Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bačkory 03.12.2011 Ahoj všem! Prosím o radu, letos jsem prolezl své poslední pískařské bačkory a jsem bezradný,protože ne a ne nikde nalézt obchod,kde bych mohl koupit ''nové''. Jistě víte, které mám na mysli, bačkorové období 70. let, určitě se stále dělají jako retro nebo
  Re: Bačkory 04.12.2011 ..vedet o necem tak hned kupuju tez :)
..hledam to ruzne po pudach a po lidech a nejhorsi sna
    Re: Bačkory 04.12.2011 No ja jich nastesti mam par v zasobe. Hrozne rychle totiz odchazeji pri treninku na boulderovce. Hla
  Re: Bačkory 10.12.2011 minulý týden jsem je viděl za 200 v Ostravském Globuse
tenerife bouldering 03.12.2011 Nenašli jste někdo nějakého pruvodu třeba na Arico nebo Capricho free na netu? Díky
  Re: tenerife bouldering 03.12.2011 Přišlo mi, že boulderů v Aricu příliš není, je tam pár bloků v horní části, ale že by to bylo na prů
  Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 Nejlepší je zapojit klasický gymnastický kousky, jako výmyky, vlajky, váhy či stojky. Tady člověk vl
    Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 No smysl to má veliký, teď záleží co si od toho slibuješ..??
Určitě mají smysl balanční věci
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 Určitě je to dobrý jako kompenzace..balanční cviky můžeš zařadit skoro kdykoli, jsou dobrý ale málok
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 Určitě je to dobrý jako kompenzace..balanční cviky můžeš zařadit skoro kdykoli, jsou dobrý ale málok
        Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 Kamarád dřív trénoval poctivě na závody (i nějaká ta účast na MS byla) a posilovnu rozhodně zařazova
          Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 a čo na to Adam? :-D
            Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 03.12.2011 máš možnost být tak často ve skalách? kdybys měl, taky bys lezl o 2 stupně líp...
              Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 tak ak ma o dva stupne posunie lezenie, nebudem ten čas zabíjať dvíhaním železa - ty áno? :-)
                Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Jestli máš ten luxus lézt alespoň 150 dní v roce, tak klidně posilku vynechej. Ale jestli lezeš jen
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Ahoj,
viděl bych to tak,jestli tě posilka baví jako mě,tak klidně cvič jako kulturista:)Cvičí
        Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Posilka není špatná, ale pro lezení mi přijde lepší "core cvičení" jak je psáno výše. K če
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Jsi lezec - tak lez. Až budeš kulturista - tak posiluj. Pokud máš možnost strávit hodinu v posilovně
    Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 typek na videjku ma neskutecnou silu, takovou bych chtel mit taky.....o tom zadna........ale ani jed
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Asi ma rad svoje lokty, tipl bych, ze kdyby chtel tak by ten shyb do uplne natazenych rukou zvladl..
        Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 začiatok zhybu z natažených lakťov je najťažšia časť zhybu. a lakte sa tým neničia, pokiaľ z natažen
  Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 Posilování by měl být doplněk k lezení nejen v zimě, ale po celý rok. Lze posilovat i na stěně či na
  Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 posilku jsem musela zařadit kvůli ramenům.... nevím jestli to spadá do kompenzačních cviků, ale leze
    Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 se mi zda,ze posledni dobou kazdy,kdo mluvi o joze,mysli protahovani
      Re: Posilka doplněk v zimě k treningu na bouldrovce 04.12.2011 možná proto, že spoustě lezců právě to protahování chybí. Zvlášť chlapům... jsou zvyklí, že všechno
trening opava 02.12.2011 Zdar, neví někdo prosím zda funguje v Opavě Boulder Cave Bar? A kdyby ne tak kde v Opavě něco je? Dik.
  Re: trening opava 02.12.2011 Tuším že boulder cave bar nefunguje už alespoň dva roky. A taky myslím, že v opavě nic není :/
    Re: trening opava 02.12.2011 dik
      Re: trening opava 02.12.2011 Mam v Opave doma futra, prijd!
        Re: trening opava 02.12.2011 Ale chces-li trenovat na soukrome boulderovce, mozna ti pomohu, napis.
          Re: trening opava 02.12.2011 čau, ten Bar už nefunguje snad 5let, ale nedávno tady proběhla debata o nové boudrovce. Možná s tím
            Re: trening opava 03.12.2011 Diky za nabidky, ale jedu do OP jen na par dni tak nema cenu rozjizdet nejaky vetsi akce :-)
trening opava 02.12.2011 Zdar, neví někdo prosím zda funguje v Opavě Boulder Cave Bar? A kdyby ne tak kde v Opavě něco je? Dik.
Průvoce Sardinie 01.12.2011 Ahoj, nechystá se náhodou nový průvodce na Sardinii? Popřípadě co by jste doporučili, našel jsem jen něco z roku 2003, což už asi nebude aktuální..jedná se mě hlavně o oblasti poblíž pobřeží, budu lodí, tak aby se dalo dostopovat nebo kotvit poblíž..
        Re: Průvoce Sardinie 01.12.2011 V šopu na Lezci je Sardínie od Maurizia Oviglia.
to je místní lezec a tak to asi bude to nejl
          Re: Průvoce Sardinie 01.12.2011 Jirko, ten, o ktorom píše Honza (Kareš), je nové vidanie Pietra di Luna, takže je to opäť od Maurizi
            Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Díky za odpovědi, mě jde o to, že prioritně poplujeme na plachetnici kolem celé sardínie, máme to na
              Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Nemáte někdo tohoto průvodce na půjčení a krátké prolistování? (OL, BRNO) Chtěl bych se podívat jest
              Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Ahoj, je to tak. Nová Sardinie vyšla v říjnu 2011 a je take od Maurizio Oviglia. Je docela drahá, st
              Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Nemáte někdo tohoto průvodce na půjčení a krátké prolistování? (OL, BRNO) Chtěl bych se podívat jest
                Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Ten stary dej do knihovny,kamo.Pruvodce se rozhodne vyplati koupit.Podle stareho pruvodce,by jsme ta
                  Re: Průvoce Sardinie 02.12.2011 Noo to jsem moc slyšel nechtěl, ale dík za info:( Přeci jen tam člověk nejezdí každej rok, nebo i ví
dotaz 01.12.2011 ahoj, může mi někdo napsat kde se nacházi cesta "dolby surround" - klasifikace 8c+, díky
  Re: dotaz 01.12.2011 google - Zillertal
Jumar Raveltik 01.12.2011 Ola, mate nekdo zkusenost s jumarem Raveltik? Jakej je treba ve srovnani s Petzle nebo BD? Diky za info
  Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 paradni clanek...diky za nej.
  Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 To je teda největší paráda za poslední hodně dlouhou dobu. Škoda že to nejni pětkrát nebo desetkrát
  Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 s vocasem v ruce 15 metru na zem..
rval sem smichy asi 10 minut.
Dik!!
    Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 Pičo, pusť už ten šutr... masakr, málem sem smíchy uchcal do gatí :)
  Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 Tak to je neco!!! S takovym nadhledm a uprimnosti se clovek setka vyjimecne.
Spory byly, jso
  Re: Povidani s Janem Drobkem Krchem 30.11.2011 Supr čupr článek, nemohl jsem od toho odtrhnout oči :)!!!
Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 Je na Panťáku dovolenou lézt cesty s báglem na zádech? Je jinde na písku dovoleno lézt s báglem na zádech? Není náhodou v pravidlech, že by lezec měl dělat vše, aby co nejméně poškozoval skálu?
  Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 v batohu ma specialni antigravitacni vychytavku, ktera lezce nadlehcuje, aby doslo k co nejmensimu p
  Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 to myslíš vážně nebo je to ironie ?
    Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 ... ten dotaz o lezení s batohem.
  Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 No jasně, co když ho má plnej maglajzu !!!!
    Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 To je vážně míněné popíchnutí - je opravdu třeba nacvičovat horské výstupy s báglem na písku? Jistě
      Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 A tlusťoši taky nemají na písku co dělat, bo svojí nadměrnou váhou ničej skálu !!!!
      Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 víš more jak to vypadá na nástupu této cesty? jako ve smyslu jestli je vůbec kde rozumně stát při ji
        Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 uvažování některých" lezců" stojí opravdu za to.........
          Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 Když už je anketa o nejparadoxnější poplatek v bankách, mohla by se zde zavést anketa o nejpitomnějš
            Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 30.11.2011 prave.. kandidatu az moc, tezko vybrat viteze.
              Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 01.12.2011 naštěstí není důležité vyhrát, důležité je zůčastnit se
        Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 02.12.2011 Přesně tak, jak píše Lukas B. To nebyl nácvik na hory. V báglu jsme měli v podstatě jen normální bot
  Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 02.12.2011 V pravidlech je mimo jine i to, ze na pisku nesmi lezt lezec tezsi nez 80kg, protoze by nadmerne a n
    Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 02.12.2011 ..to sou keci :D ! :D :D :D hoosi
    Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 03.12.2011 normy prituhujou, bejvalo to 85, a to bez matrose!! zatraceny ochranari...
      Re: Cesta nad Jizerou - fotky? 05.12.2011 Třeba ve Skaláku, v Příhrazech anebo v Ádru už probíhalo i namátkové vážení. Vždycky ochranář s váho
1
...
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
...
2263
trening opava Zdar, neví někdo prosím zda funguje v Opavě Boulder Cave Bar? A kdyby ne tak kde v Opavě něco je? Dik.
DavidD 11:26:57 02.12.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: