Re: zánět šlach ??08.11.2011
díky za tip,hned jdu mrknout na nějaký články ať vím jak na to:)
   Re: zánět šlach ??08.11.2011
Najdi si tady články týkající se zranění prstů. Odborníků na prsty není moc, ale jsou.
 Re: zánět šlach ??08.11.2011
Geladrink FORTE, Wobenzym, Phlogenzym, Prontoflex, tejpka. Něco z toho si vyber nebo zkombinuj.
  Re: zánět šlach ??10.11.2011
Díkas, co jsem slyšela, tak nejlepší je wobenzym, ale pěkně mastnej. Jsem objednaná k doktorovi, tak
 Re: zánět šlach ??08.11.2011
Hlavně si nezahrávej. Vážně je dobrý to nechat v klidu. Já doktora poslechnul. Rok jsem pořádně neze
  Re: zánět šlach ??10.11.2011
rok bez lezení to zní úplně strašidelně. Ale zas když budu mít jistotu, že to po tom roce bude dobrý
 Re: zánět šlach ??08.11.2011
Tyhle věci se nevyplácí řešit moc amatérsky ani přes rady na dálku po netu. Na ten prst ti někdo, kd
  Re: zánět šlach ??10.11.2011
Tak už jsem objednaná do Prahy, mám to sice 200 kiláků, ale v našem kraji nikdo podobně specializova
 Re: zánět šlach ??09.11.2011
Lez spáry. To jako vážně. A na bouldru jen velké chyty, stisky a obliny. Po roce mě to už nebolí, al
  Re: zánět šlach ??10.11.2011
jj, otevřený úchopy a obliny jsou fajn, ale teda při stisku to bolí jak čert. No už jsem objednaná k
 Re: zánět šlach ??09.11.2011
moc vám všem děkuji za spoustu nápadů, nějak to prokombinuji a snad bude líp:) každopádně si ještě k
  Re: zánět šlach ??09.11.2011
tejpuj tejpuj...v prvom rade odznela tu jedna dobra rada, zviazat dva prsty dohromady, specialne pri
   Re: zánět šlach ??10.11.2011
díky, sbírám teď všechny rady na tejpování, takže určitě radu využiju:)
    Re: zánět šlach ??10.11.2011
Něco máš i tady:
 výškové práce08.11.2011
Dobrý den, existuje nějaká příručka, či odborná literatura pro výškové práce?
 Re: výškové práce08.11.2011
A co by ses tam chtěl dočíst? Jak na to?? Jdi k někomu na brigádu. Je to lepší než knížka.
 Re: výškové práce08.11.2011
Co se týče práce s lanem a věcí kolem, tak by ti měl něco nabídnout ten u koho chceš získat osvědčen
 Re: výškové práce08.11.2011
Speleologové vydali jednolanovou techniku a od té už je k dvojlanové jen krůček. Petzl a Singáč mají
 Re: výškové práce08.11.2011
no nejlepsim manualem je fakt ten katalog od petzlu, mel jsem to stesti se k nemu dostat a je to fak

 BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall07.11.2011
Ahoj, už delší dobu scháním brýle na jištění. Proto se obracím i sem. Nechci je kupovat na něm. stránkách za 2500Kč. Máte nějaký typ, kde se dají v ČR sehnat? Za jakékoliv zprávy mnohokrát děkuji!Ať to leze!
 Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall07.11.2011
Nedavno jsem je kupoval na stene na Smichove v Praze, s permici a v pondeli nejvyhodnejsi, akumuluji
 Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall07.11.2011
Kam to ještě napíšeš? Tuším, že něco měli kdysi na Klajdě, ale za 1500 to určitě nebylo;-) Ať to lez
  Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall07.11.2011
Jen takovej blbej dotaz ! Jak vypadaj brejle na jištění a proč jsou tak drahý ? a jakto že sem nikdy
   Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall07.11.2011
Vidí za roh
   Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall08.11.2011
Jsou to 90 stupnovy hranoly misto skel, alias nasadis, cumis primo pred sebe a skrze bryle ti to uka
    Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall08.11.2011
normalni clovek si pri jisteni lehne na krovky a zadny brejle nepotrebuje..
    Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall08.11.2011
To se fakt dělá jo? To bych rád viděl pár takovejch intelektuálů pod stěnou vedle sebe! :) Za chvíli
     Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall08.11.2011
musel jsem si zkontrolovat zda není 1.duben, tedy apríl. To fakt existuje, taková kravina? Sice dnes
      Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall09.11.2011
Ty si naozaj taký obmedzený alebo to iba predstieraš? sú ľudia, ktorí majú s krčnou chrbticou celkom
       Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall09.11.2011
Ty brýle nejsu zase taková novinka a myslím že třeba na Smíchově v Praze je půjčovali a možná i prod
       Re: BRÝLE NA JIŠTĚNÍ CU at the wall09.11.2011
Ty brýle nejsu zase taková novinka a myslím že třeba na Smíchově v Praze je půjčovali a možná i prod

 Foto dne07.11.2011
http://www.lezec.cz/reference.php?print=1&key=6735
Taky jsem to kdysi lez takhle nalehko - nevim kolik je
 Re: Foto dne07.11.2011
2003
  Re: Foto dne07.11.2011
Jojo, paradni fotka i vykon, taky sem lezl ale pocitam tak o 30 let starsi :)

 Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Ahoj,
s přítelkyni jsme absolvoval kurz lezení a začal lézt na umělých stěnách (všude kde lezem jsou natažena erární lana). Teď konečně zvažujeme koupi lana, ale nevíme pro jaký průměr se rozhodnout 10 - 10,2 – nebo 10,5 ? Můžete někdo prosím pora
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Pokud to budeš mít na český skalky, tak 9,8 nebo 10,2 od tendona s complet shieldem nic nezkazíš. Ty
  Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Beal průměr přez 10mmm aspoň ti to dýl vydrží a to je do začátku nejlepší. Bohatě stačí 50m delší je
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Pokud to budeš mít na český skalky, tak 9,8 nebo 10,2 od tendona s complet shieldem nic nezkazíš. Ty
  Re: Vhodný průměr pro začátečníky08.11.2011
Poté co někdo absolvoval kurz lezení mu sdělit, že jsou to vyhozený prachy, je skutečně rada nad zla
   Re: Vhodný průměr pro začátečníky12.11.2011
absolvoval kurz lezení mu sdělit, že jsou to vyhozený prachy, je skutečně rada nad zlato.
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Přes zimu budeš lézt hlavně na na umělé stěně, tak kup spíš nějakou zbytkovou metráž ke 30m. Na stěn
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Předpokládám, že budete teď hlavně rybařit, takže vol spíše tlustší průměr, takže z tvé volby 10,2 a
  Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Neviem, či je dobré pre začiatočníkov dlho liezť na udicu.Napr. ja som ťahal svoju prvú dĺžku pri dr
   Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Ešte, čo sa týka dĺžky pod 60 metrov určite nie.
Inak, čím hrubšie lano, tým horšia manipulo
    Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
"Začátečníkům" vůbec nemotej hlavu tenkými lany do hor:) Hele, potřebují lano 10-10,5mm. 1
     Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
Taky je na Lezci tlačítko Hledání a tohle se tady určitě několikrát řešilo v diskusích:)
      Re: Vhodný průměr pro začátečníky07.11.2011
V podstate si to vystihol, povedal si takmer všetko.
Záleží to hlavne od toho kam. Viacej ale
       Re: Vhodný průměr pro začátečníky08.11.2011
Všem moc děkuji za užitečné rady a tipy. Ta krátká délka na stěny je určitě super, ale žijeme v Ostr
        Re: Vhodný průměr pro začátečníky08.11.2011
No oni ti frajeři bejvaj totiž i v oněch místních klubech. A velké kluby mívaj i vlastní horoškolu (
        Re: Vhodný průměr pro začátečníky08.11.2011
Záleží, co ti ten kurz dal a jestli máš s kým lezt. Vem si 60, o tolik těžší to není, dražší taky ne
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky12.11.2011
Ahoj. Já jsem v létě koupil 10,2 sterling rope Kosmos VR a jsem nadmíru spokojen. Před tím jsem měl
  Re: Vhodný průměr pro začátečníky12.11.2011
Když se podívám na e-mail u příspěvku nade mnou, vidím jasně, že autorem je jeden z prodejců lan Ste
   Re: Vhodný průměr pro začátečníky12.11.2011
Hele, nevim nevim, to co píšeš je dobrá kravina. To by tady museli psát jen prodejci lan Tendon, Bea
    Re: Vhodný průměr pro začátečníky12.11.2011
Uzle, nevidíš do problému, jak se zdá. Pokud jde o fakta, tak ten příspěvek hodnotící Sterling a Bea
 Re: Vhodný průměr pro začátečníky13.11.2011
Hlavně si Jimmy připrav hodně peněz, lano je jen začátek :-) ale záleží jak to budeš chtít brát a je

 Nizké Tatry - přechod07.11.2011
Nešli jste někdo v poslední době přechod Nízkých Tater? Můžete mi někdo prozradit, jestli je celý hřeben z Telgártu až do Donoval už normálně průchozí? Údajně má přechod komplikovat polom z předchozích let a cesty zničené těžkou technikou. Díky
 Re: Nizké Tatry - přechod07.11.2011
Ahoj

Vo vychodnej casti je pred ramzou ( tak 1km pred nim), a potom smerom na certovi
  Re: Nizké Tatry - přechod08.11.2011
Díky, tak snad to nějak půjde.

1   ...   678   679   680   681   682   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Kozinec u Ž. Brodu
Zdravím, hele jedu trekovat po ráji na víkend a chtěl bych se podívat na Kozinec. Máte někdo nějaké info k téhle krásné lokalitě? Dostala mě :)
Nějakýho aktuálního průvodce, nebo třeba alespoň info o stavu ( jištění vlastní, nebo přejištěno atd. Děkuju a lezení zdar. T.
Tomáš13:05:49 10.11.2011
odpovědět 
 Re: Kozinec u Ž. Brodu
Jsou tam nový borháky. Nevim teda, jestli úplně ve všem, ale je jich tam hodně.
magnusek13:11:38 10.11.2011
odpovědět 
  Re: Kozinec u Ž. Brodu
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
Tomáš13:28:48 10.11.2011
odpovědět 
  Re: Kozinec u Ž. Brodu
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
Tomáš13:38:00 10.11.2011
odpovědět 
  Re: Kozinec u Ž. Brodu
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
Tomáš13:51:59 10.11.2011
odpovědět 
   Re: Kozinec u Ž. Brodu
Oblast v uplynulých dvou sezonách zkultivovali pánové V.Š a J.V. je tam opravdu mnoho nových cest a borháků. Průvodce dělá již nějakou dobu HO Železný Brod, viděl jsem dokonce nějaký náhled, ale bohužel nemají ho zatím ani na Strahově. Lano - klíďo bych si vzal s sebou jenom 30.
místňák14:00:11 10.11.2011
odpovědět 
  Re: Kozinec u Ž. Brodu
Hele díky moc :)
Ještě otázka. Stačí 40m lana, nebo mám tahat 60ku ? :)
Tomáš15:06:33 10.11.2011
odpovědět 
   Re: Kozinec u Ž. Brodu
Je to taková minioblast rozdělená na dva sektory takový hřebínky občas přerušený. Lano stačí krátký (klidně 30m)jištění je podle toho co polezeš za obtížnost, do těch 4 je to po vlastním a vejš už bejvaj borháky .. Průvodce je na stránkách čhs . Co se týče obtížnosti je tam taková zvláštní klasa, prostě jednička může bejt klidně za 3 UIAA. Materiál je dost zvláštní takovej klouzavej na ruce i na nohy, připomíná to dost čedič s žílama křemene.
Já tam občas jezdim lízt jen tak bez lana jsou tam pěkný lehký cesty spíš kratší 4-5m ale taky tady najdeš něco delšího cca 10-15m ale to je asi největší co tam najdeš... Myslim že není problém u skal kempovat (jestli nejsi prase ;) a moc lidí tady nepotkáš, spíš nikoho .
Vojta16:31:37 10.11.2011
odpovědět 
    Re: Kozinec u Ž. Brodu
S kempováním bych to zrovna neviděla... Je to na soukromým pozemku, lízt se dá supr, ale pokud už spaní, je vhodný se jít ohlásit dolů pod skály majitelům, aby o vás veděli (nepouštěli volně psa apod.). Co určitě NE: oheň, jakýkoliv odpadky, psy!!! Díky za respektování:)
Eva22:01:20 19.07.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192446)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
AW V Bielatal
AW II Bielatal
Normální cesta VI Skály U Mšena
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi