Vždy super závody, cca přes 30 boulderů všech obtížností, různě obodované dle subjektivního názoru stavěčů. Žádné finále, lezeš 2xhodku a kousek s přestávkou, kdo má nejvíc bodů je mistr světa. Více na http://gekon-boulderbar.cz/ index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=85& cntnt01origid=15&cntnt01returnid=56 (2mezery). Doporučuju!
Přesně tak. Leze se "flash" ve skupinach cca po 10-15 lidech (vic se tam rozumne nevejde), jedina izolace ja dobrovolne v hospodě na baru když nelezeš hned v té první a pak v přestávce. Jinak člověka nic nebrzdí v rozletu.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.