Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: stěna na cibuli 15.11.2011 Ahoj Tondo, zkus to dát spíš do inzerce pod příslušnou kategorii;) Tam to logicky většina lidí bude
    Re: stěna na cibuli 15.11.2011 však tam to je, ale zatím nic :o) Na Cibulku asi nikdo nechodí.
      Re: stěna na cibuli 16.11.2011 Ja bych tam nekdy zasel.take nemohu nikoho sehnat.nikomu se tqm nechce. pritom si tam muzeme vyrobit
      Re: stěna na cibuli 17.11.2011 Ja na Cibuli zajdu tak 3x do roka .. příjemná změna a "nebývá tam narváno". O tom, že by s
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 Je to tak. Pokud nebudeš stavět šlemy.
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 Je to tak. Je potřeba tam nasadit cesty 4-5. Jinak si tam normální lidi nezalezou. Cesty triviálně s
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 To zní fakt dobře. Ale hlvaně by to chtělo ty chyty pořádně očistit - je to hnus Velebnosti.
          Re: stěna na cibuli 19.11.2011 Jooo. Vočistěte to tam!!!
cepíny 15.11.2011 mam koupit Grivel x monster??? nebo nějáký jiný cepíny???
díky :)
  Re: cepíny 15.11.2011 New Petzl Quark.
Závody - organizování 15.11.2011 Ahoj. Jak těžké je připravit lezecké závody? Třeba Tenton Cup.
Co je všechno potřeba? Rád bych závody udělal, ale pořád nevim jak na to.
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Napiš někomu z komise lezení mládeže. Na horosvazu najdeš kontakty (soutěže/mládež/komise. Lumi nebo
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Nejni to žádná prdel! Vždycky se někomu nezavděčíš a někoho přímo nasereš - a na to nebudeš připrave
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Hlavně se napřed nějakých závodů zúčastni a pak zkus nějaké malé oddílové. Nedělej to sám. Rovnou na
  Re: Závody - organizování 16.11.2011 Díky všem za dobrý rady. K
Alone on the wall 15.11.2011 Prosim nemate nekdo titulky k filmum ALONE ON THE WALL a PROGRESSION? Nemuzu je nikde sehnat. dik moc
WALLTOPIA 15.11.2011 Zdravím ve spolek. Obracím se na širší lezeckou obec s dotazem.
Nevíte jestli u nás někdo dělá podobný profily jako Waltopia.com ? Rockplast mě kvalitou moc neuspokojil. A marně hledám a nenacházím.
Díky za info.
Petr
lezečky 15.11.2011 Ahoj, potřebovala bych poradit. Které lezečky se Vám zdají lepší Saltic Bara nebo od La Sportiva Nago. Předem dík za rady=)
  Re: lezečky 15.11.2011 Ty, které Ti lépe sedí na nohou :-)
  Re: lezečky 15.11.2011 Jednoznačně ty, které ti lépe sedí.
    Re: lezečky 15.11.2011 Dík za rady =D Potíž je v tom, že jsem zatím vyzkoušela jen ty jedny. Vlastním ty od Sportivy, ale p
      Re: lezečky 15.11.2011 Bacha na číslování, imho se od LS berou menší čísla (o 2 velikosti a tak...), než od Salticu. Jinak
      Re: lezečky 15.11.2011 Viz odpovědi výše - když ti budou líp sedět, není co řešit a ber je. (Pokud ti sedět nebudou, taky n
  Re: lezečky 15.11.2011 Pozor jestli na tech Barach mas vepredu nahore sev. V nem se zpravidla roztrhnou. Odzkouseno na dvou
  Re: lezečky 15.11.2011 já mám saltic bara a úplně je zbožňuju. Koupila jsem si o trochu menší, tak to ze začátku nebylo úpl
    Re: lezečky 15.11.2011 Z toho si nic nedělej, jednu nohu má větší až na výjimky každej. A ruce taky a uši a vůbec sme takov
      Re: lezečky 17.11.2011 díky za uklidnění, už jsem se bála, že jsem divná:)
      Re: lezečky 17.11.2011 Ty výjimky mají jednu nohu menší. Vím to, jsem jedna z nich :-)
BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 Zdravím všechny ledo a mixo lezčíky. Po deseti letech nastal čas na výměnu nádobíčka. V hledáčku mám 3 typy maček. Black diamond cyborg pro, Cassin C14 nebo Camp vector. Proto prosím majitele těchto maček, aby se podělili o zkušenosti.
díky <
  Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 BD mají jednu nevýhodu proti těm ostatním nedá se mněnit délka hrotů ale jinak spokojenost. A nekouk
    Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 Původně díval, ale součástí neví vložka proti nabalování sněhu,dá se samozřejmě dokoupit.
Ty
  Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 17.11.2011 Na strikně ledové lezení nebo drytooling bych volil Grivel Rambo (léta ověřené rámovky), do těžkých
Pokuta v rakousku 14.11.2011 Cau, chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti.
Vec se ma tak:
Pred nedávnem jsme byli na Weiskugelu v Rakousku. Cela tura mela trvat 12h. Bohuzel se nam to protahlo az do vecera. Majitel horske chaty se uz po nas zacal ptat v udoli atd. Nahla
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Chatař má zřejmě povinost volat horskou ( z titulu odpovědnosti z provozování horské chaty), pokud s
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Kdyz jsme dorazili na chatu k ubytovani, tak tam zadna kniha nebyla cely vecer,takze chatar nevedel
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Bude myslím lepší, když "oživíš" původní vlákno diskuse novým příspěvkem, než když se to t
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 No teď už ti to nepomůže, ale do budoucna doporučuji pojištění právní ochrany.. třeba DAS
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Diky za radu,asi to tak priste udelam. Bohuzel takova zkusenost bude stat hodne penez.
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Sám cítíš,že je to asi v pytli,takže jediná možnost je vejít co nejrychleji v písemný styk s tou hor
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Tady je mejlik,co jsem jim ted posilal, tak uvidime reakci :-(
Dear Mrs.
Is it
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Jen doplneni.
Mne a tatikovi poslali jen fakturu. Ostatnim dvema i nejaky standardni
        Re: Pokuta v rakousku 15.11.2011 V německy mluvících zemích obvykle daleko lépe reagují na němčinu, než na angličtinu. Je totiž podle
          Re: Pokuta v rakousku 15.11.2011 Souhlas. Kromě toho, i ta angličtina toho mailu není moc dobrá. Nicméně, jako upřímný pokus od stude
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Ahoj Jindro
Mail bych hodnotil jako celkem povedený. I když má dvě polohy. Souhlasím s první
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 I v kontextu toho, jak se to probíralo dříve (díky, Marťane, za propojení odkazy), bych tenhle mail
        Re: Pokuta v rakousku 17.11.2011 Pravnik, ktery dela mezinarodni pravo a ma certifikaci na vykon sve praxe v rakousku by vysel na mno
          Re: Pokuta v rakousku 17.11.2011 V zájmu osvěty :)
Pokud jde o pojmy a kontext, tak tohle zatím nemá nic společného s mezináro
    Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 Jakožto naprosto nezasvěcený amatér v těchto ohledech mne napadlo po přečtení příspěvku: není přece
      Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 ...se mi to pořád nějak nezdá. Furt si myslím, že nějaký seriozní impuls na vyhlášení pátračky někde
        Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 .. přesně to si myslím taky. A proto je třeba najít ten "impuls" a ať si připraví peněženk
      Re: začátek diskuse 16.11.2011 To dá asi dost práce, protože každá rakouská země to má řešené vlastními vyhláškami.
        Re: začátek diskuse 17.11.2011 pro zajímavost jak je to na Slovensku:
544/2002 Zákon o Horskej záchrannej službe
§ 1
          Re: začátek diskuse 17.11.2011 Zde je odpoved na muj email:
First I would like to inform you that our calcul
            Re: začátek diskuse 17.11.2011 Takze jsem asi tady nasel odpoved.
(5) Ak sa osoba nevráti do času uvedeného v knihe
              Re: začátek diskuse 17.11.2011 Ano, na Slovensku by to bylo jasný, byli byste v rejži (když se nezapíšete vůbec, anebo se nedomluví
                Re: začátek diskuse 13.01.2012 Takze vse nakonec nevyreseno. Pokuta 1300 euro se musela zaplatit. Ambasada ve Vidni nepomohla, pora
Zmní spacák 14.11.2011 Ahoj. Co si myslíte o tomto spacáku? Mammut Ajungilak Lahar Winter .... ve srovnání například s Rákoskou Erratic plus 850. Dík za koment.
  Re: Zmní spacák 15.11.2011 základní věc ve spacáku je výplň-peří.
Peří je nejkvalitnější kajčí pak husí a pak kachní. Pr
  Re: Zmní spacák 15.11.2011 otázka je na co jej budeš používat. S Eratticem chodím několik let a spím v něm téměř každý víkend v
    Re: Zimní spacák 15.11.2011 Tak chci ho na zimu. Do stanu, žďáráku, záhrabu. Ten jurek bude už asi dost velkej po sbalení.
Kozel - zapomenutý průvodce 13.11.2011 Ahoj, dnes jsem byl zalozit na Kozlovi v Chřibech. Nějakým omylem jsem tam zapoměl průvodce, tak kdyby ho někdo našel a vzal sebou, nechť se ozve na můj mail, vyměním za láhev ohnivé vody ;-)
  Re: Kozel - zapomenutý průvodce 14.11.2011 viz inzerce?:
Různé: ztraceny pruvodce ztráty a nálezy
ahoj pratele, d
    Re: Kozel - zapomenutý průvodce 15.11.2011 díky, přehlídl jsem :-)
1
...
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
...
2263
cepíny mam koupit Grivel x monster??? nebo nějáký jiný cepíny???
díky :) jirka 14:29:03 15.11.2011odpovědět
  Re: cepíny New Petzl Quark. postman 18:59:45 15.11.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: