Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skialp shop Praha 09.12.2011 Zdravím všechny,
poraďte prosím nějaký dobře zasobený, ověřený a levný skialp shop v praze.
Zbývá mi koupit stoupací pásy a protože se chystám na služebku do prahy, rád bych toho využil a koupil je.
Díky za tipy.
  Re: Skialp shop Praha 09.12.2011 Zkus Namche.
  Re: Skialp shop Praha 10.12.2011 To jsi už předem dal dost tvrdý podmínky. Vzhledem k tomu, kolik se skialp vybavení kupuje je problé
  Re: Skialp shop Praha 10.12.2011 Alpsport na Florenci.
  Re: Skialp shop Praha 10.12.2011 Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny
  Re: Skialp shop Praha 10.12.2011 Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny
  Re: Skialp shop Praha 11.12.2011 nebo si nech udelat metraz, ale na to bys musel mit sebou lyzi a vestinou to neni na pockani.
Geyikbayiri v unoru 09.12.2011 Chtel bych se popzeptat, kdo jste byli v Geyikbayiriv Turecku, jak je to tam s lezenim v zime? Konkretne prelom ledna unora, popr. unor?? Koukal sem ze je to docela vysoko cca 500m.n.m. Prsi tam v tuto dobu? Fouka vitr ? Je zima? Nebo je to pekne orientov
  Re: Geyikbayiri v unoru 13.12.2011 Copy&paste z pruvodce:
BEST SEASON TO CLIMB: Since Geyikbayin is
5
  Re: Geyikbayiri v unoru 13.12.2011 Cau, zimy se rozhodne bat nemusis, my jsme tam byli pred 2 rokama na Vanoce a bylo tam krasne - na s
  Re: Geyikbayiri v unoru 13.12.2011 Když se zkazí počasí, začne pršet, tak je kosa. Může i zasněžit nad Geyikbayiri pak chlad klesá dolů
Dachstein v lednu 08.12.2011 Zdravím lezci, mám možná trapný dotaz, v lednu valím na dachstein, doporučíte skelety nebo stačí VHT boty? Děkuji za odpověď.
  Re: Dachstein v lednu 08.12.2011 No, mozna bude zapotrebi trochu upresnit, co mas na mysli. Pichlovou cestou nebo jinou vedlejsi to b
    Re: Dachstein v lednu 08.12.2011 lanovkou určitě ne,mám za to že jižní.
      Re: Dachstein v lednu 08.12.2011 tak tuhle odpověď prosím ignorujte,půjdeme po cestě nazvnaé jako Steinerweg.
        Re: Dachstein v lednu 08.12.2011 To je docela odvazna cesta, na nekoho, kdo se tady tak hloupe pta.
        Re: Dachstein v lednu 09.12.2011 Jsou to police jedna za druhou a mezi nimi komíny. Tedy téměř nelezitelné. Sníh, sněhové převisy, la
        Re: Dachstein v lednu 09.12.2011 S ohledem na ochranu ovzduší bych doporučil spíše papírové boty.
          Re: Dachstein v lednu 11.12.2011 Možná bude výstup roku.
        Re: Dachstein v lednu 11.12.2011 sorry, ale člověk kterej netuší co si obout v zimě do štajnera na dach (mimochodem, štajner nebo šta
nejevnější e-shop 08.12.2011 Ahoj.
Chtěl bych se Vás zeptat jaké e-shopy s lezeckým matrošem by jste mi podle Vašich zkušeností poradili? Důležitá je cena výrobků a spolehlivost prodejce..
Já osobně zatím moc zkušeností s nákupem lezeckých věcí po internetu nemá
  Re: nejevnější e-shop 08.12.2011 Popina.cz, Sambar.cz ?
    Re: nejevnější e-shop 08.12.2011 Souhlas, přidal bych ještě makalu.cz a Quill Outdoor (adresu webu teď zpaměti nevím).
      Re: nejevnější e-shop 08.12.2011 Tedy psal jsem o českých. Řadu věcí je ale lepší, i přes vyšší poštovné, nakupovat v UK; s britskými
        Re: nejevnější e-shop 08.12.2011 Jednoznacne souhlas!! V CR kupuju uz snad jen maglajz...
          Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 U mne je to stejne /teda maglajz nekupuju vubec ;)))/ - ale venku ty veci kupuju osobne, nebo to kup
        Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 Dejte nějakou adresu eshopu z UK,kde máte dobré zkušenosti, Dík
          Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 Uz se to tu parkrat probiralo, v debate pod clankem o nakupovani z USA i myslim parkrat v Diskusi, p
          Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 Britské šopy, ze kterých jsem nakupoval:
      Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 Quill-outdoor.cz je ted presmerovany na QuillCz.Cz
  Re: nejevnější e-shop 08.12.2011 hanibal.cz a mall.cz .. řekl bych, že dobré, spolehlivé shopy.. nikdy žádný problém :)
    Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 ale drahe jako prase
      Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 Souhlas s tebou i predrecnikem - mohu potvrdit ochotu prodavacu v Hannibalu i vysi cen /tam i tam/ ;
        Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 No, právě s Mall.cz nemám nijak zázračné zkušenosti.
          Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 dobrá zkušenost je nyní i s
            Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 Snad dobrou zkusenost mam :) .. nebo snad mluvis za nejakou skupinu?
              Re: nejevnejsí e-shop 09.12.2011 nn, jen dorucili vse ok
              Re: nejevnejsí e-shop 10.12.2011 A za jakou skupinu mluvíš ty?
  Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 A co konkrétně hledáš. Nebude nejjednodušší projít ceny toho výrobku?
Jinak mohu doporučit ta
  Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 Ideální je napsat na shop@boulder.cz a zaručeně budeš spokojenej...
    Re: nejevnější e-shop 09.12.2011 ty ses ale vtipnej!!
      Re: nejevnější e-shop 10.12.2011 Ano ano :) Vtipný jsme také.
        Re: nejevnější e-shop 11.12.2011 ...jestli zdlouhavou (ne)komunikaci považuješ za vtipnou... (neříkám že se někdy nevyplatí počkat, a
  Re: nejevnější e-shop 10.12.2011 Zkus sledovat akce na
Další zřícení skal 08.12.2011 V noci z pátku na sobotu (11.-12.11.2011) došlo ke zřícení části masivu "Silničního pilíře" vlevo od cesty "Stomatologická" nad silnicí u hradu Valdštejn. Žádná z lezeckých cest nebyla poškozena, ale vzhledem k velkému poškození vedlej
  Re: Dipsy zase řádil 07.12.2011 Už je něco málo i na Purebouldering.com
Český nebo levný botky 07.12.2011 Čau poraďte někdo nějaký levnější asi nejlíp česky lezačky (triopy, saltiky,...) ale abych v nich něco i ustál (chci je na písek a na stěnu abych si neolézal testarosy) dík
  Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 To máš jednoduché, ty které ti budou sedět na noze. Nedá se poradit přímo typ, každý má jiné chodidl
  Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 Saltic Vampir
  Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 Doporucuju neco od Rock Pillaru. To je jedina celkem normalni ceska znacka lezecek!
    Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 Mně zas rockpillarsy moc neseděj, maj moc volnou patu a strašně malou špičku! Mám triopy, vydržely 3
      Re: Český nebo levný botky 08.12.2011 Z českejch na písek určite Saltic Vampir, parádní do rajbasu a neměl jsem s nima problém ani ve spár
  Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 mi se na písku nejvíce osvědčili kopačky s pěnovkou. Na hraný sice nic moc, ale na tření si stěžovat
    Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 backory z druziny po anabolickym decku jsou nejlepsi !!!!
    Re: Český nebo levný botky 07.12.2011 backory z druziny po anabolickym decku jsou nejlepsi !!!!
  Re: Ceský nebo levný botky 08.12.2011 1) Specificky na písek a na st`inu se hodí jinej typ lezeeek. Na písek m`ikeí, na st`inu tvrd^1í. Ja
    Re: Ceský nebo levný botky 08.12.2011 JEZKOVY ZRAKY, co to tu udelalo s tema hackama carkama??? (Napoveda: napr. 3/4 je z s hackem ;))) So
      Re: Ceský nebo levný botky 09.12.2011 No každopádně dík všem za rady, v kopačkách bych např v labaku moc neobstal ale co si budem povidat
Zapomenutá bunda u Kosti 06.12.2011 29.10. jsem u Kosti v Dolním Žlebu zapomněl šedou bundu Milo. Nenašel jste ji někdo?? Dík za eventuální zprávu!
725 076 660
  Re: Zapomenutá bunda u Kosti 06.12.2011 Bunda se nasla, ale byly na ni stopy po Mg, takze se zabavuje.
    Re: Zapomenutá bunda u Kosti 06.12.2011 Dobrý! Po prvním přečtení mě napadlo něco podobného.
    Re: Zapomenutá bunda u Kosti 07.12.2011 Třeba tou bundou majitel čistil skálu, která už byla omágovaná, když k ní dotyčný přišel ?
Závody Pardubice 06.12.2011 Nechystá se někdo na boulderingové závody do Pardubic tuto sobotu.Leze se tam 36 boulderů. Nemáte někdos tímto závodem nějaké zkušenosti.
Díky
  Re: Závody Pardubice 06.12.2011 Vždy super závody, cca přes 30 boulderů všech obtížností, různě obodované dle subjektivního názoru s
    Re: Závody Pardubice 06.12.2011 Super díky moc.Takže to chápu žádný stres(izolace atd.) co vylezu tak vylezu, ruce si vytahám.Díky b
      Re: Závody Pardubice 06.12.2011 Přesně tak. Leze se "flash" ve skupinach cca po 10-15 lidech (vic se tam rozumne nevejde),
Session V 05.12.2011 Ahoj, nejdete zitra někdo do lokalbloku na Bouldering session V? Víte jak to tam chodí? Píšou sice bouldery pro každého, ale nerada bych byla na míle vzdálená od předposledního a uřízla si ostudu =) Díky za info
Mona
  Re: Session V 06.12.2011 Neblbni a běž tam.
1
...
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
687
688
...
2263
Skialp shop Praha Zdravím všechny,
poraďte prosím nějaký dobře zasobený, ověřený a levný skialp shop v praze.
Zbývá mi koupit stoupací pásy a protože se chystám na služebku do prahy, rád bych toho využil a koupil je.
Díky za tipy. jirka 18:24:05 09.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha Zkus Namche. 20:44:55 09.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha To jsi už předem dal dost tvrdý podmínky. Vzhledem k tomu, kolik se skialp vybavení kupuje je problém s dobře zásobeným obchodem. Když už je dobře zásobenej, tak není levnej.
Takže v Praze mám dvě možnosti Namche (není levnej) nebo Hudy sport (myslím, že je to na Lidické) s tím, že dráž než v Hudáči těžko něco najdeš. 19:01:22 10.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha Alpsport na Florenci. Kulasek 21:07:17 10.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny nové ještě zabalené za poloviční cenu. Ponik 21:26:01 10.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny nové ještě zabalené za poloviční cenu. Ponik 21:34:36 10.12.2011odpovědět
  Re: Skialp shop Praha nebo si nech udelat metraz, ale na to bys musel mit sebou lyzi a vestinou to neni na pockani. kara 10:47:42 11.12.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: